166 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Setkání s duchem....?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Evi (anonym)
Zajímalo by mne,jak poznáte,že jste se setkali s duchem,anebo šlo o pouhou vaší iluzi a jaké jsou u toho pocity.
31. Květen 2004 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahojky setkani s duchem neni moc prijemny pocit pouze jestli nemas strah.Podle vas se nazivaj duchove ale podle nas je to pouze energie a to co je na ni pouha hmota.Duch muze bit kde koliv,kdykoli,a v jakoukoli dobu.Mohou se zjevit v mlhavem jasu nebo v temnem svetlu.pri zapalene svicce se pozna ze plamen svíti purpurovou barvou.Pocity jsou ruzne bud ti po tele naskakuje husinka nebo te poleje minutovi,nesnesitelny,teplo opravdu nic prijemnyho to neni.
8. Červen 2004 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Slunicko (anonym)
A kdo jste "Vy". Zabyvate se spiritismem?
8. Červen 2004 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Evi (anonym)
Moji kamarádku i mě navštívil mrtvý příbuzný.Mě babička,ji mamminka.Obě jsme u toho prožily stejný pocit-pocit štěstí,blaženosti....Náhoda?A sen to určitě nebyl.
13. Červen 2004 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Buďme přesní a poctiví a hovořme o tom, co je nepopiratelné. Pokud nemáme objektivní důkazy, můžeme hovořit jen o svých dojmech - o subjektivním zážitku. Jakkoli mohl být tento zážitek pociťován jako skutečný, je třeba si uvědomit, že lidské vnímání není dokonalé a navíc je třeba stále si připomínat fakt, že upřímnost osobní výpovědi nemůže být kritériem její pravdivosti (právě kvůli různým zkreslením ve vnímání a uvědomování).K věci: Subjektivní dojem, že jsem se setkal s duchem, jsem měl víckrát. Krom jednoho případu to ale vždy bylo ve snu a v těch případech to prakticky vždycky bylo příjemné. Jednou ale jsem tento dojem měl i za bdělého stavu u kamaráda na chatě. Když jsem se probudil v domnění, že mi tahá za deku ten kamarád a dotýká se mého ramene. Obrátil jsem se, abych mu řekl, ať neotravuje a že tam ležím já a ne naše kamarádka Andrea. Ke svému zděšení jsem ale zjistil, že u palandy nestojí nikdo, ale určitou chvíli se tam zobrazovala bíle mlžná silueta clověka. Byl jsem ale děsem naprosto paralyzovanej, nepřeháním, když řeknu, že to byl opravdu málem smrtící šok! I když to zmizelo, byl jsem ještě nejméně půl hodiny ztuhlý úzkostí. Podotýkám k okolnostem: před tím, než jsem šel spát, jsem konzumoval v nezanedbatelném množnství alkohol, třebaže nikoli do výrazné opilosti. Dále uvádím, že jsem věděl, že cca týden před tímto zážitkem se zabili kamarádovi rodiče v autě na cestě z této chaty do Prahy. Pro někoho by to mohl být důkaz, že šlo o návrat nebožtíků na oblíbené rekreační místo, pro jiného by to byl spíš důkaz, že tato představa byla kombinací vizuální a hmatové (dotykové) halucinace vyvolané silným emočním významem, který jsem měl spojen s prostředím, které ještě nedávno obývali lidé, o nichž jsem věděl, že jsou čerstvě po smrti. Čili každý z Vás si může vybrat, jak tento můj zážitek interpretovat. A já sám? Já sám se dnes přikláním k tomu, že šlo o mou velmi silnou autosugesci pod vlivem emoční tíhy nešťastných okolností. Jsem spíše realista a věřím více exaktním měřitelným a dokazatelným důkazům, než dojmům, o jejichž ovlivnitelnosti jsem měl možnost se v životě mnohokrát přesvědčit. :o)
16. Září 2004 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Pro pořádek ještě dodávám, že můj předchozí popis postrádá ještě zvukovou složku toho zážitku (podle mne tedy halucinace). Současně s tím dotykem šlo od "ducha" o hlasovou informaci(teď si říkám - nebo spíše měla charakter telepatického sdělení?) , myslím že "tady spím já". Už to, že si na to vzpomínám jaksi dodatečně a s jistými rozpaky a s nejistotou, svědčí o tom, že možná po letech (je to asi osm let) nejde o zcela bezprostřední zážitek, ale že je ten původní dojem ještě deformován dodatečným zkreslením. Ale věřte mi, že se snažím vypovídat co nejpoctivěji a tak, abych uměle nenadržoval ani svému hodnocení ani hodnocení více hledajícímu vysvětlení v nadpřirozených silách a záhrobí.
16. Září 2004 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Zdravím všechny.Když mi zemřel tatínek,měla jsem o něm často takové klasické sny,ale jednou jsem měla sen že za mnou přišel a sedl si na postel a povídal si semnou ať už jsem klidná.Vím doscela dobře že jsem mu řekla co tady dělá,že je mrtvý a já přece spím.Měla jsem strach i v tom snu i když jsem byla ráda že ho vidím.Chtěla jsem se moc vzbudit,ale tatínek říkal,žeto nemám dělat že bych se bála a že jednou příjde zas.Odešel o berlích oblečený v nemocničním andílku přesně v jakém zemřel.Hned jak odešel jsem se vzbudila a hrozně jsem se bála.Vím že to nebyl jen sen,vše si uvědomuji a přeji si aby zase přišel.
22. Září 2004 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
B.H. (anonym)
Jestli chces, tak se ti uprdu, ze jsi tak velkeho ducha v zivote nepotkala!!
22. Září 2004 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahojek lidicky...jo jo ja moje zkusenosti radsi ani rozepisovat nebudu to bych tu byla do rana, ja mam jak dukazy tak hlavne hodne velky zkusenosti s "energii" a ne jenom s tou pozitivni pohuzel...a co vy?
7. Duben 2005 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Ahoj Mončo,já mám také negativní zkušenosti, ale bojím se o tom mluvit,bojím se, že mi nikdo neuvěří.mám pocit, že mě někdo/něco pronásleduje.jaká je Tvá zkušenost?? Kolik ti je let??byla bych moc ráda, kdybych si o tom mohla s někým popovídat. Nebo jsem blázen?? Někdy tomu začínám věřit, ale vím, že to, co mě pronásleduje, je skutečné.Prosím ozvi se.Děkuju moc. AliceDěkuji předem za všechny názory a příspěvky.
18. Duben 2005 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já jsem mela 3 desive noci po sobe.Uz presne nevim, jak to slo po sobe. Jednu noc strasne neco sustilo, druhou na me nekdo septem volal mym jmenem a treti mi nekdo polozil ruku na bok tvare-lezela jsem na brichu otocena ke stene. Ani jednou jsem se hruzou nemohla pohnout. Podotykam, ze to nikdo z rodiny nebyl.
23. Září 2005 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Milá AliceReaguji na Vaše psaní. To opravdu není žádná legrace, já se s tím zabývám. Pokud máte potřebu to blíže rozebrat a nebo máte potřebu pomoci napište na meil annaanna"quick.cz
12. Srpen 2006 - 1:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Qěta (anonym)
Anno, mohla byste , prosím, vysvětlit, jak to je s těmi energiemi? Dá se z toho "zblbnout"? Taky se tím trochu zabývám..Bylo mi řečeno jedním člověkem, že zájem o tento svět může být nebezpečný a způsobit psychickou poruchu (něco v tom smyslu). Zatím jsem zkoušela navázat spojení s duší (v žádném případě se nepoukouším o vyvolávání duchů-z toho mám respekt odjakživa), myslím, že se to podařilo. připadalo mo jaksi přirozené, něco, z čeho člověk nemusí mít strach. Samozřejmě jsem si vytvořila ochranu, aby nějaké zlé síly na mě nemohly...co si o tom myslíte?
12. Srpen 2006 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xXx (anonym)
kde to sme v blázinci?
12. Srpen 2006 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a můžeš mi říct, proč si to myslíš?:)
13. Srpen 2006 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Právě jsem se setkal s duchem,aspon si to myslím.Nejdřív jsem slyšel divnej zvuk z pod peřiny a pak puch.A to prej že jsou bez barvy a zápachu.Asi byl mrtvej už hodně dlouhu.
28. Srpen 2007 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Auž zase,no fuj ten je řádně uleželej.Ten byl tak velkej ,že mi nadzvedával i deku.
28. Srpen 2007 - 5:01
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Další duch,strašnej puch,kolem létá hejno much.Tohle velký hejno ,myslí že jsem lejno.Já však lejno nejsem,lidi prosím kdo jsem?Jsem člověk co vidí duchy a také cítí strašné puchy.Pro dnešek už končim a s duchy se loučim.
28. Srpen 2007 - 5:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jejka (anonym)
dnes večer,ale nemusel to být duch,ale nějaká bytost...příšerné.
31. Srpen 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jejko, a jak to probehlo? co se delo?
1. Září 2007 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
strašpytelka (anonym)
ťuki ťuki o půlnoci přišlo na mě strašidlo, moc se na mě nalepilo ¨mělo velký páčidlo
1. Září 2007 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
já na duchy věřim.Před 3 lety mi umřel tatínek,měla jsem ho moc ráda a přišel se se mnou rozloučit noc před tím,než jsme ho pochovali.Sen to nebyl,ale byl to zdrcující pocit ,že jsem ztratila někoho moc důležitého v mém životě .Kdykoliv to někomu říkám mám stále slzy v očích a nemám odvahu přesně vylíčit ,co se tehdy stalo,možná za čas
1. Září 2007 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
pokračuji o mém tatínkovi a zároveň chci člověku s přezdívkou lump říci,že s takovými věcmi si nemá zahrávat,aby se mu to někdy nevrátilo.A upozorňuji,že já jsem žádný alkohol před spaním neměla,jako on.Měla jsem pochopitelně strach ,ale byla to pravda a dokonce jsme spolu i hovořili.Prosím nesměj se cizímu neštěstí nebo na to jednou doplatíš.Jestli chceš tak reaguj na má slova
1. Září 2007 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Před měsícem mi umřel pejsek. Jorkšírek měl let a rakovinu plic.Už se moc trápil a dusil,nechali jsme ho uspat. A asi za dny jsem ho viděla v noci přijít podíval se na má a zase odešel. Bylo to zvláštní jako by to byl sen,ale přitom nebyl. Spola jsem takovým lehkým spánkem. Asi se přišla rozloučit. Takže něco mezi nebem a zemí musí být.
2. Září 2007 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Inko tak to muselo být tedy hodně zajímavé .. vidět takhle svého pejska kterého jsi určitě oplakala .. první leknutí muselo být ze sis asi rikala co to je .. Věřím ti to.. Když jsem letos v květnu maturovala tak jsem při slohové práci psala o své babičce která už nežije a od té chvilé co jsem se dozvěděla známku (nejlepší práce) jsem cítila jak je se mnou, a jak mi po dobu přípravy a konání maturity dodávala sílu. cítila jsem to tak a nakonec sem odmaturovala s jedničkama.. Něco prostě existuje po smrti..
2. Září 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Inko tak to muselo být tedy hodně zajímavé .. vidět takhle svého pejska kterého jsi určitě oplakala .. první leknutí muselo být ze sis asi rikala co to je .. Věřím ti to.. Když jsem letos v květnu maturovala tak jsem při slohové práci psala o své babičce která už nežije a od té chvilé co jsem se dozvěděla známku (nejlepší práce) jsem cítila jak je se mnou, a jak mi po dobu přípravy a konání maturity dodávala sílu. cítila jsem to tak a nakonec sem odmaturovala s jedničkama.. Něco prostě existuje po smrti..
2. Září 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
omlouvám se za double :(
2. Září 2007 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
bety (anonym)
Když jsem šla z WC u nás doma, tak jsem se otočila ke dveřím, že je zavřu(znáte to - je to chvíle,která snad trvá pár vteřin) a v tom, co jsem byla už otočena ke dveřím a zrovna jsem chtěla vzít za kliku, se to stalo. Klika se pomalu sunula dolů - jako by ji někdo vzal z druhé strany - dveře se v klidu zavřely přičemž klika byla stále dole (bez bouchnutí a jiného hluku)- a klika se opět pomalu vrátila do své původní polohy.Trvalo to snad 3 vteřiny, ale naštěstí mi to došlo až po chvíli.Myslela jsem ještě, že to byl průvan,ale okna byla zavřená.Teď, když to píšu mi běhá mráz po zádech.Už nic podobného nechci nikdy zažít.
6. Duben 2008 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof (anonym)
Skutečně zajimavé duchové a podobné projevy existují již po tisíciletí není to nic nového.Nejspíš se jedná o nějakou formu enrgie,která s lidskou neznalostí tvoří různé strašidelné příběhy.Skutečně nevěřím v posmrtný ale při psaní tohoto příspěvku i sám občas pochybuji.Pokud čtu některé jiné příspěvky jsou velmi poutavé a určitě je na nich kousek pravdy.Nic není jisté....
