19 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sexuální život bez HA?

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
monchi (anonym)
Než vám položím konkrétní dotazy, tak bych se s vámi ráda podělila o svůj příběh: Je mi 27,5 let a za tu dobu už jsem dvakrát překonala období mentální anorexie (naštěstí nikde NE tu nejkritičtější fázi s nutností hospitalizace), v 18 letech jsem se stala vegetariánkou a poté plynule přešla k veganství. Po dobu několika jsem vůbec nemenstruovala, což se projevilo pokročilou fází osteoporózy. Navíc mi gynekolog po důkladné prohlídce sdělil, že má děloha není vzhledem k mému věku (25) dostatečně vyvinutá. Vše se změnilo poté, co jsem ve svých 26 letech poznala svého stávajícího přítele. Cítila jsem se v naprosté pohodě a zakrátko se dokonce i z ničeho nic objevila menstruace! Také jsem se trochu
6. Březen 2009 - 14:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já používám Pharmatex (www.pharmatex.cz). Hm, můj přítel mě do HA nenutí, stačí, když mu dáš přečíst příbalovej leták od HA :) A kdyby mě nutil, tak bych se na něj vyprdla. Když jsem si přečetla pár příspěvků o tom, co dokáží hormony, tak nehodlám riskovat. Mám ráda svý játra i žíly. Ale na to si musí udělat každej sám svůj názor. Hlavně bych se nenechala přítelem manipulovat. Tohle musí bejt z větší části tvoje volba. Pohodlnost nepohodlnost.
6. Březen 2009 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Pharmatex?!? Pesar?!?
6. Březen 2009 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
pro monchi: já být tebou tak si spíš dělám starosti, abych jednou otěhotněla, moc si to maluješ na růžovo - potom, co vše tvůj organismus zažil /taky jsem si tím prošla/ si nemysli, že přítomnost menstruace zaručuje plodnost, a blíží se ti třicítka, kdy plodnost klesá rapidně. Znám hodně holek, co měly podobné problémy a málokterá může vůbec mít dítě. Tak bych si dělala spíš starosti opačné!!!!
6. Březen 2009 - 20:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak nebude mit dite a co jako? V dnesni dobe nezni otazka kolik deti mit,jako spis zda vubec! Je jasne,ze se anorekcii zdevastovala natolik,ze ted uz zadnou antikoncepci nepotrebuje!! Takze jeji antikoncepci se stala anorekcie.Taky mi prijde,ze je hloupa! Ale je to jeji vec,akorat nechapu,proc nam to cpe!!!!
6. Březen 2009 - 20:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ona si snad ta nána myslí, že jí hrozí otěhotnění - ha,ha!!
6. Březen 2009 - 21:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
bože... kroužek je hodně dobrý. Já beru prášky pár let a nestěžuju si. Radši než nechtěně otěhotnět. Tk si žij bez natikoncepce a měj spousty dětí, když jsi taková nezodpovědná kráva. Antikoncepce dnes už škodlivá není.
6. Březen 2009 - 22:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Když neberu hormony, neznamená, že do toho musím hned vletět. "měj sposutu dětí" - já se bez Ha obejdu a žiju už několik spokojenej sexuální život be otěhotnění. Kdes to vzala? Vždyť je spousta jinejch alternativ. To, že není HA škodlivá řekni z metru moji kámošce, která prodělala plicní embólii a tahali ji hrobařovi z lopaty právě díky tomuhle shitu. Zkus si přečíst příbalovej leták. Ale každej svýho štěstí strůjce.
6. Březen 2009 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ale no tak. Víte kolik lidí umírá na obezitu - a taky nepomáhá každý svého štěstí strůjce.
7. Březen 2009 - 17:45
Obrázek uživatele Návštěvník
H. (anonym)
Hm, to sice jo. Jenže obezitu nelobujou doktoři, zatímco HA je pro ně velkej byznys, tak ji doporučují už snad od první menstruace. Síla. To je pak pro mladou holku těžší udělat si vlastní názor na svoje zdraví. A co se týče otázky...já používám Pharmatex a přerušovanou.
7. Březen 2009 - 20:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Ahoj Monchi, z těch pár kreténů, co si tu vybíjejí své frustrace (a při tom neumějí pomalu ani psát) si nic nedělej. To je prostě takový plevel internetových diskusí. Jinak to, co tu už padlo se mi zdá jako rozumné řešení. Gel, či pesar. Ale ten si budeš muset zřejmě objednat ze zahraničí. Poraď se s doktorem, je k tomu třeba změřit velikost děložního hrdla. A tělísko fakt nedoporučuji, vlastní zkušenost.
8. Březen 2009 - 19:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Sáro měla by sis rozšířit obzor o následcích mentální anorexie na plodnost. A potom tady můžeš psát ty svoje inteligentní rady.
8. Březen 2009 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Je to tak anorekcie da plodnosti na frak! A pry taky nechava stopy na mozku a snizuje inteligenci! Tak to sedi taky! Jinak anorekcie poskozuje i jinak.
8. Březen 2009 - 21:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
A co je to ta "anorekcie"?
8. Březen 2009 - 23:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Tyna (anonym)
Monchi: Nechapu jak nekdo muze v dnesni dobe tvrdit,ze HAK je neskodna.Jak uz bylo receno,staci si precist pribalovy letak a pak treba tady doktorce diskuzi NEBEZPECI HAK nekolik desitek poslednich prispevku,treba o tom,jak jsou ted mlady holky po embolkach z HAK v laznich se staryma babkama a dalsi a dalsi konkretni pripady konkretnich lidi.Takze jsem jasne pro Pharmatex!
9. Březen 2009 - 11:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Nicky (anonym)
Mě se velice osvědčily spermicidní čípky, navíc zvlhčují a jejich cena je zhruba v ceně kondomu, jinak jsou gely, ale u těch nevíš tak přesné dávkování, méně pohodlné. Ohledně té antikoncepce- když bereš antikoncepci, tak po třech týdnech ji vysadíš a dostane se nepravé menstruace- způsobená změnou hormonálních hladin, pro tvoji smůlu to neznamená že máš menstruaci (gynekologové se shodují, že ta pauza je zbytečna, tudíž de to i bez menstruace, ale já si myslím že aspoň na čas si tělo odpočine), a už vůbec ne že po vysazení bude pravidelná. A ohledně přítele, není pravda že když to bere každá, tak je to bezpečné, je to stále ten samý sajrajt akorát v jiném balení. Násilné vnucení hladiny hormonů není dobré pro nikoho, kdo má aspoň nějakou produkci v organismu. Lékaři se snaží podat názor že je dnes bezpečná a bez vedlejších ůčinků,ale je to naprostý nesmysl. Zkus si někdy projít příspěvky uživatelek, kterým byla předepsána ze zdravotních důvodů. Na jediné co zabrala bylo akné, zbytek nemocí byl vždy po vysazení v lepším případě stejný.
10. Březen 2009 - 12:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Zita (anonym)
spermicidní čípky, to je Pharmatex? Nebo existuje víc značek?
23. Duben 2009 - 10:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
monchi, taková drobná poznámka... vzhledem ke stavu tvého těla je "přirozené" aby jsi téměř nemenstruovala a měla výrazné gynekologické problémy... pokud chceš mít správně fungující tělo, nezbývá ti než užívat nějaké umělé prostředky. Stejně jako já jsem se narodila s předpoklady ke krátkozrakosti, a pokud chci vidět dobře, tak si holt každé ráno budu nasazovat čočky. Že někdo dál používá HA, ačkoli mu příliš dobře nesedne, no to už je jeho problém, a nemůže se divit případné embolii a dalším problémům... moje maminka si pořídila drahé brýle, ale omylem jí udělali o půl dioptrie více... všimla si, že vidí trošku divně, ale nechtěla to reklamovat a zase týden čekat až je dostane... a donutily jí k tomu až strašné migrény.
24. Duben 2009 - 12:04

Přidat komentář