68 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rýma- už dva roky,prosim pomoc

10. Září 2018 - 0:16

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Sylvie (anonym)
Dobrý den, již podle názvu mám problém s rýmou. Začnu úplně od začátku. Je to něco přes dva roky(možná i déle),co jsem začala mít problém s ucpaným nosem. V té době jsem chodila na alergologii,protože jsem alergička a astmatička. Můj ucpaný nos byl tedy připisován alergii. Bohužel sprejů do nosu jsem vystřídala snad 10. Ani jeden mi nepomohl. Někdy mám rýmu úplně vodnatou, jindy smrkam úplně čiré hleny (nejčastěji) jindy mám rýmu,že jsou ucpané dutiny,ale ani se nevysmrkám. Každý sprej do nosu,co jsem používala (ať už na alergii,kortikoidy či Olynth) mě při vstřiku vyvolal neskutečné šimrání,pálení či svědění v nose. Okamžitě začnu pčikat. Ale třeba i 5 minut v kuse. Před 3/4 rokem jsem začala brát Olynth.. Bylo to jediné co mi pomáhalo,bohužel. Olynth jsem na výrazné doporučení lékaře přestala užívat. Ucpaný nos mám pořád. Prosím,pomůže mi někdo? Můj alergolog mi doporučil vybroušení dutin(že je to jediná varianta).
2. Prosinec 2009 - 11:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal (anonym)
Milá Sylvo, tvůj problem sice neznám, ale vyrábím jitrocelový olej v livovem oleji, který běžnou rymu vyléčí během dvou až tři dní a nemá žadné vedlejší učinky a vlastně se může užívat stale podle potřeby a okamžitě přínaší úlevu a ten tvůj ucpaný nos Ti určitě uvolní ihneď. Je to bezkonkurečně na to nejlepší přípravek i když samozřejmě tomu nevěříš, ale ja Ti ho pošlu zdarma a zaplatíš mi ho až to vyskoušíš, samozřejmě, že to zaleží na Tobě, ale zatím mi to každý takto zaplatil, protože určitě budeš chtít potom další. sulic@seznam.cz, tel. 591127967, 608431916
3. Prosinec 2009 - 20:12
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
Dobrý den, již podle...Ahoj Sylvie. Jak čtu tůj příspěvek, mám ten samý problém. Mám tuto rýmu už asi 5 let a nevím si rady a ani doktoři. Jen mi vždy něco napíší co nepomáhá. Léta mi pomáhá Olynth. Asi jsem už na něm závislý. Potřebuji jedny kapky na týden. Mám stavy kdy ani polknout nemohu. Ty kapky mi pomáhají normálně žít. Už jsi na něco přišla, co ti pomáhá? Díky za odpověď Tomáš
4. Srpen 2010 - 20:50
Obrázek uživatele Návštěvník
asdfghjkl (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4 měsíce vkuse, posledních pár dnů se mi to natolik zhoršilo, že Olynth kapu mnohem častěji, vnoci se budím s ucpaným nosem, musím si jít stříknout Olynth, ale pak - než to povolí, nemůžu usnout, tak se převaluju v lůžku. Štve mmě to, a hodně, a to nejen z důvodu, že to leze do peněz (ta 1 sklenička, která stojí cca. 80 Kč mi nevydrží ani týden!!!). Ale je to nepříjemné, mít pořád ucpaný nos. :-( Byla jsem u nosního, dal mi antibiotické nosní kapky Pamycon - samozřejmě bez výsledku, Olynth kapu dál. Koupila jsem si nosní sprej Vincentku - nosní sliznici zvlhčuje, ale toť vše - nos je ucpaný stále, takže nepomáhá. Za 14 dnů jdu k alergoložce, tak uvidím, co mi na to řekne, ale uvažuju, že ještě tento týden skočím ZNOVU za tím nosním. Je to děs! Nemůžu dýchat, o čich jsem teda přišla asi úplně. Štve mě to a ne a ne a nejde se toho zbavit. Zkoušela jsem i to, kapat si Olynth POUZE do jedné nosní dírky a do té druhé si nekapat vůbec, nechat ji odpočinout - že by se mohla sama zregenerovat a jakmile by se sama spravila, přestala bych kapat i do té druhé, jelikož s jednou nosní dírkou se žít dá. No, vydržela jsem to pouze 1 den a 1 noc a i tak jsem dost trpěla. Nakonec jsem to vzdala a kapu zase do obou. JSEM STRAŠNĚ NEŠŤASTNÁ, PROKLETÉ KAPKY!!!!!!!!!! JE TO PEKLO!!! :-( Prosím, poraďte ještě něco - co doopravdy pomáhá!?!?!?
