11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

seznamka

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

jirka (anonym)
AHOJ.JE MI 30 JSEM Z PRAHY A TRPIM SOCIALNI FOBII.HLEDAM KAMARADKU A DAL UKAZE CAS.NA VEKU NEZALEZI.
28. Listopad 2003 - 20:13
jitka (anonym)
Jiříku, léčiš se? Pokud ne, dochází k chronifikaci onemocnění a až přijde čas a ty se pro léčbu z důvodu neúnosnosti rozhodneš, budeš mít průběh horší a vlastní proces léčby čím dál tím těžší.Zkus KBT, ta je nejlepší.jitka'
2. Prosinec 2003 - 13:08
JIRKA (anonym)
AHOJ JITKO,KURZ KBT JSEM UZ USPESNE ABSOLVOVAL A MNOHE MI DAL A MNOHEMU ME NAUCIL.ALE STALE NEJSEM UPLNE V POHODE,ALE UZ TO NENI TAK DESNE JAKO PRED TIM.
3. Prosinec 2003 - 12:31
jitka (anonym)
Jirko,pokud cítíš, že to není ještě zcela v pořádku, jdi za psychologem - terapeutem ještě jednou. Budete mít ten samý postup... konkretizace problému, cíle, postupu..... vždyť to už znáš a po absolvování bude zase o trošinku líp...A tím se bude zvyšovat šance na hledání a nalezení spřízněné dušičky...Také se mi trochu zdá, že se na své problémy příliš fixuješ, stavíš do popředí na úkor něčeho jiného, hezčího a důležitějšího ve svém životě...Ať se daří a hezkého Mikuláše.jitka'
4. Prosinec 2003 - 9:05
jirka (anonym)
TOBE TAKY HEZKEHO MIKULASE JITKO.LIBI SE MI JAK MI RADIS.NEVADILO BY TI SE SEJIT?CHTEL BYCH SI S TEBOU POPOVIDAT A ZJISTIT ODKUD TOHO TOLIK VIS.JIRKA MOJE ADRESA JIRI35"POST.CZ NEBO TEL.777307320
5. Prosinec 2003 - 17:47
Helča (anonym)
Ahoj, ráda bych se seznámila s mužem 20-30 let, ideálně věřící, ale není podmínkou. Budu se těšit na tvůj mail. helena.jin@seznam.cz
17. Srpen 2011 - 18:32
tomas (anonym)
Ahoj, ráda bych se...Ahoj, odkud jsi? Je to sice dva roky staré ale věková hranice stačí. Znám to já mám SF a je mi 30 let jsem z Pardubicka
8. Květen 2013 - 17:57
Roman (anonym)
Ahoj,rad bych se seznamil s ženou kolem 35let která je na tom špatně se slyšenim tak jako já.Je mne 39let jsem z F-M
9. Květen 2013 - 7:04
Q (anonym)
Je někde nějaká seznamka pro lidi se zdravotním problémem / postižením?
11. Duben 2014 - 23:17
seznamka (anonym)
je tolik příležitostí se s někým seznámit osobně. Ovšem pokud k tomu nedojde neb nedochází je to problém toho kdo to neumí nebo nemá odvahu nebo prostě něco skrývá. A v tom je výhoda seznamek. Na takový nějaký portál si můžu dát svoji fotku - třeba x let starou, kde ještě vypadám k světu a možná i fotku někoho jiného kdo na rozdíl ode mě k světu vypadá - což je podraz. A navíc mohu na nablinkat o sobě vše super nej a skutečnost je jiná. Do seznamky chodí divní lidé, ti co o sobě něco skrývají a nemají odvahu na seznámení in natura. Stačí se podívat na různé stránky a navíc najdeš tam někdy náhodou i někoho koho osobně znáš, víš co je ten člověk zač a čumíš jak se tam prezentuje. Nechci a nemám potřebu se na těch portálech seznamovat a ze zvědavosti koukám a žasnu. A případně toho kdo naletí už předem lituji. Skořápka a jádro. Tak se zamyslete jestli tohle a tak máte zapotřebí a hlavně nenaleťte. Vábničky vábí a vy nemusíte být tou ulovenou kořistí. A neno, když jste naivní a důvěřiví, tak ano, pak si tlučte hlavu. Nezasloužíte si nic jiného. Lovu zdar. Nazdar.
29. Říjen 2018 - 11:08

Přidat komentář

Reklama

Reklama