7. Duben 2008 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Já se naposledy setkal s duchem včera ráno. Když jsem si na hajzlu dříp jak hovado. To byl takovej puch, že to bylo i vidět.
7. Duben 2008 - 12:46
Obrázek uživatele Návštěvník
Hluchavka (anonym)
Nejvíce duchů je na Kanárech.A to je pravda pravdoucí.
7. Duben 2008 - 13:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Fisch (anonym)
Nedávno jsem se byl podívat ke hřbitovu v Noutonicích a už to není vůbec jako dříve. Všude v bezprostřední blízkosti hřbitova začínají stavět rodinné domy. Takový klid co byl kolem dříve je prostě nenávratně pryč. Tehdy byl hřbitov na samém okraji obce vzdálen cca 300 metrů od nejbližšího okolí a nyní hned za hřbitovní zdí stojí rodinné domy. Troufám si říci, že tehdy jsem se na hřbitově necítil zrovna nejlépe a asi to bylo tím, že byl odlehlý a téměř na samotě. Když jsem tam byl nyní tak už jsem nepociťoval takovou tu zvláštní atmosféru a kouzlo tohoto hřbitova. Je to asi jako, když chodíte na místo (louka,les) kde cítíte, že tam je cosi zvláštního (tajemného) nebo cítíte určitou energii a potom tam vyrostou rodinné domy nebo obchodní centrum. Myslím, že se potom takové kouzlo toho místa prostě ztratí. Mám za to, že obdobná situace stala i v Noutonicích
8. Prosinec 2008 - 21:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Filda (anonym)
Zdravím, také jsem kdysi neodolal a vydal se na Noutonický hřbitov s kamarádem a přítelkyní. Bylo to tam velice zajímavé, moc se toho nedělo, snad jen na divné zvuky, které slyšel kamarád a přítelkyně z poza dveří v levé části hřbitova. Já jsem jen viděl koutkem oka u náhrobku dvou starých lidí nějakou ,,mlhu". Udělal jsem pár fotek. Něktré jsou docela zajímavé. Chtěl bych se tam zase co nejdříve vydat. Jinak, s duchy mám docela ,,četné" zkušenosti, dokonce se mi jeden dotkl, nic moc příjemného.... Ale nebylo to na tomto hřbitově, nýbrž na hřbitově sv. Isidora. Ten se nachází cca. 8 km za Slaným. Je to v polích, malý lesík a je tam mimo jiné hrobka Kynských..... V noci je to tam opravdu jiné, než v Noutonicích, nevěřím, že by tam někdo šel..... Já jsem byl v 1 ráno jen u brány a tam na mě sáhla ,,smrt". Po té jsem se odvážil za bránu, došel jsem 3 metry, poté se strachem utekl..... Ale ještě k té návštěvě Noutonic, kterou si tady všichni (i já) plánujeme. Nemyslím, že je to nejlepší nápad. Myslím že ti duchové nebudou nadšení tím, že je stále někdo ,,otravuje" svojí návštěvou. a když už tam jste, chovejte se zdvořile, pozdravte (nemusíte nahlas), ale mějte taky nějakou úctu.... Ještě sem tu našel příspěvek, že jsou všichni duchové zlý a že Vás zachvátí strašný strach. Není to tak, jistě to bude individuální, ale pokud máte čisté úmysly, nemusíte se ničeho bát. Uvědomte si, že při spiristické seanci, seanci víceméně ovládáte vy. Nenechte si toto právo vzít a nedovolte, aby jí ovládal duch (kromě jeho odchodu a ukončení seance). Ale na hřbitově je ,,pánem" on.
8. Prosinec 2008 - 21:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Falken (anonym)
Docela věřim v to, že tam něco je, ale můj názor- jasná solova výprava s jednim člověkem, kterej bude jako pojistka, zatim nemam termin, ale určitě nějakej bude... Pokud máte nějaká fota nebo, jiný materiál, určitě ho ocením. popkornx"seznam.czOcenil bych i jiné návrhy na místa, která vykazují podivné jevy... Předem děkuji za pomoc v hledání...
8. Prosinec 2008 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Ondra (anonym)
No fakt zajímavé příběhy, ty Noutonice mě zaujaly, rád bych se tam jel podívat, ale mam to trochu z ruky (bydlím v Ostravě). A navíc nemám lidi, kteří by se mnou do toho šli, tak kdyby se chtěl někdo domluvit, stačí se ozvat.ondra.dedik"centrum.cz
8. Prosinec 2008 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Sleeping Beauty (anonym)
kdyby si tu nekdo precet muj vzkaz, chystal se na dalsi vypravu a nevadil by mu jeden pasazer navic, tak se mi prosim ozvete! 178534"mail.muni.cz dik!
8. Prosinec 2008 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
One dark (anonym)
nechteli byste mi treba napsat kdy zas nekdo pojedete nekam na tajemna mista, treba zrovna do noutonic? prijel bychmoc rad! onedark.night"seznam.cz diky!
8. Prosinec 2008 - 21:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Corry (anonym)
...chtěl jsem říct ,,straší"
9. Prosinec 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Corry (anonym)
Copak starší jenom v Noutonicích?
9. Prosinec 2008 - 10:14
Obrázek uživatele Návštěvník
Donny (anonym)
chtěla bych se zeptat,jestli máte někdo skušenosti s duchem,který stoupil do člověka.
21. Březen 2009 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Mám zkušenosti s duchem, který z člověka vystoupil. A museli jsme pak vyvětrat.
21. Březen 2009 - 12:41
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
Viděl jsem dva případy, kdy duch vstoupil do člověka - myslím tím klasické mimovolné vstoupení, ne to, které nastává třebas při spiritistické seanci. Paranormálními jevy se zabývám již téměř dvacet let, viděl jsem ledacos - ale přiznám se, z tohoto jsem byl úplně na větvi.Zajímavé pro mne bylo to, že v jednom případě si toho navštívená osoba byla vědoma, dělalo jí to psychické problémy - a v druhém případě o tom ta osoba vůbec nevěděla, nic si nepamatovala. A v obou případech to byly ženy, byť zcela jiného věku.
24. Březen 2009 - 18:10
Obrázek uživatele Návštěvník
davide (anonym)
jako to si děláš srandu ne????
6. Červen 2009 - 21:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Daja (anonym)
Kdysi jsem chodila s chlapcem,zemrel mu bratr,jeho maminka, kdyz u nich byli jeho deti,rikala,ze ma pocit,ze se chodi jejich syn divat na deti,jednou stala u okna spatne se ji dychalo,my byli u nich,muj mily,hned bezel k mamince,a ja sla,ve 3mesici tehotenstvi,otevrit balkon,aby bylo vic vzduchu,to co jsem videla,bylo strasne,videla jsem jako .by tam jeho bratr stal a ja hned utekla do postele,balkon uz jsem nezavirala... Druhy den jsem zacla krvacet,a nez dojela do nemocnice,prisla jsem o mimi, v nemocnici ani nezjistili proc,plod uz ve me nebyl,takze setkani s duchem uz nikdy..
7. Červen 2009 - 2:49
Obrázek uživatele Návštěvník
david (anonym)
Podle mého "zkušenost s duchy" má mnohem víc lidí, většinou se ale stydí o tom mluvit - a mnohdyse i bojí sami sobě něco takového přiznat
7. Červen 2009 - 10:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Angie (anonym)
Davide, já myslím, že jsou věci mezi nebem a zemí, do kterých člověk nemá vidět.Živí mají nechat mrtvé na pokoji.Já bych se bála něčím takovým zabývat, ale zajímá mě to.Napíšeš víc?
7. Červen 2009 - 10:29
Obrázek uživatele Návštěvník
musím přiznat D (anonym)
velice mě to zajímá a mám také o tom strach mluvit napiš víc,také bych si to ráda přečetla
7. Červen 2009 - 10:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Šestý smysl (anonym)
Film s Brusem Vilisem,na závěr musíte si na to zvyknout,chtějí vám něco zdělit a můžete tím pomoct ostatním!
7. Červen 2009 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
T. (anonym)
čau lidi, myslim, že David má pravdu, poslední dobou jsem se taky potkal s něčím, co si jinak nedokážu vysvětlit a když si spojím věci, které se mi čas od času od mala stávaly, tak sem nejspíš doopavdy potkával duchy. Určitě už se tomu nesměju.
24. Červenec 2009 - 19:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Tak právě jsem jednoho zlého ducha vypustil!!
24. Červenec 2009 - 19:58

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama