0 příspěvků / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

rostlina z amazonského pralesu proti rakovině i HIV

10. Září 2018 - 0:19

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Během svého hledání jsem narazila na rostlinku, která dokáže pomoci při těchto těžkých nemocech - máte nějaké zkušenosti s přípravkem BIRM? (birm.cz)
9. Červen 2011 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
slyšel (anonym)
Během svého hledání jsem...Je to čistý podvod. Jednou ze známek podvodu je i to, že se dealer v diskuzi vydává za někoho, kdo dealerem není.
13. Červen 2011 - 1:32
Obrázek uživatele Návštěvník
Zkoumavá (anonym)
Je to čistý podvod. Jednou...Tak stránky www.birm.cz skutečně existují, i reference jsou celkem věrohodné... ale otázkou zůstává, co v té lahvičce doopravdy je. Protože ve všech těch referencích není pořádně napsáno složení. Jediná zmínka je o dulcamaře. Což je druh lilku. Pokud vím, používá se jako homeopatikum. O neředěném použití Dulcamary jsem nic neslyšela. Cena 720 nikoho nezruinuje, dá se to vyzkoušet. Na stránkách ani není povolení HEM, které musí mít každý ke komerčnímu prodeji. To ale nic neříká o tom, jestli je přípravek účinný nebo ne.
13. Červen 2011 - 2:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Nevěřící Tomáš (anonym)
Prodej je povolený i v USA, takže si myslím, že když to nepomůže, tak aspoň neuškodí. V Evropě se neprodává, ale to není na škodu. Spousta účinných suplementů jsou v USA povoleny a v Evropě ne. Dobrá je zmínka o absenci atestu HEM. Prodávající si neuvědomuje, že prodej potravních doplňků podléhá zakonným omezením, mnohdy dost nesmyslným. Bez atestu je možný dovoz pouze pro vlastní potřebu, nikoliv za účelem dalšího prodeje.
13. Červen 2011 - 3:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon tedy vědo (anonym)
Tak stránky www.birm.cz...Studie vypadají věrohodně jen pro hloupé hejly, ve skutečnosti jen zdůrazňují to, že to smrdí podvodem. Pro dlouhodobě nemocné je 700 dost velká pálka a díky genialitě našich vládců a papalášů bude hůř.
13. Červen 2011 - 4:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon tedy vědo (anonym)
Prodej je povolený i v USA,...V USA je model minimálního zásahu státu někdy skutečně absurdní. Účinný suplement je v 99% protimluv, pokud není tím účinkem myšlen přesun chechtáků od nemocných do kapes dealerů a výrobců. Nesmyslným omezením myslíš evidentně to, co ti kazí kšeftíky - tedy zákaz předstírání klinické účinnosti, požadavek testu toxicity a zajištění technologické kvality (tedy minimalizace rizika, že se v balení objeví jed na krysy).
13. Červen 2011 - 4:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Problém (anonym)
V USA je model minimálního...je v tom, že u nás jsou povolené dávky suplementů tak nízké, že nikomu nemůžou pomoct. A je to bludný kruh. Třeba účinnost hlohu na srdce je ověřená, ale u nás je v suplementech tak nízká dávka, že to je na prd. Přitom to ani není direktiva EU. V SRN se běžně prodávají mnohem vyšší dávky. A i jako registrované léčivo. Řežba suplementů je dílem farmaceutických firem. Nikdy nemají zájem o nic, co nelze patentovat. A není zdrojem zisku, to ví každý debil. V USA, kde bere suplementy třetina lidí, mají výrobci daleko větší sílu a mají dost peněz na případné soudní spory, když se někdo něco snaží zakázat.
13. Červen 2011 - 7:12
Obrázek uživatele Návštěvník
720 (anonym)
Studie vypadají věrohodně...je hovno, za zdraví každý rád zaplatí! Čemu kdo věří nebo nevěří, to je jeho věc. Někdo věří chemickým srágorám, někdo přírodním preparátům. Pravda jako obvykle bývá někde uprostřed.
13. Červen 2011 - 7:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Hanka (anonym)
je hovno, za zdraví každý...Já věřím přírodní medicíně. Je to lepší než chemie, která sice pomůže, ale rozhodí kde co jiného. BIRM ale neznám, proto ani nemohu doporučovat.
13. Červen 2011 - 12:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Bismarck (anonym)
Stránky jsou staré jen pár dní a za chvíli jim to někdo stopne. Nemá to HEM číslo, kterým se každý dealer rád ohání. Majitel nebo majitelka si myslí, že dovoz suplementů je jako dovoz čehokoliv jiného. Ale to je na omylu. Na prodej suplementů a přírodních látek je potřeba požádat ministerstvo zemědělství nebo zdravotnictví, případně oboje. Ještě ti, dealere, můžou napálit docela slušnou pokutu.
13. Červen 2011 - 12:33
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr (anonym)
No jo, když o něčem moc nevím, nebo to neznám, tak budu tvrdit že je to podvod a kdo ví co ještě.... Tento produkt také neznám, takže se ho nebudu zastávat, ale na těch stránkách jsou uvedené odkazy na patentní úřad USA, které fungují a ten BIRM je opravdu patentován, takže to zase tak velký podvod asi nebude. Navíc mají v diskuzi uvedený odkaz na reportáž CNN o tom produktu, která je bohužel ve španělštině. Podle mého názoru je potřeba pro prodej potravinových doplňků pouze zaslat oznámení na ministerstvo zdravotnictví, nevím kde jste přišli na HEM.
13. Červen 2011 - 18:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon tedy vědo (anonym)
No jo, když o něčem moc...Jednou z častých známek podvodu je právě ohánění se patenty. Patentovat jde totiž v zásadě jakoukoliv kravinu, při patentování se patentuje např. složení nebo výrobní postup, skutečnou účinnost patent nijak neovlivňuje. Reportáž CNN má také váhu nula.
13. Červen 2011 - 22:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Tomáš (anonym)
No jo, když o něčem moc...Dnes nestačí ani HEM ani oznámení na ministerstvu. Každý potravinový doplněk musí získat od ministerstva zdravotnictví certifikát o bezpečnosti. Je to zdlouhavý a finančně docela náročný proces. A bohužel dnes vám ho nevydají ani na účinné a nejlépe vstřebatené chelatované formy minerálů, pouze na anorganické. U bylin je situace ještě horší.
13. Červen 2011 - 23:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Hloubavá (anonym)
Jednou z častých známek...Být skeptický to chápu - to už patří k naší národní povaze. Ani se není čemu divit, když nás pořád někdo zkouší na něco nachytat. Přírodní medicíně ale věřím. Neznamená to, že denně piji 100% aloe vera juice za tisíc Kč, když vím, že si kdekoliv v cizině mohu koupit čerstvý list aloe za pár korun. Birm sirup neznám, ale prozatím o amazonských rostlinách nevím natolik, abych si z nich sama udělala výluh. A taky nejsem tak líná, abych se nemohla podívat do int. vyhledávače a zjistit, že o tomto přípravku existují i obsáhlé stránky v angličtině a několik profesionálních reklam ve španělštině na youtube...takže se jedná o již zavedený produkt. Každý se něčím živí, a já zastávám názor, že pokud nikdo neubližuje druhým nebo se neživí na neštěstí druhých, ať si zkouší, co chce. Tím líp, když je tu třeba i nepatrná naděje, že lidem může přinést i něco užitečného.
14. Červen 2011 - 0:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Ria (anonym)
Hlavně to chce taky od základů změnit jídelníček!
14. Červen 2011 - 9:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeňka (anonym)
Našla jsem si pár dalších informací a Birm jsem si zkusila objednat - na stránkách mají, že podporuje imunitu a že pomáhá při alergiích, a s těmi teď v létě dost bojuji. Napíšu, pokud dojde k nějakému zlepšení...
16. Červen 2011 - 23:31
Obrázek uživatele Návštěvník
Zdeňka (anonym)
A myslím, že i cena je dobrá - na amazonu jsem ho našla za dvojnásobek: http://www.amazon.com/Birm-Extract-Immune-booster-Made-in-Ecuador/dp/B00427JJVS/ref=cm_cr_pr_sims_t
17. Červen 2011 - 14:50
Obrázek uživatele Návštěvník
Vědoucí (anonym)
Studie vypadají věrohodně jen pro hloupé hejly, ve skutečnosti jen zdůrazňují to, že to smrdí podvodem. Pro dlouhodobě nemocné je 700 dost velká pálka a díky genialitě našich vládců a papalášů bude hůř.
17. Červen 2011 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon (anonym)
Být skeptický to chápu -...Obsáhlé stránky v angličtině, reklamy ve španělštině,... = typická past na hlupáky. Tedy buď jsi hlupák v pasti, nebo jsi parazit okrádající hlupáky.
18. Červen 2011 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Bull (anonym)
Obsáhlé stránky v...Démone a čemu věříš ty? Musíš spoustu času strávit tím, že něco musíš kontrolovat a analyzovat, aby ses náhodou nestal hejlem.
18. Červen 2011 - 13:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Roček (anonym)
Studie vypadají věrohodně...Hele, Vědoucí, tak mi řekni, jak se pozná, že jde o něco účinného, to by mne zajímaly kritéria. Abych nebyl hýl. Pochybuju ale, že to poznáš, víš prd, jenom pro jistotu zpochybňuješ všechno.
18. Červen 2011 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Dana (anonym)
Hele, Vědoucí, tak mi...Hýl-nehýl, koukejte radši objednávat BIRM. Je účinný, každý to pozná. A máte ho za polovinu, co v USA, tak si toho važte a neplkejte s nějakými Démony a Vědoucími, ti budou pořád plkat nesmysly.
18. Červen 2011 - 15:11
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon (anonym)
Nechceš psát pod jedním nickem, dealere?:-D
18. Červen 2011 - 16:27
Obrázek uživatele Návštěvník
BIRM (anonym)
Nechceš psát pod jedním...je jednoznačně nejlepší preparát na světě... pro hýly. Objednal jsem si 20 balení.
18. Červen 2011 - 17:13
Obrázek uživatele Návštěvník
Jistě (anonym)
Dokládají to klinické studie.
18. Červen 2011 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
To musí (anonym)
být kokot ten démon, kazí nám kšefty, nebýt jeho, to bychom nechytali hejlů!
18. Červen 2011 - 17:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon (anonym)
Dokládají to klinické...A citace jedné skutečné studie by nebyla? (a teď čekám, jaké výmluvy začnou - zajímalo by mě, jestli ti šejdíři začnou nejdřív mlžit o tom, že se jich dá najít plný španělský Google, nebo jestli zrovna přejdou do fáze dvě a začnou mimoňskými žvásty zpochybňovat klinické studie an bloc. Nebo snad rovnou začnou se svým perzekučním bludem? Nebo se rovnou vykašlají na to, aby se pokusili vzbudit zdání argumentace, a začnou zrovna hystericky vřískat něco o tom, že jsem nechápavý ignorant?:-D)
18. Červen 2011 - 18:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Fakt nechápu (anonym)
Jen nechápu ty lidi, kteří rozhazují negativní argumenty k něčemu, co nikdy nevyzkoušeli a o čem absoultně nic neví. Radši bych ocenil názor někoho, kdo s tímto přípravkem má nějaké zkušenosti. Děkuji
18. Červen 2011 - 18:27
Obrázek uživatele Návštěvník
haha (anonym)
Jen nechápu ty lidi, kteří..."Démone" a nechceš si třeba koupit jeden sirup, ať nám to tady hezky zkritizuješ se vším všudy?
18. Červen 2011 - 18:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Démon (anonym)
Takže rovnou hysterické vřískání o tom, že jsem nechápavý ignorant, který by si to měl nejdříve zkusit. Tak to ne, ty šejdířský ksindle, tudy cesta nevede. Ty chceš něco prodat, takže ty jsi ten, kdo má povinnost dokázat, že neprodává homeopaticky ředěnou duhu. Mimochodem, to, že vřískáš pod několika nicky (nebo jako dva "nezávislí" z jednoho počítače:-D), to je také jasný důkaz toho, že jsi podvodník.
19. Červen 2011 - 12:24

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama