6 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

RUŠENI´ POHOTOVOSTI´

10. Září 2018 - 0:04

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jarca K. (anonym)
Z Neděle 17.10.04 Dnes jsem potřebovala pro svou 7 letou dceru pohotovost měla skoro 40 teploty. V našem 10tisícovém městě pohotovost zrušily. Slouží zde o víkendech na střídačku jeden dětský lékař z obvodu. Jenomže bohužel my chodíme k jiné DL, a tak nám nejprve paní doktorka připoměla, že by nás vůbec nemusela vzít, a mohla nás poslat do města vzdáleného asi 30 nebo 40 Km) protože neví zda jí tento výkon pojišťovna proplatí. V okresní nemocnici je sice dětské oddělení, ale prý by nás stejně nemuseli vzít neboť nefungují jako pohotovost a pohotovost pro dospělé děti nebere. Bylo mi z toho doslova zle, ale byla jsem jak pokorná myška, protože jsem byla vděčná, že se nás nakonec ujala a doslatala jsem pro dceru ATB, a sirup na teplotu neboť tablety pro bolest dcera nespolkla. Systém zdravotnictví není vůbec nastaven na pomoc pacientovi, to by nebylo možné aby nervozní rodiče s dcerou klepající se zimnící stáli v takovéto situaci v ordinaci. Je to nedůstojné, ponižující , a nebezpečné ........ Jarča
21. Říjen 2004 - 19:38
Obrázek uživatele Návštěvník
b. (anonym)
Je to opravdu ponižující,jak se dneska musí člověk doprošovat.Já mám s pohotovostí ty nejhorší zkušenosti.Před měsícem jsem"táhla"na pohotovost do nemocnice 30km.Doktor mi sdělil,že u nás je taky,jsme bohužel taky malé město,takže zrušeno,nebyl informován.Bolestí pod pravou lopatkou jsem se nemohla ani hnout a bála jsem se nadechnout.A ten idiot mi řekl,že jsou to záda!Řekla jsem mu,že to vím taky,ale chtěla bych znát příčinu.Na to on,že jich může být několik.Ale jaké,to jsem z něho nevyrazila!Úplnej amatér,přes upozornění na všechny moje nemoci mi nakonec napsal léky,které jsem brát nemohla.Z toho byly jedny dokonce takové,že mi druhý den obvodní doktorka řekla,že by to porazilo vola.Takže jsem se pěkně projela 30km tam a zpátky a nakonec si vzala svůj osvědčený Voltaren proti bolesti.Měla jsem tam skříplý nerv a 4 dny jsem chodila na injekce,než to odeznělo.Člověk jde k lékaři opravdu jen když musí a takhle to vypadá,sedí tam takovej vůl.Když jsem si na něj chtěla stěžovat řediteli,nikdy mne na něj nepřepojili,samé výmluvy,pořád nebyl přítomný,tak jsem to po 2 dnech vzdala.
22. Říjen 2004 - 0:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Jarca K. (anonym)
Milá b.,já jsem si se zádama užila svoje vyklubala se z toho Lymská Borelioza.Lékaři to bagatelizovali, zádá prý bolí dnes každého, asi stres, atd.,léčba byla analgetika a AD.No a ono to chtělo pořádně vyšetřit krev a nasadit ATB.Nyní po dvou letech mám stále vracející se potíže, protože se na LB nepřišlo včas.Zodpovědnost za naše zdraví a za to že to nějaký lékař pohnojil nemá nikdo. Je to děsný, že v tak zodpovědné profesi vlastně žádný zodpovědnost není.Jarča K.
23. Říjen 2004 - 22:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Johana (anonym)
Já už jsem se smířila s tím, že tu platí zákony džungle. Až si mě ten nahoře povolá, tak půjdu. Čekat, že se bude některý lékař starat o naše zdravotní potíže, je podle mých zkušeností stejně bláhové, jako si dávat krystýr třeba do uší. Jo, není otvor jako otvor. Jako není pacient jako pacient. Nakonec i na Doktorce jsem toho četla dost na to, abych svůj názor na věc ještě potuplovala. Přeji všem co nejvíc zdraví, ať pány doktory (a pí. doktorky) potřebujete co nejmíň. J.
23. Říjen 2004 - 23:12
Obrázek uživatele Návštěvník
viola (anonym)
Johanko,za prvé se dává klystýr a ne "krystýr".A za druhé nechápu na co si tady stěžujete ohledně rušení pohotovostí.Dle příspěvků na tomto serveru jsou stejně všichni chytřejší než doktoři,kteří své práci nerozumí a dělají ji velmi špatně a místo toho,aby člověka poléčili,tak ho jen dodělají.Takže naco potřebujete pohotovost?
11. Duben 2005 - 8:47

Přidat komentář

Reklama

Reklama