105107 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
poi (anonym)
nebezpečí každé totality spočívá v pojmenování určité menšiny lidí tou většinou,která je skryta v anonymitě davu a činy každého jedince jsou řízeny davovou psychozou uměle k tomu ůčelu vyvolanou. Já uvedu příklad-jak je možné že jedni a ti samotní lidé kteří za první republiky mohli žít v plně demokratické společnosti a v mobilizaci r. 38 jít bránit svou vlast a následně hned po té v 50-letech hromadně žádat trest smrti třeba pro Miladu Horákovou. Nebo třeba Německo za Hitlera,nevěřím že nikdo nevěděl o holokaustu,ba právě naopak. Dá se říci,že o něm věděl celej národ-od vojáků přes dělníky až po toho nejposlednějšího ůředníčka co měl na starosti razítka v kanceláři. V dnešní době je Německo plně demokratickou zemí,je to náš spojenec a zase všichni lidé v něm holokaust odsuzují. A není to proto,že si to žádá většina a ten který by jej schvaloval by šel proti proudu a byl odsouzen tou většinou,,? Co z toho plyne? Lidé jsou manipulovatelní.To proto jsou zakázány jakékoli rasistické komentáře,proč nacizmus vznikl myšlenkou jednoho chorého člověka který vehnal svět do války ?A nebylo to proto ,že jeho myšlenka byla společností tolerována a podporována?No tak podle mého názoru je třeba tyto myšlenky zarazit dokud je čas a každý kdo v komentářích posílá někoho do plynu,hází jej do šachet a pak čeká na hoře se sekerou jestli se někdo nevyhrabe ven,kdo v myšlenkách staví toho druhého ke zdi a pojmenovává lidskou bytost jménem jinak než tým lidským,aby jej mohl zabít-no tak každý takový je potencionální Hitler,satan a zlý démon který chce ovládnou myšlení společnosti a vézt ji ke zlu a krveprolití. Záverem k paní co v komentáři slibuje,že si založí extremistickou skupinu pro teroristický boj se romskými spoluobčany.... To co jsem zde popsal stát ví, a nikomu nebude dovoleno řešit občansko právní spor v ulici.A le vzhledem k tomu,že navštěvujete sociálku jste asi sociální případ,takže Vás asi nebude brát nikdo vážně-a to je ne asi,ale zcela určitě Vaše štěstí!!§'
2. Prosinec 2021 - 9:12
Návštěvník (anonym)
Není vám trapný chlubit se tady cizím peřím a neuvádět odkaz na to co kopírujete?
2. Prosinec 2021 - 9:20
Návštěvník (anonym)
Nevěřím , že vztah většinové populace ČR k cikánům je rasistický, protože na svět se nelze dívat tak jednoduše - nemám rád cikány, tak jsem rasista. Za sebe mohu říct, že příslušníci jiných ras mi nevadí. Nezáleží mi na tom, jak ten který člověk vypadá, ale jak se chová. Mám negativní vztah k cikánům ne proto, že jsou jiní, ale proto, že jsem s nimi měl několik špatných zkušeností. Kdyby se mi nepříjemnost stala jednou, mohl bych to brát jako náhodu, ale stalo se toho víc, a na takové náhody nevěřím. Degenerace tohoto etnika je jistě dána mnoha faktory z dávné minulosti. V současné době se sice na degeneraci cikánů podílí zřejmě z velké části alkohol a drogy, ale hlavní přičinu vidím v plození dětí lidmi, kteří jsou příbuznými. Nebezpečí, že se z takového vztahu narodí dement je dost vysoké. Proto mají cikáni problémy se vzdělatelností, proto mají poté problémy s pracovním uplatněním, podílejí se značnou měrou na obecné kriminalitě apod., a proto jimi většinová společnost opovrhuje. Sám se snažím jim vyhýbat. Věřím sice, že i mezi cikány existují slušní lidé, těch je ale nepatrná menšina. Usuzuji tak podle toho, že jsem dosud žádného takového cikána nepotkal, a to jsem jich už za život potkal opravdu mnoho. Nejsem z těch, kteří by cikánům chtěli ublížit, ale mám k nim odpor daný špatnými zkušenostmi. Pokud si tento můj příspěvek přečte cikán, který pracuje, nebere drogy ani nepožívá ve větší míře alkohol, nesouloží s příbuznými, nekrade, nikoho nenapadá, ani nepáchá jiné trestné činy, pak na něho svá výše uvedená slova nevztahuji. Takový cikán může bez bázně a hany prohlásit, že je slušným občanem ČR.'
2. Prosinec 2021 - 9:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak, Miluna s pánem přešli na
A zeny presly na mail. A je to. Tolik rejpani a pindu o kovidu by asi zvladl malokdo
2. Prosinec 2021 - 9:32
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ve městě 20km od Miluny
Vy jste idioti. Na Novinkách spekulují, že je to kvůli Babišovi, Fialovi,...už všem hrabe. Nikoho nenapadlo, že ta žena tam skočila kvůli partnerovi? Vykašlal se na ni a ona to nezvládla.
2. Prosinec 2021 - 9:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nevěřím , že vztah většinové
Souhlas. S nima žádný slitování
2. Prosinec 2021 - 9:40
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Koukám že po odchodu Miluny se jak bylo avizováno vrátily stálice a s nima humor(hořká ironie). Jestli jsem to dobře pochopil z nočních příspěvků, tak o covidu se zde může psát jenom v tom smyslu, jak je nebezpečný, ale už ne jako o nafouklé bublině. Ještě že to tady řídí tak tolerantní a demokraticky smýšlející jedinci.
2. Prosinec 2021 - 9:43
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koukám že po odchodu Miluny
Konečně jsi pochopil, jak nebezpečný Covid je pro společnost a jak je důležité morální uvědomění obyvatel a odhodlání se nechat očkovat, aby naším spoluobčanům byli vzorem a neroznaseli tuto chorobu v rozporu s etickými kodexy a zákonnými ustanoveními
2. Prosinec 2021 - 9:51
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Tak to dopadá když se sleze příliš moc ženských na jedné diskuzi. Intriky, faleš, kolektivní myšlení atd. Miluna má tu smůlu, že má pragmatické mužské myšlení. Když psala o povrchních věcech, tak se tady ženský z ní mohly štěstím pominout, ale jakmile přešla na důležitá témata, tak se ženský proti ní spolčily.
2. Prosinec 2021 - 9:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to dopadá když se sleze
Jen pomýlená osoba, co uvěřila intrikám a lžím nenávistné propagandy hoax
2. Prosinec 2021 - 9:55
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Konečně jsi pochopil, jak
Jako ironie dobrý, je to jak projev nějakýho komunistickýho papaláše na prvním máji :-)
2. Prosinec 2021 - 9:56
Návštěvník (anonym)
Děláš ze sebe kašpara nebo chceš škodit? Ženský byla vždycky vůči Miluně zajedno a ty s nimi, kromě dětí, o kterých víš hovno. Stala se z tebe ukvokaná kvočna, věčně nasraná.
2. Prosinec 2021 - 9:59
Návštěvník (anonym)
Pragmatické myšlení Milunu dovedlo k HIV, prostituci a devíti dětem, o které se nestará a pořádně ani neví s kým je má.
2. Prosinec 2021 - 10:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Děláš ze sebe kašpara nebo
Obojí.
2. Prosinec 2021 - 10:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jako ironie dobrý, je to jak
Ne. Ale uvědomme si, jak se jako členové vyspěle EU chováme. My musíme směřovat k otevřené, morálně vyspělé generalizované společnosti s výraznými etickými a morálními zásadami. Nenechat se oblouznit polopravdami a excentrickými názory, ale jako semknutý celek směřovat k lepší společnosti na pevných zásadách evropského společenství. Důvěře a celostnímu modernímu myšlení podle tezí Benouxe a Zaladnowského
2. Prosinec 2021 - 10:23
Návštěvník (anonym)
My to dokážeme. Jako vůdce volím Aleše. Aleš na hrad.
2. Prosinec 2021 - 10:28
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Stálice v bílém :-) https://www.youtube.com/watch?v=9ejHtv62w6k
2. Prosinec 2021 - 10:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ne. Ale uvědomme si, jak se
Souhlasím. Zalandowského myšlenky mi byly vždy blízké.
