5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

sekta? andílci

10. Září 2018 - 0:15

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
ari (anonym)
poradte m prosím někdo, neumím si s tím poradit. manžel se zřejmě stal obětí nejaké sekty, protože najednou ze dne na den přestal chodit do katolického kostela a nacházím všude po nem jen samé andílky , takové ty kýčové, i presladlé obrázky s krajinkami a spustu obrázku s ježišem, ale jsou to takové ty fest kýčové obrázky...nezdá se mi to normální, ale neumím to nikam zařadit...on jinak začal délat ve finanční oblasti jako poistovák ale i MLM..no samé školení a semináře a určite se namotal do nečeho co smrdí...je celkem jiný než byl, je jako vyměnený...a dal na rozvod a všechno se to stalo velice rychle... kam to mám zařadit, poradíte mi?
3. Říjen 2009 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Láďa (anonym)
prosím, kdo má zkušenost s paní Annou Césarovou- Vičánkovou ze Zlína, alias Sluníčkoví květ,Nová Země? Jde také o sektu nebo o blázny. Děkuji
16. Červen 2011 - 1:30
Obrázek uživatele Superman
Superman
??? MILUJI LUCKU VONDRÁČKOVOU !!! ???
17. Červen 2011 - 14:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel Lukáš (anonym)
To co tady popisujete je jasné že jde o sektu. Ono v dnešní době je tu tolik náboženských společností aby se v tom kozel vyznal. Ale tohle je signál že je v sektě. Podle mě je tu těch sekt víc než normálních církví. Třeba Kingdom building. Nejnovější sekta která sem přišla z ameriky.
13. Říjen 2017 - 22:20

Přidat komentář