162 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rozpůlený žalud - meatotomie

10. Září 2018 - 0:26

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Maxík (anonym)
Líbí se mi meatotomie. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti. Rád bych si ji udělal a rozpůlil si žalud.
30. Září 2016 - 7:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Já ho mám rozpůlený od špičky dolů k předkožce a je to super. Manželka si s ním moc ráda hraje. Řezal jsem ho na třikrát a chci pokračovat, abych si ho rozpůlil celý.
4. Říjen 2016 - 8:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Ela (anonym)
No já si to nedokážu představit, že by si ho partner rozpůlil. Asi by ho to bolelo. Ale vyhledala jsem si pár fotek a je to zajímavé. Máte někdo s tím zkušenost jako žena?
4. Říjen 2016 - 8:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Fanda (anonym)
Mám ho rozříznutého celého. Je to zajímavý pocit když jsem v manželce a narážím na cervix, vzrušuje nás to oba, když se uvnitř otevírá.
4. Říjen 2016 - 8:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Chtěli by jste mít rozpůlený žalud? Napište mi a poraďte jak na to. Chci si ho rozpůlit a potřebuji radu aby to nekrvácelo.
4. Říjen 2016 - 14:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Golem (anonym)
Zdravím tu všechny a taky trochu přispěju do diskuze. Mě se tato modifikace těla velice líbí a mám ji udělanou. Nejprve jsem řezal od špičky dolů. Povedlo se mi to na pětkrát. Vždy jsem to peanem nechal tak hodinku stisknuté a pak chirurgickými nůžky rozstřihl. Vždy řádně vydesinfikoval a ošetřil. Jak mile jsem byl v části u předkožky, tak jsem ji celou odstranil. Nechal jsem tak týden v klidu, samozřejmě bez sexu. Protože se mi to velice líbilo a mé partnerce také, rozhodli jsme se že to uděláme i s horní částí žaluda. Postupoval jsem stejným systémem a dokonce mi při tom pomáhala i ona. Teď uvažuji, že budu postupně střihat i spodní část penisu skrz močovou trubici. No uvidím jak to bude s hojením a množstvím krve. Z toho žaluda krve moc nebylo díky zaškrcení peanem. Tak kdo chcete a líbí se vám to, tak hurá do toho.
5. Říjen 2016 - 10:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Kokos (anonym)
Zdravím tu všechny a taky...Super, že se to líbí i manželce a dokonce pomáhá. To se to pak řeže :)
5. Říjen 2016 - 11:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Velice zajímavé téma. Meatotomie mě velice zajímá a líbí se mi. Provozuji dost často zasouvání předmětů do močové trubice a k tomuhle jsem se zatím neodvážil, i když už o tom již dlouhou dobu uvažuji. Dírku mám již pěkně roztaženou a vstrčím i zubní kartáček hlavou se štětinkami a je to super pocit. Zajímalo by mne jaký bude pocit až do něj říznu. Kdyby to bylo příjemné, tak bych rozřízl najeden zářez celýho. Jen nevím jak hodně to bude krvácet a jak dlouho se to bude hojit.
6. Říjen 2016 - 10:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Super, že se to líbí i...Mě to manželka taky řeže. Líbí se jí to. Sváže mne ruce za hlavou, přiváže k pelesti a nohy roztažené přiváže k posteli. Podváže mi kulky a hraje si s mým ptáčkem. Když jsem hodně vrušený zasune skalpel do dírky a pomalu s ním tam jezdí. Zpočátku neřeže, jen zasouvá. Pak pomalu přitlačí a lehce řízne. Ten pocit je neskutečný. Řeže po kousíčkách, aby bylo i příště co řezat. Jsme teď někdy ve stavu celá spodní část a tak v půlce horní části žaluda. Jakmile vidí že vytéká krev, vyjme skalpel a nasedne si na něj, jezdí na mě dokud se neudělám a pak mi nechá vše ze sebe vylízat. Po akci si to ošetřím desinfekcí. Vždy se to rychle zahojí a ani té krve není tolik. Takže doporučuji.
6. Říjen 2016 - 10:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek (anonym)
Mě to manželka taky řeže....Tak jen tiše závidím. Já si řežu sám, ale kdyby mi tohle dělala partnerka, to bych si užil. Mě se moc líbí a vychutnávám si ten pocit, když se ostří nože zakousne do tkáně a cítím jak ji prořezává. Už jen tenhle pocit mě natolik vzruší, že začnu stříkat. Pak si ho jen dohoním a ošetřím. Ten pocit zářezu je fascinující.
6. Říjen 2016 - 10:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Urinoplnič (anonym)
Tak po přečtení diskuzí jsem uplně v transu. Zasouvám celkem pravidelně a zkoušel jsem i jehly do žaluda, ale řezání ještě ne. To musím zkusit.
6. Říjen 2016 - 10:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Denik (anonym)
Tak jsem včera četl tuto diskuzi a večer jsem to zkusil. Připravil jsem si keramický nožík, vydezinfikoval jsem ho a ošetřil žaluda, pak zasunul do dírky a řízl. Ten pocit je nádherný. Řízl jsem sice jen trochu, ale ani krve nebylo zas tolik. Takže za mě, já budu řezat i dál. Chci si ho postupně rozpůlit celýho. Ten pocit, když stříkám a cítím jak jsem nařízlý je super.
7. Říjen 2016 - 7:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Boris (anonym)
Já řežu pravidelně a po kousíčkách. Je to super a v závěru si ho chci rozpůlit celýho. Myslím tím nejen žalud, ale i celýho ptáka. Na netu je spousta fotek, kde je penis na dvě půlky a je to super.
10. Říjen 2016 - 14:32
Obrázek uživatele Steve
Steve
Kde? Jak to vypadá? Jak se s tím vůbec funguje?
11. Říjen 2016 - 0:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Boris (anonym)
Kde? Jak to vypadá? Jak se s...No vypadá to přinejmenším dost zajímavě. Dej si vyhledat Split glans nebo meatotomy a odkazů je spousta. Rozpůlený žalud funguje zajímavě. Je v rozpůlení více citlivý a pokud sexuješ, cítíš jak se rozevírá o cervix, no a pokud by bal rozpůlený celé, máš dva ptáky. Já to chci mít tak, že budu pracovat na rozpůlení celého penisu a navíc stříkáš mimo vagínu, super. A i ten pocit při řezání mě vzrušuje, mám rád když se nůž zakousne do citlivé sliznice.
11. Říjen 2016 - 7:44
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonča (anonym)
No vypadá to přinejmenším...Přítel na tom také usilovně pracoval až si vytvořil dva ptáky,nádhera buď honil obouruč nebo jsem jednoho kouřila,nevim kde udělal chybu něco se pokazilo a teď nemá žádného.. :-(
11. Říjen 2016 - 11:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Boris (anonym)
Přítel na tom také...Povídej co se mu stalo? Řezal tak dlouho až si ho uřízl celýho nebo co?
11. Říjen 2016 - 11:34
Obrázek uživatele Návštěvník
jan (anonym)
Přítel na tom také...Mě by to také zajímalo, co se mu stalo.
11. Říjen 2016 - 12:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Maxík (anonym)
Přítel na tom také...Ahoj, prosím Tě a co se stalo? To by mne zajímalo také.
11. Říjen 2016 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Tonča (anonym)
Povídej co se mu stalo?...Tak já se v tom nevyznám,to byla jeho posedlost asi zdvojnásobit sex, ale on měl taky schízu tak měl rozdvojení i mysli asi v tom byla i příčina ? No dopadlo to tak že se mu ty péra začaly loupat jako banány a začaly atrofovat ale jeho to až tak moc nerozhodilo,jemu v podstatě šlo o to aby to bylo půlený,tak to nehrotil a nechal si to předělat na kundu ! Tak stejně mu nic jiného nezbývalo a teď je nadšený jak ji má krásnou ,symericky rozdělenou a říká,že péro by už nechtěl ani omylem...
11. Říjen 2016 - 17:20
Obrázek uživatele Návštěvník
maxik (anonym)
Tak já se v tom nevyznám,to...To je zajímavé a bylo by možno vidět jak to má udělané, šla by poslat fotka prosím na jan.galdra@seznam.cz. Moc děkuji
12. Říjen 2016 - 7:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Zajímavé téma (anonym)
které se mi taky moc líbí. Já jsem nedříva postupně zasouval předměty a pěkně roztahoval dirku. Ale vzrušovalo mne i si do něj píchal jehly. Tak jsem nakonec zkusil a postupné rozřezávání nejdříve dolů a když už jsem ho měl až k předkožce, tak jsem řezal i druhou stranu. Mám žalud teď celej rozpůlenej, ale pořád mě to baví, tak budu řezat dál. Je to super pocit, když se zařízne skalpel do citlivého, krásně mě to vzrušuje a já stříkam jako bejk. Chtěl bych najím ženu, která by mě řezala a půlila mi penis. Najde se tu nějaká?
27. Říjen 2016 - 14:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Janca (anonym)
které se mi taky moc líbí....moc to nechapu - co pulit a rezat, kdyz uz ho mas rozrezanej
27. Říjen 2016 - 19:13
Obrázek uživatele Návštěvník
rozchechtaná (anonym)
které se mi taky moc líbí....Děláš to špatně ,né podél ale napříč a u kořene .Jo a neboj se přitlačit :D
27. Říjen 2016 - 23:59
Obrázek uživatele Návštěvník
for Janca (anonym)
moc to nechapu - co pulit a...Mám rozpůlený jen žalud, chtěl bych půlit i penis. Zatím jen postupně řezat nebo střihat přes močovou trubici směrem ke kořenu a časem pak celej penis. Chtěal by jsi?
31. Říjen 2016 - 10:00
Obrázek uživatele Návštěvník
Dobrman (anonym)
Já si ho taky takto začal upravovat a i mé ženě se to líbí. Ten pocit, když ho drží a zařízne do něj ostří skalpelu je napopsatelný. Trocha krve, ale pak toho semene. Řežeme ale po malých částech, aby bylo pořád co řezat, těším se až bude celý žalud rozpůlený a pojedeme dál.
11. Listopad 2016 - 14:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Bimbo (anonym)
Já si ho řežu sám, zaškrtím si ho u kořena, řádně vydesinfikuju a jdu na to. Rozevři dírku, vložím keramický nůž, s tím to jde nejlépe a nesrůstá to a říznu. Super pocit, vyteče trocha krve a pak ani nemusím moc honit a stříkám jako lachtan. Chci se dopracovat fáze, kdy bude celý rozpůlený. Dokonce chci taky řezat pak na spodní straně a půlit skrz močovou trubici ke kořeni, ale k tomu mám ještě daleko.
11. Listopad 2016 - 14:31
Obrázek uživatele Steve
Steve
Bože můj ... co to tady čtu za totální ujetiny? :-DD Doufám že řežete penisy jenom tady písmem ...
12. Listopad 2016 - 0:23
Obrázek uživatele Návštěvník
bimbo (anonym)
Bože můj ... co to tady...Ne proč jen písmem, řežu reálně a je to super, líbí se mi to a je to i příjemné
14. Listopad 2016 - 7:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Radek (anonym)
Zdravím do fóra. Taky mne zajímá toto téma. Jinak se jedná i o Split Glans (rozpůlená hlava) Rád si také takto upravuji svůj penis. Již mám udělanou meatotomii, žalud mám rozpůlený od vrcholu přes uzdičku až k jeho spodní části. Teď již pomalu řežu druhou stranu a prořezávám i spodní část od žaludu dolů, skrz močovou trubici. Ten pocit když řežu je úchvatný. Pevně vždy podvážu penis u kořena, on je maximálně nalitý a není ani mnoho krve. Řežu po kouskách a krásně se při tom udělám. Manželce se to velice líbí a ráda si s ním hraje ve své pusince. Takže kdo to má také rád, napište své poznatky.
13. Leden 2017 - 8:09

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama