Zpráva o stavu

Doktorka.cz nabíhá na nový systém. Prosím omluvte dočasnou zhoršenou dostupnost služeb. Děkujeme!
8 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Se sádrou do školy

10. Září 2018 - 0:14

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka14 (anonym)
Zažil to tu někdo?? jak jste to zvládali, mám to poprvé tak nevím co a jak. Poradíte??
22. Červen 2009 - 17:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Jistě zažil, jen napiš, jestli jde o ruku nebo o nohu, případně kterou ruku.
22. Červen 2009 - 19:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Jo (anonym)
jako holka - sádra na pravé ruce. Normálně jsem chodila do školy, ještě po mě chtěli, abych psala do kroniky jako předtím. Teď už holka nejsem, ruku jsem si zlomila na horách a zase jsem normálně chodila do práce (počítač, telefon, papíry...).
22. Červen 2009 - 19:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
mám v sádře pravou nohu...
23. Červen 2009 - 17:02
Obrázek uživatele Návštěvník
M. (anonym)
Naposled jsem si ruku zlomil v dětství, asi ve 3. třídě, pravou v zápěstí. Jakožto pravák jsem byl nucen psát levou, dalo se to při troše snahy i přečíst. Znal jsem jednoho, který si zlomil současně obě ruce v zápěstí (věk kolem 15), ten byl na tom mnohem hůř. S nohou v sádře si nezaběháš, na střední měl spolužák po vánočních prázdninách také sádrovanou nohu s gumovým podpatkem, celkem to zvládal, jen mu trvalo déle došmajdat do některých učeben. Do školy jezdil autobusem a zastávka je cca 100m od školy, takže v pohodě.
24. Červen 2009 - 0:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Šárka Matějková (anonym)
Ahoj, ze zlomené nohy si nic nedělejte :)! Každý říká, že je to horší než ruka, ale já si to nemyslím. Jo sice přiznávám, že je potřeba mít berle a botu na pár dní necháte doma :) přiznám se, že jsem byla ráda. Měla jsem nohu v sádře a je jasné, že bota byla doma a ponožky taky :). Měla jsem trochu problém jak půjdu do školy takže v létě jsem měla pevnou obuv a přes prsty na sádře taky ponožku, ale za týden jsem ponožku ze sádry sundala. Až pak když jsem měla podpatek tak jsem měla i naboso druhou zdravou nohu. Myslela jsem si, že budu vypadat jako blb je to divnej pocit chodit s jednou nohou naboso a druhou mít v pohodě, ale zvládnout se to dá. Kluci nebojte se :).
31. Březen 2011 - 21:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Ahoj, ze zlomené nohy si nic...Máš pravdu šárko,já jsem trpěl na zlomeniny jako dítě. V druhé třídě jsem měl poprvé sádru a měl sem z toho trauma,ale postupem času jsem si zvykl a i moje okolí. Nejhorší byla 6 třída to jsem měl celou pravou nohu až po zadek v sádře a berle na 2 měsíce. Všichni mi ale pomáhali a tak to šlo.
16. Květen 2013 - 9:01

Přidat komentář

Reklama

Reklama