Vážení uživatelé - pracujeme na migraci do nového systému. Je možné, že může být web v některých chvílích pomalejší. Pokud se tak stane, omlouváme se a věříme, že se vám nová verze bude líbit. Děkujeme!
116643 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Přendali od alkoholika? V
Já nevim proč v reálu mi říkal že na léčení pujde a včera v telefonu že nepujde že si to prostě nekoupí a že se tomu bude vyhýbat.Třeba je teď přesvědčenej v nemocnici a cítí k tomu odpor tak třeba je tak přesvědčenej ale vzhledem k tomu co sem tu četla o bažení a tak, tak taky sem z toho rozpačitá.No uvidim.Můžu být teď jen tichý pozorovatel a podporovatel.Uvědomuju si to i to ničení mozku když už měl dva epileptický záchvaty.Proto sem včera psala že buď se srovná a nebo budu vidět jak hodnýho chlapa to svinstvo ničí.Hlavně ať se nenapije a nejde se projít na osamělá opuštěná místa někde u vody, z toho mam největší strach. Řekla sem mu přímo že mi málem umřel a řekl že ví že je to hrozný a že ať už radši to ani neříkam.
19. Březen 2023 - 13:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nevim proč v reálu mi
Neodpověděla jsi co se vlastně stalo a co ta policie u vás, proč za tebou přišli?
19. Březen 2023 - 13:31
Návštěvník (anonym)
Jestli nemá silnou vůli a to on nemá tak to sám nezvládne.
19. Březen 2023 - 13:36
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Neodpověděla jsi co se
To ještě nemohu kvuli S.odpovědět.Protože to jsou detaily ktere S.zná a S.sem řekla že se to stalo kamarádovi.Ono to nešlo vydržet jak mi bylo psychicky zle a nefungovala sem tak sem S.musela říct aspoň z části pravdu.
19. Březen 2023 - 13:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jestli nemá silnou vůli a to
Taky si myslim, třeba to zjistí až zase z reálu že to sám nezvládne.Třeba zjistí že v reálu je to daleko těžší než přesvědčené myšlenky v nemocnici.
19. Březen 2023 - 13:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky si myslim, třeba to
Chlap, který nemá vlastní pevnou vůli nemá moc vysokou hodnotu.
19. Březen 2023 - 13:54
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Taky si myslim, třeba to
Jak víš, že měl dva epileptické záchvaty? A souhlasím s tím, že k tomu aby abstinoval se nepotřebuje distancovat od alkoholika v práci. To je jen výmluva.
19. Březen 2023 - 14:08
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Chlap, který nemá vlastní
No uvidim až bude puštěnej po tejhle hrůze co zažil.Já jeho vůli předem nezatracuju ale ani 100% nevěřim.
19. Březen 2023 - 14:12
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jak víš, že měl dva
No prostě to tak má že už tam s nim nechce být.Už mu hrabe z něho.Je to starý alkoholik který nemá problem vypít třičtvrtě flašky vodky a ani mu moc po tom neni.Říkal že už se tam k němu nechce vrátit že on ho do toho postupně dostal.Že chce do skladu nebo na expedici.To mi řekl on že byli dva záchvaty.
19. Březen 2023 - 14:15
Návštěvník (anonym)
To říct nadřízenému, tak mě asi vyrazí. :)
19. Březen 2023 - 14:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No prostě to tak má že už tam
Epilepsie je neurologická, zpravidla chronická záležitost a berou se na to léky neslučitelné s alkoholem. Možná měl jen srdeční arytmii, při které postižený rovněž upadne náhle do bezvědomí. Příčinou může být také alkohol, únava, nevyspalost, srdeční a oběhová příhoda atd.
19. Březen 2023 - 14:25
Návštěvník (anonym)
Víš, jak to chodí v práci? Dají ti práci a makej. Ještě když jsi pod agenturou. Možná ho vyrazí. Lidi je dost. Jedině nějaký doklad od lékaře, ale určitě mu Mudr. nedá.
19. Březen 2023 - 14:26
Návštěvník (anonym)
Miluno, on ti lže.
19. Březen 2023 - 14:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Epilepsie je neurologická,
Kdyby měl epilepsii, nemohl by dělat u lisu!
19. Březen 2023 - 14:34
Návštěvník (anonym)
A jeho lékař by měl informovat zaměstnavatele, že měl záchvaty, buď o přeložení nebo mu můžou dat padáka ze zdravotního důvodu, že pro něj práci nemají.
19. Březen 2023 - 14:37
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ten záchvat se mu stal až teď jak ho minulý týden odvezla záchranka když chlast vysadil a vrátil se z práce tak ho to chytlo.Dřív epilepsii žádnou neměl.V čem by mě lhal???
19. Březen 2023 - 14:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No prostě to tak má že už tam
Hlavně mu řekni ať si moc nevyskakuje. Teď v práci kvůli vlastní blbosti nebyl, tak ať svými požadavky o ni nepřijde. Na problematické alkoholiky nikdo není zvědavý.
19. Březen 2023 - 14:42
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na A jeho lékař by měl
Jeho zaměstnavatel mu řekl že má pro něj pořád dveře otevřené a asi to myslel i na jiných pozicích.No nebylo by to dobrý aby teď dělal u lisu, ne jen kvuli starýmu alkoholikovi ale celkově.Já mu řekla že ať bude kdekoliv tak se navštívíme i tak.
19. Březen 2023 - 14:45
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ten záchvat se mu stal až teď
A druhý záchvat měl kdy? Milu, vždy vycházej z toho, že alkoholici na 90% lžou. Proč podepsal revers (po údajném epileptickém záchvatu) a jak se dostal 40 km od nemocnice?
19. Březen 2023 - 14:46
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Hlavně mu řekni ať si moc
Jeho zaměstnavatel je ukrajinec a vycházeli spolu do teď dobře tak doufam že se nějak domluví.
19. Březen 2023 - 14:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jeho zaměstnavatel mu řekl že
Mě fascinuje, jak oba mluvíte o cizím starém alkoholikovi. Asi byste oba měli spíš mluvit o alkoholikovi ve středním věku, který má vážný problém. 42 let, alkoholik, impotent, problematický, bezzubý.
19. Březen 2023 - 14:49
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na A druhý záchvat měl kdy? Milu
Prý pak ještě v té nemocnici.A proč alkoholici lžou? To řekl že sám neví proč to podepsal a že ví že to byla chyba.No a o tom co bylo pak se to moc neshoduje protože on tvrdí něco jinýho než ta pani a tvrdil to i rodičum a rodiče mu prý řekli že se mu to plete.
19. Březen 2023 - 14:51
Andrea (anonym)
Milu, utíkej od něj.Nedoufej, že přestane,budeš nešťastná.
19. Březen 2023 - 14:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kdyby měl epilepsii, nemohl
....a sebrali by mu řidičák.
19. Březen 2023 - 14:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Mě fascinuje, jak oba mluvíte
Ale ten starej přes šedesát ho do toho zatahl když je tam s nim denně a pořád ho s tim otravuje.Jinak vim že i on sám má problem ale bezzubý neni, chybí mu zuby asi tři, jen je to vidět že to jsou nějaká trojka, čtyrka.
19. Březen 2023 - 14:56
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, utíkej od něj.Nedoufej,
To už nejde Andy.Bydlet s nim nepujdu ale nejde mi to už být bez něj.Mě se teď udělalo líp a je to jen tim že sem ho včera slyšela.Je pro mě jako drogou.Kdo nepocítil tu silnou lásku tak to asi nepochopí.
19. Březen 2023 - 14:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na ....a sebrali by mu řidičák.
On už nejezdí 8 let.
19. Březen 2023 - 14:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Prý pak ještě v té nemocnici
Ty nevíš proč podepsal revers? No to nemyslíš vážně. Je to alkoholik, Miluno.
19. Březen 2023 - 15:05
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ty nevíš proč podepsal revers
To řekl on že neví proč to udělal a že to byla chyba.
19. Březen 2023 - 15:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale ten starej přes šedesát
Starej alkoholik s mladším alkoholikem pijou v práci u lisu?
19. Březen 2023 - 15:08

Stránky

Přidat komentář