5 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rušení nočního klidu

10. Září 2018 - 0:20

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
yoja (anonym)
Dobry den, pred ctvrt rokem jsme si koupili byt na hypoteku, ktery budeme splacet 25 let. Problem je, ze se nachazi primo nad restauraci, ktera ma kazdy den otevreno az do 3 do rana..Pri prohlidce nam bylo receno,ze restaurace zasahuje jenom pod cast kuchyne..na prohlidce jsme byli dvakrat,jednou i po osme vecer,abychom zjistili,jestli jde neco slyset. v tu dobu slyset nebylo nic, jenze jak jsme pozdeji ,uz po nastehovani, zjistili, poradne rozjizdet se to zacina az po desate hodine a takto to pokracuje az do dvou do rana.nakonec jsme se dozvedeli,ze restaurace neni jenom pod kuchyni, kde se nespi,ale uplne pod celym bytem, vcetne koupelny a wc. nejprve jsem spala se spuntama v usich, ale nezvykla jsem si na to, v uchu me tlaci a pres ty mekke slysim z hospody uplne vsechno..hlasy,smich,bouchani do stolu, soupani zidli..proto bych se chtela zeptat, jestli nekdo z Vas nema podobnou zkusenost a jakym zpusobem to resil..nekdy jsem z toho uz hodne vycerpana a hlavne podrazdena, pri predstave,ze tohle budu muset trpet cely zivot, jeden jediny den se normalne nevyspat a jeste platit tak velkou hypoteku, se mi chce brecet..
13. Září 2011 - 16:16
Obrázek uživatele Návštěvník
! (anonym)
byt nad hospodou koupí jen *****.
13. Září 2011 - 18:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Pro yoja (anonym)
byt nad hospodou koupí jen...No, realitka musela v den, kdy jste těžko prodejný byt koupili, pořádně slavit. Takže mé tipy: 1)Kontaktovat sdružení vlastníků ve vašem domě, zda už se nepokoušeli v dřívější době problém řešit. Proberte to na domovní schůzi, získáš tak spojence a víc hlav víc dokáže. Také můžete sepsat petici. 2)Promluvte si s majitelem restaurace, zda by nemohli hluk omezit. 3)Pokud to nepomůže, kontaktujte obecní úřad/policii/hygienickou stanici a domluvte si měření hladiny hluku v době nočního klidu. Možná to ale budete muset zaplatit. (Pokud byste získali spojence v domě, mohli byste si částku rozpočítat.) Přeji hodně štěstí. Pravdou však je, že kupovat byt nad restaurací a doufat, že nebude nic slyšet, je naivní.
13. Září 2011 - 19:11
Obrázek uživatele Návštěvník
LD (anonym)
Dobrý den, všem, kteří řeší rušení nočního klidu z jakékoli příčiny, doporučuji prostudovat následující odkaz. http://www.google.cz/url?sa=t&rct=j&q=%C5%BEaloba%20ochrany%20zdrav%C3%AD&source=web&cd=18&ved=0CEgQFjAHOAo&url=http%3A%2F%2Faa.ecn.cz%2Fimg_upload%2Fa6fff2d4939ff74268dd80e1c2102b42%2Fpodrobny_hlukovy_pravni_radce_obcana_1.pdf&ei=k_39TunBA6KC4gTP5ImODQ&usg=AFQjCNFX8u7r9YcM6Evl9Ym9bVoVbDJ0Jg&cad=rja
30. Prosinec 2011 - 19:23

Přidat komentář

Reklama

Reklama