108618 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Rodiče jsou někdy na zabití
Ono pak hlavně v tom opravdu vysokém věku, se začnou zdůrazňovat ty vlastnosti, které v mladším věku člověk dokáže kontrolovat. A někdy je to masakr
22. Leden 2022 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Ale jdi ty, nejsi žádná
Zapsáno, zaevidováno. Po neděli jedu do města, tak si ho opatřím.
22. Leden 2022 - 16:51
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Ono pak hlavně v tom opravdu
Ona se ke mě chová celej život hnusně. Člověka to štve, ale pokud je mladý, tak to snáší o něco líp. Ale do psí prdele, na jaře mě bude 66 roků a pořád ode mě čeká, že mě bude srá...t na hlavu a já si to ještě připlácnu. Ale občas mě pobaví, třeba tím, že tam s nikým nekamarádí, páč tam není nikdo na úrovni. Ale pryč od tohoto tématu, než začnu zuřit.
22. Leden 2022 - 16:56
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Mio, až bude čas napíšu ti,
Jj až se ti bude chtít, písni.
22. Leden 2022 - 16:57
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Ona se ke mě chová celej
Přes kopírák, ale probereme to emailem
22. Leden 2022 - 17:22
Lucka (anonym)
Odpověď na Ona se ke mě chová celej
Ahoj, mně je 17 nevadí? Ke mně se zase choval hnusně nedávno jeden kluk a pořád dělal naschvály a provokoval. Je asi o dva roky mladší. Tak jsem ho venku před barákem chytila a po boji sem ho složila na lopatky a seděla na něm. Chtěla sem, aby se mi omluvil a když mi nadával tak sem mu dělala válečky. Znáš to? Chvíli se cukal ale udržela sem ho a válečkovala až se musel hezky nahlas omluvit :).
22. Leden 2022 - 17:22
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Stereotypně v pohodě. Chtělo
Ani sem ti nestačila odpovědět o tom včerejšku.Já nejsem náročná jestli to nevyznělo blbě.To je vždy takový období kdy mam chlapi začnou sexuálně silně provokovat ale jen určitý typy.Teď mi to probudil Vasil a ještě jak sem vyhecovaná tou Sergejovo kolegyní.Ono se to těžko vysvětluje.Musim si neustále zastírat nějakym ten pocit vůdči Sergejovi a kolegyni.A ty plánuješ jet na Šumavu?
22. Leden 2022 - 21:20
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ahoj, mně je 17 nevadí? Ke
To si stará jak moje děti.Mě dcera vypráví že nejhůř jí je ve třídě v ženskym kolektivu.
22. Leden 2022 - 21:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To si stará jak moje děti.Mě
Tak měla jít na průmyslovku a né na zdrávku. Zdena se ti začíná nebezpečně podobat. Jen ty hormony se jí zatim neprobudily.
22. Leden 2022 - 21:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak měla jít na průmyslovku a
Taky mám ten pocit.
22. Leden 2022 - 21:33
Host (anonym)
Odpověď na Ani sem ti nestačila
Jsi plná citů a vášní, které nedokážeš ovládat a já tě zcela chápu, přesto, že jsem takové situace zvládal stoicky, podle schématu, "komu to prospěje?". Vždycky to vyhrála rodina a její budoucnost. To si musíš vyřešit sama. Větší pták nemusí být zrovna to pravé "ořechové". To samé samozřejmně platí i pro Segeje, v opačném gardu. Na Šumavě mi bylo vždycky dobře a nic není vyloučeno. Na běžkách už jsem nebyl věky.
22. Leden 2022 - 21:35
Návštěvník (anonym)
Ani se mi tomu nechce věřit, ale je to tak.
22. Leden 2022 - 21:42
Host (anonym)
Odpověď na To si stará jak moje děti.Mě
Platí tam stejná pravidla, jako v mužském kolektivu. Když je alfasamice dobrá, jsou vztahy dobré. Když je jich víc a perou se mezi sebou, tak je to špatně a trpí tím i submisivní. Pamatuji si z průmyslovky. Měli jseme mít náročnou písemku z fyzikální chemie a premiantka třídy zavelela a všichni jsme opustili školu. To jsem čuměl. Všichni jsme jí poslechli, i kluci, kteří by tu písemku zvládli. Nikdo to neřešil, ani profesoři. Písemka se nekonala. Síla jednoty. Měli jsme výbornou partu.
22. Leden 2022 - 21:45
Návštěvník (anonym)
Je hodně bezcitná, až se v ní probudí hormony, může to být velký problém. Richard píše taky trochu cynicky, ale zní to jinak, on ví co je lítost, uvědomuje si, co pro ně S. dělá. Zdena nenávidí S. a je schopna mámu nacpat starýmu dědkovi.
22. Leden 2022 - 21:53
Host (anonym)
Odpověď na Je hodně bezcitná, až se v ní
Promiň, ale nemám ten pocit. Jsem jen "tamadu", jestli ti to něco říká. Nedělám si naděje, ani nároky.
22. Leden 2022 - 22:11
Návštěvník (anonym)
Tohle je přesný, ta bezcitnost je u ní veliká S. s matkou ždímají a připadá jim to naprosto v pořádku.
22. Leden 2022 - 22:12
Návštěvník (anonym)
Dědek bude čumět až se mu tam obě nasackujou.
22. Leden 2022 - 22:13
Návštěvník (anonym)
Zazačátku ta bezcitnost byla jen náhoda, teď už taková asi zůstane. Zase si vezmi, v čem vyrostla. Ono to ani nemže být jinak. Jediný rozdíl je, že je o něco inteligentnější než M.
22. Leden 2022 - 22:18
Host (anonym)
Odpověď na Dědek bude čumět až se mu tam
Průběžně vás budu informovat.
22. Leden 2022 - 22:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zazačátku ta bezcitnost byla
Nakonec by mladá mohla řídit starou. Má to už nějak rozmyšlený.
22. Leden 2022 - 22:36
Návštěvník (anonym)
Samozřejmě, rodinné prostředí formuje dítě, ale Zdena už není malá. Každopádně z ní vyrostl bezcitný spratek.
22. Leden 2022 - 22:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nakonec by mladá mohla řídit
Jasný, může s ní chodit na trasu a kasirovat klienty.
22. Leden 2022 - 22:40
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Moc mi překvapilo jak to dnes řekla že ženský kolektiv vnímá vlastně stejně jako já.Ale neni mi podobná vysvědčenim.Vychází jí jen dvě dvojky.To sem neměla ani v třetí třídě na základce.
22. Leden 2022 - 22:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jasný, může s ní chodit na
a vést účetnictví, má dáti, dal.
22. Leden 2022 - 22:53
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jsi plná citů a vášní, které
Jo těžko se mi to teď ovládá.Ale jde mi tam u chlapů i u psychický uklidnění nejde mi jen o ptáka.Třeba vidim nějakýho pěknýho a mam strašnou chuť ho obejmout aby mě to pomohlo od pocitu Sergeje vs kolegyně.Nevim jestli to chápeš? Tak bys tam jel někam do chatky na Šumavu?
22. Leden 2022 - 22:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na a vést účetnictví, má dáti,
Podobně - matka dala, teď dá chlap ,:))) A pak stará zapracuje mladou. Jo a Miluno, známky nejsou až tak pravý ukazatel. Vrozená inteligence nebude nic moc.
22. Leden 2022 - 23:01
Návštěvník (anonym)
Richard si ze situace spíš dělá srandu, co jinýho mu zbývá. Ale vnímá, co se kolem něj děje.
22. Leden 2022 - 23:03
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Platí tam stejná pravidla,
Zdena mi říkala že většina těch holek jsou hrozný svině a jsou zlý.Hodný tam má jen 4 holky.Ostatní jí ubližujou protože nekouří a nechce šňupací tabák a nezapojuje se do kravin co podle Zdeny dělaji děti na základce prvního stupně.Nebo na učitelku ukáže nějaká fakáče.A jedna holka Zdeně popálila bundu.Hrozný! Za to kluk si jeho klučíčí třídu chválí a kamarádí skoro se všema.Takže mam v dětech velký rozdíli.
22. Leden 2022 - 23:05
Host (anonym)
Odpověď na Podobně - matka dala, teď dá
Je zvláštní, kolik je zde pečujících a starostlivých o padlé ženy a dívky. Musí to být hodně rajcovní, že?
22. Leden 2022 - 23:06
Návštěvník (anonym)
To je pravda. Navíc asi bude strašně těžko navazovat normální vztah, s tím cynismem. Richard hodně pochytí od kámošů, ale Zdenka nemá kde brát jiný pohled na život.
22. Leden 2022 - 23:09

Stránky

Přidat komentář