7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele MamtoradMB
MamtoradMB

Sex se setrou

Jmenuji se Lukáš, když mi bylo asi 8 let a sestře 5let natáčeli jsme se při sexu než na to rodiče přišli a nadávalo. I po té jsme to provozovali dále jelikož jsme často cestovali autem, tak i v autě lehce nenápadně, nebo v Turecku na hotelu když rodiče ráno šukali, tak jsme se ošahávali. Sex se tomu moc říkat nedá vložil jsem ho sestře mezi stehna a dělal že ji souložím. Když jsem byl starší několikrát jsem ji i lehce postříkal. Po nějaké době jsem ji přemluvil aby mě kouřila, když věděla že se mi to moc líbí a dělá mi tím dobře souhlasila jelikož mě má ráda. Poté jsem ji i já párkrát vylízal já a jí se to moc líbilo. Takto jsme to dělali až do mých 12 let. Od té doby to nějak utichlo a už jsme na sebe nesáhli. Dnes je mi 25 a sestře bude 22 a já na to myslím celé ty roky. Já mám přítelkyni a ona za přítele mého kamoše bydlíme zvlášť a nevím jak ji dát na jevo, že bych jí chtěl. Myslím, že by nebyla na 100% pro, ale také myslím, že ne na 100% proti. Sourozenecká výpomoc (láska) je nejlepší. Sourozenci si řeknou vše. I to jak to mají rádi a jak si to nejlépe udělat.

Lukáš
1. Květen 2019 - 4:24

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Taky jsem jednou mrdal sestru když jsem byl u ni na návštěvě na víkend.bylo to něco úžasné.svara v práci a já to do ni pěkně zasouval a musel jsem ji držet pusu jak hekala aby nevzbudila děti.ještě teď jak na to vzpomínám mám erekci
7. Prosinec 2019 - 18:57
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Je to síla , jen dej pozor ať ji neuděláš dítě !
7. Prosinec 2019 - 22:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to síla , jen dej pozor ať
Všechno jsem do ní nastrikal.vím že můžu
7. Prosinec 2019 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Pokud není riziko oplodnění , tak si užívej . Když jsou jediným následkem švagrovi parohy , tak v pohodě . Ale nezapomeň , že na to paroháč může přijít a to už taková pohoda být nemusí .
8. Prosinec 2019 - 12:46
Obrázek uživatele Steve
Steve
Vy jste ale nechutní humusáci ...
9. Prosinec 2019 - 19:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Jakub (anonym)
Odpověď na Vy jste ale nechutní humusáci
Asi sestru nemáš....tak nezáviď jiným.
9. Prosinec 2019 - 23:31

Přidat komentář