0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Vakcíny prokazatelně fungují.
Koho to zajímá? Beztak blábolíš už jenom proto aby ses nesesypal z toho, že ti lhali.
27. Listopad 2021 - 10:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Bořek2021 (anonym)
Odpověď na Vakcíny prokazatelně fungují.
Vakcíny prokazatelně fungují?Opravdu?Říká kdo?Pokud teď je ta covidová situace údajně neúnosná,když máme vakcíny a opatření,jak to,že není lepší než před rokem a více,když ještě žádné nebyly k dispozici?Slibovala se kolektivní imunita při 70% proočkovanosti,jaktože je situace tak vyhrocená,když neočkovaných je již menšina?Kde je ta tečka za covidem,pokud víme,že Irsko a Portugalsko,nejproočkovanější země v EU,se stále potýkají s vysokým počtem nákaz?
27. Listopad 2021 - 11:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Koho to zajímá? Beztak
Přesně tak. Už jim nic nezbývá když už ten hnus mají v sobě píchlej.
27. Listopad 2021 - 11:30
Návštěvník (anonym)
Jestli tě zajímá, že vakcíny nefungují, tak asi tě i zajímá, že vakcíny fungují. Nebo chceš slyšet jen jednu stranu a co se ti nehodí do krámu, tak si zacpeš uši, zavřeš oči a budeš dělat že to není pravda? Taky možnost. Dětinské řešení.
27. Listopad 2021 - 11:37
Návštěvník (anonym)
Psychologická projekce? Tak si skoč k psychiatrovi pro něco na zklidnění. Takhle vyděšenýho tě neznám.
27. Listopad 2021 - 11:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Teda Aleši ty jsi mi dobrej
Co tě nenapadlo? Vždyť to tam ten myslitel přímo píše.
27. Listopad 2021 - 11:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vakcíny prokazatelně fungují
Říkají data. Těžko diskutovat s člověkem, který se neumí orientovat v datech. Třeba souvislost počtu testovaných a pozitivních záchytů. A kdy se dosáhne kolektivní imunita a v jakém časovém intervalu je nutno pro to očkovat, to znovu nastuduj.
27. Listopad 2021 - 11:46
pozorovatel (anonym)
Odpověď na Tak to je síla, teď jsem se
Jak se ta diskuze jmenuje? Napište to někdo aspoň anonymně.
27. Listopad 2021 - 11:48
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Jestli tě zajímá, že vakcíny
Já nepíšu to co se mi hodí do krámu, ale to co pozoruju kolem sebe. Přečti si to co píše Bořek. Slibovali že když bude 60% proočkovanost, tak máme vyhráno. V zemích s největší proočkovaností se vir šíří stejně jako všude jinde. Co se ještě musí stát aby přiznali, že s vakcínou šlápli vedle? Jak to že se najednou na nás valí viry ze všech stran? Já v tom vidím šméčko.
27. Listopad 2021 - 11:49
- - - (anonym)
Odpověď na Já nepíšu to co se mi hodí do
I Miluna často píše že v tom vidí šméčko. Myslím že vy dva na to umíte mít čuch a něco mi říká že máte pravdu.
27. Listopad 2021 - 11:53
čtenářka (anonym)
Jo nedávno i říkali že ještě pár očkovaných a sunáme i respirátory. To vidím:))
27. Listopad 2021 - 11:55
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Tak to je síla, teď jsem se
.
27. Listopad 2021 - 11:56
Zdena (anonym)
Pane Aleši vím,že mamka s váma píše. Mám strach o babičku s dědou. Jak jim chtějí dát vakcíny povinně tak se bojím,když si je ani tak nedají co jim mohou udělat? Tohle už je všechno opravdu hrůza. Těmhle vakcínám ani já sama nevěřím.Nic mi nepřesvědčilo jim věřit.
27. Listopad 2021 - 12:04
Bořek2021 (anonym)
Odpověď na Říkají data. Těžko diskutovat
Co chceš studovat?Propagandisté jednoduše naslibovali hory doly,a čím dál se ukazuje,že ty teorie mají masívní trhliny.Mimo jiné,očkování experimentální látkou s nejen nejistým kýženým účinkem,ale také s celou řadou možných vedlejších účinků,tato vakcinační strategie budí opravdu pramalou důvěru.Očkování malých dětí o kterém se mluví,je už ale opravdu veliká zrůdnost,to se nedá ničím omluvit.
27. Listopad 2021 - 12:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Co chceš studovat
Tak studuj dál. Těžko se vyvine kolektivní imunita, když očkování trvá tak dlouho. To si nastuduj.
27. Listopad 2021 - 12:17
Návštěvník (anonym)
Proočkovanost nevznikne u sezónního viru /2× za rok/, když se očkování tak táhne. Víc za tím nehledej. A viry se sem budou valit v této situaci pořád dál, to je snad jasný.
