8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Seminar Stat se muzem byt zenou u Martin Daniel v Praze

10. Září 2018 - 0:25

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Zůčastněný (anonym)
Varuju vsechny lidi pred seminarem Stat se muzem/byt zenou u cloveka ktery se jmenuje Martin Daniel. Je to silenec plny potlacene agrese. Na seminari manipuluje s druhymi, ovlada je pres strach, snazi se vytvorit duveru tim, ze vytahuje z zen traumata z detstvi a pak toho zneuziva.Sam neustale tvrdi, ze neni zastancem Islamu, ale hlasa, ze i znasilneni je v podstate projev ucty k zene, za to, zesi ji nasilnik vybral!Neni to doktor ale spis pacient, v minulosti udajne delal na psychiatrii a je videt, ze tam mel zustat. Vsichni jsou z tohoto seminare v soku.Je promenlivy jako chameleon a neni zcela normalni protoze si protireci. Dejte si pozor na tohoto silence, neni pri smyslech asii kdyz se tak ze zacatku jevi, protoze rika i veci, ktere jsou logicke, vsechno je to jen zakryvani toho,proc vlastne cely tento jeho web.smysl.cz ma a tim je: ze duverivi blbci,veri jemu a jeho titulu a ne vlastnimu selskemu rozumu.
21. Duben 2016 - 11:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Bývalá účastnic (anonym)
Já se k tomuto názoru DŮRAZNĚ PŘIDÁVÁM. Mám velmi negativní zkušenost přesně s tímto kurzem u tohoto člověka. Jeho technika "krocení ženského strachu", kdy, podle jeho slov "muž zalehne ženu a svou mužskou energií tlačí do jejího strachu - a žena nemůže dýchat, ale to je údajně v pořádku", propaguje vpodstatě zinscenované znásilnění, které má žena přijmout. Já jsem po této jeho praktice skončila v Bohnicích na dost dlouho. Každý doktor a terapeut, se kterým jsem od té doby byla v kontaktu považuje chování tohoto rádoby MUDr. za tresné s doporučením podat na něj trestní oznámení. Martina Daniela jsem těsně před hospitalizací 3 dny po kurzu, kdy už jsem byla ve velmi špatném stavu kontaktovala a on mě vůbec nebral vážně. Ale opakoval mi, že za mnou může přijet, ale "ne jako můj terapeut, ale jako muž". Vypadalo to, že si myslí, že ho svádím!!! Já jsem hovor ukončila a zavolala si sanitku. Ti mě z nemocnice odvezli do Bohnic. M.D, mi druhý den preventivně zavolal a zvesela se ptal, jak je. Po odpovědi, že jsem v Bohnicích, řekl překvapeně "aha, tak at se ti daří" a ukončil hovor. Už nikdy se neozval a je to téměř 4 roky.
25. Červenec 2016 - 21:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Bývalá účastnic (anonym)
Některé věci, které říká působí logicky a smysluplně, ale v praxi plácá páté přes deváté a různé útržky různých technik dohromady. Bez hlavy a paty.Souhlasím s tím, že si i protiřečí. Za titul MUDr. se jen schovává. Nevěřte mu! Jeho chování je velmi nebezpečné. Je to šarlatán, který vydělává obrovské peníze na neukotvených lidech, co se hledají, a který se zcela vyhýbá zodpovědnosti za své činy.
25. Červenec 2016 - 21:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Marek (anonym)
Také varuji ! Byl jsem na jeho semináři už před lety a dnes se tomu fakt jenom směju. Vydělává obrovské peníze na tom, že jsou lidé zoufalí. Má velký klub fanynek, stejně jako každý takový guru. Opravdu důrazně varuji. Pokud máte problémy, jděte za dobrým psychologem, opravdu se vyhýbejte těmto šarlatánům !
4. Srpen 2016 - 10:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirka (anonym)
Také jsem byla na semináři s Martinem Danielem a už bych to nikdy neudělala. Jeho "diagnózy" jsou fakt úchylný. Vše, co jsem si tady přečetla - o manipulaci a plácání nesmyslů je pravda.
7. Říjen 2016 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana (anonym)
Také jsem byla na semináři...Také jsem byla na tomto semináři a bylo to celé o manipulaci. Mám pocit, že je pan lektor sám nemocný a má v sobě silný potlačený vztek na ženy. Alespoň takto to vnímám, protože ani já jsem nevyvázla po kurzu bez zdravotní újmy, byť nebyla v psychické rovině, ale v rovině fyzické. Bylo to po ukázce, jak se "krotí žena". Byla jsem nucena navštěvovat fyzioterapeuty, kteří mě poté dávali dohromady a bolest v krční páteři trvala mnoho dalších dnů. Takže opravdu nemohu doporučit a před tímto kurzem zájemce varuji.
21. Listopad 2016 - 11:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Varuju vsechny lidi pred...Ahoj, ano, bohužel je to pravda. I já jsem absolvovala jeho seminář a dokonce jeho metodu zalehnutí jiným účastníkem. Potom ještě konstelace u něj, poté jsem se s ním pohádala a on mě hrubě urážel s tím, že mám psychiatrickou poruchu. Bylo mi několik týdnů opravdu zle, ale ustála jsem to. Dodnes je mi ovšem z tohoto pána na zvracení a divím se, že beztrestně rejžuje peníze na jeho pseudometodách. PS celý několikadenní seminář absolvoval ve stejném oblečení a zapáchal potem
31. Říjen 2018 - 0:27

Přidat komentář

Reklama

Reklama