29 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Silvova metoda

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Pavel (anonym)
Podarilo se nekomu z vas najit partnerku/partnera pomoci Silvovy metody ?
8. Prosinec 2001 - 18:54
Jiri (anonym)
Dobrý den.Zkoušel jsem to pomocí Subjektivní metody a zatím nemám skoro žádné výsledky.Ale funguje to na nabídku své firmy.Takže otázka je přístup k problému,né jak to dělat ale proč to dělat?Tak zatím nashledanou.JIRI
16. Prosinec 2001 - 11:24
vladka (anonym)
Souhlasim.Zarucene to zabira v oblastech v kterych si verim (např. zkousky na VS), ale najit si takhle partnera se mi zatim nepodalo.
28. Leden 2002 - 20:11
Aneta (anonym)
Zajímalo by mě,jestli dá touto metou zlikvidovat anebo alespoň částečně odstrani klaustrofobie.S metodou mám dobré zkušenosti, ale tady nevím, jak na to. Děkuji.
6. Únor 2002 - 13:32
Ivo (anonym)
Klaustrofobii jakož i jiné fobie lze odtranit pomocí regresní terapie.
6. Únor 2002 - 15:46
Martin (anonym)
Pokud jsi absolvent SM, pak bych navrhnul použít Zrcadlo mysli,nejdřív modrý rám a představovat si sama sebe v situaci, která u Tebe vyvolává klaustrofobii, přádně probrat situaci ze všech stran a pak vše vypnout a v bílém rámu si naprogramovat požadovaný stav, kdy ve stejné situaci je Ti příjemně, není se čeho bát, je radost být tam.Potom přímo v situaci, kdy máš pocit, že by mohla přijít klaustrofobie bych použil 3 prsty a opakoval bych si: Jsem zcela klidná, nemám žádný problém tu být, líbí se mi být v této situaci.Měj se lépe a lépe...Martin
15. Duben 2002 - 14:34
Václav Vojtěch (anonym)
Zkoušel jsem praktikovat tuto metodu podle knížky. Pravda je, že jsem měl před tím podobné zkušenosti z jogy a meditací, takže mi to docela šlo. Musím potvrdit, že to opravdu funguje, využívá to opravdu netušených rezerv lidského mozku. Ale potřebuji poradit. Jsem od přírody tvor, kterého takovéto věci přitahují /zabývám se 46 let telestézií), ale zároveň jsem letory poněkud lenivé a nestálé. Zpočátku se do něčeho vehementně zakousnu jako buldog, ale po nějaké době přijde situace, kdy nemohu dál a ač na sebe rozzloben, nemohu se donutit v tom pro mne velice zajímevém pokračovat. Píšu to ne jeko nějakou zpověď nebo psychoterapii, ale proto, že jsem slyšel, že v této zemi, přesněji řečeno bych raději v Praze, existují kurzy Silvovy metody. Myslím, že v příjemné společnosti bych onu moji nestálost přemohl a mohl pokročit v této velmi zajímavé a zaručeně užitečné záležitosti. Pokud toto někdo čte a múže poradit, prosím jej o to. V. Vojtěch
20. Listopad 2002 - 10:02
Víťánek (anonym)
Čau Martine. Souhlasím s tvou radou použít Zrcadlo mysli, eště účinnější by bylo použít 3 vobrazy a Sklenici vody z Ultrakurzu. A napiš mi. BTW, múj odhad: do 3 tejdnú je po problému. Víťa
22. Listopad 2002 - 13:31
Alena (anonym)
Mohli byste to trochu rozvést pro nás, laiky?Díky Alena
23. Březen 2004 - 21:47
Písařík (anonym)
Ne, zaplať si pěkně kurz, jako my.
5. Duben 2004 - 21:00
simona (anonym)
Pisarik, takovy lidi jako ty tady nemaji co delat tyhle lidi zadaji o pomoc a zaroven si snazi pomoci a ne si ublizovat blbyma kecama jako mas ty snobe!
18. Duben 2004 - 13:14
Nikolas (anonym)
Alena, ak potrebuješ viac informacií, tak sa obrať na mňa. O silvovej metóde som studoval v amerike jedným časom. Ak máš ICQ alebo MSN tak tu sú: ICQ: 199955742 a MSN je: nikolas_saimor"hotmail.com. A všetci co potrebujete pomôcť so SM, tak sa môžte obratiť na mňa.doc.PhDr. Nikolas Saimor
18. Duben 2004 - 19:43
Nikolas (anonym)
Nieje ti niečo objasnené oh?adom Silvovej metódy? Potrebuješ sa poradiť?Nechceš ísť na kurz lebo nieje finančne najprístupnejši? Tak som tu ja. Poradim zadarmo a rád. Informuj sa na ICQ: 199955742, MSN: nikolas_saimor"hotmail.com alebo e-mailom: nikis"stonline.skdoc.PhDr. Nikolas Saimor
22. Duben 2004 - 10:42
evik (anonym)
Ahoj,ja vlastne do Silvovy metody moc nevidim,teprve nedavno jsem si pujcila v knihovne knizku-Silvova metoda kontroly mysli,narazikla sjem na ni uplne nahodou.Neni to sice jako kurs,ale jesi chces zkusit,dobrej zacatek.caues
23. Duben 2004 - 17:40
Lenka (anonym)
No jenomze ono to asi nejde az tak moc podrobne popsat do "mailu", to se vazne musi zazit, musis se to naucit pouzivat. Ja jsem na kurzu prosedela 2 dny po 10 i vice hodinach a presto mam pocit, ze jeste nezvladam vsechno.. Celkove by se asi dalo rict, ze tahle metoda je zalozena na vyuzivani podvedomi k dosazeni nejakych cilu, proste svou mysl naprogramujes urcitym smerem a ona te tam "zavede". Tech metod jako zrcadlo mysli atd je tam vic - kazda funguje na jine veci, podle me ani knizka nestaci, vazne to chce zazit..
17. Duben 2005 - 10:15
Lenka (anonym)
No a s temi partnery.. ja jsem si kdysi, jeste nez jsem vedela, ze Silvovka existuje, kazdy den tesne pred usnutim predstavovala, ze chci muze takoveho a takoveho.. Vlastne jsem byla v tom stavu alfa a moje predstavy o nem byly dost konkretni. No mozna je to nahoda, ale potkala jsem PRESNE takoveho, temer do detailu. Je to asi v tom, ze musite vedet, co hledate, pak to teprve muzete najit. Moje kamaradky, ktere si stezuji, ze nikoho nemaji, prestoze vypadaji dobre, vetsinou samy priznavaji, ze vlastne nevi, koho chteji nebo jestli vubec nekoho chteji na vazno. Kdyz jdete na zkousku, vite preci presne, ze ji chcete udelat, do toho date svoji viru atd, no a kdyz chcete partnera, zkuste to stejne - predstavujte si konkretne situace a lidi, treba to vyjde! Preju hodne stesti!
17. Duben 2005 - 10:18
Míla (anonym)
Jsem z Ostravy,a chtěla bych se zeptat kde bych mohla zjistit nějaké kurzy Silvovy metody. Už jsem jednou začala s cvičením Silvovy metody, ale přestala jsem a chci znovu začít ale chtělo by to opravdu i nějaký kurz. Musím uznat že jsem měla několikrát kladný úspěch,dokud jsem nepřestala cvičit.Diky za brzkou odpoved.
18. Červenec 2005 - 13:28
S. (anonym)
Podařilo se někomu z absolventů pomocí Silvovky upravit poruchy spánku? Chodím spát kolem půlnoci a vždy se vzbudím brzy ráno, i když bych klidně mohla ještě dvě či tři hodinky spát. Jsem již chronicky nevyspalá. Několikrát jsem zkoušela budík s přáním nerušeného spánku, ale zatím se mi to nedaří.Dík za odpověď.
7. Únor 2006 - 13:06
kuba (anonym)
Zkus to na www.silvamethod.cz :-)
28. Březen 2006 - 12:14
víťa k. (anonym)
Poruchy spánku? Co to je? :-) No ne, moje osobní zkušenost před SM: dlouho jsem se v noci převaloval v posteli a ne a ne usnout. No jenomže: SM je postavena na relaxaci a tedy nyní naprosto běžně usínám během pár minut během večerního cvičení. Takže nejenom snadno usnu, také se celkem v pohodě probudím, nejsem unaveny a celkově qalita spánku se mi výrazně zlepšila. Stačí takováto odpověď? > Několikrát jsem zkoušela budík s přáním nerušeného spánku, ale zatím se mi to nedaří. Tomu moc nerozumim, vždyť MT Mentální budík je o probuzení, nikoli o usnutí. Jestli ty to neděláš tak trochu blbě...
30. Červenec 2006 - 20:36
Debora (anonym)
Neměla jsem přímo poruchy spánku, ale se opravdu po provedení rituálu před usnustím vzbudím nejpozději 2 minuty před stanoveným časem. Taky jsem se naučila, že si jdu třeba číst a řeknu si, že za hodinu toho nechám a za tu hodinu odložím knížku, aníž bych dívala na hodinky.
15. Září 2006 - 16:03
Luke (anonym)
Na placený kurzy sere pes, takže link www.silvovametoda.cz je o ničem...
23. Září 2006 - 19:06
Návštěvník (anonym)
Silvovou metodu jsem se začla učit podle knížky a výsledek je :zmizela nespavost, už tak netrpím pocitem méněcennosti, věřím, že se takhle dá dosáhnou téměř čehokoliv a navíc člověk se příjemně zrelaxuje a naučí se poslouchat svou intuici. Ještě k tomu mi pomáhá Moc podvědomí od dr. Murphyho
24. Září 2006 - 10:08
Víťa (anonym)
Zajímalo by mne, proč by měl na placené kurzy srát pes. To to jako mají přednášet zadarmo? Hmmm, a z čeho by se pak platil nájem baráku + platy zaměstnanců? Inu, je to jako všude: chceš a zaplať, nechceš - tvoje věc. Sám se to doma nikdo naučit na 100% nedokáže - bez kurzu to prostě nejde. Jinak jsem obnovil své staré stránky o Silvově metodě, adresa je www.vitakappa.net
23. Říjen 2006 - 16:46
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 23:42
Kita (anonym)
Penize jsou energie!
25. Říjen 2007 - 18:06
Návštěvník (anonym)
Láska je největší energie na základě nezištnosti.
23. Leden 2009 - 16:04
deny (anonym)
pouzili jste silvovku primo pri porodu?
8. Duben 2015 - 0:37

Přidat komentář

Reklama

Reklama