27. Listopad 2021 - 12:22
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak studuj dál. Těžko se
Ty vtipe:D
27. Listopad 2021 - 12:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Pane Aleši vím,že mamka s
Tak Zdeno na rovinu a tvrdě? Tak za prvé skonči ze školou, protože jak sama vidíš, nejsi schopná se podřídit systému, což jako sestra budeš muset. Jako uklízečce ulic bez respirátoru ti to bude slušet víc. Za druhé prarodičům doporuč, že mají ještě možnost č.2. Regiojet. Máma ti vysvětlí, co to je. Teda vy jste rodinka, ještě že IQ tam zvedá Richard. Kvůli takovým jako jste vy, tady budou umírat lidi na kovid.
27. Listopad 2021 - 12:28
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Pane Aleši vím,že mamka s
O povinném očkování se teprve uvažuje, jisté to ještě určitě není. Pokud k tomu ale dojde, tak lidem, kteří odmítnou hrozí finanční pokuta. Četl jsem vyjádření několika právníků a ti se shodují, že u nás hrozí jednorázové pokuty.
27. Listopad 2021 - 12:30
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Tak Zdeno na rovinu a tvrdě?
Za to ty ses evidentně podřídil systému měrou vrchovatou. Ta poslední tvoje věta je důkaz tvojí blbosti. Ale já už tě pozoruju dlouho, i když se nepodepisuješ, tak tě poznám podle toho jak seš pořád stejně mimo. Zřejmě ti při porodu trochu víc stiskli hlavu kleštičkama. Zdena nemůže za to, že používá svůj rozum a nenechala si vymýt mozek. Jestli si myslíš, že všichni zdravotníci souhlasí s tím co se kolem viru děje, tak seš na omylu.
27. Listopad 2021 - 12:42
čtenář (anonym)
Odpověď na Za to ty ses evidentně
Nějak mám pocit že to psala Lalla? Co myslíš ty Aleši?
27. Listopad 2021 - 12:52
Návštěvník (anonym)
To co píšeš už je docela slušná prasárna.
27. Listopad 2021 - 12:55
Zdena (anonym)
Vychází mi na vysvědčení jen jedničky a dvojky tak nemám důvod končit se školou. Spousty zdravotníků nesouhlasí s tím co se nyní děje.Nesmíte věřit všemu co píšou média.
27. Listopad 2021 - 13:02
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Nějak mám pocit že to psala
Teď jsi mě znejistil :-), ale myslím že Lalla by příspěvek formulovala jinak a navíc ona má děti Miluny docela ráda. To bude spíš ten indián nebo čtoucí knihu. Teď se mi to nechce hledat, ale ten tady už opruzuje dlouho. On patří mezi nejaktivnější anonymy.
27. Listopad 2021 - 13:04
Kdosi (anonym)
Odpověď na Nějak mám pocit že to psala
Tohle Lalla nepsala. Je tam chyba, kterou Lalla nedělá. Ona dělá jiné chyby.
27. Listopad 2021 - 13:06
Zdena (anonym)
Odpověď na O povinném očkování se teprve
Tak to babička s dědou radši zaplatí pokutu.Babička nechce riskovat vážné vedlejší účinky vakcín za které nikdo nenese zodpovědnost.Stačí, když jí minule trochu změnili medikaci a hned měla zdravotní problémy.
27. Listopad 2021 - 13:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vychází mi na vysvědčení jen
Děvenko já v tom zdravotnictví makám 37 let. Ty tvý jedničky jsou ti k prdu, protože nejsi si schopná ověřit ani základní věci. A jedno si pamatuj, bude hůř. Teď jsou totiž nasraní a agresivní jen ti neočkovaní. Ale karta se začíná obracet, to vidím v nemocnici já. Začínají být nasraní ti očkování kvůli těm vaším vypatlaným palicím, výmyslům a manipulaci. Tak pak se nedivte a nebulte na internetu.
27. Listopad 2021 - 13:12
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Tohle Lalla nepsala. Je tam
To máš pravdu. Já jsem mistr překlepů a nedoklepů a nemám s tím problém ani u jiných
27. Listopad 2021 - 13:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To co píšeš už je docela
Správně, je to prasárna. Zdeně je 16 let a zapojila se do velmi hnusný diskuse. Nemůže čekat, že tady budu nacvičovat tanečky jen proto, že je naivní. Čím dřív spadne na zem, tím lépe.
27. Listopad 2021 - 13:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to babička s dědou radši
Zdeno, jste divná rodina. Babička nechce vakcínu, která by jí ochránila od úmrtí při covidu, ale raději si vezme prášky které chce zapít alkoholem. Není už tohle na hlavu?
27. Listopad 2021 - 13:17

Stránky

Přidat komentář