115 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ANACH (anonym)
U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete...
9. Květen 2010 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Potíž je v tom, že ty co považuješ za křesťany jsou pouhá okultňě-gnostická sekta.
10. Květen 2010 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Hrůza (anonym)
Lidi, neblbněte, ještě aby se jehovisti rozmnožovali pohlavně!
10. Květen 2010 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
seznamka (anonym)
tak to je moc prave se si ucuralalalal.D seznamka pro jehovisty vau
17. Květen 2010 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželka (anonym)
Náhodou, žena i muži co jsou jehovisty, jsou jedni z nejlepších manželských partnerů. Spolehlivý, pracovití, věrní a čestní. Od takového partnera se nedočkáte toho, že by jste jej tahali opilého z hospody nebo ho nachytali v ložnici s někým jiným. Neslaví sice svátky, ale dárečky dávají sem tam během roku, nečekaně. Jistě mají chyby, jako všichni ostatní, ale snaží se na sobě pracovat a nedočkáte se žádných podrazů. Mají i své specifické "moresy" Určitě ne každý by s nimi chtěl žít, to je jisté. Ale stejně tak oni, neberou si nikoho ke komu nemají naprostou důvěru.
18. Květen 2010 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Náhodou, žena i muži co...Kastrovaní kocouři bývají hodní. Jehovismus není nic jiného, než duševní kastrace.
18. Květen 2010 - 4:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Gogo (anonym)
To o tom manželství je blbost.Já znám manželský pár jehovistů a ona mu zanášela.On to ví,ale nikomu to neřek,protože nechce aby ji vyloučili.
18. Květen 2010 - 10:12
Obrázek uživatele jmesser
jmesser
Myslím , že parohama se nechlubí nikdo..... Jehovisti jsou ale divní, a dost!
18. Květen 2010 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Vondrajda (anonym)
Martine,ta básnička se mi moc líbila.Dík
18. Květen 2010 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Gogo (anonym)
Je jasný ,že problémy všeho charakteru jsou u všech bez rozdílu vyznání. Jehovisti tomu říkají smířit se se svědomím. Hloupé je myslet si,že když o hříchu nikdo neví,že není ani hřích. Jenže to je největší blbost.Tajit hřích,hřích neomlouví,odpustit může jen ježiš.
18. Květen 2010 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohouš (anonym)
Hledám milence SJ
18. Květen 2010 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kdysi Jana (anonym)
Vem si mě!Jsem hodný,přítulný,věrný rád kutím, hodím se k domku se zahrádkou,a miluji i děti.
18. Květen 2010 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ateista (anonym)
Lidi, neodpovídejte jim, ať těch magorů aspoň nepřibývá!
29. Červenec 2010 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jmesser (anonym)
Pokud se u SJ dělaj grupáče, jdu do toho... Musí to bejt super! Tak už se probuďte! :-)
5. Srpen 2010 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Na svědky jehov (anonym)
platí jediné: pořádný bič na jejich až agresívní vlezlost. Jinak proti věřícím nic nemám. Jejich práva však končí tam, kde začínají ta moje.
5. Srpen 2010 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
jejich práva končí tam, kde začínají moje boty.
6. Srpen 2010 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
9.5.2010 08:41 - ANACH U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete... Anach ,to jo,dame to do dohomady a budeme dobží dva jevišti.
6. Srpen 2010 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zyxel (anonym)
internet je vynález Satanův, že se Džehovisti nestydíte ho používat, navíc za účelem smilnění!
6. Srpen 2010 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Chylik (anonym)
U nas je velky problem se...Ahoj ja zatim nejsem pokrteny ale rad bych se seznamil s nejakou sestrou zatim na kamaradstvi!Zajimala by me divka s nazvem Anach.Ozvi se prosim na muj email ktery je janchlk@email.cz Dekuji!
28. Září 2010 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Satan (anonym)
Hledám nějakou ochotnou Jehovistku, která mi daruje majetek. Zn. 666, dřív než hlavnímu Jehovistovi. Zn.II. Lidi, probuďte se!!!
28. Září 2010 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Vás a komouše by měli zakázat a zrušit, jste opravdu NEBEZPEČNÁ SEKTA! Jste schopni nechat zemřít i vlastní dítě, v případě že by potřebovalo transfúzi či transplantaci. Vymýváte lidem mozky takovým stylem, jako to nedokázali ani komunisti. Vás, křesťany a komouše by měli vyhnat do blázince, na jinou planetu či do zoo, protože nikam jinam nepatříte! Církev my měla konečně přestat okrádat nás všechny (všichni daňoví poplatníci na ni chtě-nechtě přispíváme!!!), jako každá jiná zájmová organizace si KOUKAT NA SEBE VYDĚLAT a ŘÁDNĚ PLATIT DANĚ. Což znamená vybírat členské poplatky a na vaše vymývání mozků ( vy tomu říkáte mše) samozřejmě platit vstupné! Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!
28. Září 2010 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
alim (anonym)
Vás a komouše by měli...naprosto souhlasim
8. Říjen 2010 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Anach-Achareska (anonym)
Vy zoufalci...ještě by jste brali svědkyni...aspon malá jistota néééé jsou věrný.Čeče má te to ,ale blbí Já už nejsem ta za ,kterou mně máte.....Natřu vám řitě.....:-)))Já už tu nejsem za hodnou
13. Říjen 2010 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrous (anonym)
Vás a komouše by měli...Nejsem Jehovista, ale z téhle nenávisti je mi na zvracení. Jehovisti jsou lidé a mají právo nejen mít potomky se stejně vyznávajícími bratry a sestram a samozřejmě věřit, čemu chtějí. Co byste řekli na zákaz atheismu? Čeští "atheisté" = agnostici, tzv. "něcisté" vraždí nenarozené děti a nepřijde jim to divné. Dokonce má být legalizovaný potrat podle zákonem definovaného živého dítěte (od 12. týdne už to podle našeho zákona je dítě) kdykoliv až do porodu. To vám nepřijde amorální? Nadáváte tu na sektáře, ale podívejte se na sebe... Bojovali jsme za demokratickou svobodnou společnost a chcete popírat svobodu vyznání? Podle obecně mravných měřítek je to zvrhlé...
18. Červen 2011 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
mn (anonym)
Co se týká vtíravosti, tak jsou jistě osoby, kterým jednou za rok, dělá problém vstát od televize ujít přibližně 4-5m (v panelákovém bytě) otevřít dveře a slušně říct, děkuji nemám zájem. Chápu, že to pro někoho může být problém a začne tyto lidi nenávidět. Někomu to ale udělá radost a je rád, že má důvod se projít a vyhnout se tak třeba křečovým žilám z dlouhého strnulého sezení u televize. Ano, kdo se liší je divný, kdo se liší tím, že se snaží žít líp, tedy čestněji a nesobecky, je nenáviděný tím víc. Je to tak, s tím nikdo z nás nic neudělá, ale pro ty co se rozhodují mezi několika vírami, by to mohl být důkaz toho, že to ukazuje, že toto náboženství jde správným směrem. Ne bez chybných kroků, to ne, ale směr je jistě správný.
18. Červen 2011 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
U nas je velky problem se...Nic nieje problem. Treba ist von, priroda,sportove podujatia,kulturne podujatia, trebars fitko a tak.Clovek nikdy nevie.Podla zaujmu. Niekto velmi rad cita, tak kniznice.Ak clovek rad cestuje, tak aj tam moze niekoho pre zivot stretnut. Napriklad Agata Christy.Napokon stretla archeologa, a jak suzovany zivot mala.Predstav si na dovolenke,aj ta dovolenka bola pre jej povahu krok iny,lenze vsimol si ju jeden o dost rokov mladsi muz.Pacilo sa mu ako bez frflania v tazsich situaciach sa sprava. No a to bolo skutocne velmi KRASNE MANZELSTVO.Precitaj si to.Samozrejme ZAPRAH ma byt rovny.Mal by to byt svedok Jehovu. Lepsie je ak sa deti vychovavaju s rovnakym nabozenskym presvedcenim. Aj ked poznam velmi romanticke manzelstva, ak zena je pokrstena,vzala si muza, ktory nieje svedkom.Maju spolu dospelacku dcerku a skolopovinneho syna. Samozrejme, ze ten jej manzel, skutocne fesak, nielen vyzorom, ale aj srcom, na zhromazdenia nechodi. Ani na zjazdy.Je to manzelstvo, ktore moze kazdy len zavidiet.Je krasne stretnut cloveka, s ktorym sa da porozumiet.Urcite, ze lepsie v terene,nie na nete.Treba sa veeelmi dobre spoznat.Da sa, Jehova vidi do srdca cloveka, vidi do moznosti co sa tyka okolia. Takze, treba sa tesit z toho, co cloveka skutocne zaujima. Su rozne oblasti. Nabozenstvo spaja ludi rovnakeho zmyslania co sa tyka duchovna a postojov a tak.Lenze VIERA len je jedna, ako Vsemohuci Boh,je jeden a ma meno, samozrejme Jehova. Aj nas Pan JK, je jeden.Aj medzi duchovnymi bratmi a sestrami, su povedzme nadani hudobnici,umelci...Treba mat zaluby, niest len taky duch.naklad, ktory je clovek schopny uniest.Mat oci a srdce otvorene, pretoze skutocne LASKA PRICHADZA PRAVE VTEDY, ked ju najmenej cakame.VIERA neobmedzuje cloveka.Kazdy nech robi co robit moze,vsak aj slova samotneho JK su, ze moj naklad je LAHKY.Kazdy nech robi len a len tolko, kolko sam moze,aby nestratil RADOST.Boh Jehova, je Bohom stastnych ludi.Stretnes, neboj, lebo NA VSETKO JE USTANOVENY CAS NA KAZDU ZALEZITOST POD NEBESAMI.Net skutocne nieje najlepsia forma stretnut pre zivot cloveka, aj ked...
26. Červenec 2011 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
U nas je velky problem se...Najde se nekdo od svedku nezalezi odkud hlavne z čr tak mezi 15-20?Me je 17.A jsem z Ostravy.Děkuji Honza.
11. Srpen 2011 - 15:42
Obrázek uživatele Acharys
Acharys
ahoj tehdy sem to ,tak vnímala ...bylo mi jich líto .Ted už ne,protože nežijí stejně dle písma a v čele jejich založení nebyl nikdo jiný než Iluminát Charlles Taze Rusell .Pravda se odkrývá kdo jí chce poznat
11. Srpen 2011 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Chylik (anonym)
Našel by se někdo od svedku jehovových z děvčat mezi 15-20 z ČR nebo ze Slovenska?Mě je 18 a jsem z Ostravy.Pište prosím na můj email který je chyl@email.cz Děkuji!
17. Srpen 2011 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Ahoj, ráda bych se seznámila, ideálně se Svědkem, ale může být i jiný věřící, 20-30 let. Budu se těšit na tvůj mail. helena.jin@seznam.cz
17. Srpen 2011 - 18:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla!! (anonym)
Vy hajzli jedni JEHOVISTI. Nejste nic jineho nez ZLODEJI!! VYMYVATE MOZKY LIDEM a tahate z nich finance a majetky!! Nenavidim SEKTARE!tomu rikate vira?!zlodejina dokazete stahnout i normalniho cloveka do tech vasich magorii!takhle oblbi mou maminku!ODESLA OD NAS A NABRALA SI PRO VAS RADOBY VIRU PUJCKY!! A JSME DO SMRTI ZADLUZENI MUJ TATA JA A SEGRA!! Co to meles za blaboly ze jste verni a nechodite do hospod?a TO ZE JSTE NAM ROZBILI RODINU TO JE JAKO CO?a ze chlastate prvni ligu o tom zadna. Kdyby u nas zazvonili jehovisti tak at si me neprejou rovnou bych je zastrelila na fleku!Jsme zadluzeni do konce zivota!hnusaci vymivaci mozku! Jste horsi nez cela nase vlada dohromady a to uz je co rict!!!
17. Březen 2012 - 18:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Je to pravda Karlo vim o cem mluvis. Je to hnus. Sekta je horsi nez drogy. Lidi neblbnete a nenechte se stahnout temi zlodeji.
17. Březen 2012 - 18:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Je to tak. (anonym)
A nejlip se ma ten vrchni SEKTAR! Ten je vysmatej jak svina jezdi si v nejnovejsim BMW ma vilu, chatu, jachtu. A taha z tech blbcu dalsi a dalsi penize a nedela nic krome dovolenych na maledivach a kurvincu. Zbytek zaridi vymyte mozky.
17. Březen 2012 - 18:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Uma (anonym)
Zřejmě si jehovisty s někým pletete,pokud může říct z vlastní zkušenosti, tak nikdo nechce žádné majetky a peníze, veškeré dary jsou založeny na svobodné vůli a lásce. Jsme v rodině všichni v této víře již několik desetiletí a neznám nikoho, kdo by se k vůli dobrovolným darům zadlužil či přišel o majetek. Je to jen hloupá provokace, kdyby se něco takového stalo, tak je to na druhý den v novinách, protože všichni na něco takového čekají...
17. Březen 2012 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Renata (anonym)
Zřejmě si jehovisty s...ale hovno umo! Ano vy ty mozky vymejete tak ze ti lidi ty penize a majetky dobrovolne daji!a samozrejme s laskou!!a o tom to je! jsou zblbli a do sekty daji vsechno dobrovolne! V novinach? ale nebud smesna..
17. Březen 2012 - 19:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Karla!! (anonym)
Ano maminka rozprodala vse aby do tech zlodeju vlozila co nejvic! Vzala si rychle pujcky od provident takze si dovedete tu paseku predstavit. Uplne ji vymyli mozek neplatila inkasa a my to ani nejakou dobu nevedeli. Jen jim nosila a sama nemela ani korunu. Pomluvila nas vsechny a udelala nam krasnou povest. Nenavidim ji dodnes uplne nam znicila zivot.nedodela jsem skolu tata to nemohl utahnout. Pujcky,domacnost,inkaso,barak.
17. Březen 2012 - 19:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Ulma (anonym)
No jak myslíte, já se s vámi přít nebudu,nevím o nikom ve své církvi, kdo by se k vůli dobrovolným příspěvkům zadlužoval. Často se totiž čte příběh, chudé vdovy, která dala 2 mince malé hodnoty, a přesto podle Krista dala víc, než ten co dal ze svého přebytku. Je docela možné, že se někdo zadluží, ale rozhodně ne k vůli tomu, aby dával dary, které stejně nikdo nevidí, ne jako v kostele, kde koluje ošatka.
17. Březen 2012 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
. (anonym)
nemluvime o krestanech a kostele. Ale o sekte
17. Březen 2012 - 19:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Mike (anonym)
Zdravím, rád bych upozornil všechny přítomné, aby se podívali na význam slova sekta. Zjistíte, že SJ jsou legitimně schválenou náboženskou organizací a to nejen v naši zemi a že blíže ke slovu sekta mají například katolíci, jež vzívají lidského vůdce. Patřím k nim ale to neznamená, že souhlasím se vším, co dělají jednotlivci. Souhlasím s učením založeným na bibli. Naopak nesouhlasím s vysedáváním na zlatém trůnu, spoďárama za 30 000,- žehnání válčícím stranám a s těmi miliony popravených lidí, kteří umírají ve jménu náboženství od středověku až do dnes. Děkuji
25. Září 2012 - 15:42
Obrázek uživatele Návštěvník
renata (anonym)
Zdravím, rád bych...to bylo dobry
15. Únor 2013 - 2:09
Obrázek uživatele Návštěvník
SJ (anonym)
Ahoj všichni SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Chtěl jsem vám oznámit,že seznamky pro SJ existují. Jedna je založená v americe která spravuje americké inzeráty a druhá je ve Finsku a ta obsahuje inzeráty z celé evropy i z čr.Všechny inzeráty jsou v angličtině. Bohužel nehodlám webové stránky zde prozrazovat. Jen vám to zde chci oznámit. Pokud byste měli zájem o prozrazení webových stránek tak jen pouze odpovím SJ, kteří se obrátí na email seznamkasj@seznam.cz. Vyžaduji od vás kdo se mě ozve,zodpovědět na nějaké otázky, abych se ujistil že jsi SJ.
26. Červenec 2013 - 23:03
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Zdravím, rád bych...Učení jehovců není založeno na Bibli ani náhodou, to jenom žijí v takové iluzi. O sektu se dle kriterií jedná evidentně. To že se nechali na základě podvodu zaregistrovat jako nábožná společnost na tom nic nezmění. Jejich VRO i když se ve skutečnosti jedná o VS NSSJ v Brooklynu je vlastně jakýsi kolektivní papež. Teprve na jehovcích, když jsem to porovnal jsem odhalil chyby ŘKC, do které jsem dříve patřil. Vše špatně. Náboženství je svinstvo. Ježíš nezaložil žádnou náboženskou organizaci, ale přinesl Evangelium. Problém KC byl v tom, že postupně upadla do náboženství - znáboženštěla. O NSSJ je marno se bavit, ta má to, že je náboženskou společností přímo v názvu.
27. Červenec 2013 - 5:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Proti SJ (anonym)
Ahoj všichni SJ, kteří...Nevím, na co si tu hraješ? V dnešní době něco tajit.Schválně lidi, kdo znáte ty stránky, tak je zveřejněte.
27. Červenec 2013 - 7:12
Obrázek uživatele Návštěvník
rom2005@volny (anonym)
Já jsem našel www.jwmatch.com. Každopádně Anah, která toto vlákno zakládala před 3 lety, měla pravdu. Příležitostí k seznámení mají SJ mizerně málo a je to o velkých náhodách. Pokud tedy chtějí dodržet Jehovovu radu, že přítel/kyně by měl být pouze v pánu, tedy SJ. Na sjezdech to nejde, nemohu přijít k neznámé sestře, která se mi vzhledově libí a říct: "Pojďme se seznamovat!" Na zvěstovatelských táborech to taky nejde, tam je účel úplně jiný, člověk přijde po celodenní kazatelské službě to tábora a většinou ulehne. Jediná možnost jsou náhody, a to ne malé.
28. Srpen 2013 - 16:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Revidován vzkaz (anonym)
Ahoj všichni SJ, kteří byste chtěli vědět něco o seznamkách pro SJ. Seznamky pro SJ existují. Jedna je založená v americe která spravuje americké inzeráty a druhá je pro evropu a ta obsahuje inzeráty z celé evropy i z čr.Všechny inzeráty jsou v angličtině. Zde v ČR nejsou doslovné seznamky, ale přesto existují možnosti se seznamovat, ale mnoho z nás o tom neví, protože se o tomto druhu seznamování moc v ČR neuvažuje a tak to zde zděluji, že je možnost se to dozvědět a popřípadě využít. Pokud byste měli zájem o prozrazení webových stránek tak jen pouze odpovím SJ, kteří se obrátí na email seznamkasj@seznam.cz.
22. Únor 2014 - 13:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Maik (anonym)
Myslim ze ti co nic nevedi o vire a ani o chovani SJ by meli pomlcet zamyslet se nad srbou a svymi chybami a nehodnotit ty ktery jim nijak neublizili pravy svedci jehovovi se ridi zakony bible i kdyz jsme medokonaly a delame chybi ale snazime se pomahat druhym neopijime se nekourime nekradem nemame zavist a nepomlouvame jako ostatni z toho to sveta pokud se nekomu nelibi ze jsou zde take dobri lide je mi to uprime lito nejprv se zamyslete nad svym zivotem a nehodnodte ti co pomahaji druhym dekuji Maik L. Reinsdorf 08141 Strasse der Befreiung 16
1. Červen 2014 - 23:19
Obrázek uživatele zanet81
zanet81
Myslim ze ti co nic nevedi o...O jehovistické víře toho vím dost. Zdánlivě morální nadlidé, přitom to jsou manipulátoři až na půdu. Jejich učení je s Biblí v totálním rozporu, jak jsme kdysi před lety prokázali na vláknu JHVH. Jako u každé sekty je jejich působení založeno na brainwashingu a lovebombingu. Běda, když některý z nich to prokoukne, rázem je pro ostatní, žel i členy vlastní rodiny horší, než prašivý pes.
2. Červen 2014 - 8:04
Obrázek uživatele Steve
Steve
Jak jsem byl z jedním z hlasatelů od Svědků informován, tak Svědkové nejsou Křest'ané ale Křest'anstvo. Tzn. dle mne jakási II. třída. :-) Jako víra je to opravdu ubohé. Už ten základ ... (překroucená Bible a nazvaná jinak, časopisy se tváří že jsou chytřejší nežli samotná Bible, naivní Američani z Broooklinu ...) jen naivka to vezme vážně.
2. Červen 2014 - 8:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Antijehovista (anonym)
Co si můžu myslet o člověku, který radši nechá zemřít své dítě, než aby svolil k transfuzi jeho krve... Tohle mluví za vše. Já jsem ateista na boha, náboženství a sekty od A-Z mám poněkud radikální názory, které tu nebudu rozebírat, protože pokud někdo vyrůstá ve víře už od dětství, jsem pro něho stejný blázen, jako on pro mě. A už se moc těším, až mi zase někdy zazvoní u domovních dveří SJ a budou se mě snažit obrátit na víru. Má víra je jen v sebe sama a kdyby to náhodou nepochopili, pak násadě od krumpáče rozumí každý. Hezký večer.
2. Červen 2014 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
erko (anonym)
O jehovistické víře toho...Jj, presne souhlasim s Tonym. Je to smutne, ale pravdive. Sama jsem to poznala.
1. Srpen 2014 - 0:19

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama