Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Sanaplasma a Unicaplasma

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Emily Lovesick (anonym)
Darovat krev jeden týden v Unicaplasmě a druhý v Sanaplasmě asi nejde, co? Mají propojené databáze všechny tyto české společnosti (tzn. Plasmafera, Unicaplasma a Sanaplasma)? Je mi jasné, že by tím člověk obcházel zákon a je mi jasné, že by to nebylo zdravé, i když dříve se mohlo dávat každý týden. Díky předem za odpovědi.
1. Listopad 2011 - 23:54
Obrázek uživatele Návštěvník
frk (anonym)
ahoj, myslím že ano. je tu zákon na ochr.os.údajů, tedy jiné společnosti nemohou dostávat os.inf z jiných zařízení
10. Listopad 2012 - 17:12
Obrázek uživatele Návštěvník
NazdarPepe (anonym)
Darovat krev jeden týden v...Ne, tak, jak se ptáš, to opravdu nejde. Uvědom si, že máš doporučenou maximální dávku plasmy, kterou můžeš darovat ročně. Plasma v těle se ti "dorovná" prakticky druhý den. Třetí den je vše zase v normálu a po týdnu můžeš bezpečně darovat znovu.Tím bys obešel zákon, který stanoví dva týdny prodlevu. Je to proto, že právě takoví, jako ty, zneužívají systém, kdy nejsou evidovány odběry u různých firem. Uvědom si, že když daruješ bezplatně u červeného kříže, máš placený den volna, zaplacenou cestu dokonce i soukromým autem včetně parkování zdarma, jídelní stravenku, kávu, čaj, pečivo .... a obsluhuje tě desetkrát více personálu, než v Sanaplasmě (podotýkám líného a zbytečného personálu). Jedinou nevýhodou darování u červeného kříže je to, že se při odběru učí nové sestry, které neumí píchat. Navíc tě píchají do obou rukou zbytečně. Na rozdíl od Sanaplasmy, kde tě píchnou jen jednou a kde jedna sestra obslouží desetkrát více lidí - tudíž umí píchat sto krát lépe.
10. Červenec 2015 - 19:32
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Jseš 3 roky pozadu.
10. Červenec 2015 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
Darovat krev jeden týden v...ASI JE NADBYTEK PLAZMY Cca před mesicem jsem se zaregistroval,jelikož v dany den jsem nemel čas ,provedl jsem novou registraci meilem,za 5 minut mne volala z centra plasmy paní a domluvili jsme se na pondelí na devatou hodinu.Dnes jsem v 9 dorazil na recepci,žemeil nepřisel,když jsem řekl ,že je to divne,že i pani z recepce mne volala obratem,bylo mi řečeno že nikdy klientum nevolají,nechtel jsem se dohadovat,tak jsem se zeptal,když už jsem dorazil jestli mne vezmou nebo přeobjednají,řekli mne že mne vezmou,abych vyplnil dotaznik,po vyvolani mehop čisla pujdu na odber krve,na tlak,potom k lekařce a nakonec na odber plasmy.Sestra mne zvažila a hned vyhodila že málo vážím/65kg/,dle tabulek vezmou každeho kdo ma vice jak 55kilo,pani co sla po me-opet ji vyhodili po slovech sestry,že by ji nenasla žilu a že žadne nemá.NOJO clověk chce udela dobry skutek a nepochodí,tak at jdou do prdele s reklamou jak mají nedostatek plasmy,dle meho ji mají mocccc,jeste chci napsat že mi je 53let,v živote jsem nemarodil a u žadneho doktora nebyl ani žadneho nemam,tak koho vlastne berou??????
23. Listopad 2015 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Martin (anonym)
To je divné, měl jste se zeptat kde je problém. 55kg je váhový limit....
25. Listopad 2015 - 23:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Janka (anonym)
Ne, tak, jak se ptáš, to...Ve ktere pobočce Sanaplasmy maji líný a zbytečný personál?
3. Prosinec 2016 - 15:12

Přidat komentář

Reklama

Reklama