7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Silvova metóda - skúsenosti absolventov

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Iveta (anonym)
Chcela by som sa poradiť s ostatnými absolventami Silvovej metódy ohľadom "fínt", a nielen o tom, ktoré používajú pri jednotlivých technikách. Niekedy mi to funguje suprovo, niečo ale vobec nie. Bol by niekto ochotní vymeniť si skúsenosti?
12. Říjen 2009 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Mira (anonym)
A co bys potrebovala vedet?:-)
31. Prosinec 2009 - 20:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Napíšte veci, ktoré sa Vám pomocou Silvovky podarili a ktoré sa naopak nedaria, aj ked sa snažite. Praktikujete to každý deň 3 x 15 minút?
28. Únor 2010 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
Jak moc je důležitá představivost a fantazie pro zvládnutí Silvovy metody?
20. Březen 2013 - 17:10
Obrázek uživatele zelvak
zelvak
Silvovka je dobrá věc, pokud tam někde vzadu v hlavě cítíte že se vám to bude hodit, aniž něco o kurzu víte. Ale pokud mam zdělit to co používam, tak to rád udělam. Vstup do hladiny alfa používám velice často, a celkově automaticky a hned, pokud chci meditovat, využiji postup od 10 do 1. levitující ruku nepoužívám. Nejčastěji to používám pro zklidnění, zrcadlo a laboratoř. Paměťové háčky nepoužívám, ale je neuvěřitelné, že si pamatuji všechny věci které jsme dávali do háčků před 10 lety:-) Kontrola snů pro řešení problémů, je pro mě nezbytnost. Diagnostiku člověka zvládám ale léčení nepraktikuji. Mam totiž takový problém, už od malička jsem velice vnímavý na tajuplné děje okolo nás, které většina lidí považuje za bláznoství. A s léčením mam problém jelikož dochází k výdeji energie, ale jakmile bych se otevřel a chtěl jí načerpat, zároveň si otevřu cestu k hlasům, duším, duchům jak tomu chcete říkat.A to se mi zatím opravdu nechce a na to mam ještě čas. Bohužel nevěřím že každý schizofrenik je schizofrenik, bohužel náš moderní svět to nechápe ale to přijde. Ale jak řikám, nebudu s tímto nějak strašit, když budete na někoho myslet aby se uzdravil, určitě mu neublížíte a bude to plus pro něho.Tři prsty nevím jestli používám? U mě je už intuice na jiném stupni a využívám jí neustále a k tomu je právě silvovka hodně dobrá, ikdyž naučit se používat svůj vnitřní pocit vždycky když potřebujete není práce na půl roku. Ohledně dotazu na představivost, nedokáži posoudit, má představivost je skvělá ale je to věc cviku, i s malou fantazií se dá pracovat, musí se to jen ten mozek naučit. Ohledně dotazu na sektu? Silvovka se zaměřuje na zdokonalování vašeho mozku. Já osobně jsem to absolvoval před 10 lety, pak za 5 let opakoval a tento rok jdu zas, takže jestli se vám to zdá jako sektářství?Je to asi takové, jako když jdete na kurz účetnictví, kde je bezva parta lidí.:-)
1. Červen 2013 - 1:40
Obrázek uživatele zelvak
zelvak
Tři prsty bez cíleného programování určitě nefungují. Musí se to naučit. Vy mozek naučíte, že když stisknete tři prsty chcete od něj to a to. Je to něco jako reflex a se spouštěcím mechanismem dohromady.
2. Červen 2013 - 6:43

Přidat komentář