7 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rostlinná analgetika

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Anežka (anonym)
Dobrý den,léta mě trápí bolesti hlavy od krční páteře. Kromě cvičení jógy a chození na masáže se sem tam přece jenom nevyhnu nějakému tomu prášku proti bolesti, většinou Saridon či kousek Indometacinového čípku. Nemohu brát prášky s obsahem kyseliny acetylsalicilové kvůli citlivějšímu žaludku. Před nedávnem jsem si řekla, že kyselina acetylsalicilová v přírodní podobě snad vadit nebude a zkusila jsem proti bolesti silnější odvar z vrbové kůry. Bolest skutečně přešla, ale žaludek mě tlačil zrovna tak jako po dráždivých lécích.Proto se chci zeptat, jestli někdo neznáte nějakou jinou bylinku či přírodní lék proti bolesti, který nedráždí žaludek.
25. Únor 2002 - 11:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dagmara (anonym)
Nabízím čistě rostlinné produkty na bázi hlubokého zmražení- jsou to kapsle z bylinek řeší spoustu problémů, které máme, nemají vedlejší účinky, nejsou návykové a pomáhají hlavně při očistě organizmu a posílení imunity. Tím se řeší problémy s alergiemi a vyrážkami.Pokud máte někde zájem ozvěte se.
19. Březen 2002 - 16:07
Obrázek uživatele Návštěvník
MArtin (anonym)
Rostliná analgetika sice nejsou návyková, nemají vedlejší účinky ale co je hlavní JSOU NA HOVNO. NIC NEDĚLAJÍ. BErte opiáty, ty vás zbaví každé bolesti. Morfium je nejlepší lék na světě, a taky budete skvěle sjetí!! BERTE MORFIUM a serte na bylinky.
9. Únor 2004 - 21:03
Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
Máš stopro pravdu a hlavne analgetika zapíjet pivem pak je vše supr
5. Prosinec 2007 - 11:24
Obrázek uživatele Návštěvník
Granvin (anonym)
Zdravím, na Vašem místě bych asi navštívil někoho znalého akupunktury, např. Dušana Tomka, či pana Radomíra Růžičku. Přijde mi, že máte více problémů než jen bolavý krk a kdo ví, třeba je ten krk až druhotný problém. vecnezdravi"centrum.cz
5. Prosinec 2007 - 21:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Ahoj Dagmaro, mam silne bolesti pri menstruaci a mam podezdreni na endometrii a mam jit na latroskopickou operaci, ale nevim kdy. Jakekoliv bylinne leky proti bolesti by mi pomohly. bezne anelgetika uz mi po 15ti letem uzivani odrovnali jatra a zaludek. Ozvi se mi na email: zihuatl"seznam.cz Dekuji
7. Prosinec 2007 - 10:19

Přidat komentář

Reklama

Reklama