101576 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Roman (anonym)
A jak Fiala zapoměl podle záběrů i na pandemii.Všichni pěkně namačkaný bez respirátorů,hlava na hlavě.Lidi jsou nepoučitelní a i po tolika letech tam vrátí tohle zlo který nás ojebou kde se dá..Nepochopitelný.
12. Říjen 2021 - 13:15
Roman (anonym)
Odpověď na Mio, kdyby jste se snažila,
Ale nikam přímo neodešel.Podívej se i tak jak strana Ano byla silná. Získala jen o pár procent míň než Spolu a Spolu kdyby se nespojilo tak si jako jednotlivé strany nikdy neškrtnou a na Ano by neměli.Ale udělali to fikaně a naopak roztříštěné vlastenecké strany to díky tomu projely a jsme opět ve stejné prdeli.
12. Říjen 2021 - 13:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ale nikam přímo neodešel
Asi jsi nepochopil Realistův příspěvek o strašáku vlády jednoho muže. A jinak Flastenci by dorazili SPD, protože by jim těch 11% lidi nehodili. Vlastenecké pidistrany na to nemají rozumově se dostat do sněmovny.
12. Říjen 2021 - 16:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A jak Fiala zapoměl podle
To mimo PirStan zapomněli všichni. Včetně těch, co nám to přikázali.
12. Říjen 2021 - 16:27
Návštěvník (anonym)
Dotaz na Milunu. Kolikrát jsi byla ve svém životě volit?
12. Říjen 2021 - 16:28
:) (anonym)
Odpověď na Mio jak ti je? Já se s tou
To mě taky zajímá. Milčo, kolikrát jsi vlastně byla u voleb?
12. Říjen 2021 - 16:30
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Však se nebojte, za čtyři roky se pan Babiš s plnou parádou vrátí do premiérského křesla, protože lidi budou mít "rozpočtově odpovědné politiky", která nikam nevede plný zuby. I kdyby Miluna chodila volit, tak se stejně nic nezmění, protože jeden hlas, to je jak když plivne do řeky. Ona šíří osvětu ohledně politické a socioekonomické sféry na diskuzích a sociálních sítích a to je prospěšnější než kdyby chodila jednou za čas volit.
12. Říjen 2021 - 16:54
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Když rozdělíme sněmovnu na jednotlivé strany, tak ODS jako nejsilnější vládní strana získala 34 mandátů, naproti tomu ANO obsadí ve sněmovně 72 křesel. To je velmi dobrá vizitka pro stranu, proti které se vedla 8 let štvavá kampaň.
12. Říjen 2021 - 17:09
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Vlastenecké strany jsou k ničemu, ty v těchto volbách splnily úlohu užitečných idiotů. Teď je důležité aby se česká levice spojila a vytvořila maximálně dvě silná uskupení, která se budou ucházet v příštích volbách o hlasy voličů. Hlavně KSČM by se měla přetransformovat a změnit název, který by zaujal mladé voliče.
12. Říjen 2021 - 17:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když rozdělíme sněmovnu na
Neplést si stranu s Babišem.
12. Říjen 2021 - 17:33
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Vlastenecké strany jsou k
Takže Tuboš a Roman jsou užiteční idioti.
12. Říjen 2021 - 17:35
Obrázek uživatele povídkáři
povídkáři
Odpověď na Však se nebojte, za čtyři
Má pravdu Halesch, má pravdu!!! Jituniny politické a socioekonomické analýzy jsou nezpochybnitelné!!! Jsou velkým přínosem pro transformaci nejen naší/vaší strany SNNJK (Strana nespravedlivého násilí Jituny Kravčenko) ale i pro novou tvář Evropské Unie, na které se naše dnes již pouze členka, podílí!!! Kritické myšlení, schopnost analýzy a prognostické předpoklady a jsou její hlavní devízy!!! Tedy devízy Jituny, ne EU!!!
12. Říjen 2021 - 17:44
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Mio, kdyby jste se snažila,
Tak za prvé, nepsala jsem proti Fialovi jako politikovi, ale psala jsem to, že mě není na pohled sympatický. A to není. Za druhé, písnička Za co pane bože, za co je z doby, kdy zde "vládl" Klaus a jeho modrej pták. A pak jen zmínka, mihlo se v televizi, že uvažují o min,., křesle pro Kradouska. Jinak, čím víc šili do Babiše, tím víc mě byl sympatickej. A opakuji zase, moje věc, můj názor, moje volba, a ted mě třeba ukamenujte.
12. Říjen 2021 - 17:50
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Takže Tuboš a Roman jsou
To je jenom politický žargon a platí pro malé strany a hnutí hrající na vlasteneckou notu, které doplatily na roztříštěnost a tím umožnily koaličním stranám aby se ujaly vlády.
12. Říjen 2021 - 17:57
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Tak za prvé, nepsala jsem
Mám ten dojem, že ta písnička vznikla jako reakce na přešlapy Nečasovy vlády. Teď se ovšem pan autor k tomu nechce znát. Zřejmě mu jeho kolegové umělci vyčinili a tak to všechno zahrál do autu, protože umělec, který nejde s proudem je vyštípán ze šoubyznysu.
12. Říjen 2021 - 18:08
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Má pravdu Halesch, má pravdu!
Také to tak chápu, že Miluniny schopnosti jsou daleko hodnotnější než vhodit do bedny nějaký upocený lístek!!!!
12. Říjen 2021 - 18:08
Mia 22 (anonym)
Tak ještě něco od mého oblíbence a stahuju se z politikyhttps://youtu.be/H6F_krv2BPk
12. Říjen 2021 - 18:16
Obrázek uživatele bianka
bianka
https://youtu.be/Q4_q-jelA4I
12. Říjen 2021 - 18:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Má pravdu Halesch, má pravdu!
Co takhle novou povídku nebo aspoň okopírovat nějakou starou, hoši?
12. Říjen 2021 - 18:56
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Miu tak to smutný ty pocity ohledně bratra.On by to tak určitě nechtěl abyste se takhle cítili.Dnes sem o Kovidu mluvila s jednim doktorem a říkal mi že je velká chyba že za celou dobu neudělali studie na léky co jsou levný a cpou do lidí jen to očkování které plno lidem způsobylo vážný problemy a nebo předražený léky co nefungují.Sem ráda že ty si dopadla dobře a chci jen napsat že je fakt že každej se rozhoduje vůdči tomu jak to cítí nebo co zažil z okolí.Ze začátku sem nadávala že sem se o vás bála a ty si byla mezi nima o které sem se bála.Ale asi už sem to psala.Když to shrnu bála sem se nejvíc o tebe a o Andy a ještě o Sany ohledně o jejího muže.Teď si uvědomuju že my jsme vlastně i ohledně politiky,my jsme spíš levice já,ty,Alešek,Andy,Sany za to Lalla,Martina,realista a teď nevim jestli i Kača jsou pravice.No a Alešek má opět pravdu,vlastně ty malý strany nám to nakonec posraly.Lidi se rozštěpili a pravice tim posílila.Tak já pak poslechnu Aleška a příště pujdu volit jako on.Rodiče ty volili SPD ale mě se u SPD nelíbí pokuď by mi vyhnal Ukrajince?? Dnes sem byla s miminkem a je v pořádku brouček "zatim" takhle z krve a z břicha vše se zdá že se vyvíjí dobře.Tak i přesto hnusný počasí tady prší ale měla sem lepší den.
12. Říjen 2021 - 19:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Miu tak to smutný ty pocity
:)))) A je to tady . Dokonalá analýza. Miluno a voliči Ano jsou levice nebo pravice? Je Babiš levičák nebo pravičák?
12. Říjen 2021 - 19:21
Mia 22 (anonym)
Milu, dnes jsem celkem dobrá a měla jsem zde děti. A počasí tay bylo dobrý, kamaráda , donesla mandlon, tak jsem ji zasadila, a další kamarádka skalkovou růži. Jo, tuhle měla máti svátek, tak jsem se pochlapila a chtěla ji zavolat, protože se to sluší. Nooo, ale vytípla mě a je mě to fuk. Za pár dní má narozky, tak tam něco zavez a dám to pečovatelkám, aby jí to zanesli. Nerada bych, aby mě přistál hrnek na hlavě.
12. Říjen 2021 - 19:32
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Miluno, jen bych za sebe upřesnila. Já vzhledem ke svým názorů a životním postojům rozhodně nejsem ''pravice''. Mám silné sociální cítění a kdybych se měla zařadit, tak jsem levý střed. To že zde není volitelná moderní sociální strana je jiná věc.
12. Říjen 2021 - 19:56
Obrázek uživatele bianka
bianka
Levý střed. To se mi líbí.:-)
12. Říjen 2021 - 20:16
:)) (anonym)
Odpověď na Miluno, jen bych za sebe
Vždyť tomu Miluna vůbec nerozumí. Nemá vůbec páru, kdo tu zastupuje levici.
12. Říjen 2021 - 20:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak za prvé, nepsala jsem
Proč Kradouska? On něco ukradl? Kdy už těmhle vymletým důchodkyním dojde, že kdyby něco ukradl, tak je dávno v teplákách. Bureš na něj nevyhrabal nic. Vůbec nic. Ale 150,- Kč, to jsou prachy, že jo?
12. Říjen 2021 - 20:29
Návštěvník (anonym)
Hahaha, dobrý že víš, o kom je řeč !!!!!!!!!!!
12. Říjen 2021 - 20:40
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Vždyť tomu Miluna vůbec
No tak napsat Miluně, že nejlevicovější moderní strana jsou Piráti a Zelenáči...:), to už bych jí v tom udělala úplnej guláš
12. Říjen 2021 - 20:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Hahaha, dobrý že víš, o kom
To je asi normální, že člověk, který se zajímá o politiku zná pojmy jako Kraďousek, Bureš, Venca-flaška, Šláfenberg, Venezuela, atd. Tys to netušil?
12. Říjen 2021 - 20:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No tak napsat Miluně, že
A teď z toho Miluna neusne :)). Jak se vyhnula odpovědi, kolikrát byla volit :)
12. Říjen 2021 - 20:51

Stránky

Přidat komentář