6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rychloučení

10. Září 2018 - 0:21

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Štěpán (anonym)
Zdravím! :) Mám jednu otázku. Přemýšlel jsem nad tím, že bych mohl začít nahrávat učivo a následně ho poslouchat v noci, aby se mi to dostalo do podvědomí. Myslíte, že by to fungovalo? Mám pár otázek: Nebude to mít špatnej vliv na spánek? Myslím tím, že spánek si má v noci odpočinout a když ho budu takhle zatěžovat? Díky za odpověď - Čágo
16. Duben 2012 - 15:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
Ne, je to blbost a ani to nedoporučuju ... po dobu spánku je nutné aby byl klid. Ani muzika či hrající TV není zdravá ani trošku když se spí. Navíc z vlastní zkušenosti vím že je to navíc návykové. Čili potom příjde efekt, že bez rámusu ani neusneš. S tím učivem je to nesmysl ... Abys to dostal do hlavy, tak nad tím musíš přemýšlet aktivně a hodně, né pasivně. Při spánku pracuje mozek v jiném MODU.
19. Duben 2012 - 21:37
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
Nejrychleji se vyučuje na některých nejmenovaných universitách. Tam vystuduješ za pár hodin a získáš VŠ diplom (chce to ovšem patřičnou částku za "školné", která se předá vedení university).
20. Duben 2012 - 8:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Morgy (anonym)
Taky jsem o něčem takovém přemýšlela. Ale opravdu by to rušilo spánek... Když ono člověk v době zkouškového je už tak na dně s psychickými silami, že už vymýšlí všechno možné.
26. Červen 2012 - 23:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Steve (anonym)
To zvládnete :-) Hlavně na učení musíte být čerství, vyspaní, odpočatí. To je asi jeden zaručený recept.
28. Červen 2012 - 18:44

Přidat komentář

Reklama

Reklama