28 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sanatorium Sv. Anny Praha

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
vera (anonym)
Mate nekdo zkusenost se Sanatoriem Sv. Anny v Praze? Konkretne s gastroskopii a koloskopii. Shanim reference, hlavne jestli jsou spolehlivi a kompetentni. Diky.
14. Duben 2009 - 23:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Sanatorium Sv. Anny mohu jen doporučit, s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala, o pacienty se starají na jedničku.
2. Červen 2009 - 14:26
Obrázek uživatele Návštěvník
Michaela (anonym)
Sanatorium Sv. Anny mohu jen doporučit, s lepším přístupem jsem se ještě nesetkala, o pacienty se starají na jedničku.
2. Červen 2009 - 14:27
Obrázek uživatele Návštěvník
Vendula (anonym)
Mate nekdo zkusenost se...Sanatorium sv. Anny je úžasné, skvělý přístup,milé sestřičky i lékaři a jsou to opravdu odborníci, díky nim jsem tam v pohodě zvládla obě uvedená vyšetření.
10. Únor 2011 - 19:14
Obrázek uživatele Návštěvník
MIK (anonym)
Mate nekdo zkusenost se...Bohužel musím konstatovat že výše zmíněné zařízení mě zklamalo.Nebudu hodnotit odbornost a kompetenci, ale lidský přístup. Situace kdy pacient vystresovaný operací která jej čeká je nucen po absolvování každého jednotlivého vyšetření v rámci zařízení platit na chodbě sestřičce hotově poplatky je více než nedůstojná (to nemluvím o tom že tyto transakce nejsou nijak dokumentovány).A přístup pana doktora je velmi rozdílný při příjmání (kdy se loví zákazník) a po provedení zákroku, kdy již zákazník je jistý. Arogance, povýšenost !!
13. Květen 2011 - 14:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Bohužel musím konstatovat...Naprosto souhlasím a vrcholem je, když vás objednají na nějaký čas, tak si v čekárně posedíte minimálně hodinu, než se uráčí vás vzít. Co si to dovolují.
15. Květen 2011 - 10:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Marky (anonym)
Bohužel musím konstatovat...S tímto názorem stoprocentně souhlasím, po zaplacení nadstandartní péče a další vybírání poplatků na chodbě bez jakéhokoliv potvrzení po každém ošetření nebo kontrole.Pacient je objednán na určitou hodinu bohužel k tomu si musí připočítat tak hodinu čekání před ordinací. Sestřičky jsou v pohodě, někdy mám dojem, že neví co mají dělat. Přístup lékaře po zákroku byl arogantní. Sem již nikdy. Operace varixů se změnila v trombozu s delším lečením a bolestmi, které nikomu nepřeji.
21. Červen 2011 - 16:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Novakiová Ivana (anonym)
Prosím, máte nějaké zkušennosti s transální gastroskopií. Můžete to více dopodrobna.
26. Říjen 2011 - 12:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Verča (anonym)
Bohužel mám také špatné zkušenosti s tímto zařízením. Na začátku vše vypadalo skvěle, první vyšetření proběhlo přesně na minutu objednání, pan doktor velice příjemný. Bohužel při druhém zákroku jsem čekala 2 hodiny! Když jsem šla konečně do ordinace, tak jsem opět čekala uvnitř na pana doktora. Jeho přístup k pacientovi byl již velice nepříjemný, člověk si připadá, že ho otravuje. Placení na chodbě před ostatními pacienty také není nic příjemného, cena za stejný zákrok byla pokaždé jiná, dokonce vám ani nevysvětlí za co přesně platíte. O doklad si musíte vyloženě říci! Na druhou stranu nechci křivdit sestřičkám, ty byly vždy velice ochotné a milé.
11. Červenec 2012 - 9:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Lidičky. Já tam mám jít na transnasální gastroskopii. Ale po přečtení výše uvedených příspěvku mám hrůzu tam vůbec jít. Myslím, že každý pacient je vystresovaný ze své nemoci a z vyšetření a jestli se ještě takhle chovají. Tak Bůh se mnou :-))
4. Květen 2013 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Anna (anonym)
Tak jsem absolvovala transnasální gastroskopii v Sanatoriu Sv. Anny. Toto zařízení mohu jenom doporučit. Profesionální přístup sester i lékařů. Toto vyšetření jsem absolvovala bez uklidňujících léků a pod. A mohu říci, že jsem o vyšetření vůbec nevěděla.:-)). Paní doktorka zákrok provedla naprosto profesionálně. Můj strach byl mnohem horší než celé vyšetření.
10. Červenec 2013 - 16:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
U privátní kliniky bych čekala větší profesionalitu a přístup k pacientovi. Na předoperačním vyšetření jsem si připadala jako kus masa, který je obtěžuje. Nechtěně jsem vyslechla tel.hovor recepční, které vedla s pacientem v angličtině. Myslela jsem, že sním... Den poté jsem musela do FNM. Člověk ve velké nemocnici, jako je FNM, nic moc neočekává, ale jednání lékařky i její asistentky bylo tak odlišné od jednání v sanatoriu Sv.Anny. Pochopení žádosti, empatie a čas pacienta vyslechnout, to jsem u sv. Anny, bohužel, nezažila.
28. Březen 2014 - 17:56
Obrázek uživatele Návštěvník
potvrzuji Hanu (anonym)
Slyšel jsem podobné, co píše Hana nebo i negativní příspěvky výše. Stručně řečeno, přišlo mi to jak továrna na peníze. Pan doktor zřejmě operovat umí, nakonec jiného nedělá než operace jednodenní chirurgie. Než o pacienta tak tu na člověka čiší dojem, že jde o prachy. Taky jsem před časem o zařízení uvažoval, ale ty negativní zkušenosti mě odradily. Šel jsem do Palas Athéna, výborný přístup, platil jsem jen 30kč za ambulantní prohlídku, jinak při operaci nic. Při jednodenní chirurgii se neplatí, což zde dodržují. Zkrátka soukromé zařízení s vynikajícím přístupem, ovšem placené z pojistného. Jistě, poněkud ve spěchu, operují tam hodně, díky čemuž to tam dobře umí. U Sv Anny (což není jak nemocnice v Brně, ale dle manželky paní dr. pana doktora - majitele) pan doktor myslím dokládá i svůj červený diplom a další své vynikající výsledky. S takovými lidmi mám osobně špatné zkušenosti, stačil mi jeden kolega. Takže co říkají jiní, to s tím přesně zapadá.
28. Březen 2014 - 22:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka.cz (anonym)
Mate nekdo zkusenost se...Dobrý den, sanatorium sv. Anny také doporučuji. Výborné jednání, kompetentní odborníci, krátce to, co bychom rádi viděli v našem zdravotnictví všude.
20. Říjen 2014 - 10:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavlína (anonym)
Mate nekdo zkusenost se...Nemám možnost porovnání, jinde jsem nebyla, ale přístup lékařů i sestřiček je profesionální, milý a lidský. Kéž by to tak bylo všude!
22. Prosinec 2014 - 9:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukas (anonym)
V této klinice jsem byl již před několika lety a naposledy v posledních měsících. Žel ve všech případech jsem měl negativní zkušenosti s personálem. Přístup velmi neprofesionální. Sestřiček zde sedí i 5 ale přitom nikdo nemá čas... Jediné co se za tu dobu změnilo byl design sanatoria. Objednávat se snad ani nemá cenu, protože personál není nikdy včas připraven. Za případný pozdní příchod lékaře se vám nikdo neomluví. Čekal bych to ve státní nemocni a ne v soukromém sanatoriu, kde si platím právě za lepší služby. Žel zde se lepších služeb nedočkáte.
16. Červen 2015 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana R. (anonym)
Rovněž musím přidat negativni názor. Moje maminka na zákrok (kolonoskopii) čekala 9 hodin. Měla přijít na 8 hodinu ranni.... Strašný přístup. Předoperační vyšetřeni taky proběhlo v podivném duchu, ztratilil ji výsledky krve, takže vše musela absolvovat znovu. Opravdu tedy nedoporučuji.
20. Říjen 2015 - 7:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Kaca (anonym)
Velke zklamani, neprofesionalni pristup
18. Květen 2016 - 20:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Natali (anonym)
Nedoporučují!! povyšenecké jednáni,účtovani poplatku za neco co sem ani nedostala.. Tam nikdy vic!!!!
11. Srpen 2016 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Bombicka (anonym)
Organizace něco strašného, neucta k pacientovi. Mě ve věku 40 let se dvěma malejma dětma zmrzačili a teď se odborníci snaží mě dávat do pořádku, abych mohla přežívat ve snesitelných bolestech. Mezi kapacitami tohoto primáře nikdo nezná, jen lidi, které ošetřil s podobnými důsledky jako mě. Nikdy bych nevěřila, že se něco pofobného může vůbec stát. Banální výkon a invalida na celý zbytek života. Osudova chyba mého života. Navíc nejsou schopni se o pacienta v podobné situaci postarat. Odkázali mě na vyssi pracoviště. Sem rozhodně nechoďte!!!!
22. Prosinec 2016 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Organizace něco strašného,...Dobrý den, mám se objednat na proktologické vyšetření a zákrok. Myslíte, že jsou zdejší lékaři v tomto oboru zkušení? Děkuji za info.
13. Leden 2017 - 18:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Dlouhé čekání, neosobní přístup, spíše obchodní než lékařské jednání. Platba za kde co...
10. Únor 2017 - 11:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Organizace něco strašného,...Dobry den,a kam tedy jit?Kde mate dobrou zlusenost?
20. Březen 2017 - 11:00
Obrázek uživatele Návštěvník
jiří (anonym)
sám jsem o zařízení uvažoval, pak jsem se nechal odoperovat v palas athéně na jižním městě. Tam nikdo poplatky nechtěl, ani v době, kdy se ještě platily. Dr. Barnášová velmi milá, zákrok i poté perfektní. Trošku jako fabrika, tj. rychlá prohlídka, pak operace, po ní rychle ráno druhý den propustí. Peníze netahají z lidí, asi jim stačí, co jim dají pojišťovny, operují toho dost. Takže doktoři mají rutinu, což je žádoucí. k tzv. sv. Anně bych nešel, leda do nemocnice v Brně, ale ne zařízení, co si pan dr. pojmenoval dle manželky. Stačí nahlédnout na jeho www stránky, kde hned vykazuje, že měl na vysvědčení samé jedničky, kolik odoperoval atd. Prostě si o sobě moc myslí. Věřím, že z lidí tahá peíze za nadstandard, který jinde běžně dají zdarma. Dobré zařízení je i Vysočanská poliklinika, clinicum.cz. Dr. Fencl dělal původně primáře v Palas Athéně, pak přešel sem. Operuje on a Dr. Maixnerová, taktéž původně z PA, plus dva další doktoři, které si Fencl vybral. Myslím, že odborně budou jak PA, tj odborně na výši a lidsky slušní. Menší zákroky, jako kolonoskopie, to by měl zvládat i amabulantní chirurg. Tady bych se nevázal na zařízení, kde zejména operují.
20. Březen 2017 - 14:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiri Mares (anonym)
Profesionalni pristup,dobre vybaveni. Doporucuji.
28. Září 2017 - 19:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Lock (anonym)
Katastrofa! Objednání na 13:30, ejhle, ono je 15:00 a ještě tu člověk sedí jak kok*t!!! Sestra na recepci jen čumí a řekne že už budete na řadě.... Doktor tam buď chrápe, chlastá nebo nevím co dělá! Lepší s objednat jinam a na termín gastroskopie si počkat, než smrdět v narvaný čekárně tady! Už nikdy!
8. Únor 2018 - 15:10
Obrázek uživatele Návštěvník
M (anonym)
Urcite mozem doporucit. Dlhu dobu som sa stazoval u svojho lekara, ktoreho odpovede boli, ze to je v poriadku a normalne... Tak som sa objednal do sv.Anny kde ihned bez problemov spravili potrebne vysetrenia a objavili problem... Dokonca mi pan primar ihned zariadil vysetrenie u ineho odbornika ku ktoremu by som sa pravdepodobne sam nedostal. A pre tych co nariekate, ze Vas nevzali na cas - uvedomte si, ze to nieje vyrobna linka a ze tie zakroky sa nedaju uplne presne naplanovat ak pri beznej prehliadke zisti lekar problem budete IBA RADI, ze sa u Vas 'zdrzi' 10-20min. naviac a potom logicky sa posunu vsetky terminy. Ved ide o zdravie a ja myslim, ze co sa tyka odbornosti je toto pracovisko na vysokej urovni takze si RAD pockam.
11. Duben 2018 - 13:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama