20 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

seznameni

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

fialka (anonym)
Rada bych poznala muze, ktery nemusi byt nijak krasny, zato jemny, kultivovany, ne lakomy, sikovny na dom. prace. Jsem vdova 54let.174vysoka. Tmave vlasy. Stihla. Pokud se ozve takovy muz, bdu stastna.
29. Prosinec 2004 - 17:11
Pavel (anonym)
Rád bych Vás poznal.Je mi 60 roků, bydlím v Praze.Pavel'
16. Leden 2005 - 0:46
Pavel (anonym)
Rád bych poznal ženu, která by mě zasvětila do tajemství vý¨chovy.Pavel'
16. Leden 2005 - 0:48
Lída (anonym)
toužím pozhat chápavého přítele i vásnivého milence! Jsem 28/179,stíhlá,ale svalnatá,tmavovláska-dlouhé vlásky,dobre situovaná,trojky,casto na cestách,proto hladám partnera v němz budu mít oporu a důvěru. Existuješ-li,zanech zprávu.'
19. Listopad 2007 - 2:19
Kati (anonym)
rad bych poznala muze,ktery umi davat lasku,je oporou.Jsem naruziva ve vsech smerech.Pa
20. Listopad 2007 - 9:18
Návštěvník (anonym)
premyslim, kde se vubec da seznamit mimo ineternet. Jako kavarny a tak to je spis pro odvazne. Jsou nejake kurzy, ktere nejsou drahe a chodi tam fajn chlapi?....treba ja chodim do posilovny ale jsem soustredena na cviceni a zadny chlap se ke mne nema.hmm...jenj uvazuji kde se da seznamit.
25. Listopad 2007 - 14:35
Milan (anonym)
No to by me taky zajimalo. Ale myslim, ze si trosku nalhavame. Seznamit se da asi vsude. Jen se clovek nesmi bat to zkusit a musi byt trochu ukecany. Coz je ovsem casto problem (ja bych mohl povidat:)) No a taky je dulezite, aby obe strany vysilaly signaly. Holt kdyz o me holka ani okem nezavadi, tak me to asi k akci neprimeje.
25. Listopad 2007 - 15:47
Návštěvník (anonym)
ja rika, ze holka musi vyslat signal prvni, oci uprene a usmev a chlp ma pochopit, ze se ji libi:o)
25. Listopad 2007 - 19:59
pribina (anonym)
Tohle byl úžasný nápad,založit tak krásné téma,kdyby pomohlo jednomu člověku mít hezčí Vánoce - díky za něj.'
25. Listopad 2007 - 20:20
Návštěvník (anonym)
na Vanoce uz nemyslim, zebych s nekym byla...az pristi rok...musim se z minuleho vztahu dostat psychicky.
2. Prosinec 2007 - 10:28
Marek (anonym)
Nooo, ja hledam nejakou neznou citlivou, co vi, co je to poprat se se zivotem a umela by dat podporu, tu, ktere chyby pohlazeni a polibeni, tu, co by se chtela probouzet vedle nekoho a citit jeho tlukot srdce.
3. Prosinec 2007 - 0:38
Návštěvník (anonym)
Jsi brambora?
3. Prosinec 2007 - 1:18
Laura (anonym)
Ahoj,našel by se jeden hodný kluk,kterému by nevadilo,že jsem inkontinentní.Já 166/59,25letá ze severních čech.Hledám někoho,kdo už má pubertu za sebou.Ozvi se L.Krcilova"seznam.cz'
10. Únor 2008 - 17:33
honza (anonym)
tak se mi prosim ozvi na: bathingfun"yahoo.com
22. Listopad 2008 - 23:36
honza (anonym)
tak se mi prosim ozvi na: bathingfun"yahoo.com
22. Listopad 2008 - 23:36
tapetář (anonym)
Už jsem pro jistotu upozornil bráchu na policii,ať se na tebe podívá,co jsi zač.'
23. Listopad 2008 - 7:26
Marek (anonym)
Hledam neznou, chapavou, rozumnou slecnu, ktere chyby pohlazeni, rada sportuje, rada se bavi a uziva si zivota.
23. Listopad 2008 - 11:31
máma (anonym)
Já bych chtěla najít své životem velmi zklamané, 23 leté těhotné dceři mladého, hodného náhradního tatínka pro ještě nenarozené dítko. Podmínkou je Praha 9, nekuřák, abstinent, zaměstnaný, samostatný, se smyslem pro humor a hlavně chápavý, který by ji dokázal podat pomocnou ruku.'
24. Listopad 2008 - 8:01
Marek (anonym)
Nevim, musel bych se s tvou dcerou sejit. V Praze bydlim, sice na 4. ale. Zalezelo by dle situace, ale pokavad budes chtit, tak se mi ozvi na marek(zav)braillnet.cz. Deti mam rad.
25. Listopad 2008 - 9:43

Přidat komentář

Reklama

Reklama