155 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sexuální trapasy

10. Září 2018 - 0:09

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
smíšek (anonym)
Nu což, řeší se tu různá témata, tak něco pro odlehčení: zažili jste někdy trapas v sexuální oblasti? :-)))
3. Květen 2007 - 22:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Jako panic jsem zacal chodit s holkou, ktera uz nebyla panna a pak melo dojit k prvnimu milovani, byli jsme nahy v posteli, zacali jsme se mazlit, hned se mne postavil penis a za chvilku nato jsem zacal strikat a to jsem vubec nebyl v ni. No silenej trapas.
5. Květen 2007 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To neni zadnej trapas, spis normal pri vzruseni prvniho milovani...:)
5. Květen 2007 - 21:27
Obrázek uživatele Návštěvník
drat (anonym)
ja jsem se udělal, kdyz mi pani doktorka (moc hezká)při preventivní prohlídce bádala uzliny v tříslech a předtím prohlížela penis a varlata.. jsme z malé vesnice všichni se známe ..
5. Květen 2007 - 23:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
My jsme v tělocviku skákali přes kozu a já se nějak špatně odrazil a mrdnul jsem penisem přímo do kozy. Něco zakřupalo a já cítil šílenou bolest. V tom mi krátkýma trenkama vypadla půlka penisu. Byl to hrozný trapas, protože se mi zakutálel pod kozu a pak ho všichni hledali.
5. Květen 2007 - 23:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Co to je za blbost? jak se ti mohl penis nekam zakutalet..... eh eh
6. Květen 2007 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Cucák (anonym)
Já jsem byl asi před dvouma rokama v bordelu a ta děvka mi honila čůráka a usnula u toho. Asi nesnášela noční šichty.
6. Květen 2007 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
TerezaK (anonym)
Měla jsem doma fenku z útulku. Teprve krátce, takže ještě jaksi neměla ty základní hygienické návyky. Vyvenčila jsem ji, dala domů a vyrazila na rande. Protože jsme už měli chuť na to hupsnout, pozvala jsem chlapa k sobě domů. Při vstupu do bytu nás zarazil nepříjemný puch, ale jak jsme byli nadržení, nevěnovali jsme tomu pozornost a zamířili rovnou k posteli. Ještě že jsme nechali rozsvíceno, protože psík vykonal velkou potřebu přímo na lůžko, avšak šikonvě zahrabal hovno dekou. Takže jsme se do něj málem svalili (naštěstí ne úplně, i přes růžovou mlhu jsme si toho všimli včas). Já málem vzteky prohodila psa oknem, chlap se začal smát jako blázen a následně mi pomohl s úklidem. Tak jsem poznala, že se jen tak ničeho nelekne. Oba - psa i muže - mám doteď a to je to už dvanáct let.
6. Květen 2007 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
kiki (anonym)
jééé,to jsou hezký příběhy :-) ale to s tim pérem u kozy taky nechápu :S
6. Květen 2007 - 22:27
Obrázek uživatele Návštěvník
m. (anonym)
Před pár lety jsem si nabrnkla policajta a jednou se nechala připoutat k posteli. Sex byl vynikající, ale pouta pak nějak nešli rozepnout. Už jsem přemýšlela nad tím co dělat, protože se to ani po půl hoďce nepodařilo. Tak jsem mu řekla ať mi podá mobil, že zavolám hasiče, aby je nějak přecvakli. Nevím proč mě nenapadlo říct jemu ať si jede pro štípačky dom. Zřejmě nějakej zkrat. No a on se začal smát, že to v pohodě rozepnout jde, jen prý mě zkoušel co budu dělat. Jak viděl, tak já si dokážu poradit se vším. Blbec!!! Ale dodnes to dávám k lepšímu a představuju si jak by ti hasiči přijeli :-) .
6. Květen 2007 - 23:44
Obrázek uživatele Návštěvník
bibiána (anonym)
Jo tak sexuální trapas mám jeden jeden, ale můžu říct, že při každé,byť letmé vzpomínce na něj se zpotím a polije mě horko...Po desetiletém manželství jsem vyrazila s kámoškou na dovolenou a hodlaly jsme si to užít. Seznámila jsem se s jedním Francouzem, mulatem,co mě dost přitahoval a i já jsem mu nebyla lhostejná, strašně mi to lichotilo, co si budeme povídat,pětatřicetiletá ženská už má radost z mála:-) den před odjezdem jsme šli na diskotéku a pak se vypařili na místní pláž, připadala jsem si jako bohyně sexu a femme fatale, ale jenom do té chvíle, než po chvíli klasického mě požádal i o anální sex - a já blbá svolila. Jak byl tak neskutečně dobře vyvinutý, dost to bolelo a navíc se dostal fakt hluboko, takže jsem si připadala jako na kolonoskopii. Po pár minutách byl hotový a já si oddechla, ale teprve nastala ta nejhorší část: nevím, jak to napsat, prostě byl moc hluboko a nedopadlo to nejčistěji... málem jsem se propadla hanbou, nevěděla jsem, co říct, on gentlemansky mlčel a šel se opláchnout do moře, já jsem zbaběle natáhla kalhotky a utekla na pokoj, kromě toho, že jsem byla taky ušpiněná, jsem navíc měla pocit, že mám zadek pořád rozevřený kvůli jeho rozměru a že ze mě jeho semeno vytéká ven, prostě psycho večer. Druhý den jsme odlétali a dávala jsem si pozor, abych ho nikde nepotkala. Od té doby jsem manželovi už nezahnula a ani nehodlám a anální sex je pro mě tabu:)
7. Květen 2007 - 20:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Václav (anonym)
Já jsem jednou na taneční zábavě sbalil holku, šli jsme ven za kotelnu že si zašukáme ale on se mi nepostavil. Byl to strašnej trapas.
7. Květen 2007 - 21:05
Obrázek uživatele Návštěvník
Eva (anonym)
tak nevím jestli je to trapas či vzpomínka, nebo zážitek. Prostě jsem byla 15letá holka a chystala jsem se na první sex. Četla jsem takovýty dívčí časopisy jako Bravo Girl- kde radili jak na to jít. No a byla tam moc chválená rada- začněte svého miláčka líbat přes prsa, celé bříško, postupujte pomalu k penisu. Tak jsem toho svýho zahrnula asi tak 10 pusinkama na hrudi a už na mě koukal a ptal se co dělám? Tak jsem přešla na bod 2- kouření penisu- jo to už se mu líbilo a asi mi to i šlo. Ale ty pusinky! Když si představím, že bych ho zahrnula tisíci pusinkami....
7. Květen 2007 - 22:01
Obrázek uživatele Návštěvník
prcekbi (anonym)
muj nezapomenutelny kydz mne kamoska vydela prad masturbovanim do dneska jsem nezapomnela ten jeji pohled!
12. Listopad 2007 - 14:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Andula (anonym)
S manželem občas máme anální sex, někdy při něm mám takový orgasmus že skoro omdlévám. Vždycky si před tím dojdu na velkou a pořádně se umeju. Klystýr si nedávám, vymývá to střevní mikroflóru a samozřejmě používáme kondom. A taky hodně gelu. Ale před proniknutím musím stejně zatlačit pořádně jako na stolici, aby se konečník uvolnil. To jinak nejde, jinak bychom totiž všichni nosili plenky...:):) A v tu chvíli se mi podařilo příšerně, opravdu strašně uprdnout..... A navíc to strašně smrdělo. Manžel se tomu zasmál, ale já byla rudá až za ušima a styděla se i mluvit. Říkal mi že se nic nestalo, že mu to nevadí a že jsme všichni jen lidi. Ale já tu ostudu nedokázala překonat. Z milování nebylo nic......
30. Leden 2008 - 15:30
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Andulo, píšeš, že klystýr vymývá střevní mikroflóru. Ale v tom není nijaký problém, pokud se to nepřehání, tak občasné propláchnutí tlustého střeva není vůbec na závadu.
30. Leden 2008 - 18:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Andula (anonym)
Tome, občasný výplach střeva sice není na škodu, ale určitě ne těsně před análním sexem. Některé holky to dělají ze studu, aby se partner při milování neušpinil od stolice. Ale to je zásadní omyl! Ona ta náplň ve střevech totiž zůstane déle než si myslíš, i když jdeš po tom hned na záchod. Zbytek náplně střev může pak vytéci právě při sexu a to je pak tuplem trapas. O nebezpečí infekce ani nemluvě. Některé holky si taky dělají klystýr protože chtějí zhubnout. S tím já už se netrápím, jsem baculatá, mám 92kg a už to nezměním. Měj se hezky.
30. Leden 2008 - 22:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Vhodnost či nevhodnost klystýru je diskutabilní, ale spíše se odborníci příklánějí k vhodnosti. Nesmí toho ale být moc - aby voda vyčistila jen polovinu tlustého střeva a nedostala se dál. Každopádně je to praktika veskrze podivná a mě osobně by asi rušila taková příprava... :-) Jedno řešení tu ale je - popisoval jsem to v návodu na análek pro začátečníky a středně pokročilé na mých stránkách = Psylium.= Balastní vláknina, která do 14 dnů dokonale vyčistí střeva a dále je drží v čistotě. Prodává se v každé lékárně a je doporučována i lékaři. Zjednodušuje vyprazdňování a hlavně je mění na bezezbytkové... Člověk má potom pocit "dokonalé práce". Tlusté střevo je pak krásně čisté. Lidé, klteří dali na moje rady byli po análku skutečně nadšeni.
31. Leden 2008 - 14:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Eli (anonym)
Milane, díky za tip na Psyllium, zkouším druhý den, za 12 dní napíšu výsledek:)
31. Leden 2008 - 15:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
To já jsem se jednou po prcání zeptal starý: "Miláčku, to jsou prsa nebo husí kůže"? A vona mi vodpověděla: "A ty jsi souložil, nebo ses klepal zimou?" Prostě trapas.
31. Leden 2008 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Tom (anonym)
Andulo, toto je sice mimo téma, ale jsem rád že si vážíš sama sebe. Mám podobnou manželku a s tímto nemám problém. Taky se měj a Ahoj.
31. Leden 2008 - 18:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Milan (anonym)
Napsal jsem řadu různých trapasů okolo sexu - ale všechny mají pravdivý jadérko. A některý bych na vlastní kůži nikdy nechtěl zažít,... http://www.eroticcity.cz/cz/povidky.php
31. Leden 2008 - 20:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Flesh (anonym)
Úsměvné zážitky najdete i tady: http://www.my.cz/posts/Sexualni-trapasy-aneb-Psi-kusy-byt-musi/_postdetail.aspx?App=sexualni_trapasy_aneb_psi_kusy_byt_musi&c=4733_080828_28_PetraD_sex a vztahy
19. Červen 2009 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
frantisek (anonym)
Ahoj, nedavno se mi stal trapas. Chtel jsem si uzit s pritelkyni a me se nepostavil. Nikdy se mi tohle nestalo. Jak je to mozne????
21. Srpen 2011 - 7:48
Obrázek uživatele Návštěvník
franto (anonym)
Ahoj, nedavno se mi stal...jsi impotent
21. Srpen 2011 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Františku (anonym)
To není trapas,ale je to spíš k pobavení. Vždyť sex je zbytečně prodrbaný čas,nemyslíš?
21. Srpen 2011 - 20:14
Obrázek uživatele Návštěvník
MR. Dallby (anonym)
Podělte se o Vaše kuriózní zážitky v oblasti sexu. Na který trapas vzpomínáte dodnes.
30. Prosinec 2011 - 10:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Ftípek (anonym)
Po úžasném sexu se kouknu na noční stolek kde stojí v rámečku fotka muže. "to je tvůj bejvalej?" zeptám se přítelkyně a ona jen prohodí "NE NE TO JSEM JÁ JEŠTĚ PŘED OPERACÍ" =D=D=D
30. Prosinec 2011 - 14:13
Obrázek uživatele Návštěvník
marek (anonym)
Největší trapas jsem zažil když si moje přítelkyně šla tak jak ji pánbůh stvořil za svým otcem pro kondomy, protože si zapomněla vzít prášky. Když se vrátila a nasazovala mi ho tak se ve dveřích objevila její matka s gelem aby nás prý potom nerušila. Nechápu dodnes.
30. Prosinec 2011 - 17:47
Obrázek uživatele Návštěvník
lenka (anonym)
V 15 mě připravil o poctivost na školním výletě spolužák. Hrál si na machra že vše zná a vše umí, prostě typické chlapské řeči, ale když došlo na činy, tak nejprve se mnu nechtěl postavit, když se mu to podařilo a já mu navlíkla kondom asi po 20 pokusech kdy jsem mu nakonec musela sama pomoct a ukázat kde a jak ho do mě strčil. Netrvalo mu to dlouho já viděla jak sebou škube. Vyndal ho ale v kondomu nic nebylo, tak jsem měla strach že se protrhl, ale jak nakonec z něj vylezlo tak ten moula ještě nikdy nestříkal, takže z největšího machra a borečka ve třídě se nakonec vyklubal případ pro urologa.
30. Prosinec 2011 - 18:24

Stránky

Přidat komentář