13 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rovnátka-pomooc

10. Září 2018 - 0:11

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Evek (anonym)
Před časem mi zubařka Macháčková tak šikovně upravila kontaktní body na stoličkách, že již tři roky putuji s poškozeným skusem po ortodontistech a výsledek je, že mám přední zuby ""vyšťavené"" tak, že paní primářka ve FN se tomu nad rentgenem pobaveně zasmála a následně prohlásila : ""pěkně se Vám to vyšťavilo a stejně Vás do léčby nevezmu"". Připadám si jako Don Quichot, lékaři, kteří jsou placeni z daní mají z problému ohromnou zábavu a ti, kteří jsou placeni přímo (stálo mě to již více než 100 tis.) rovněž, jen to nedávají najevo. Dříve jsem si myslela, že pracovat jako lékař je poslání, ne že jsou hnáni snahou vydělat co nejvíce a přijímat jen ty nejlehčí případy. Myslela bych, že je bude složitější zákrok zajímat z profesionálního hlediska, ne že jsou to jen ""zlatokopové"". Neznáte někdo ortodontistu, který nemá zájem jen o peníze, ale i o pacienta? Jsem zoufalá a už nevím co dál. Díky.
26. Únor 2008 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
sice nevím, co je to vyšťavené, ale mě pěkně srovnali zuby v FN Olomouc.
1. Březen 2008 - 12:47
Obrázek uživatele Návštěvník
Barča (anonym)
Taky nosim rovnatka 3. mesic, zatim je mam jen na zadnich zubech. A prave ty zuby na kterych je mam nasazeny me boli na skus(kdyz jím). Bolely Vas taky? Bojim se, ze to neprestane. Nebo aby mne nakonec nevypadaly. Díky.
25. Březen 2008 - 11:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Evek (anonym)
Děkuji za tip, bohužel je to pro mě časově moc daleko (i když platby za to"nic" od ortodontistů a zubařů a za "umění" paní Macháčkové jsem už dala téměř 200 tis. a jsem zas na začátku - že Vás od nespráv. postavených zubů bolí čelistní klouby a lícní kosti a přes vyšťavené zuby nedovřete ústa je naprosto jedno - jen když jsou zuby do oblouku, ale že jsou o téměř 1 cm vepředu, to už se neřeší - od čeho jsou prášky proti bolesti, jen když se nemusí řešit příčina.
8. Srpen 2008 - 13:45
Obrázek uživatele Návštěvník
Fiona (anonym)
Omlouvám se, že moc neporadím, spíš chci napsat svůj názor, a sice, že bych požadovala nápravu po té zubařce, která mi to způsobila. A třeba bych se oháněla lékařskými zprávami či posudky od jiných lékařů, když by bylo potřeba. Ale lehko se to říká, já vím... :O(.
8. Srpen 2008 - 20:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Za 200 tis. bys mela zanovni automobil, jak ta touha po dokonalosti zaslepuje lidi...
26. Leden 2009 - 10:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
tak tady asi nejde o touhu po dokonalosti,když ma problem se skusem.Asi žadna radost.Tu zubařku bych pěkně přidusila,podala bych stižnost(nebo aspon ji bych tim postrašila)Tohle je až moc penez a nesypala bych to ze svojiho,zvlašt když to byla jeji vina.
15. Únor 2009 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
ahoj, chodím teď taky do FN v Olomouci..ale jsem trošku naštvaná z jejich výbavy gumiček..mají minimální výběr barev (zelená, oranžová, bílá a nějaké zbytky), což mi v dnešní době přijde trošku mimo..za ty prachy.
11. Březen 2009 - 14:54
Obrázek uživatele Návštěvník
ája (anonym)
ahoj pls napíšete mi na mail:hlodavec.andrejka@seznam.cz nějaké rady ohledně nandávacích rovnátek děkujju předem andrejka
14. Listopad 2010 - 12:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Ali (anonym)
Ahoj,po tom co mi vyrostly osmičky, se mi začaly křivit zuby.Zubař mi doporučil fixní rovnátka jako jedinou možnost, co se dá dělat.Jsem z toho v rozpacích a stále se nemůžu rozhodnout jestli rovnátka ANO či NE. Rád bych si o mém problému s někým kdo rovnátka už má popovídal a probral jaký to je.Už víc než dva roky váhám a nevím. Nikoho kdo rovnátka má bohužel neznám a obrázky na internetu vypadají dost blbě. Jestli by byl někdo z vás tak hodný a napsal mi na mail alikaliko(zavináč)gmail.com a trošku mě do těch rovnátek pošťouchl,tak by mi to pomohlo.
12. Duben 2011 - 8:07
Obrázek uživatele Návštěvník
eva (anonym)
Před časem mi zubařka...ahoj,já jsem nosila rovnátka rok a půl a můžu říct,že jsem se taky bála,ale po čase si člověk na ně zvykne:)hlavně mi šlo o to abych měla krásné zuby bez předkusu:)a splnilo se mi to:)za to dobu co jsem je měla jsem do toho dala jen necelých 10tisíc:)a někdy se stalo,že sem třeba ani neplatila:)nejhorší je to po tom stahovaní,ale není to nic hrozného,jen to bolí tak 1.den,když se jí něco tvrdého třeba kůrka od chleba,řízky atd.a 2.den pohoda.Ted je to moderní a nesmíte se bát se snima usmívat:)pomůže to a pak ten krásnej úsměv po tom stojí za to:)doporučuji jít si je dát:)
3. Květen 2011 - 21:32
Obrázek uživatele Návštěvník
luki (anonym)
ja bych se chtěl zeptat boli sundavani?
27. Červen 2011 - 20:36

Přidat komentář

Reklama

Reklama