198 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SCHIZOFRENIE

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Koťátko (anonym)
Hledam touto cestou nekoho, kdo ma zkusenost se schizofrennim onemocnenim, na obcasne popovidani atd.Je mi 20let a jsem z Prahy,podotykam ze se nechci vzajmne podporovat v sebelitosti.Diky a tesim se
6. Červenec 2004 - 1:54
Viola (anonym)
Ahoj kotatko volam sa Viola a som zo Slovenska. Pred 7 rokmi mi diagnostikovali paranoidnu schizofreniu a tak s tym zijem. Ale nemam nejaku tazku formu, beriem lieky a normalne fungujem. Len ked mam atak tak zijem v inom svete. Mam 37 rokov a dospelu dceru. Som vydata. Ak si budes chciet pisat budem len rada.
1. Srpen 2004 - 13:09
katka (anonym)
ahoj kotatko napis sejdeme se na kafe.a muzem se i litovat
1. Srpen 2004 - 19:38
hery (anonym)
ahoj kotatko, jestli si chces popovidat, tak napis na muj mail nebo icq 258 822 611, tez trpim schizofrenii, je mi 23
19. Září 2004 - 8:25
Arwen (anonym)
Lidi, prosim, muzete mi popsat, jak se ta nemoc projevuje? Co se delo v pocatcich? Jak jste to citili?Obcas mam totiz pocit, ze ziju vice ve svych predstavach, nez v realnem svete. Casto se tesim na spanek, vytvarim si jine postavy, a jsem nekdo zcela jiny. Tenhle svet je podle me, takovy, jaky ja chci a vyhovuje mi. Bojim se, abych to nemela taky.diky vsem za nazor.Arwen
29. Prosinec 2004 - 14:29
Pavel (anonym)
Zajímalo by mě jakou psychoterapii lékaři používají,zda ji považujete za dostatečnou,úspěšnou.Zda kromě psychiatra je vhodné také navštěvovat psychologa a jaké s tím máte zkušenosti.'
16. Září 2006 - 19:47
JAMES (anonym)
^ psychoterapie je definitivně efektivní součástí léčby psychotického pacienta. Mám z asebou několikaletý pobyt v PL s diagnózou schizofrenie. Je zapotřebí ovšem počítat i s tím, že úplně se uzdraví asi pouze 1/3 pacientů. U zbývající třetiny dochází k oapkovaným atakám a poslendí třetina je nemocná chronicky. Čím dříve se začne s léčbou, tím větší je naděje na úspěch.'
17. Září 2006 - 1:12
Pavel (anonym)
Jamesi,mě by zajímalo něco více ohledně té psychoterapie,jak konkrétně probíhá,jak často je praktikovaná atd.Děkuji'
17. Září 2006 - 8:30
LeBRONZE_JAMES (anonym)
^ to je velice individuální. Intenzita terapiií je závislá na stádiu nemoci. Někdy ani terapie nemají smysl, ale to určí doktor. Jinak to, jak probíhá terapie závisí na typu terapie. Někdy terapie probíhá formou rozhovoru, někdy jsou součástí i různé testy, apod.'
17. Září 2006 - 18:06
Návštěvník (anonym)
Dobrý den, ráda bych našla někoho s kým bych si mohla popovídat o schizofrenii, o tom, jaké to pro něj je. Schizofrenií netrpím, ale chtěla bych na toto téma psát práci a ráda bych měla kamaráda, s který by se mi chtěl přes dopisování otevřít. Děkuji, můj e-mail:mmisskaa"seznam.cz'
11. Říjen 2007 - 14:20
Návštěvník (anonym)
mám tuto nemoc také-beru lék zv.ORAP-mám 3 děti léčim se od 16 let'
25. Říjen 2007 - 11:41
Návštěvník (anonym)
Hlavně že jsi psal že bereš Zyprexu a nemůžeš proto souložit'
26. Říjen 2007 - 1:17
Návštěvník (anonym)
bral jsem-teď už ne'
30. Říjen 2007 - 12:50
natalie (anonym)
Ahoj chci se zeptat jak moc je schizofrenie dědičná ? Děkuji.'
3. Leden 2008 - 18:11
Flegmosek (anonym)
Ahoj všem. Chtěla bych si popovídat s někým, kdo má schizofrenii. Zajímalo by mě jak tuto nemoc zvládá někdo jiný. Můžete mi psát na email: flegmos29"centrum.cz'
29. Leden 2008 - 19:24
Flegmosek (anonym)
Ahojky, nenajde se někdo, kdo se mnou pokecá o schizofrenii? Můj email není flegmos29"centrum.cz, ale flegmosek29"centrum.cz'
31. Leden 2008 - 11:08
Lenka (anonym)
Ahoj chci se zeptat,když jsem přibrala,je to proto,že beru rispen?Má ten prášek vliv na tělesnou hmotnost?Díky'
31. Leden 2008 - 11:17
Návštěvník (anonym)
Podle lékařů se dědí dispozice náchylnosti k psychickým nemocem, nikdo však prozatím přesně neřekl, že to je nemoc dědičná - záleží asi na tom, co vše k tomu napomáhá, co to spouští - místoprimář mi řekl, že u žen je nebezpečný právě věk kolem 25 let, potom spousta faktorů dalších.... Jarča'
3. Únor 2008 - 18:05
Návštěvník (anonym)
přečtěte si pod psychologii a podtextem schizofrenie!-přesně jak to píšu s vykřič...'
22. Červen 2008 - 15:57
Britta (anonym)
ráda bych se dozvěděla,jak taková schizofrenie vypadá a jak vám bylo,když jste jí dostali...mě jí diagnostikovali,ale zcela neprávem,nebylo to nijak podloženo ani mi vysvětleno,proč mi tuto diagnozu stanovili...schizofrenici ozvěte se'
9. Listopad 2008 - 23:36
Britta (anonym)
copak se nikdo nenajde?Ráda bych si s někým takovým dopisovala, nebo bych taky byla ráda za příjemné posezení, je mi 27...lidičky, ozvěte se mi díky'
16. Listopad 2008 - 16:35
elvie (anonym)
ahoj, ja ju mam tiez, ale tiez nemam ziadne priznaky
16. Listopad 2008 - 17:20
Britta (anonym)
elvie,tomu nerozumím, tys byla u psychiatra, nebo si to jen myslíš,že jí máš?Já na toho psychiatra akorát doplatila, byla jsem tam před rokem, měla jsem nějaké problémy se vztahem a nevěděla jsem si nějak rady s vlastním životem, potřebovala jsem spíš rady a blízkost lidí, místo toho se mi od psychiatra dostalo jen prášku a rady žádné...napsal mi nějakou diagnozu, které jsem nerozuměla...po spolknutí toho prášku se mi něco stalo s mozkem a já myslenkově zkončila na úrovni pětiletého dítěte a v tomhle stavu mě bývalá šéfová odvezla do blázince, kde mi přes můj výslovný nesouhlas nasadili nějaké další léky, které mi moc ublížily, nakonec to vyústilo v to,že mi stanovili diagnozu schizofrenie a já se do dneška nemůžu dopátrat toho, na jakém základě a jak taková nemoc vůbec vypadá.Trpím jen samejma bolestma a tlakama v hlavě, už rok nespím, nemám menstruaci, nemůžu si užívat sexu, jen ležím v posteli a skučím jako zvíře, nevím, jak dlouho tenhle život vydržím...kdyby mi nedali žádné léky, byla bych na tom rozhodně lépe, kdybych si vybrala místo psychiatra psychologa už jsem si dávno mohla pískat, byla jsem totiž úplně zdravá a nezmagořila jsem,ale vysvětluj tohle psychiatrům, ti najdou poruchu snad i v Klausovi...je mi z toho prostě zle..napiš něco o sobě a můžeš i na mail britta.net"seznam.cz díky'
17. Listopad 2008 - 1:01
Marek (anonym)
Ahojky Britto,Napisi ti, mam ji asi tez.
19. Listopad 2008 - 18:42
Britta (anonym)
Ahoj Marku, budu čekat na tvůj mailik...já osobně si nemyslím,že jí mám, ale to je vedlejší, psychiatrům tohle nevysvětlíš, ti si budou tvrdit svou...tak napiš a uvidíme, ráda poznám spřízněnou duši..pa'
23. Listopad 2008 - 22:31
Yossarian (anonym)
Marku ty kvůli tomu aby ses seznámil budeš předstírat že máš schízu jo??To snad není pravda ...a co ten sex za peníze, vyšlo to ??'
24. Listopad 2008 - 7:14
Britta (anonym)
Yossarian, tebe jsem tu teda čekala, jdi jinam, tady nemáš co dělat...co se do něj hned navážíš?Jsi fakt příšerná.'
24. Listopad 2008 - 20:43
Kid (anonym)
Co chceš?Je to magorka jak vyšitá.Je pomatená a bloudí po netu a hledá mladý mrdáky.Ti starší rozumní by o ni ani kolo neopřeli.'
24. Listopad 2008 - 20:49
Yossarian (anonym)
Dyk je to pravda...myslíš že Marek má schízu jako ty ??Jdi se léčit Brito a už neopruzuj, jsi fakt příšerná kreatura ....už s tebou nemám ani soucit .....'
24. Listopad 2008 - 22:02
Kid (anonym)
A myslíš si,že s tebou někdo má soucit ty kreatůro?Jsi hnus hnusnej.Všude škodíš a sereš se tam kde nikdo tvoji radu neradu nepotřebuje.Kurvo'
24. Listopad 2008 - 22:04

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama