111825 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sany najednou čárky jdou. Ony
Nemam duvod a nikdy jsem ani nemela, kopat do Alese. A kdyz nekoho obvinis, dokaz to! Jinak jsi sprosty lhar. A carky mi vzdycky nesly to se peltes, nejdou mi ani ted vzdycky.
25. Listopad 2022 - 17:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nemam duvod a nikdy jsem ani
Ale nejsem lhář. Ty to víš nejlíp.
25. Listopad 2022 - 17:43
Sany11 (anonym)
Odpověď na Ale nejsem lhář. Ty to víš
Tak mozna lharka, promin.
25. Listopad 2022 - 17:45
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Nemam duvod a nikdy jsem ani
On chtěl rozvířit diskuzi a pak se bavit nad hádkama. Ale tohle na mě neplatí.
25. Listopad 2022 - 17:50
Sany11 (anonym)
Odpověď na On chtěl rozvířit diskuzi a
Jj, tady se jeste musim trochu ucit. Ale docela me bude bavit, jak ted budou hejtri kazdy anonymni prispevek, ktery nebude podle jejich gusta, studovat, jestli je ode mne nebo ne :D
25. Listopad 2022 - 17:55
Návštěvník (anonym)
Neprovokuj.
25. Listopad 2022 - 17:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ozvu se později nebo zítra,
Jestli si Písničko myslíš, že jsi jim to nandala, tak jsi dosáhla opaku, ale u mne jsi v pohodě. Já to beru.
25. Listopad 2022 - 18:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi tak tupe stvoreni, ze
Takže. Budu reagovat na oba tvoje komenty. Především, co se týká toho druhého, si nemyslím, že člověk, který uvažuje o Bibli je ''dezolát''. S čím nesouhlasím je porovnávat tedy platnost, opravdovost, historicitu Bible jakýmkoli řetězovým mailem a je mi jedno jestli tento řetězový mail bude protiruský, protiamerický, protiFialovský dokonce ani protišvejkovský. O něčem takovém nediskutuji, nezjišťuji, co je na něm pravdy. Nemá to smysl, ono napsat takový řetězový mail je velmi jednoduché, pokud víš co osloví cílovou skupinu a pokud naprosto jasně identifikuješ nepřítele. ...
25. Listopad 2022 - 19:46
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jaký rozdíl je mezi vírou a
.Co se týká Bible, napsala jsem, že se jedná o pastevecké pověsti. Není to přesné, jistě víš, že se jedná o tradované legendy a mýty sepsané někdy kolem roku 1000př.n.l. A ty samotné mýty jsou součástí daleko starších kultur , než do jaké doby je zasazuje Tora nebo Pentaeuch- Stvoření světa, Potopa, Mojžíš v košíku- to vše najdeme už v Mezopotámských, Sumerských nebo egyptských textech. Co je ale podstatné a teď se opět vracím k tomu nevhodnému přirovnání s řetězovými maily, Bible je součástí celé euroatlantické civilizace, vychází z ní naše morálka, kultura vidění dobra x zla, zákony. Proto jsem reagovala tak jak jsem reagovala- Bible není žádný hoax.
25. Listopad 2022 - 19:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jj, tady se jeste musim
Ale nebudou.
25. Listopad 2022 - 19:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na .Co se týká Bible, napsala
Hezky Písničko. Je to základ naší morálky a kultury, ovšem po staletí zneužíván nejen klérem.
25. Listopad 2022 - 19:57
Návštěvník (anonym)
Nikdy Sany nepochopím, že píše takové pitomosti a ještě je agresivní a osobní. Když to sama nenávidí. U Aleše je to asi každému jasný, ale proč Sany?
25. Listopad 2022 - 20:06
Sany11 (anonym)
Ja jsem reagovala jen na to, ze u retezoveho mailu nekdo zaryte vyzaduje autora, jako by to nebylo jedno. Jeste jednou tedy opakuji, ze me casto nezajima, kdo to napsal, nemam v umyslu se nekomu za to vysmivat, ci ho jit udat, proto je mi to jedno. Tim nenarazim samozrejme na nikoho konkretniho, ale pak proste nepochopim, k cemu potrebuje nekdo vedet, jestli to byl pan Voprsalek nebo Novak.Ono se tim na obsahu neco zmeni? A to prirovnani je podle me celkem trefne. Nemusi to byt jen Bible, ale ta me momentalne napadla. Neni prece dulezite, kdo ji napsal, ale co v ni stoji. O to mi slo. A z logiky veci, kdyz neni znam autor( autori) a pise se tam o spouste nadprirozenych veci, musel by to byt prece podle Forum 24 hoax jak p.ase.
25. Listopad 2022 - 20:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To jsi tak tupe stvoreni, ze
Jestli tomu dobře rozumím, Sany se poněkud ztrapnila, když neohlidala zdroj a teď se rozčiluje. Ok a dál?
25. Listopad 2022 - 20:16
Sany11 (anonym)
Odpověď na Nikdy Sany nepochopím, že
Nikdy nepochopim, proc nekteri,, rekneme bezejmenni, maji potrebu rozebirat nekoho a cihat na kazde jeho pismenko, ci vetu. Vlastne je mi jich docela lito. Bez ironie.
25. Listopad 2022 - 20:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nikdy nepochopim, proc
Pokus se uklidnit. Udělala jsi chybu a teď se vztekáš a pokoušíš se odvracet téma. A nepiš, že se nevztekáš, když tě tady každý zná.
25. Listopad 2022 - 20:32
Návštěvník (anonym)
Jó zlato, tomu se říká diskuse. A když se někdo v diskusi zmýlí, bylo dobrým zvykem se omluvit. Ale to ty, jako vždycky nepochopíš
25. Listopad 2022 - 20:35
Návštěvník (anonym)
Sany nedej se, jsem s tebou.
25. Listopad 2022 - 20:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ja jsem reagovala jen na to,
Takže tobě nezáleží na to, jestli nějaké historické pojednání napíše renomovaný historik nebo paní Vopršálková, účetní? Nevnímáš ten rozdíl a váhu?
25. Listopad 2022 - 20:40
Návštěvník (anonym)
Díky.
25. Listopad 2022 - 20:41
Návštěvník (anonym)
Sany, dej se, nejsem s tebou.
25. Listopad 2022 - 20:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jó zlato, tomu se říká
V diskusi se dikskutuje. Omluva vyplyne z textu jako výsledek dialogu. Jestli to nechápeš, tak se omlouvám za všechny omylné.
25. Listopad 2022 - 20:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na V diskusi se dikskutuje.
Meleš strašný pitschoviny. Nejdřív tady uvedeš sáhodlouhý, zmatený text, který přisoudíš nějakému zmatenému důchodci a pak si tu jen řešíš své problémy s místním osazenstvem. Diskutovat si uměla málokdy, proto tě neměli tady moc rádi. Takový slon v porcelánu.
25. Listopad 2022 - 20:49
Návštěvník (anonym)
Miroslav Kalousek o Babišovi : "Zbabělec. Jako zbabělec žil, jako zbabělec udával, podváděl i kradl. A jako zbabělec prohraje i prezidentské volby."
25. Listopad 2022 - 20:55
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Takže tobě nezáleží na to,
Pokud se v mych ocich renomovany historik myli, tak je mi jedno, ze ma treba 10 titulu. Mam vlastni usudek a rozum. Nepotrebuji se priklanet k velicinam, jenom proto, ze jimi v ocich druhych jsou.
25. Listopad 2022 - 20:59
Sany11 (anonym)
Odpověď na Díky.
Neni zac.
25. Listopad 2022 - 21:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miroslav Kalousek o Babišovi
Doufejme.
25. Listopad 2022 - 21:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud se v mych ocich
Takže ani lékaře neuznáváš? Nebo jaderné fyziky když napíšou názor, se kterým tvůj rozum nesouhlasí?
25. Listopad 2022 - 21:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pokud se v mych ocich
Tak proto jsi Babišovec, tak už je to jasný.
25. Listopad 2022 - 21:13
Sany11 (anonym)
Odpověď na Takže ani lékaře neuznáváš?
Tvoje otazka je divne polozena. Zkus upresnit.
25. Listopad 2022 - 21:16

Stránky

Přidat komentář