68 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

SAMOTA

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Stránky

JIRKA (anonym)
KDO MI PORADI JAK SE MA SEZNAMIT CLOVEK TRPICI AGAROFOBII.PROTOZE,KDYZ CTU SEZNAMKY,VSUDE ZENY PISI,ZE HLEDAJI ZAJISTENEHO MUZE S AUTEM A CHATOU.TAKZE UZ CHUDI TO MAJI DOST TEZKE A CO TEPRVE LIDI S PROBLEMY JAKO JE TREBA AGAROFOBIE.
13. Prosinec 2003 - 22:44
Návštěvník (anonym)
Co je to agarofobie?
14. Březen 2007 - 17:05
MMM (anonym)
mimo temu: je smutne ,ze dneska zeny prahnu len po majetku a prachoch...cest vynimkam
15. Březen 2007 - 17:24
??? (anonym)
Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti. To samé je i s mužem,více vyvinutější žena mu připomíná symbol matky a mateřství-Bujný prs s větším pozatím.'
15. Březen 2007 - 17:36
MMM (anonym)
to ??? "Dle statistik se ženy dívají na takové muže jako na zabezpečovatele svých dětí,rodu a sebe samých.Někdo z prospěchářství,někdo ze zajištění budouctnosti." to je jedno, je to hnusna vlastnost...ale jak som cital minule na jednom fore: Zeny su na peniaze tak isto ako auto je na benzin alebo naftu :) '
15. Březen 2007 - 17:50
??? (anonym)
Peníze hýbou světem,stejně tak jako ženské mezinoží.Ano,bohužel! Díky za ty,které plavou proti proudu.'
15. Březen 2007 - 18:01
Návštěvník (anonym)
neni to pravda, nehažte nas všechny do jednoho pytle.. sama žiju s chlapem kterej na začatku neměl nic než dvě košile a děravý džíny.. přičemž ja jsem nikdy o penize nouzi nemela..přesto nam to klape, vypracoval se a ted si docela slušně vydělá, sice ne tolik jako já, ale dohromady nám to vystačí.. Netvrdím, že je ženskej co jsou na prachy malo, ale všude najdeš vyjimky..'
15. Březen 2007 - 19:03
Janax (anonym)
Mě nikdy peníze až tak nezajímaly. Spíš bych měla pocit, že když chlap vydělává velký peníze, bude mi předhazovat, že on je ten živitel a bude mi diktovat co můžu a co ne nebo se o to bude snažit. Co je platný, že bude mít tučná konta v bance když v hlavě bude mít vymeteno nebo bude žít jenom tím vyděláváním peněz a všechno ostatní půjde mimo něj. Ale je pravda, že ze svého okolí vidím, že dvacítky tu finanční stránku docela řeší. Pochopitelně výjimky budou, ale ....'
17. Březen 2007 - 21:28
Pavel (anonym)
Dobrý den, již dlouhou dobu trpím samotou a velmi mě to trápí. Hrozně rád bych s nějakou ženou prožíval hezké i zlé. Rád bych se o ženu staral, jen kdybych cítil její přítomnost a lásku. Chybí mi obejmutí a po těžkém dni popovídání. Možná to zní divně, ale je to tak. Nejhorší dny samoty jsou v těžkých chvílích a večer. Láska mi schází čím dál víc.'
8. Květen 2007 - 17:50
Beli (anonym)
Dobrý den Pavle. Taky trpím samotou, je to hrozné. Přestože mám doma 2 dospělé děti, není to totéž jako mít doma partnera a popovídat si. A máš pravdu, večer je to nejhorší. Snažím se to překonat prací, ale ne vždy to pomůže. Jestli chceš, napiš. life10"seznam.cz'
9. Květen 2007 - 10:41
BOHUŠ (anonym)
JSEM TĚHOTNÁ A JSEM POŘÁD SAMA.MANŽEL POŘÁD PRACUJE A MOJE DESETILETÁ DCERA JE S KAMARÁDKAMA. MÁ UŽ SVÉ ZÁJMY. SNAŽÍM SE NĚJAK ZABAVIT,ALE TO JE POŘÁD BEZ LIDÍ.NEMŮŽU PŘECE POŘÁD OTRAVOVAT KÁMOŠKY.A STEJNĚ VŠICHNI PRACUJÍ. CHYBÍ MI PRACOVNÍ KOLEKTIV.'
1. Červen 2007 - 16:45
X (anonym)
Hledám zoufalého samotáře.'
1. Červen 2007 - 17:10
io (anonym)
já hledám samotářku, které chce tento stav změnit'
1. Červen 2007 - 17:34
io (anonym)
Hledej tu samotářku raději pod jiným nickem, tenhle je už nějaký pátek můj:-)'
1. Červen 2007 - 21:40
Daniel (anonym)
Pro většinu žen jsou peníze nejlepším afrodisiakem.'
19. Červen 2007 - 1:05
Mona (anonym)
Brala jsem si manžela a neměli jsme nic. Ubytovna, podnájem. Pak začal úspěšně podnikat, byt v centru Prahy a jeho slovník se točí pouze okolo slova prachy. Po deseti letech se na mě vykašlal. Má teď někoho, kdo ty jeho prachy ocení.'
19. Červen 2007 - 5:12
radvap (anonym)
Je mi 40 .Jsem osm let rozvedený.A mám strach,že už jsem ztratil zájem hledat partnerku.Pravda je,že aparát zaobírající se alimentační poviností moc na chuti zakládat nový vztah nepřidá.Přesto věřím ,že život nemusí být prázdná skořápka.Má někdo zkušenost s tímto stavem ? Většinu času trávím doma.A když mám jít mezi lidi,jsem z toho otráven.Na jaře holky nosej krátký sukně a dělá jim dobře,jak blbnou hlavy svým protějškům.Připomíná mi to období,kdy jsem se také nechal zblbnout a zkazil si život.Nechci naříkat.Za vše si jistě mohu sám.Jen bych rád požádal o radu jak se dostat z vlastní apatye.'
21. Duben 2009 - 21:13
Návštěvník (anonym)
samotu , nudu -- to si děláme my samy . Nemyslíte ? Vždy se najde něco , někdo , kdo pomůže .Nesmíme odmítat podanou ruku a rady od kohokoliv . Nebudme taky líní a cvičit , chodit na výlety .Pořídit si psa , zahrádku .Ane sedět pouze u televize z haldou jídla , cigár a kafat ...'
7. Červen 2009 - 10:30
Gábina (anonym)
radvap-ty si typický chlap,vůbec nevíš čí seš a co chceš,z takovvých mám husí kůži a vyhnu se jim obloukem,hele,já mám jasné a pevné požadavky a vím co chci a když mi to okolnosti,nebo chlap nemůžou splnit,poznám to napoprvé,nebo po prvním rozhovoru,tak tu situaci,nebo člověka ignoruju a když nevím,co chci,tak jsem sama,nebo sedím doma na prdeli.Svoboda,samota,rozjímání-tomu se žádný chlap nevyrovná,nu,šukání chybí,ale už se s tím lehce vyrovnávám,to víš,samej aids,proč riskovat...'
8. Červen 2009 - 2:43
Béďa od vedle (anonym)
Docela hustá po ránu :-)'
8. Červen 2009 - 2:54
Béďa od vedle (anonym)
Docela hustá po ránu :-)'
8. Červen 2009 - 2:54
Návštěvník (anonym)
hustá šťáva z bédových gulí.'
8. Červen 2009 - 2:55
Béďa (anonym)
Ti kápla na maják :-)'
8. Červen 2009 - 3:15
Béďa (anonym)
Ti kápla na maják :-)'
8. Červen 2009 - 3:15
janka (anonym)
dobrý den, téma je Samota, ale je Samota (bydlím sama, nestýkám se lidí, jsem samotář..), u mně je ale to jiná Samota. (myslím, že to už asi hraničí se Sociální fobií- alespoň co jsem si o tom přečetla.). Já žiju normálním společenkým životem (chodím mezi kamarády,v kanceláři v práci jsem taky mezi lidmi celý den.. atd.) Přesto,se cítím hrozně osamělá. Tedokážu se nějak zapojit do hovoru, většinou jen poslouchám co si ostatní povídají a přidám občas nějakou větičku. Spíš mlčím... Nedokážu sama bavit kolektiv nebo prostě nahodit nějaké téma.. Taky pozoruji, že mně prostě nebaví povídat si o blbostech. Raději mlčím a přemýšlím o svých věcech. Jsem prostě totálně nespolečenská a vyhledávám samotu. Do společnosti se prostě nutím chodit. Jsem ráda sama, ale problém je v tom, že žiju s rodiči. Přítelem nemám a seznámit se s někým je problém. Protože většinou sedít někde v koutku a pozoruji okolí. Takže si mně sotva kdy někdo všimne. Ach jo...'
31. Červenec 2009 - 19:53
Návštěvník (anonym)
ahoj janko. pokud chces,, napis na muj mob. neco vymyslime. petr. 722605243
1. Srpen 2009 - 8:31
Sunny (anonym)
Janko, prober v duchu všechny příbuzné, především matku a otce a snaž se zjistit, jestli to máte v rodině. Můžeš navštívit psychologa, který ti jistě dobře poradí. Mně se stalo něco podobného, ale až po tom, co jsem prodělala vážnou nemoc. Předtím jsem byla extrovert, kterého bylo všude plno, teď jsem introvertní a uzavřela jsem se i před rodinou. Hodně mi pomáhala práce, jsem dost workoholik, ale o tu teď přijdu. Vůbec nevím, jak budu žít dál, jestli nenajdu jinou - a je to pravděpodobné, že nenajdu. Pomalu si zvykám na myšlenku, že budu muset vyjít z podpory, je to nepříjemné, ale mám štěstí, že jsem při vší uzavřenosti optimistka. Jestli ti můžu poradit, okolí tě bere tak, jak ty sama se cítíš. Jestliže uděláš něco pro to, abys měla ze sebe dobrý pocit, po čase to postřehnou i tví známí a přijmou tě mezi sebe. Jen si nejsem jistá, jestli o to vůbec stojíš. Krásná změna je zamilovat se, ale na povel to nejde. Hledej, a jistě najdeš. A piš o svém problému třeba sem, bude ti líp.'
1. Srpen 2009 - 8:53
Lenka (anonym)
Cítim se hrozně sama.. pokud taky někdo nema s kym si popovidat a je pořad sam, budu rada, když se ozve..
10. Únor 2012 - 19:34
samík (anonym)
Někdy je pocit tíživé samoty znakem deprese. Pokud nejste izolování od všeho, chodíte aspoň do práce nebo do školy, měli byste se cítit normálně. Jinak stačí vyrazit do kina, divadla, oslovit někoho v knihovně, u lékaře, v bazénu, dát se do hovoru a hlavně- přihlaste se na nějaké libovolné kurzy něčeho-tam se seznámíte a nebudete sami.
11. Únor 2012 - 18:35
..prachatá (anonym)
Někdy je pocit tíživé.....má samotu jak hrom,vše je o penězích,co si budem nalhávat,jak zpívá Nohavica,ty máš prachy a já lásku..
12. Únor 2012 - 7:35
kočička a pejse (anonym)
Cítim se hrozně sama.......kup si nás a mi tě budeme mít rádi a do smrti...
12. Únor 2012 - 7:36
Single (anonym)
Cítim se hrozně sama.....Chceš být v té nejlepší společnosti? Podívej se do zrcadla. Samota je krásná, já si v ní libuji. Klídek, pohoda.
12. Únor 2012 - 9:30
samík (anonym)
Někdy je pocit tíživé...smdm, bodlinka,známůů,všuda vlezprdel nadávající koukájte alkoholismus zcela vážně,zhaznete,co tam,tvoří hnuséty.bo celí,smečka,tamo.
12. Únor 2012 - 10:54
single2 (anonym)
Chceš být v té nejlepší...máš pravdu! Jen to chce být sám se sebou srovnaný. Ne stále čekat něco od okolí. Ale ty to víš.Nejvíc má mít rád člověk sám sebe.Pak se sebou dokáže i dobře vycházet:-)
12. Únor 2012 - 11:20
aveavodar (anonym)
Chceš být v té nejlepší...přelož,tot,u,budečůzo bůžo
12. Únor 2012 - 11:41
Single (anonym)
máš pravdu! Jen to chce...K tomu musí člověk dozrát časem. Mluvíš mi z duše.
12. Únor 2012 - 11:55
Single (anonym)
K tomu musí člověk dozrát...Vlastně na to je vynikající internet. Člověk může být sám a přitom komunikovat s lidmi.
12. Únor 2012 - 12:00
samík (anonym)
smdm, bodlinka,známůů,všuda vlezprdel nadávající koukájte alkoholismus zcela vážně,zhaznete,co tam,tvoří hnuséty.bo celí,smečka,tamo.
12. Únor 2012 - 12:12
aveavodar (anonym)
přelož,tot,u,budečůzo bůžo
12. Únor 2012 - 12:13
..na posled.. (anonym)
..jsem tady byla,idioti,co sem lezete?
12. Únor 2012 - 19:24
Misa (anonym)
Cítim se hrozně sama.....Ahoj Lenko, taky jsem pořád sama. Mám ke všemu sociální fobii. Kolik ti je let?
8. Březen 2012 - 15:39
trala (anonym)
hledám osamělou kamarádku/y,bezdětnou, znající vážnější deprese mj.z osamělosti, co taky znají osamělost, deprese, jsou bezdětné. Mám vážnější psychické potíže - osamělost, z toho deprese větší, děti si nemůžu dovolit. Přitom mi rodinný život chybí, někam patřit... Děctví jsem prožila hodně v deprivaci, osamělosti, depresích,v rodině byly vážné potíže, nešlo mi to pak dál ve vztazích, ve špatných stavech jsem dochodila školu, pracovala s přemáháním, nezvládala to. Pět let mám částečný invalidní důchod na tyto potíže...pracuju na chráněném pracovišti, tam se mi líbí. Chybí mi kamarádky s podobnýma potížema, strastma na povídání (nejen)o tom, sdílet se, setkávat se, mírnit tím osamělost. Je mi 35 let, jsem z Prahy. Lze mi napsat na praha.mata@centrum.cz
11. Leden 2013 - 6:56
jsi nuda (anonym)
hledám osamělou...tak jestli každýmu vykládáš o svých strastech, tak se nevid , že se s tebou nikdo nebaví, lidi chtěj žít a ne skuhrat ....
11. Leden 2013 - 8:29
trala (anonym)
tak jestli každýmu...mne by někdo takový právě zajímal. Nejsi ty Yosarinda ranařka? Slovo skuhrat používá často.
11. Leden 2013 - 12:14
ne (anonym)
mne by někdo takový právě...tebe ano,ale jiný lidi né, proto se nechytáš ...skuhrýýý
11. Leden 2013 - 15:46
trala (anonym)
tebe ano,ale jiný lidi né,...takže si yosarinda. nechápu, proč na mně reaguješ - léčíš na druhých, jako na jiných tématech lidem v tísni, v nouzi zle, jedovatě odpovídáš
11. Leden 2013 - 18:01
Jane (anonym)
Přeju ti moc štěstí, ať se to zlepší, já se cítím podobně, celý život mne trápí osamělost a nejvíc, když jsem pohádáná s rodiči, s kterými prostě nevyjdu, to je důvod. Jsem sama s roční dcerou a šílím, nemůžu nic udělat, pořád se na mne věší a vyžaduje pozornost, a do toho ta děsná samota, protože jsme samy, jak z toho ven?
8. Duben 2013 - 21:50
Cainvl (anonym)
Přeju ti moc štěstí, ať...Jane, rád s Tebou popovídám, jestli budeš chtít. Ale jsem chlap a je mi 35 let.
8. Duben 2013 - 23:04
cainvlovi (anonym)
Jane, rád s Tebou... tak proč nepíšeš normální jméno? Tyhle jmenovky mně odpuzují... jseš chlap ..píšeš ale chováš se jak puberťák...co neni vyzrálej... kdybys napsal dáme řeč jsem Tom 35 ... ale toto ??? Marta.
9. Duben 2013 - 16:29
sue (anonym)
Ahoj jsem SŠ 39 let Praha Hledám kamaráda .
9. Duben 2013 - 16:31

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama