7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sex - komentáře

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Typy na vánoční (anonym)
Padlý anděl Jedná se v podstatě o psí polohu, během které žena klečí na všech čtyřech a muž do ní vstupuje zezadu. Rozdíl je v tom, že milenec by na sobě měl mít vánoční čepici, nebo milenka dlouhý bílý hábit. Detaily jsou přece důležité! Jelikož schází oční kontakt, oba se ponoříte do svých snů a za pár minut si skutečně budete připadat jako v nebi. Mimochodem, poloha je vhodná pro páry, ve kterých je muž výrazně mohutnější než žena. Hloubka průniku je větší, ale zase nedochází ke stimulaci klitorisu. Dejte si pod sebe polštář s výšivkou (klidně třeba pod stromeček, jestli je libo), přilehněte na něj a nechte partnera, aby vás díky svým kopulačním pohybům „rozcestoval“ tam i zpět. Samotný polštář zařídí zbytek. Rozbalený dárek Sedněte si na stůl nebo okraj gauče (o výběru rozhoduje tělesná výška partnera), oblečte si červené kalhotky nebo krátkou rudou sukni (všichni vědí, že červená je barvou Vánoc a povzbuzuje chlípné myšlení) a přes prsa si uvažte červenou mašli či klasickou balicí stužku, která vám náhodou zbyla. Přizvěte partnera blíž a požádejte ho, aby si vás rozbalil. Pokud ho budete chtít trochu potrápit, nedovolte mu, aby na to šel rukama, ale pouze ústy! Vánoční pomocnice Když ležíte na boku, nohy máte u sebe, záda jsou prohnutá a zadeček vystrčený, říká se tomu „lžíce“. Tak si tuhle pozici nazývejte po zbytek roku. Teď pořádně stiskněte nohy, což zapříčiní výraznější stisk pochvy a větší rozkoš pro oba. Všímejte si, vy pomáháte milenci. Jste tedy něco jako vánoční pomocnice, tak si vyberte, jestli patříte mezi skřítky Santy Clause, nebo andělské pomocníky našeho starého známého Ježíška. Zajímavou tuto polohu uděláte tehdy, když svůj krk ovoníte vanilkovým aromatem, nebo necháte partnera, aby vám z boku slízal vanilkový cukr. Právě tahle typická vánoční vůně je pro čichové buňky rájem. Ne nadarmo se již od dávných dob považuje za afrodiziakum. Nadílka Spojte si okraj gauče a orální laskání s chvilkovou pohodou u televize. Zkrátka a dobře, nechte partnera, aby si na pohovce lehnul na záda, vy se uvelebte nad něj a zaberte područku vašeho sofa. Přisedněte mu na obličej a nechte ho, aby obšťastnil vaši „vánoční růži“. V ruce můžete mít zvoneček, kterým se ohlašuje vánoční nadílka, a díky jeho cinkání dávat milenci signály. Rychlejší tempo rovná se povzbuzení k akci, jedno zacinkání symbolizuje krok zpět. Rolničky Dvě vaše ňadra, dvě jeho varlata. Otevřete svoji mysl a dopřejte jednomu i druhému tu správnou vánoční péči! Sedněte si na partnera zády k němu, položte si jeho ruce na svůj hrudník a svým pozadím přisedávejte do pánského klína tak, aby i pánská dvojčata byla stimulována. Můžete se vrtět, kývat ze strany na stranu a užívat si opojnou sváteční atmosféru. Pozor si dejte akorát na antikoncepci. Podle Mhairi Maharry britské porodní asistentky, která svým názorem upoutala mnoho uživatelů sociálních sítí, nejvíc porodů připadá na 26. září. Můžete hádat, proč tomu tak je… Tak šťastné a veselé!
30. Prosinec 2017 - 16:14
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Padlý anděl Jedná se v...Hezké počtení pro ženy...Pak ,kdo je dnes sexuální predátor... Pokud to tedy nepsal nějakej chlap,to tak vypadá...
30. Prosinec 2017 - 20:05
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Padlý anděl Jedná se v...Mám dojem,že to je návod tak do starých německých východních pornofilmů,tím nemám na mysli Jágrův nový sestřih a to že se tak charakterizoval.
30. Prosinec 2017 - 20:06
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Mám dojem,že to je návod...Je to uchylné,googlil jsem ,že to je z nějakého servru prozeny.cz,to musí být tedy něco,úplně bych se bál,kdyby se na mně takhle žena připravila,ježiši,těchle 5 čísel,to by mě tedy zabilo.
30. Prosinec 2017 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Padlý anděl Jedná se v...Vánoční pomocnice s potřená vanilkou za uchem a v čepici santa clause stočená do tvaru lžičky...No takovéhle voloviny jsou jen pro lidi bez fantazie.Opravdový muž s fantazií dovede i na starý klavír zahrát lépe než šašek s čepicí na tu svou fitnesku stočenou do tvaru lžičky s mašlí přes prsa a posipanou vanilkou...
31. Prosinec 2017 - 11:32
Obrázek uživatele Návštěvník
sdfg (anonym)
Sex je regionální a má své charakteristiky,jiné jsou v nížinách,jiný sex praktikují ti horští rakouští myslivci,typický svými divokými pitkami a padacími mosty a seníky. V nížinách je to takové s vínečkem a na horách tam je to jak zvířátka v krmelci.
31. Prosinec 2017 - 11:54

Přidat komentář

Reklama

Reklama