170 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Setkání s duchem....?

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Evi (anonym)
Zajímalo by mne,jak poznáte,že jste se setkali s duchem,anebo šlo o pouhou vaší iluzi a jaké jsou u toho pocity.
31. Květen 2004 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Ahojky setkani s duchem neni moc prijemny pocit pouze jestli nemas strah.Podle vas se nazivaj duchove ale podle nas je to pouze energie a to co je na ni pouha hmota.Duch muze bit kde koliv,kdykoli,a v jakoukoli dobu.Mohou se zjevit v mlhavem jasu nebo v temnem svetlu.pri zapalene svicce se pozna ze plamen svíti purpurovou barvou.Pocity jsou ruzne bud ti po tele naskakuje husinka nebo te poleje minutovi,nesnesitelny,teplo opravdu nic prijemnyho to neni.
8. Červen 2004 - 11:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Slunicko (anonym)
A kdo jste "Vy". Zabyvate se spiritismem?
8. Červen 2004 - 11:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Evi (anonym)
Moji kamarádku i mě navštívil mrtvý příbuzný.Mě babička,ji mamminka.Obě jsme u toho prožily stejný pocit-pocit štěstí,blaženosti....Náhoda?A sen to určitě nebyl.
13. Červen 2004 - 12:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Buďme přesní a poctiví a hovořme o tom, co je nepopiratelné. Pokud nemáme objektivní důkazy, můžeme hovořit jen o svých dojmech - o subjektivním zážitku. Jakkoli mohl být tento zážitek pociťován jako skutečný, je třeba si uvědomit, že lidské vnímání není dokonalé a navíc je třeba stále si připomínat fakt, že upřímnost osobní výpovědi nemůže být kritériem její pravdivosti (právě kvůli různým zkreslením ve vnímání a uvědomování).K věci: Subjektivní dojem, že jsem se setkal s duchem, jsem měl víckrát. Krom jednoho případu to ale vždy bylo ve snu a v těch případech to prakticky vždycky bylo příjemné. Jednou ale jsem tento dojem měl i za bdělého stavu u kamaráda na chatě. Když jsem se probudil v domnění, že mi tahá za deku ten kamarád a dotýká se mého ramene. Obrátil jsem se, abych mu řekl, ať neotravuje a že tam ležím já a ne naše kamarádka Andrea. Ke svému zděšení jsem ale zjistil, že u palandy nestojí nikdo, ale určitou chvíli se tam zobrazovala bíle mlžná silueta clověka. Byl jsem ale děsem naprosto paralyzovanej, nepřeháním, když řeknu, že to byl opravdu málem smrtící šok! I když to zmizelo, byl jsem ještě nejméně půl hodiny ztuhlý úzkostí. Podotýkám k okolnostem: před tím, než jsem šel spát, jsem konzumoval v nezanedbatelném množnství alkohol, třebaže nikoli do výrazné opilosti. Dále uvádím, že jsem věděl, že cca týden před tímto zážitkem se zabili kamarádovi rodiče v autě na cestě z této chaty do Prahy. Pro někoho by to mohl být důkaz, že šlo o návrat nebožtíků na oblíbené rekreační místo, pro jiného by to byl spíš důkaz, že tato představa byla kombinací vizuální a hmatové (dotykové) halucinace vyvolané silným emočním významem, který jsem měl spojen s prostředím, které ještě nedávno obývali lidé, o nichž jsem věděl, že jsou čerstvě po smrti. Čili každý z Vás si může vybrat, jak tento můj zážitek interpretovat. A já sám? Já sám se dnes přikláním k tomu, že šlo o mou velmi silnou autosugesci pod vlivem emoční tíhy nešťastných okolností. Jsem spíše realista a věřím více exaktním měřitelným a dokazatelným důkazům, než dojmům, o jejichž ovlivnitelnosti jsem měl možnost se v životě mnohokrát přesvědčit. :o)
16. Září 2004 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiří (anonym)
Pro pořádek ještě dodávám, že můj předchozí popis postrádá ještě zvukovou složku toho zážitku (podle mne tedy halucinace). Současně s tím dotykem šlo od "ducha" o hlasovou informaci(teď si říkám - nebo spíše měla charakter telepatického sdělení?) , myslím že "tady spím já". Už to, že si na to vzpomínám jaksi dodatečně a s jistými rozpaky a s nejistotou, svědčí o tom, že možná po letech (je to asi osm let) nejde o zcela bezprostřední zážitek, ale že je ten původní dojem ještě deformován dodatečným zkreslením. Ale věřte mi, že se snažím vypovídat co nejpoctivěji a tak, abych uměle nenadržoval ani svému hodnocení ani hodnocení více hledajícímu vysvětlení v nadpřirozených silách a záhrobí.
16. Září 2004 - 13:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Lenka (anonym)
Zdravím všechny.Když mi zemřel tatínek,měla jsem o něm často takové klasické sny,ale jednou jsem měla sen že za mnou přišel a sedl si na postel a povídal si semnou ať už jsem klidná.Vím doscela dobře že jsem mu řekla co tady dělá,že je mrtvý a já přece spím.Měla jsem strach i v tom snu i když jsem byla ráda že ho vidím.Chtěla jsem se moc vzbudit,ale tatínek říkal,žeto nemám dělat že bych se bála a že jednou příjde zas.Odešel o berlích oblečený v nemocničním andílku přesně v jakém zemřel.Hned jak odešel jsem se vzbudila a hrozně jsem se bála.Vím že to nebyl jen sen,vše si uvědomuji a přeji si aby zase přišel.
22. Září 2004 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
B.H. (anonym)
Jestli chces, tak se ti uprdu, ze jsi tak velkeho ducha v zivote nepotkala!!
22. Září 2004 - 9:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Monča (anonym)
Ahojek lidicky...jo jo ja moje zkusenosti radsi ani rozepisovat nebudu to bych tu byla do rana, ja mam jak dukazy tak hlavne hodne velky zkusenosti s "energii" a ne jenom s tou pozitivni pohuzel...a co vy?
7. Duben 2005 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Alice (anonym)
Ahoj Mončo,já mám také negativní zkušenosti, ale bojím se o tom mluvit,bojím se, že mi nikdo neuvěří.mám pocit, že mě někdo/něco pronásleduje.jaká je Tvá zkušenost?? Kolik ti je let??byla bych moc ráda, kdybych si o tom mohla s někým popovídat. Nebo jsem blázen?? Někdy tomu začínám věřit, ale vím, že to, co mě pronásleduje, je skutečné.Prosím ozvi se.Děkuju moc. AliceDěkuji předem za všechny názory a příspěvky.
18. Duben 2005 - 22:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Nika (anonym)
Já jsem mela 3 desive noci po sobe.Uz presne nevim, jak to slo po sobe. Jednu noc strasne neco sustilo, druhou na me nekdo septem volal mym jmenem a treti mi nekdo polozil ruku na bok tvare-lezela jsem na brichu otocena ke stene. Ani jednou jsem se hruzou nemohla pohnout. Podotykam, ze to nikdo z rodiny nebyl.
23. Září 2005 - 13:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Milá AliceReaguji na Vaše psaní. To opravdu není žádná legrace, já se s tím zabývám. Pokud máte potřebu to blíže rozebrat a nebo máte potřebu pomoci napište na meil annaanna"quick.cz
12. Srpen 2006 - 1:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Qěta (anonym)
Anno, mohla byste , prosím, vysvětlit, jak to je s těmi energiemi? Dá se z toho "zblbnout"? Taky se tím trochu zabývám..Bylo mi řečeno jedním člověkem, že zájem o tento svět může být nebezpečný a způsobit psychickou poruchu (něco v tom smyslu). Zatím jsem zkoušela navázat spojení s duší (v žádném případě se nepoukouším o vyvolávání duchů-z toho mám respekt odjakživa), myslím, že se to podařilo. připadalo mo jaksi přirozené, něco, z čeho člověk nemusí mít strach. Samozřejmě jsem si vytvořila ochranu, aby nějaké zlé síly na mě nemohly...co si o tom myslíte?
12. Srpen 2006 - 9:43
Obrázek uživatele Návštěvník
xXx (anonym)
kde to sme v blázinci?
12. Srpen 2006 - 12:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
a můžeš mi říct, proč si to myslíš?:)
13. Srpen 2006 - 10:21
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Právě jsem se setkal s duchem,aspon si to myslím.Nejdřív jsem slyšel divnej zvuk z pod peřiny a pak puch.A to prej že jsou bez barvy a zápachu.Asi byl mrtvej už hodně dlouhu.
28. Srpen 2007 - 4:46
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Auž zase,no fuj ten je řádně uleželej.Ten byl tak velkej ,že mi nadzvedával i deku.
28. Srpen 2007 - 5:01
Obrázek uživatele Návštěvník
lump (anonym)
Další duch,strašnej puch,kolem létá hejno much.Tohle velký hejno ,myslí že jsem lejno.Já však lejno nejsem,lidi prosím kdo jsem?Jsem člověk co vidí duchy a také cítí strašné puchy.Pro dnešek už končim a s duchy se loučim.
28. Srpen 2007 - 5:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Jejka (anonym)
dnes večer,ale nemusel to být duch,ale nějaká bytost...příšerné.
31. Srpen 2007 - 19:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jejko, a jak to probehlo? co se delo?
1. Září 2007 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
strašpytelka (anonym)
ťuki ťuki o půlnoci přišlo na mě strašidlo, moc se na mě nalepilo ¨mělo velký páčidlo
1. Září 2007 - 16:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
já na duchy věřim.Před 3 lety mi umřel tatínek,měla jsem ho moc ráda a přišel se se mnou rozloučit noc před tím,než jsme ho pochovali.Sen to nebyl,ale byl to zdrcující pocit ,že jsem ztratila někoho moc důležitého v mém životě .Kdykoliv to někomu říkám mám stále slzy v očích a nemám odvahu přesně vylíčit ,co se tehdy stalo,možná za čas
1. Září 2007 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
__utma=48467763 (anonym)
pokračuji o mém tatínkovi a zároveň chci člověku s přezdívkou lump říci,že s takovými věcmi si nemá zahrávat,aby se mu to někdy nevrátilo.A upozorňuji,že já jsem žádný alkohol před spaním neměla,jako on.Měla jsem pochopitelně strach ,ale byla to pravda a dokonce jsme spolu i hovořili.Prosím nesměj se cizímu neštěstí nebo na to jednou doplatíš.Jestli chceš tak reaguj na má slova
1. Září 2007 - 21:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Inka (anonym)
Před měsícem mi umřel pejsek. Jorkšírek měl let a rakovinu plic.Už se moc trápil a dusil,nechali jsme ho uspat. A asi za dny jsem ho viděla v noci přijít podíval se na má a zase odešel. Bylo to zvláštní jako by to byl sen,ale přitom nebyl. Spola jsem takovým lehkým spánkem. Asi se přišla rozloučit. Takže něco mezi nebem a zemí musí být.
2. Září 2007 - 19:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Inko tak to muselo být tedy hodně zajímavé .. vidět takhle svého pejska kterého jsi určitě oplakala .. první leknutí muselo být ze sis asi rikala co to je .. Věřím ti to.. Když jsem letos v květnu maturovala tak jsem při slohové práci psala o své babičce která už nežije a od té chvilé co jsem se dozvěděla známku (nejlepší práce) jsem cítila jak je se mnou, a jak mi po dobu přípravy a konání maturity dodávala sílu. cítila jsem to tak a nakonec sem odmaturovala s jedničkama.. Něco prostě existuje po smrti..
2. Září 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Inko tak to muselo být tedy hodně zajímavé .. vidět takhle svého pejska kterého jsi určitě oplakala .. první leknutí muselo být ze sis asi rikala co to je .. Věřím ti to.. Když jsem letos v květnu maturovala tak jsem při slohové práci psala o své babičce která už nežije a od té chvilé co jsem se dozvěděla známku (nejlepší práce) jsem cítila jak je se mnou, a jak mi po dobu přípravy a konání maturity dodávala sílu. cítila jsem to tak a nakonec sem odmaturovala s jedničkama.. Něco prostě existuje po smrti..
2. Září 2007 - 21:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
omlouvám se za double :(
2. Září 2007 - 21:24
Obrázek uživatele Návštěvník
bety (anonym)
Když jsem šla z WC u nás doma, tak jsem se otočila ke dveřím, že je zavřu(znáte to - je to chvíle,která snad trvá pár vteřin) a v tom, co jsem byla už otočena ke dveřím a zrovna jsem chtěla vzít za kliku, se to stalo. Klika se pomalu sunula dolů - jako by ji někdo vzal z druhé strany - dveře se v klidu zavřely přičemž klika byla stále dole (bez bouchnutí a jiného hluku)- a klika se opět pomalu vrátila do své původní polohy.Trvalo to snad 3 vteřiny, ale naštěstí mi to došlo až po chvíli.Myslela jsem ještě, že to byl průvan,ale okna byla zavřená.Teď, když to píšu mi běhá mráz po zádech.Už nic podobného nechci nikdy zažít.
6. Duben 2008 - 19:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Filozof (anonym)
Skutečně zajimavé duchové a podobné projevy existují již po tisíciletí není to nic nového.Nejspíš se jedná o nějakou formu enrgie,která s lidskou neznalostí tvoří různé strašidelné příběhy.Skutečně nevěřím v posmrtný ale při psaní tohoto příspěvku i sám občas pochybuji.Pokud čtu některé jiné příspěvky jsou velmi poutavé a určitě je na nich kousek pravdy.Nic není jisté....
7. Duben 2008 - 12:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarda (anonym)
Já se naposledy setkal s duchem včera ráno. Když jsem si na hajzlu dříp jak hovado. To byl takovej puch, že to bylo i vidět.
7. Duben 2008 - 12:46

Stránky

Přidat komentář