105399 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lallo nedělej z Miluny
A Miluna není normální ženská.
15. Leden 2022 - 1:05
Host (anonym)
Odpověď na Měsíc už byl klid. Myslela
Zdeni. Maminka už se uklidnila, a jdeme všichni spát, aby se nám mohlo něco hezkého zdát. Dobrou noc.
15. Leden 2022 - 1:11
Návštěvník (anonym)
"Bipolární porucha je onemocnění, během kterého dochází k určitým periodickým změnám nálady v tzv. cyklech. Během této poruchy prochází postižená osoba obdobím nadměrně zlepšené nálady (mánie), obdobím deprese a obdobím, kdy je nálada normální. Existují čtyři různé druhy epizod, které se při bipolární afektivní poruše objevují. Podle typu a intenzity příznaků mluvíme o epizodách manických, hypomanických (mírnější forma), depresivních nebo smíšených"
15. Leden 2022 - 1:12
Host (anonym)
Odpověď na "Bipolární porucha je
Tak to určitě každého potěší a posílí. Děkuji za kvalifikovanou přednášku. Já to vidím jinak, protože jsem žil s extrémními psychopaty a dalšími diagnózami jako: schizofrenie, stihomam, obcesivní poruchy, posttraumatický stres, panická porucha, hysterie, utkvělé představy atd. Jen deset procent lidí je normálních, ovšem devadesát procent je považuje za nenormální.
15. Leden 2022 - 1:23
Zdena (anonym)
Odpověď na Zdeni. Maminka už se
Máma už leží a já už jsem šla do pokoje. Tak snad už je klidnější. Děkuji a Vám taky dobrou noc.
15. Leden 2022 - 1:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to určitě každého potěší
To jsem nezkopíroval tobě, kolem tebe se svět netočí, ty mě nezajímáš
15. Leden 2022 - 1:42
Ota (anonym)
Jak to pokračovalo Zdeni? Je už mámě líp?
15. Leden 2022 - 10:05
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Nejsem Lalla
Děkuji, jen bych zdůraznila rozdíl mezi psychickou poruchou, psychickým onemocněním (v současné době jsou tyto rozdíly v terminologii některými institucemi úmyslně stírány) a psychickým tedy mentálním postižením. Tím odpovídám i na Návštevníka, M. skutečně netrpí psychickým postižením a nikdo to zde nikdy netvrdil. Mentální postižení je navíc neléčitelné medikací ani terapiemi....To, co teď M. potřebuje je klid, pokud jsi tady Zdeni, tak nejlepší co v tomto maminčině stavu před porodem můžete udělat je mlčet. Neodporovat ale ani neposilovat problém, nediskutovat
15. Leden 2022 - 10:17
Host (anonym)
Odpověď na To jsem nezkopíroval tobě,
To já dobře vím. Nenápadnost a nenáročnost je totiž mojí nejsilnější vlastností. Jsem rád, že mi to potvrzuješ.
15. Leden 2022 - 10:29
hranicni porucha (anonym)
Milunka ma hranicni poruchu osobnosti!!!!!!!
15. Leden 2022 - 12:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Máme to ujasněné. Já
Hoste ty si běžně pleteš 7.pád?
15. Leden 2022 - 12:57
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Hoste ty si běžně pleteš 7
On si toho plete víc, už jsem to psal, že i Ota má lepší pravopis. Ne že by na tom záleželo, ale člověk, kterej o sobě prohlašuje, že studoval dvě vysoké školy, pracoval na vedoucích pozicích, celý život pomáhal psychicky narušeným a ještě mezi tím stihl sexuálně uspokojovat desítky žen, by asi základní poučky měl znát.
15. Leden 2022 - 13:37
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Jinak dneska má svátek Alice, to si asi v šatlavě popláče. Tak jí přeju ať ji pustí v létě domů, mezi těmi primitivy musí hrozně trpět.
15. Leden 2022 - 13:42
pro Alese (anonym)
Alesi a Alice by uz mela jit domu? uz bude pulka trestu?
15. Leden 2022 - 14:38
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Alesi a Alice by uz mela jit
Miluna psala, že půlka jí vychází na léto. Pokud tam nedělala nějaký problémy, tak by jí měli vyhovět, jestli si o to zažádá.
15. Leden 2022 - 14:43
Host (anonym)
Odpověď na On si toho plete víc, už jsem
Od studia českého jazyka mne dělí přes padesát let. Na psaní jsem měl plnou kancelář perfektních písařek, kterým jsem diktoval, nebo opisovaly z mého rukopisu. Dvacet let jsem vypisoval a počítal jen číslice. Kdysi jsem uměl perfektně rusky. Na VŠ jsem měl jako jediný z ročníku za 1 z písemky. Dnes mám potíže i se čtením azbuky. Lidská paměť se nedá nafukovat, ani věčně udržovat. Ale jeden pozitivní poznatek z vás mám. Když nemůžete reagovat na obsah, tak alespoň napadnete formu. O čem to vypovídá, by jste si za rámeček nedali. Nikdo není perfektní a nedokonalost polidšťuje. Opakem je perfekcionismus, který je obranným prostředkem těch, kteří se za dokonalé považují, ale.....Bez urážky každý máme svojí Achilovu patu. Jestli u mne je to čeština, tak jsem v klidu. S tím se totiž dá pracovat. S jinými "neduhy" těžko.
15. Leden 2022 - 15:17
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Od studia českého jazyka mne
Tak takhle to tedy bylo, a já jsem už koketoval s myšlenkou, že jak na tebe vytáhl ten pomstychtivej ukrajinskej boss bouchačku, tak vlivem posttraumatické stresové poruchy se ti vědomosti vykouřily z hlavy :-)
15. Leden 2022 - 15:27
Andrea (anonym)
Omlouvám se,že vstupuji,Hoste,moc by mě zajímalo, jaké dvě vysoké školy máš vystudováné,kde,zaměření,při zaměstnání? Zřejmě jsi za totality vycestoval i do půlky světa!!!
15. Leden 2022 - 15:34
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Omlouvám se,že vstupuji,Hoste
Čau Andy, zítra se chystám do Klementina na výstavu o kněžně Ludmile. Nebyla jsi tam už?
15. Leden 2022 - 15:38
Návštěvník (anonym)
Běž už do prdele.
15. Leden 2022 - 15:44
Andrea (anonym)
Lallo,nebyla,to bych moc ráda viděla. Byla jsem nedávno na pamětní akci hrdinů 2.svět. války, moc zajímavé.
15. Leden 2022 - 15:51
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Omlouvám se,že vstupuji,Hoste
Ještě bych tvoje otázky rozšířil o další, která mi dlouho vrtá hlavou- jak je možné, že Host na vojně získal hodnost kapitána!? Od bráchy vím, že se to odvíjí jak od vzdělání, tak od délky trvání služebního poměru.
15. Leden 2022 - 15:55
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Je to v Zrcadlové kapli, to je zážitek sám o sobě. Bohužel jen tři dny do zítřka, takže jsem účast dala mému mužovi rozkazem, to víš, nechce se mu:)
15. Leden 2022 - 15:56
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Ještě bych tvoje otázky
Aleši, ty woe, nech ho už :))
15. Leden 2022 - 15:56
Návštěvník (anonym)
Já se ptal jen kvůli tomu, že tady nedávno jeden "anonym" měl problém se 7.pádem. S/Z mu vůbec nešlo.
15. Leden 2022 - 15:57
Host (anonym)
Odpověď na Tak takhle to tedy bylo, a já
Já vím, že frajery nemá nikdo rád. Ani já. Střílelo se po mě celkem pětkrát. Poprvé v pěti letech vlastní táta, mezi tím i rusáci. Na vojně na mne vysypal strážný celý zásobník, než nasadil další, tak jsem ho odzbrojil. Naposledy to bylo mnoho ran z malorážky, ale díky pohybu, mne na dvacet metrů netrefil. Přesto nemám posttraumetický stres, jako měl z války můj táta. Takže buď v klidu. Ten náš mozek je taková skříňka se spoustou šuplíčků. Ty vědomosti, které nepotřebuje, vysypává a naplňuje šuplíčky vědomostmi jinými, nebo v mém věku už žádnými. Pamatuje si jen to podstatné, nebo nejsilnější. Například si nepamatuji jména, ani akce většiny jednorázovek, prtože už to bylo hodně dávno. Jestli jsi mlád, čeká tě to taky, a je to svým způsobem pohodové.
15. Leden 2022 - 15:59
Andrea (anonym)
Lallo,manžel by nešel,šla jsem s kolegou z práce, ten má tak načteno,že strčí do kapsy i historiky z Paměti národa.
15. Leden 2022 - 16:03
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Aleši, ty woe, nech ho už :))
Proč bych se nemohl zeptat, když tady máme takového všestranně zaměřeného člověka s bohatými životními zkušenostmi a zážitky? Jeho dobrodružný život je pro mě mnohem zajímavější, než jestli Babiš zadlužil zemi nebo jestli ministři umí kváknout anglicky.
15. Leden 2022 - 16:05
Andrea (anonym)
Hoste,zřejmě si zažil i přísný vojenský soud.
15. Leden 2022 - 16:07
Návštěvník (anonym)
...a zabavování majetku
15. Leden 2022 - 16:09

Stránky

Přidat komentář