2. Prosinec 2021 - 10:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Souhlasím. Zalandowského
Lallo?
2. Prosinec 2021 - 10:36
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Jestli je tady někdo z Mostu, tak tahle písnička by měla pohladit vaši duši https://www.youtube.com/watch?v=XdTY9hpXnwE
2. Prosinec 2021 - 10:39
Návštěvník (anonym)
https://www.youtube.com/watch?v=seU9tpCnOJo
2. Prosinec 2021 - 10:53
Tonda (anonym)
Sociálně právní systém v ČR ; ; Je to sice dlouhý, bohužel však pravdivý. ; ; ; Práva cikánů : ; ; Cikán ti může vynadat do bílých kurev. ; Tebe se pak nikdo nezastane, protože ; se to považuje za jejich přirozený projev. ; Ale nedej bože, aby to bylo naopak. ; ; Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. ; To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy ; nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", ; a proto to raději nikde neříkejte. ; ; Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí ; a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu. ; Cikán má právo získat byt jen na základě své ; barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, ; že na takový byt nemá vůbec žádné morální právo. ; ; Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce ; beze strachu z obvinění z rasistického útoku. ; V případě tvého útoku na cikána máš smůlu, že to ; kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za ; napadení a co víc - za rasistický útok. ; ; Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již ; přehání a my již tak svolní ; nebudeme, má cikán právo žalovat naší ; republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě ; nezadatelném právu vyhoví. V konečném ; důsledku mu to pak stejně zaplatíš. ; ; Cikán má právo (povinnost?) chodit do školy ; a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně ; znehodnocuje kvalitu výuky. Necikánské děti ; mají povinnost´přizpůsobit se jejich životnímu ; stylu, ne naopak. ; ; Cikán má právo na neomezený počet potomků. ; Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady ; na jejich tzv. "vychování" a to i v případě, že ty sám ; nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. ; ; Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, ; co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do ; původního stavu a to za tvoje peníze. Pokusy o ; obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, ; slušný a důstojný život v naší zemi. ; ; Cikáni mají právo na památník umučených ; cikánů v cikánském koncentračním táboře ; za 2.sv.val., kde je zabíjeli i Češi. ; Toto jejich právo nesmí zastřít ani fakt, ; že tzv. Koncentrační tábor pro cikány nikdy ; neexistoval. ; ; Cikáni mají právo na důchod v stejné ; výši jako máš ty. To, že jsi celý život ; pracoval jako blbec, tě neomlouvá. ; ; Cikán má právo na zveřejnění pozitivních ; informacích o jeho etniku. V případě ; pokusů o zveřejnění negativních informací ; o cikánech má právo cenzury. ; ; Cikán má právo na utajení informací, které ; by veřejnosti prozradily skutečné náklady ; na jejich vydržování v Čechách. ; Položky "má dáti - dal" z tohoto pohledu ; nejsou oblíbeným tématem cikánských ; zastupitelů a mluvčích. ; ; Cikán má právo požádat o dotace na ; projekty rozvoje cikánské kultury a na ; různé cikánské spolky. Stát má pak ; povinnost jim vyhovět i když se třeba ; zjevně jedná o podvod. ; ; Cikán má právo na tzv. pozitivní rasismus. ; Ty na něco takového právo nikdy mít ; nebudeš, a to ani v případě možné, až ; pravděpodobné cikánské převahy v ; budoucnu. ; ; Cikán má právo na svá práva i v případě, ; že to omezuje práva necikánského ; obyvatelstva. ; ; Cikán má právo znát svá práva. ; ; Cikán nemá povinnost znát své povinnosti. ; ; TY MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU !!! '
2. Prosinec 2021 - 11:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jestli je tady někdo z Mostu,
Jsem ten, co má vždycky názor Co je vo dost lepší než ten tvůj A kdo ten můj názor neuzná Napíšu mu, že je buzna A pak ho anděl strážnej vopatrujVím, že nejlepší je Putin a když není ti po chuti Vysvětlím ti, že máš v hlavě prejt Jsem odborník na migraci A kdo mou argumentaci neuzná, je pro mě havloidní šmejdPáč jsem kretén Strašnej kretén Páč jsem kretén https://www.youtube.com/watch?v=fTYdnz4VN0c
2. Prosinec 2021 - 11:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ahoj. V pondělí mi umřel
Odkaz
2. Prosinec 2021 - 11:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Odkaz
Zalez Otomane.
2. Prosinec 2021 - 11:47
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Zalez Otomane.
Ty máš nějaký bludy?
2. Prosinec 2021 - 11:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty máš nějaký bludy?
Potřebuji poradit s dárkem. Jaký parfém je tvůj oblíbeny?
2. Prosinec 2021 - 12:27
Tonda (anonym)
Sociálně právní systém v ČR ; ; Je to sice dlouhý, bohužel však pravdivý. ; ; ; Práva cikánů : ; ; Cikán ti může vynadat do bílých kurev. ; Tebe se pak nikdo nezastane, protože ; se to považuje za jejich přirozený projev. ; Ale nedej bože, aby to bylo naopak. ; ; Cikán má právo na stejnou zdravotní péči, jako ty. ; To, že do zdravotní pokladny pravděpodobně nikdy ; nepřispěl je fakt, který je ovšem velice "rasistický", ; a proto to raději nikde neříkejte. ; ; Cikán má právo tvoji vlast pomlouvat v zahraničí ; a má pak právo se vrátit a žádat u nás znovu podporu. ; Cikán má právo získat byt jen na základě své ; barevné odlišnosti. Vůbec nezáleží na tom, ; že na takový byt nemá vůbec žádné morální právo. ; ; Cikán má právo na tebe zaútočit se zbraní v ruce ; beze strachu z obvinění z rasistického útoku. ; V případě tvého útoku na cikána máš smůlu, že to ; kupodivu neplatí naopak. Budeš trestán za ; napadení a co víc - za rasistický útok. ; ; Cikán má právo zneužívat náš sociální systém. Pokud to ale již ; přehání a my již tak svolní ; nebudeme, má cikán právo žalovat naší ; republiku v zahraničí, které mu pak v jeho jistě ; nezadatelném právu vyhoví. V konečném ; důsledku mu to pak stejně zaplatíš. ; ; Cikán má právo (povinnost?) chodit do školy ; a má právo rušit tvého potomka, čímž vlastně ; znehodnocuje kvalitu výuky. Necikánské děti ; mají povinnost´přizpůsobit se jejich životnímu ; stylu, ne naopak. ; ; Cikán má právo na neomezený počet potomků. ; Ty máš povinnost uhradit mu jeho finanční náklady ; na jejich tzv. "vychování" a to i v případě, že ty sám ; nemáš dostatek prostředků na svou vlastní rodinu. ; ; Cikán má právo demolovat cokoliv, dokonce i to, ; co mu nepatří. Ty máš povinnost uvést vše do ; původního stavu a to za tvoje peníze. Pokusy o ; obranu se neslučují s právy cikánů na poklidný, ; slušný a důstojný život v naší zemi. ; ; Cikáni mají právo na památník umučených ; cikánů v cikánském koncentračním táboře ; za 2.sv.val., kde je zabíjeli i Češi. ; Toto jejich právo nesmí zastřít ani fakt, ; že tzv. Koncentrační tábor pro cikány nikdy ; neexistoval. ; ; Cikáni mají právo na důchod v stejné ; výši jako máš ty. To, že jsi celý život ; pracoval jako blbec, tě neomlouvá. ; ; Cikán má právo na zveřejnění pozitivních ; informacích o jeho etniku. V případě ; pokusů o zveřejnění negativních informací ; o cikánech má právo cenzury. ; ; Cikán má právo na utajení informací, které ; by veřejnosti prozradily skutečné náklady ; na jejich vydržování v Čechách. ; Položky "má dáti - dal" z tohoto pohledu ; nejsou oblíbeným tématem cikánských ; zastupitelů a mluvčích. ; ; Cikán má právo požádat o dotace na ; projekty rozvoje cikánské kultury a na ; různé cikánské spolky. Stát má pak ; povinnost jim vyhovět i když se třeba ; zjevně jedná o podvod. ; ; Cikán má právo na tzv. pozitivní rasismus. ; Ty na něco takového právo nikdy mít ; nebudeš, a to ani v případě možné, až ; pravděpodobné cikánské převahy v ; budoucnu. ; ; Cikán má právo na svá práva i v případě, ; že to omezuje práva necikánského ; obyvatelstva. ; ; Cikán má právo znát svá práva. ; ; Cikán nemá povinnost znát své povinnosti. ; ; TY MÁŠ PRÁVO DRŽET HUBU !!! '
2. Prosinec 2021 - 12:55
Honza (anonym)
Lenko, před mnoha léty jsem seděl v lavici jako žák doktora Jiřího Mrázka. Dostal jsem od něj Bibli s věnováním, kde je napsáno " ...mnozí majitele Bible věří tomu, že Bůh stvořil planetu v její současné podobě a stvořil na ní život v krátkém období šestí čtyřiadvacetihodinových dnech, po nichž odpočinul a vytvořil odpočinití. Máme málo informací o tom, co bylo před "stvořením" ( před tím týdnem stvoření ) , proto váham o tom dále přemýšlet a spekulovat. prostě je moudřejší tomu také věřit. Tehdy jsem měl necelých 30 roků a koc jsem tomu nerozuměl, dnes mám 65 a jsem o kousek dále. Kdo to byl Dr. Jiří Mrázek, to najdeš na internetu. Jen zdánlivě to nepatří do réto diskuse, ale v Bibli najdeš mnoho otázek, zdá chceme býti zdraví ? Ten první návod najdeš již na samém počátku v 27 a 29 verši. A všichni velci mužové i ženy pečlivě studovali tato poselství...ale jsem rád, že pohled na pampelišku Ti otevírá oči i mysl.Poznání začíná porozumění přírodě, slyším mnohých slov a také čtením a potom osobní zkušeností. Přejí Ti Lenko, aby se Ti to podařilo zharmonizovat.Udělala jsi první krok, zamyslela jsi se nad jednoduchou otázkou.Pak následuje přemýšlení a vykročení....a potom vidíme jinak ty nápisy stovky let staré, pojdte ke mně všichni, kteří toužíte a dostanete vodu čistou.
2. Prosinec 2021 - 13:03
Honzo, (anonym)
Odpověď na Lenko, před mnoha léty jsem
je pravda, ze v kapitalisticke ekonomice obcas dochazi ke zpomaleni rustu, ci recesi, ktera ale vzdy pomine a rychle se vraci prosperita. Opravdova krize zacala v roce 1929 a skoncila az druhou svetovou valkou. Soucasne (vazne) problemy nejsou ani krizi, ani depresi, ale recesi, ktera rovnez brzo skonci. Nejde ani o depresi, ani o krizi proto, ze nezamestnanost je prilis nizka, tak jako pokles narodnich duchodu. Kdyby ale kapitalsticke ekonomiky mely problemy bezne v zemich RVHP, pak by slo o katastrofu. Nizka zivotni uroven, nepodlozena mena, chronicke nedostatky zbozi a sluzeb, nizka produktivita, strasna infrastruktura atd. A kdyby Sovetsky svaz nemel nerostne bohatstvi, byl by i hlad, protoze zemedelstvi v zemich RVHP bezne nestacilo pokryt potreby vlastniho obyvatelstva. SSSR casto dovazel obili a dalsi potraviny z USA, Kanady a dalsich kapitalistickych zemi a platil za to naftou, plynem, zlatem, diamanty atd. Kdyby se komunistum byvalo podarilo znicit kapitalismus na celem svete, celosvetovy hladomor by byl uplne normalni. Ten byval normalni v komunisticke Cine do te doby, nez zacali s kapitalismem a o vysledcich tam ti snad nemusim nic psat.Jestli chcete znavu nastolit komunistickou vladu a system u nas, zamysli se nad tim, cim budete platit za dovoz jako je nafta, plyn a potraviny. Putin bezhodnotnou korunu neprijme a ta bezhodnotna bude.
2. Prosinec 2021 - 13:10

Stránky

Přidat komentář