46 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

HA a samovolný potrat....

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Stránky

Meggie (anonym)
Už tu asi druhý den čtu články o HA a chci se zeptat,zda-li měla některá z vás tuto zkušenost: měla jsem partnera,se kterým jsem měla nechráněný styk. Pár dní na to jsem dostala měsíčky a první den cyklu začala brát HA,pro kterou jsem se tenkrát rohodla,abych neotěhotněla. Němám teď na mysli tu minipilulku,ale prostě to,že jsme spolu spali běžně bez ochrany a provozovali přerušovanou soulož,ale abych si tenkrát byla jistější,že se nic nestane,tak se prostě rozhodla pro HA. Několik dní po tom,co jsem HA začala brát,jsem měla při chození po městě nepředstavitelné bolesti v podbřišku a krátce na to ze mě při jití na "malou" z pochvy něco jako kus sliznice,ale hodně velké (ne ta klasická,co bývá u měsíčků) a uprostřed bylo takové jako by klubíčko s trochou krve. Jak se tohle stalo,tak se mi bolesti uklidnily. Šla jsem s tím za svým doktorem a ten mi řekl,že jsem asi prožila samovolný potrat,protože jsem pravděpodobně otěhotněla při posledním styku a díky následnému braní HA se jakoby zárodek nemohl usadit a tutíž ho moje tělo vyloučilo. Snad to nepíšu moc složitě,jen mě zajímá,jestli se některé z vás stalo to samé.Podle lékaře to ale nebylo nic nebezpečného,prostě jsem jakoby díky HA potratila a tělo se tak vyčistilo.Díky za Vaše názory.
7. Listopad 2004 - 23:40
Radka (anonym)
No, stalo se mi to same. Jak uz jsem tu nekde psala, ja HA brala a i presto otehotnela. Ale spladla jsem ze schodu a potratila. Vypadalo to tak, jak popisujes.
9. Listopad 2004 - 22:07
iveta (anonym)
HA se musí brát hned po souloži?
25. Duben 2005 - 21:14
Zuzana (anonym)
To je docela síla! Ha by přece neměla způsobit potrat! Měla by zajistit, aby k oplodnění vůbec nedošlo...to by mě nanapadlo, že je tohle možný.Iveto nemusí se brát po souloži. Když začínáš vezmeš první prášek první den menstruace a pak ho bereš každý den v přibližně stejnou dobu soulož nesoulož
26. Duben 2005 - 10:50
klara (anonym)
Aj mne sa to stalo. Brala som HA a mala samovolny potrat - nieje to nic moc :-(.
19. Duben 2006 - 20:41
Návštěvník (anonym)
nerikam ze se to stat nemuze, ale je to nepravdepodobne, to co se nejspis sstalo, ze HA zblaznilo telo, a odloucilo se jednoduse vice sliznice, potrat po cca tydenim tehotenstvi vubec neni patrny
24. Duben 2006 - 23:13
John (anonym)
PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země. NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA. (pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc) Motto :
6. Leden 2007 - 23:08
Lemra (anonym)
6. 1. 2007 15:20:17, Lucka Mohlo by dojít k tomu,že by tu holku nkdo např zmlátil jako nevinne a mohla by potratit?? odpovědět >> 6. 1. 2007 17:54:00, Ahoj Martino, taky jsem v Anglii, taky me ceka interupce, jen udali za tu pilulku cenu 800 liber. Nevis kde zjistit skutecnou cenu? papaje"seznam.cz odpovědět >> 6. 1. 2007 18:54:38, Lucka prosím odpovězte na odpověd,vím že to neni hezké ale mohlo by se to stát při mlácení nebo jiném zpusobu? Je to záhada lid.těla..A já mám plno blbých otázek:( odpovědět >> 6. 1. 2007 19:05:26, A ty se chceš nechat od někoho zmlátit, aby došlo k potratu?! Jsi normální? odpovědět >> 7. 1. 2007 11:00:54, Lucka Ale já nejsem těhotná,jen se ptám jestli by mohlo dojít k potratu kdyby došlo k zmlácení?? odpovědět >> 7. 1. 2007 12:28:55, Mohlo, ale ne vzdycky. Zalezi to na stupni tehotenstvi a zdravotnim stavu matky a co vsechno se stane. Lekar ma vzdy zachranit matku, dite je az na druhem miste. odpovědět >> 7. 1. 2007 14:29:55, Míla A jak se pozná,že potratí to jako ,když jí někdo zmlátí tak jak to ta osoba pozná? Třeba já někde četla když byla 1-2týdny těhotná,tak jak to pozná ,když by potratila zmlácením? odpovědět >> 7. 1. 2007 15:23:02, Po zmlaceni zacne krvacet. Ale krvaceni nemusi vzdy znamenat potrat, jelikoz v tehotenstvi se je deloha vice prokrvena, staci malo (treba jen usilovny uklid doma) a nejaka cevka v deloze praskne a pak dojde ke krvaceni a k potratu dojit nemusi.
8. Leden 2007 - 9:14
maya (anonym)
mne sa to stalo vcera..potratila som po 5hodinach bolestiach v podbrusku. :´o( bolo velke asi 3cm..nemozem sa s tym zmierit.placem.nemam uz bolesti,ale silne krvacanie 2dni..mam ist k lekarovi?treba mi to este nejak precistit?prosim poradte..
23. Únor 2007 - 12:53
maya (anonym)
ahoj..mne sa to iste stalo vcera..bolo to velke asi tri cm. nemozem sa s tym zmierit..
23. Únor 2007 - 12:54
nelly (anonym)
reagujem na [osledne dva prispevky z 23.2.07 , aj mne sa to stalo vcera a teraz sa hrabem na nete aby som zistila co to vlastne je. malo 2cm a vyzera to ako mala placenta.tiezmi je z toho nanic. a bolesti, ktore som mala boli hrozne. tiez som mala HA resp. inplantat,pred ktorym som mala nechraneny pohlavny styk,samozrejme prerusovany.dva dni na to som si dala inplantat a aj tak to vyzera tak ze som otehotnela a je tomu len mesiac aj dva tyzdne.je mi hrozne.ale asi to tak malo byt...mam 29. :o(
28. Květen 2007 - 23:18
katka (anonym)
ach jo.. všude člověk čte o samovolných potratech a zamlklých těhotenstvích, ale při mý smůle kdybych otěhotněla přes HA, by mě nic z toho nepotkalo a musela bych na normální interupci..
28. Květen 2007 - 23:39
Květa (anonym)
Ahoj asi se to bude zdát blba otázka,ale raději se zeptám! v roce 2005 jsem porodila dítě, a tedka se pul roku snažíme s přitelem o další miminko vím že to chce čas ale nedavno jsem dostala menstruaci a přitom velké bolesti v podbříšku to by nebylo nic tak zvlaštního, ale problem je v tom že to už mám 8 dni a někdy se stane že misto červene krve mám hnědou což jsem nikdy neměla.A menstruaci mám vždycky na 6 dni! Mužete mi poradit co to znamena a jestli mam jit k doktorovi. Děkuji
18. Prosinec 2007 - 23:01
Ina (anonym)
Me se dnes stalo to same. Chtela bychse zepatat, jesli byl nekdo z vas pote na kyretazi, nebo to nebylo nutne?
21. Leden 2008 - 22:25
andrea (anonym)
Užívám antikoncepci téměř 14 let- vvždy po nějakém čase měním "značku". Samozřejmě po poradě s lékařem.Nedávno jsem absolvovala kyretáž, jelikož jsem stále krvácela. Poté mi lékař sdělil, že podle výsledků to bylo těhotenství.Nechápu.Průjem ani jiné záležitosti, které by mohly ovlivnit účinek HA nebyly.Stalo se mi to poprvé a ptám se. Jak je to možné a co s tím? Užívám chloe a používáme pro jistotu ještě prezervativ, ale to je tak trošku "postavené na hlavu, ne ?"
27. Leden 2008 - 11:07
Jana (anonym)
Tak pokud je mi známo, žádná antikoncepce není 100%, ani hormonální, takže stát se to klidně může.
27. Leden 2008 - 19:45
majda (anonym)
mám taky takový menší problém... bojím se, že jsem taky v tom, ale pokud opravdu ano, tak je to teprve druhý týden. přesto stále beru pravidelně antikoncepci, tak se chci zeptat, kdy jste asi tak měly ten samovolný potrat? už první týden? nebo kdy? prosím, odpovězte někdo
2. Únor 2008 - 15:25
lenka (anonym)
chtěla bych se zeptat,když samovolně potratím,tak tělo se samo vyčistí a nebo musím jít do nemocnice na vyčištění?
27. Březen 2008 - 8:11
petra (anonym)
Zdravim.chtěla bych se zeptat.Minuly tyden jsem byla u gynekologa ohledne dvou mesicnim zpozdeni menstruace.rekl mi ze tehotna nejsem a ze to driv jak ve ctvrtem tydnu nepozna.tak mi pichl injekci a kdybych to nedostala do dvou tydnu tak ze mam prijit znovu.testy jsem mela pozitivni.za tyden jsem zacala krvacet.a druhy den na to pri meneni tamponu ze me neco vypadlo.Vypadalo to jako nejaka blana.mela jsem silene bolesti bricha.Netusite nekdo co to mohlo byt?nevim jestli mam jit zase k doktorovi a rict mu to.
7. Duben 2008 - 16:59
Návštěvník (anonym)
ano
19. Květen 2008 - 8:47
Jana (anonym)
No, je to starý dotaz - ale nechápu, jaké testy měla pozitivní - jestli těhotenský, tak by jí nepíchl injekci. A pokud ano, tak mohlo jít o potrat. K doktorovi snad šla.
19. Květen 2008 - 11:49
zuzka (anonym)
ahoj chci se zeptat měla sem s přitelem pohlavni styk ale ja si zapoměla vzit pilulku a on neměl ani kondom bojim se že bych mohla byt těhotna pilulku sem si vzala aš po 12 hodinach to přece nejsem tak chraněna a mam pravě před menstruaci tak nenivim co mam dělat je mi teprve 17 let nejlepši by byl samovlni potrat nevim jěstli nejsou třeba nějake leky nebo tak něco a za jak dlouho si mužu uděta test ????
1. Červen 2008 - 10:10
Návštěvník (anonym)
Tehatna po jednom zapomenutem prasku?To tezko
1. Červen 2008 - 11:24
zuzka (anonym)
opravdu ne ja ho jako vzala po tom stiku
1. Červen 2008 - 11:53
katka (anonym)
kdyby HA způsobovala samovolnej potrat tak by to bylo super, byla by vlastně stoprocentní- když už by se přes ní otěhotnělo, tak by to nevydrželo. Stejně je to úžasný, jen tak si potratit a nemuset do nemocnice na interupci. Buďte za to vděčné.
1. Červen 2008 - 12:27
petra (anonym)
chtěla sem se zeptat jěstli by se dalo otěhotnět po druhem stiku nechraněnem
1. Červen 2008 - 13:22
Návštěvník (anonym)
To psala podle pisma i podle toho i ve slove stiku:-) jedna a ta sama to je jasne..Tak rekni rovnou,ze ty prasky beres jak se ti zachce
1. Červen 2008 - 14:02
Jana (anonym)
Tak Zuzka nebo Petra zřejmě neumí napsat rozumně ani ten dotaz, kdo se v tom má vyznat? Zuzko, který to byl přesně prášek v pořadí a po kolika hodinách přesně sis ho vzala?
1. Červen 2008 - 15:42
zuzka (anonym)
prašek sunya a 19 v pořadí po 14 hodinach sem si ho vzala
1. Červen 2008 - 21:19
Jana (anonym)
Tak bych nedělala pauzu a pokračovala přímo dalším platem.
2. Červen 2008 - 19:48

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama