102117 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já už se na všechny videa
Jojo, máme tady novou mutaci, nějakej HIV vir si dal pusinku se Sarsem.
26. Listopad 2021 - 10:46
Návštěvník (anonym)
Neočkovaný Etzler s covidem na kyslíku lituje! Byla to obrovská chyba, přiznal. Herec Miroslav Etzler (56) skončil ve vážném stavu v nemocnici! Dostal silnou covidovou ataku, následoval oboustranný zápal plic a dýchání na kyslíku! Co bude dál, ani on sám netuší.
26. Listopad 2021 - 11:18
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Neočkovaný Etzler s covidem
Děkuji moc za informaci, teď když o tom píšou ve všech médiích, samozřejmě kromě dezinformačních plátků, tak tahle tragédie mi otevřela oči!!! Hned běžím do očkovacího centra aby mě zachránili!!! Ještěže tomuto herci nepřekážela kyslíková maska před tím, aby varoval lidstvo na sociálních sítích.
26. Listopad 2021 - 11:41
Návštěvník (anonym)
Ty jsi tak ubohej. Z tebe je člověku na blití.
26. Listopad 2021 - 12:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Neočkovaný Etzler s covidem
A já zase slyšel když se setká očkovanej s novou variantou viru,může to být pro něj nebezpečnější.A teď co je pravda? Každopádně jsme ve válce a mám pocit že jedeme přesně podle plánu jak sem tenkrát Miluna skopírovala.Jak to bylo rozděleno na fáze.Všechno se vyplňuje co tam bylo napsaný.
26. Listopad 2021 - 12:07
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Alešku byli tu zase zamnou táta se strejdou a jen mi uplně vystresovali.Připravujou mi na to že je možná zabijou že už jim jde vakcínama o kejhák mi říkali.A co prý maji dělat že si to prostě ani povinně nedaji.Já už nemůžu Alešku.Jak se bránit už proti všemu a nevim ani co už jim říkat? To se ještě někde dočetli i já to teda četla že vakcíny z výroby byly označeny skratkou nějaký šarže že znamenaji placebo co prý dostali politici a nějaký lidi a pak byla nějaká druhá šarže to nevim co už tam bylo a třetí že způsobí rakovinu.Zase já neříkam že tomu věřim ale ani nevyvracim ale oni tomu nejspíš věří.Ale jako je mi divný že vše vychází podle plánu celkem krok za krokem.Kdyby to aspoň nevycházelo:'( Teď sem do konce roku očekávala kdy začnou s ještě horší mutací a ono zase fakt jo.Teď vytvoří nejspíš ještě větší krizi co už plno podnikatelů té střední třídy nepřežijou.
26. Listopad 2021 - 12:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Alešku byli tu zase zamnou
Miluno, sbal otce se strejcem, vem celou familii a emigrujte do Běloruska. Tam se bude Sergejovi líbit.
26. Listopad 2021 - 12:39
Návštěvník (anonym)
Jak je Munka starostlivá o pracující.
26. Listopad 2021 - 12:41
:)) (anonym)
o jaký plán jde, Miluško? A jinak je mi líto v jakém prostředí žiješ. Tu novou mutaci vytvořili HIV pozitivní, víš.
26. Listopad 2021 - 12:46
pozorující (anonym)
Odpověď na o jaký plán jde, Miluško? A
Otázka je zase jestli to je pravda.To už tu mutaci tady mohla vytvořit rovnou Miluna a dalších po celém světě miliony hiv pozitivních než zrovna někdo někde v Africe?
26. Listopad 2021 - 13:08
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno, sbal otce se strejcem
To spíš na Floridu kdyby to šlo a mít prachy.Tam tyhle opatření vůbec nemaji a jsou na tom líp.A za vyžadování Covid passů tam jsou tvrdý pokuty.
26. Listopad 2021 - 14:12
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na o jaký plán jde, Miluško? A
Nevim kam až tohle pujde ale musí vám být jasný že tohle nemá konce když vždy vylezou s mutací.A nevim jestli tomu se taky dá věřit že zrovna hiv plus.To je jako když říkaji že po několika dávkách vakcíny se může imunita zbláznit a tělo se začne chovat jako při Aidsu že očkovaný pak zabije rýma.Fakt už nevim co si o všem myslet.Ale koukam že je tenhle Kovid často nějak spojovanej s hivem zrovna.Já jen bych ráda aby někdo vysvětlil proč sem zatim do teď nic nechytla? Nebo aspoň o tom nevim.Na jaře si pamatuju že sem pár dní cítila věci které kolem mě nebyli.A byla sem už prokazatelně s nakaženym v kontaktu.
26. Listopad 2021 - 14:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Otázka je zase jestli to je
To je fakt. Mohl to vytvořit každý s HIV, takže i Miluna.
26. Listopad 2021 - 14:23
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To spíš na Floridu kdyby to
Jestli ti na Floridě nevadí testy a nošení roušek, tak cajk.
26. Listopad 2021 - 14:24
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To je fakt. Mohl to vytvořit
No jo ale kdyby to takhle fungovalo tak by bylo nalazeno miliony nových mutací a oni se zaměří na jednu z Afriky.Nevypadá to spíš že nás zase nějakou houpou co?
26. Listopad 2021 - 14:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No jo ale kdyby to takhle
Jak to myslíš? Tobě nestačí jaká hrůza je tahle mutace? kdo by houpal co to u tebe znamená?
26. Listopad 2021 - 14:39
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jestli ti na Floridě nevadí
To je z toho to nejmenší zlo takže fakt bych radši tisíckrát brala tu Floridu.Kéž by si Fiala vzal příklad toho a táhl by nás tim Floridskym směrem.Babiš je průser když to tak teď vidim.
26. Listopad 2021 - 14:39
Odpověď na No jo ale kdyby to takhle
Jaký miliony mutací? Víš co je to vůbec mutace viru?
26. Listopad 2021 - 14:40
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jak to myslíš? Tobě nestačí
No když jsou miliony pozitivních a vyvolal by ji jeden pozitivní v Africe tak by už těch mutací muselo být miliony i z ostatních pozitivních?
26. Listopad 2021 - 14:42
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jaký miliony mutací? Víš co
Jo vim a proto mi to nesedí že by ji vyvolal jen jeden v Africe.
26. Listopad 2021 - 14:43
Miluno, ty jsi fakt případ, to snad není možný. Nechceš začít u učebnice chemie pro osmou a devátou třídu a pak se teprve po tak deseti letech studia dát na epidemiologii?
26. Listopad 2021 - 14:49
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno, ty jsi fakt případ,
Na to nepotřebuju učebnici abych si to reálně vysvětlila.Ale tak jo,já vam to brát nebudu že nějakej jeden hiv z Afriky sem poslal mutaci.Tak abyste si nezačali myslet že i já vytvořim mutaci a pošlu jí do světa.No jo no,je to už jen blázinec.Jako to že na fotbal může tisíc lidí ale vánoční trhy kde jsou lidi venku zruší.No co říct no.
26. Listopad 2021 - 15:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na to nepotřebuju učebnici
Ne Miluno, není to mutace ale kmen. Takže když máš pocit, že osmou třídu jsi zvládla, zkus si zjistit co je to kmen, mutace a varianta viru. Jo a v JAR byl objeven, což vůbec neznamená, že už je i jinde. Objeven znamená, že zrovna vyšetřili jednoho občana, který byl nemocný.
26. Listopad 2021 - 15:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Na to nepotřebuju učebnici
CovidMilumutu 343
26. Listopad 2021 - 16:38
Návštěvník (anonym)
Odpověď na CovidMilumutu 343
:)))
26. Listopad 2021 - 17:26
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ne Miluno, není to mutace ale
No říkaji že je to už i v Evropě.Tak jak tu někdo může psát že vznikl v Hiv+ a ty zas píšeš že byl objeven.Podle mě je to ale jen pokračování celého toho aby to do lidí mohli píchat jak vzteklý.Už sem slyšela že se přemýšlí i o píchání každý měsíc až tři měsíce.Jako i když sem se snažila se vžít do vaší strany stejně lidi jako například Kamas kterej teď natočil nový video tu vaší stranu argumentačně tak rozsekaji že se té vaší straně prostě těžko s tim stotožňuje.I když vim že by mi bylo líp věřit tomu všemu jako vy ale jejich pohled a shrnutí situací a ty prvky z minulosti na které poukazují tak všechno tak sedí že se mi to nedaří to vidět vašim pohkedem abych to uměla brát tak nevinně.Ale je to na cvokatění už prostě.Já vás obdivuju jak to dokážete to vidět jen tim jednim pohledem kterej všemu věří a plní všechny ty věci a dokonce běhá na ty dávky.
26. Listopad 2021 - 18:33
Návštěvník (anonym)
CovidMilumutu 343
26. Listopad 2021 - 18:41
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Jen upřesním. Prosím tě, Návštěvníci si neodporují, píší to samé, tak to zkusím ještě já. Jednou šel jeden HIV nakažený člověk k lékaři, tam mu zjistili, že má covid ale dosud neznámý kmen (tady si fakt zkus vyhledat co je to kmen, co mutace atd). To prozkoumali epidemiologové a další kompetentní vědci, určili ho, prověřili jestli to není omyl, pojmenovali a následně začali vyšetřovat další pacienty zjednodušeně. A takto ten nový kmen objevili
26. Listopad 2021 - 18:42
Tomáš (anonym)
Odpověď na No říkaji že je to už i v
Asi proto,že jsme vnitřně svobodní a nečteme ty rádoby odborné žvásty o škodlivosti vakcín.
26. Listopad 2021 - 18:43
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na No říkaji že je to už i v
Cože? Nevinně brát covid, no Milu to snad ne
26. Listopad 2021 - 18:43

Stránky

Přidat komentář