11 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

sauna, nudapláž, konverzace

10. Září 2018 - 0:27

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
renekk (anonym)
Ahoj všem, tohle je otázka pro ženy, dívky, děvčata. Chodím do sauny, na nudapláž..., nejsem voyer, ale rád se podívám na nahé ženy, kdo taky ne, že? O tohle nejde, spíš by mě zajímalo, jestli ženy, které na taková místa chodí, tam jdou s tím, že si jen odpočinou, odreagují se nebo jdou za účelem pokukování se po mužských, seznámit se nebo aktivně pokecat :-). Taky by mě zajímalo, jestli si třeba řeknou, jo, ten by stál za hřích, nebo ten by mohl za mnou zajít a hodit řeč. Nemusí to být jen v sauně a na nuda, ale třeba i na ulici, v autobuse, jestli ženy vůbec mají takové myšlenky nebo nápady...
2. Únor 2018 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucik (anonym)
Ahoj všem, tohle je otázka...Na nuda chodím převážně proto abych se odreagovala a protože je to pro mne lepší, než mít na sobě mokré plavky. Samozřejmě se taky ráda kouknu na pěknýho chlapa a zhodnotím si jeho nádobíčko, ale že by bylo mým primárním účelem se tam s někým seznamovat, to zase ne.
12. Březen 2018 - 18:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Kdysi jsem na nekolik hodin navstivila nove zname v naturisticke vesnici u more. Samozrejme jsem tam nebyla kvuli okukovani, ale hezkych nahych muzu jsem si letmo vsimala. Tady s pritelem a nekdy i s prateli chodime na opustena mista u vody a bud jsme uplne nazi, nebo jsou holky aspon nahore bez. Je to prijemnejsi
12. Březen 2018 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Volfian (anonym)
Mě už se stalo že jsem se v sauně seznámil se sympatickou slečnou :)
12. Březen 2018 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
no (anonym)
tak já chápu, že někdo se tam jde podívat, jsme lidi. Ale nevím, jestli je nejlepší si vybírat ženskou dle toho, že leží nahá na pláži s rozcapenejma nohama. Asi jako dost mužů se vyspí s kurvou, ale na každej by ji chtěl jak partnerku na stálo.
12. Březen 2018 - 22:43
Obrázek uživatele Návštěvník
to (anonym)
tak já chápu, že někdo se...Jako že na nuda a v sauně jsou jen kurvy? No potěš jestli to tak bereš tak mas v hlavě pěkně vymleto.
13. Březen 2018 - 5:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdenek (anonym)
To jsem se zasmál. V sauně i na nudě se běžne potkávám s paní profesorkou z gymplu. Že by byla kurva?
14. Srpen 2019 - 6:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Pepa (anonym)
Pravidelní návštěvníci sauny ap. nahotu ani moc nevnímají. Je to vlastně jako jinde. Konec konců mít nebo nemít zakrytý ten zbývající kousek těla, je hlavně o psychice. S kolegyní se pobavím stejně např. v práci (oblečení) jako v sauně nebo vířivce (nahatí).
14. Srpen 2019 - 10:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Kdyz jsem na nekolik hodin navstivila nove zname v naturisticke vesnici u more kde travili dovolenou, kdyz jsme pak byli vsichni nazi, zarputile jsme se jim divala do oci a snazila se vyhnout pohledum na jejich tela, i kdyz on byl velmi atraktivni (ona taky, ale jsem hetero). Kdyz jsme pak sli ven a chodili po vesnici, byli v obchodech a restauraci, samozrejme jsem si vsimala atraktivnich muzu, ale to nebyl ten duvod, proc jsem tam byla.
14. Srpen 2019 - 16:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Věra a LÍDA (anonym)
V celém světě je nedostatek respirátorů ale naši NOVINÁŘI si toho všimli až nedavno,naše novinářská žumpa.
20. Březen 2020 - 7:51

Přidat komentář