168 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SEZNAMKA - pouze pro vericí (Svedkove Jehovovi)

10. Září 2018 - 0:17

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ANACH (anonym)
U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete...
9. Květen 2010 - 8:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Tony (anonym)
Potíž je v tom, že ty co považuješ za křesťany jsou pouhá okultňě-gnostická sekta.
10. Květen 2010 - 13:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Hrůza (anonym)
Lidi, neblbněte, ještě aby se jehovisti rozmnožovali pohlavně!
10. Květen 2010 - 13:08
Obrázek uživatele Návštěvník
seznamka (anonym)
tak to je moc prave se si ucuralalalal.D seznamka pro jehovisty vau
17. Květen 2010 - 22:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Manželka (anonym)
Náhodou, žena i muži co jsou jehovisty, jsou jedni z nejlepších manželských partnerů. Spolehlivý, pracovití, věrní a čestní. Od takového partnera se nedočkáte toho, že by jste jej tahali opilého z hospody nebo ho nachytali v ložnici s někým jiným. Neslaví sice svátky, ale dárečky dávají sem tam během roku, nečekaně. Jistě mají chyby, jako všichni ostatní, ale snaží se na sobě pracovat a nedočkáte se žádných podrazů. Mají i své specifické "moresy" Určitě ne každý by s nimi chtěl žít, to je jisté. Ale stejně tak oni, neberou si nikoho ke komu nemají naprostou důvěru.
18. Květen 2010 - 0:36
Obrázek uživatele Návštěvník
kaspar (anonym)
Náhodou, žena i muži co...Kastrovaní kocouři bývají hodní. Jehovismus není nic jiného, než duševní kastrace.
18. Květen 2010 - 4:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Gogo (anonym)
To o tom manželství je blbost.Já znám manželský pár jehovistů a ona mu zanášela.On to ví,ale nikomu to neřek,protože nechce aby ji vyloučili.
18. Květen 2010 - 10:12
Obrázek uživatele jmesser
jmesser
Myslím , že parohama se nechlubí nikdo..... Jehovisti jsou ale divní, a dost!
18. Květen 2010 - 10:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Vondrajda (anonym)
Martine,ta básnička se mi moc líbila.Dík
18. Květen 2010 - 10:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Gogo (anonym)
Je jasný ,že problémy všeho charakteru jsou u všech bez rozdílu vyznání. Jehovisti tomu říkají smířit se se svědomím. Hloupé je myslet si,že když o hříchu nikdo neví,že není ani hřích. Jenže to je největší blbost.Tajit hřích,hřích neomlouví,odpustit může jen ježiš.
18. Květen 2010 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bohouš (anonym)
Hledám milence SJ
18. Květen 2010 - 12:39
Obrázek uživatele Návštěvník
kdysi Jana (anonym)
Vem si mě!Jsem hodný,přítulný,věrný rád kutím, hodím se k domku se zahrádkou,a miluji i děti.
18. Květen 2010 - 16:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Ateista (anonym)
Lidi, neodpovídejte jim, ať těch magorů aspoň nepřibývá!
29. Červenec 2010 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jmesser (anonym)
Pokud se u SJ dělaj grupáče, jdu do toho... Musí to bejt super! Tak už se probuďte! :-)
5. Srpen 2010 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Na svědky jehov (anonym)
platí jediné: pořádný bič na jejich až agresívní vlezlost. Jinak proti věřícím nic nemám. Jejich práva však končí tam, kde začínají ta moje.
5. Srpen 2010 - 20:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Já (anonym)
jejich práva končí tam, kde začínají moje boty.
6. Srpen 2010 - 15:31
Obrázek uživatele Návštěvník
- (anonym)
9.5.2010 08:41 - ANACH U nas je velky problem se seznamit.......,proto vzhledem i k nasi mladsi generaci jsem tuto dyskuzi zalozila.Je pro ty,kterí chtej vazné seznameni a pokud mozna v ramci nasich spolukrestanu.......Samozrejme,ze nejsem naivní a pocítá se stim,ze se zde pripojí zrejme i jiny.Ale to uz je zcela na Vasem osobním rozhodnutí..........Tak hodne stesti......snad, doufam to muze nekomu pomoct v tom,aby nemusel utíkat a hledat i ve svete... Anach ,to jo,dame to do dohomady a budeme dobží dva jevišti.
6. Srpen 2010 - 15:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Zyxel (anonym)
internet je vynález Satanův, že se Džehovisti nestydíte ho používat, navíc za účelem smilnění!
6. Srpen 2010 - 16:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Chylik (anonym)
U nas je velky problem se...Ahoj ja zatim nejsem pokrteny ale rad bych se seznamil s nejakou sestrou zatim na kamaradstvi!Zajimala by me divka s nazvem Anach.Ozvi se prosim na muj email ktery je janchlk@email.cz Dekuji!
28. Září 2010 - 16:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Satan (anonym)
Hledám nějakou ochotnou Jehovistku, která mi daruje majetek. Zn. 666, dřív než hlavnímu Jehovistovi. Zn.II. Lidi, probuďte se!!!
28. Září 2010 - 18:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavel (anonym)
Vás a komouše by měli zakázat a zrušit, jste opravdu NEBEZPEČNÁ SEKTA! Jste schopni nechat zemřít i vlastní dítě, v případě že by potřebovalo transfúzi či transplantaci. Vymýváte lidem mozky takovým stylem, jako to nedokázali ani komunisti. Vás, křesťany a komouše by měli vyhnat do blázince, na jinou planetu či do zoo, protože nikam jinam nepatříte! Církev my měla konečně přestat okrádat nás všechny (všichni daňoví poplatníci na ni chtě-nechtě přispíváme!!!), jako každá jiná zájmová organizace si KOUKAT NA SEBE VYDĚLAT a ŘÁDNĚ PLATIT DANĚ. Což znamená vybírat členské poplatky a na vaše vymývání mozků ( vy tomu říkáte mše) samozřejmě platit vstupné! Šemhamforaš! SLÁVA SATANOVI !!!
28. Září 2010 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
alim (anonym)
Vás a komouše by měli...naprosto souhlasim
8. Říjen 2010 - 12:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Anach-Achareska (anonym)
Vy zoufalci...ještě by jste brali svědkyni...aspon malá jistota néééé jsou věrný.Čeče má te to ,ale blbí Já už nejsem ta za ,kterou mně máte.....Natřu vám řitě.....:-)))Já už tu nejsem za hodnou
13. Říjen 2010 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Mrous (anonym)
Vás a komouše by měli...Nejsem Jehovista, ale z téhle nenávisti je mi na zvracení. Jehovisti jsou lidé a mají právo nejen mít potomky se stejně vyznávajícími bratry a sestram a samozřejmě věřit, čemu chtějí. Co byste řekli na zákaz atheismu? Čeští "atheisté" = agnostici, tzv. "něcisté" vraždí nenarozené děti a nepřijde jim to divné. Dokonce má být legalizovaný potrat podle zákonem definovaného živého dítěte (od 12. týdne už to podle našeho zákona je dítě) kdykoliv až do porodu. To vám nepřijde amorální? Nadáváte tu na sektáře, ale podívejte se na sebe... Bojovali jsme za demokratickou svobodnou společnost a chcete popírat svobodu vyznání? Podle obecně mravných měřítek je to zvrhlé...
18. Červen 2011 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
mn (anonym)
Co se týká vtíravosti, tak jsou jistě osoby, kterým jednou za rok, dělá problém vstát od televize ujít přibližně 4-5m (v panelákovém bytě) otevřít dveře a slušně říct, děkuji nemám zájem. Chápu, že to pro někoho může být problém a začne tyto lidi nenávidět. Někomu to ale udělá radost a je rád, že má důvod se projít a vyhnout se tak třeba křečovým žilám z dlouhého strnulého sezení u televize. Ano, kdo se liší je divný, kdo se liší tím, že se snaží žít líp, tedy čestněji a nesobecky, je nenáviděný tím víc. Je to tak, s tím nikdo z nás nic neudělá, ale pro ty co se rozhodují mezi několika vírami, by to mohl být důkaz toho, že to ukazuje, že toto náboženství jde správným směrem. Ne bez chybných kroků, to ne, ale směr je jistě správný.
18. Červen 2011 - 22:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
U nas je velky problem se...Nic nieje problem. Treba ist von, priroda,sportove podujatia,kulturne podujatia, trebars fitko a tak.Clovek nikdy nevie.Podla zaujmu. Niekto velmi rad cita, tak kniznice.Ak clovek rad cestuje, tak aj tam moze niekoho pre zivot stretnut. Napriklad Agata Christy.Napokon stretla archeologa, a jak suzovany zivot mala.Predstav si na dovolenke,aj ta dovolenka bola pre jej povahu krok iny,lenze vsimol si ju jeden o dost rokov mladsi muz.Pacilo sa mu ako bez frflania v tazsich situaciach sa sprava. No a to bolo skutocne velmi KRASNE MANZELSTVO.Precitaj si to.Samozrejme ZAPRAH ma byt rovny.Mal by to byt svedok Jehovu. Lepsie je ak sa deti vychovavaju s rovnakym nabozenskym presvedcenim. Aj ked poznam velmi romanticke manzelstva, ak zena je pokrstena,vzala si muza, ktory nieje svedkom.Maju spolu dospelacku dcerku a skolopovinneho syna. Samozrejme, ze ten jej manzel, skutocne fesak, nielen vyzorom, ale aj srcom, na zhromazdenia nechodi. Ani na zjazdy.Je to manzelstvo, ktore moze kazdy len zavidiet.Je krasne stretnut cloveka, s ktorym sa da porozumiet.Urcite, ze lepsie v terene,nie na nete.Treba sa veeelmi dobre spoznat.Da sa, Jehova vidi do srdca cloveka, vidi do moznosti co sa tyka okolia. Takze, treba sa tesit z toho, co cloveka skutocne zaujima. Su rozne oblasti. Nabozenstvo spaja ludi rovnakeho zmyslania co sa tyka duchovna a postojov a tak.Lenze VIERA len je jedna, ako Vsemohuci Boh,je jeden a ma meno, samozrejme Jehova. Aj nas Pan JK, je jeden.Aj medzi duchovnymi bratmi a sestrami, su povedzme nadani hudobnici,umelci...Treba mat zaluby, niest len taky duch.naklad, ktory je clovek schopny uniest.Mat oci a srdce otvorene, pretoze skutocne LASKA PRICHADZA PRAVE VTEDY, ked ju najmenej cakame.VIERA neobmedzuje cloveka.Kazdy nech robi co robit moze,vsak aj slova samotneho JK su, ze moj naklad je LAHKY.Kazdy nech robi len a len tolko, kolko sam moze,aby nestratil RADOST.Boh Jehova, je Bohom stastnych ludi.Stretnes, neboj, lebo NA VSETKO JE USTANOVENY CAS NA KAZDU ZALEZITOST POD NEBESAMI.Net skutocne nieje najlepsia forma stretnut pre zivot cloveka, aj ked...
26. Červenec 2011 - 11:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Honza (anonym)
U nas je velky problem se...Najde se nekdo od svedku nezalezi odkud hlavne z čr tak mezi 15-20?Me je 17.A jsem z Ostravy.Děkuji Honza.
11. Srpen 2011 - 15:42
Obrázek uživatele Acharys
Acharys
ahoj tehdy sem to ,tak vnímala ...bylo mi jich líto .Ted už ne,protože nežijí stejně dle písma a v čele jejich založení nebyl nikdo jiný než Iluminát Charlles Taze Rusell .Pravda se odkrývá kdo jí chce poznat
11. Srpen 2011 - 16:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan Chylik (anonym)
Našel by se někdo od svedku jehovových z děvčat mezi 15-20 z ČR nebo ze Slovenska?Mě je 18 a jsem z Ostravy.Pište prosím na můj email který je chyl@email.cz Děkuji!
17. Srpen 2011 - 16:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Helča (anonym)
Ahoj, ráda bych se seznámila, ideálně se Svědkem, ale může být i jiný věřící, 20-30 let. Budu se těšit na tvůj mail. helena.jin@seznam.cz
17. Srpen 2011 - 18:29

Stránky

Přidat komentář