15. Březen 2011 - 0:06
Obrázek uživatele Návštěvník
vendy (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4...taky jsem takhle trpěla,ale v loni jsem natrefila na společnost OKG,která se zabývá přírodními produkty a ty mi pomohly,jde o OK Alfu+,užívala jsem jí vnitřně i stříkala do nosu a ta mě závislosti zbavila.Pro více informací se můžete podívat:http://emulips.cz/alfa-omega nebo mi napsat na v.smitalova@gmail.com
16. Březen 2011 - 20:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Olaf (anonym)
taky jsem takhle trpěla,ale...Kruci, dejte už s těma reklamama pokoj! Jste jako štěnice!
16. Březen 2011 - 23:01
Obrázek uživatele Návštěvník
vendy (anonym)
Kruci, dejte už s těma...neurážejte,to není reklama,ale pomoc lidem,kteří to potřebují a hlavně pomoc chtějí
16. Březen 2011 - 23:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Lukáš (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4...Potřebujete detoxikovat organismus, vyčistit lymfatický systém a upravit jídelníček, doplnít potžebné vitaminy, minerály,... K tomu Vám pomůžou kvalitní přírodní doplňky stravy. Rád Vás s některými seznámím.luate@atlas.cz
17. Březen 2011 - 8:04
Obrázek uživatele Návštěvník
monina (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4...Ahojky, taky jsem užívala Olynth, skoro 1,5roku. Měla jsem ho doma téměř všude, abych ho nemusela hledat, když jsem nemohla dýchat. Doktorka mi řekla, že to mám už závislost na Olynthu, že bych ho měla vysadit. Tak jsem to zkušila.Koupila jsem si v lékárně Physiomer Alergie a nosní dutiny-je to přírodní produkt,mořská voda a ten jsem si stříkala snad 10x denně. První 2dny to moc nepomáhalo, dokonce se mi i párkrát spustila krev z nosu, ale po 2 dnech jsem mohla dýchat i v noci. Od té doby nepoužívám žádné kapky-dekongestiva, stejně se mohou používat jen 7dnů- řekli mi to v lékárně. Physiomer používám i preventivně jako nosní hygienu a rýmu jsem neměla už 7měsíců.
15. Duben 2011 - 17:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Denisa (anonym)
Olynth, žádnou rýmu neléčí. Jen potlačuje příznaky, kamarádky k vlůli jeho užívání museli jít na sekaní. Nejlepši se mi osvědčil na kašel a rýmu jiterocelový sirup, ten hlen jednoduše rozpustí. Potom je dobrý propolis, když si s ním párkrát vytřete sliznici, mělo by to pomoct. K tomu ještě užívejte Echinaceu, nejlepší je v tabletách prodávají ji s vit. C a Zn. Mám to vyzkoušené !!! Na žádné stračky za tisíce nevěřim, akorát si tím někdo mastí kapsu.
15. Duben 2011 - 17:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Mary (anonym)
Vždycky když se objeví takovýhle problém, ptám se- a co jíte? Co jste jedli naposledy? Co jíte nejčastěji? Změnou (zlo)zvyků v jídle to všechno začíná. Nejhorší je pít mléko a jíst mléčné výrobky. Jsou hlenotvorné a rýmy se prostě nezbavíte. Pak žádný cukr a bílé pečivo- a výsledek je úžasný,i během jediného týdne.
15. Duben 2011 - 18:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Kiki (anonym)
Ahojky, taky jsem užívala...Ahoj, já taky používám Physiomer. Olynth už bych si nikdy nestříkla. Je to dráždič sliznic. Jak už psala Monika physiomer je přírodní a může se kapat bez omezení. Je výborný.
18. Duben 2011 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
Tak já Olynth kapu už 4...koukněte na diskuzi: závislost na nosních kapkách. Dávala jsem tam recept na kúru na očistu nosních dutin. Je z přesličky a anýzu (vše běžně k dostání) a zatím teda kdo vyzkoušel, tak je spokojen. Kdybyste nenašla písněte mi na bjondo@seznam.cz. Recept pošlu.
18. Duben 2011 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Simona (anonym)
ten recept: Vrchovatá čajová lžička přesličky Třetina čajové lžičky anýzu 200 ml převařené vody Nechat ve vodě půl hodiny vyluhovat. Procezený výluh 15 ml nakapat do každé nosní dírky a nechat co nejdéle působit. Je třeba mít hodně zakloněnou hlavu, aby to šlo do dutin a ne do krku. Aplikovat nejlépe injekční stříkačkou nebo kapátkem. První očistu začít nejlépe na 5 ml, nechat působit, pak vysmrkat a aplikovat znova, třeba i 2 x nebo 3x, aby opravdu těch 15 ml šlo do každé nosní dírky. Očistu je dobré zpočátku provádět 3 x týdně po dobu 14 dní a pak již stačí 1 x týdně. Později dle potřeby.
18. Duben 2011 - 13:06
Obrázek uživatele Návštěvník
nitai (anonym)
souvisejici vlakno http://diskuse.doktorka.cz/ryma-trva-vic-nez-mesic/
20. Duben 2011 - 11:25
Obrázek uživatele Návštěvník
DH (anonym)
Syn se potýkal s rýmou 11let,chodil na alergologii. Začal používat doplňky stravy OK Alfa + OK Omega + OK Gel.Po dvou letech je v pohodě. www.brno-info.cz/obchod/crd
20. Duben 2011 - 14:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie Šmahelová (anonym)
taky jsem takhle trpěla,ale...Ahoj, je čtvrt na dvanáct v noci a já už mám druhý den hrozně ucpaný nos, nemůžu vůbec dýchat. Je to strašný!! Začínám pociťovat stavy paniky. Celý den si stříkám do nosu olynth, ale pomohlo mi to jen napoprvé, pak už ne! Stejnak to zkouším dál, ale bez výsledku. Jsem úplně hotová, navíc už mě z toho bolí pěkně hlava. Jsem připravená na to, že dnešní noc strávím u pc a hned ráno vyrážím k lékaři.
20. Duben 2011 - 23:21
Obrázek uživatele Návštěvník
vendy (anonym)
Ahoj, je čtvrt na dvanáct v...je mi líto že takhle trpíte,já už mám klid,napište mi a já vám ráda poradím.
21. Duben 2011 - 17:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ahoj, je čtvrt na dvanáct v...a nezkoušel jste nosní olej? Já ho kupuju synovi, protože je alergik a měl neustále ucpaný nos a rýmu. Doktorka nám doporučila Olynth a alergoložka nás zase od toho varovala. A já pro něj nechtěla žádný kortikoidy. Takže mi doporučila tohle a máme klid. Nekýchá, volně dýchá, takže zatím jsem s tím spokojená. Když tak odkaz: http://www.euphorie.cz/shop/169-nosni-olej.html. Nebo zkuste se poptat v bylinkárnách, někde ho mívají.
22. Duben 2011 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
nejde o reklamu (anonym)
sama tam jezdím, zkus sírné lázně hotel Termál na Mušově JM trasa Brno-Mikulov. Bazén je přístupný veřejnosti za vstupné. Najdi si to na www. Vždy sedím na trysce jak žaba na prameni.
22. Duben 2011 - 12:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Paraziti (anonym)
Pritomnost parazitu zpuzobuje , ze nase imunita se brani a tady ta ryma prectete si www.vegastrava sk./parazity/vytlacit
28. Duben 2011 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Problém vyřešen (anonym)
Takže můžu vám říct, že problém s neustálou rýmou jsem měl taky snad 2 roky, už mně to lezlo dost na nervy, k tomu časté bolení v krku, ale tento problém jsem úspěšně vyřešil. Teď už po nachlazení několik měsíců ani stopa. Jediným řešením se ukázalo to nejjednodušší, jak už to tak bývá. Otužování. Žádné prášky, spreje, kapky, chemická svinstva, nic takového. Tyhle věci nikdy nic úplně nevyléčí (a pokud ano, tak způsobí jiný problém), jinak by neměli výrobci léků komu prodávat! Uvědomte si, že snahou farmafirem je co nejvíc léčit, ne vyléčit. Další potíž je v tom, že medicína jen zmírňuje/potlačuje přínaky a následky, ale neodstraňuje příčinu. A příčinou častého nachlazení je slabá imunita, obranyschopnost organismu. Řešením je tedy posílit odolnost organismu, čehož dosáhneme postupným otužováním, což je staletími osvědčený boj proti změkčilosti. To znamená: začít se sprchovávat nejprve vlažnou a časem až úplně studenou vodou, méně se oblékat, v zimě málo topit (případně vůbec), hodně chodit ven - za každého počasí. K tomu sportovat, jíst hodně zeleniny a ovoce (nejlépe české, na rozdíl od dovozu má vitamíny) a zdravá kvalitní jídla, ne levné umělé náhražky. Tímto způsobem jsem já porazil choulostivost a mohu ho jen doporučit.
28. Duben 2011 - 17:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Markéta (anonym)
a nezkoušel jste nosní...Dobrý den, pomůže ten nosní olej i dospělím? Mám ten samý problém, stále pocit ucpaného nosu a bez Olynthu to nejde. Už jsem byla i na ORL dostala jsem kapičky ty pomohly tak na 3 měsíce a znova se to vrátilo
4. Květen 2011 - 15:18
Obrázek uživatele healthstyle
healthstyle
Dobrý den, na posílení imunity jsou skvělé bylinné přípravky. Poradí si s rýmou s nachlazením a celkově se spoustou nemocí. Nejde o žádné léky a není to žádná chemie. Je to vhodné i pro děti, které potom nejsou přinejmenším nemocné tak často, některé takřka vůbec. Více informací na mailu healthstyle@email.cz
8. Květen 2011 - 12:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Dobrý den, pomůže ten...tak my už kupujeme ten větší i pro dospělé. Existuje i nosní olek baby, ale ten je spíše pro děti do 2 let, co ještě neumí smrkat. Nevím, jak zabírá u dospělých, ale i u syna (12 let) jsem s ním spokojená. Když tak kukněte a zkuste se poptat přímo na webu: http://www.euphorie.cz/shop/344-nosni-olej.html
8. Květen 2011 - 15:18
Obrázek uživatele pattinka
pattinka
Přiznám se, že problém s rýmou jsem měla také skoro 2roky. Nic mi nepomohlo, neustále jsem používala Olynth. Nakonec jsem bez Olynthu nebyla schopná existovat. Doktorka mi řekla, že mám úplně zničenou sliznici. Poradila mi mořskou vodu Physiomer Alergie a nosní dutiny, dá se koupit v lékárně.Nejdřív mi skoro vůbec nepomáhal, ale vydržela jsem to a stříkala jsem si ho kdykoliv jsem si během dne vzpomněla. Dnes mám od rýmy pokoj a Physiomer používám preventivně pořád.(na rýmu, na zvlhčení sliznice)Dokonce se na jaře v lékárně objevil nový Physiomer Alergie a nosní dutiny s eucalyptem. Je výborný.Zkuste ho.
15. Květen 2011 - 18:42
Obrázek uživatele Návštěvník
Rita (anonym)
Ahoj já také používám Physiomer, bez něj už ani ránu. Pokud používáte někdo Olynth tak se ho rychle zbavte a začněte používat mořskou vodu Physiomer, pár dní možná nebude úplně zabírat jelikož z Olynthu má člověk už rozleptanou sliznici, ale za chvíli se to ustálí a Physiomer si s tím poradí. Vím to z vlastní zkušenosti. Mějte se. Rita
22. Květen 2011 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
na rýmu bych doporučila koloidní stříbro, bud pomocí inhalátoru, nebo jen tak rozprašovačem nastříkat do každé nosní dírky několikrát denně - zabírá
23. Květen 2011 - 1:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Marta (anonym)
na rýmu bych doporučila...Pozor na rýmu, která trvá déle než 14 dní. Já jsem si vypěstovala závyslost na Sanorin, když jsem si nenakapala alespoň 3x denně, tak jsem nemohla nosem vůbec dýchat, pouze ústy. Lékař mi okamžitě vysadil Sanorin a předepsal mi kapky, které mi dělali přímo v lékárně a obsahovaly Sanorin pouze v min. množství, a za 14 dní kapky, které už byly bez Sanorynu. Teď jsem už zase v pořádku, ale vím, že Sanoryn nemohu, protože moje tělo má na tento lék závyslost.
30. Květen 2011 - 22:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Pozor na rýmu, která trvá... Zdravim jsem na Tom stejně jsem závislá na sanorinu a nevím si rady..:( už ho užívám asi 7 let...a to je co říct a když si nekápnu tak nemůžu se vůbec vysmrkat ...až se někdy i dusím :( nevím jak stim skoncovat ani ty mořský kapky mi nepomáhaj..už nevim jak dál je to hnus bejt závislá a když je nemám tak nevim kudy kam ..a nejde mi to ani vysmrkat..Mohla bych prosit o radu :( ?
3. Srpen 2011 - 13:15

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama