86156 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Andreo teď jsem koukal na
Nedělej ze sebe většího blbce nežjsi. Už to tady psala Káča nebo Lalla. Každý lék má vedlejší účinky. Záleží na tom, zda jeho prospěšné účinky převařují nad těmi nežádoucími. Stejně ta špejle. Nebo třeba špachtle při vyšetřování krku. Nebo obvaz s těma nitkama, chápeš to, tatíku? Neboli opar v nosu je menší problém než chytit covid. Pán bůh s tebou a tvými dětmi s těmihle názory.
8. Duben 2021 - 15:32
Luboš (anonym)
Odpověď na Nedělej ze sebe většího blbce
Jasně, opar v nosu z kterého může být prozměnu zánět mozku je menší problém než Covid:)) Nestrapňuj se prosim a nereaguj na mě radši, k vzájemné úctě. Já takovým svinstvum děti vystavovat časem nechci, můj názor. Jestli tobě nevadí testovat děti nějakýma pochybnýma šmejdama je tvoje věc.
8. Duben 2021 - 15:47
:)) (anonym)
Odpověď na Jasně, opar v nosu z kterého
Teda ty jsi odborník na slovo vzatý. Víš, že Andrea je chemik? Tebe nikdy nikdo nevyšetřoval nos sterilní špejlí? Kolikrát jsi z toho měl ten "zánět mozku"? Nebo krk? Ty názore.
8. Duben 2021 - 15:55
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Aha, takže Andrea je chemik, tak tím pádem je odbornice na virologii. Chemie a mikrobiologie jsou přece tak příbuzné obory. Taky Lalla a Káča jsou v tomhle oboru zběhlé, takže bychom jim měli všichni pospolu naslouchat. Kdežto když se vyjadřují lékaři, kteří nemají ten jediný správný názor, tak nemůžou mít pravdu, protože jsou z jiného oboru ačkoli všichni vystudovali všeobecné lékařství.
8. Duben 2021 - 16:28
. (anonym)
.
8. Duben 2021 - 16:29
Návštěvník (anonym)
J to marný, je to marný, je to marný. I na dětech si budou vylejvat svou zlost.
8. Duben 2021 - 16:44
?? (anonym)
Odpověď na Aha, takže Andrea je chemik,
Nemanipuluj, to nikdo neřekl. Luboš uváděl nějakou paní Paterkovou, která vydedukovala, že ze špejlí je zánět mozku :))) Lékaři říkají to co holky tady, teda holky říkají to co je konsensus lékařů světa. Pro základní pochopení problému kovidu to stačí. Čau.
8. Duben 2021 - 16:50
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Nemanipuluj, to nikdo neřekl.
Jo, to seš ty? Tak to jo. Piš si dál, ale já ty tvoje výplody vůbec neberu na vědomí.
8. Duben 2021 - 16:52
Anonym (anonym)
No ty bereš na vědomí jen fetky co? Nešťastný chlap jsi, nemocný, sám, stárnoucí,senilníš nám hochu
8. Duben 2021 - 16:59
Jo, (anonym)
Odpověď na Jo, to seš ty? Tak to jo. Piš
to sem já. Moje výplody, tvoje výplody.
8. Duben 2021 - 16:59
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Tvoje tunelové vidění je mi už dobře známé. Ten, jehož názory se neshodují s tvými, toho jedním šmahem odsoudíš aniž by sis pořádně přečetl jeho příspěvek. Tak snad tě holky za to pochválí. Pro mě seš leda k smíchu.
8. Duben 2021 - 17:03
pozorovatel (anonym)
Odpověď na Nemanipuluj, to nikdo neřekl.
Však ty ani neumíš číst vo.le..Luboš psal že to říkala lékařka u Peterkový na videu. Ano lékařka. Lékařka která v médiích nedostane prostor. A mě například zajímají názory lékařů víc než nějaký Lally a Kači. A nech si to urážení lidí kteří nesdílí tvůj názor.
8. Duben 2021 - 17:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Však ty ani neumíš číst vo.le
Dobře. Nevím, kdo je Peterková ani o jakou lékařku se jedná. Můžeš sem dát odkaz?
8. Duben 2021 - 17:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na J to marný, je to marný, je
Přesně obráceně. O děti se bojí a nechtějí aby jim šťourali v nose nějakým čínským svinstvem co neschválil ani sukl.
8. Duben 2021 - 17:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Dobře. Nevím, kdo je
Tak to ani neřeš?) Peterková je těžká hysterka, psychicky a sexuálně zneuznaná baba z FB. Na její profil se lidi chodí bavit. A dle zákonu přitažlivosti, přitahuje podobné tragédy. Včera jí tam někdo napsal Jedinej kdo je ve stresu jsi ty Janičko, Jsi tak vystresovaná, že jsi nám z toho přibrala tak 15 kilo. Nevím teď, jestli jsi víc tlustá než blbá, ale ještě chviličku a bude to tak na stejno.
8. Duben 2021 - 17:30
Luboš (anonym)
Tak neřešte Peterkovou ale když vám je jedno že to říká i doktorka? Sama doktorka si vyžadovala testy ze slin, protože měla problémy po nosních testech.Aleši naprostý souhlas v 16:28, úplně si to napsal jak si to myslim.
8. Duben 2021 - 17:39
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak to ani neřeš?) Peterková
Jo a vyšetřuje smrt Kellnera :)))
8. Duben 2021 - 17:48
Návštěvník (anonym)
Další komentář z fejsu Peterkové Není to zvláštní, že na výrazy jako "sdílejte všem" většinou narazíte u dezinformátorů, ale ne u žádných seriózních a důvěryhodných zdrojů?
8. Duben 2021 - 17:55
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na Však ty ani neumíš číst vo.le
Gentleman nejste, Pozorovateli,,,
8. Duben 2021 - 21:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milu, mám 0.Dnes, bramboráky
Takže my máme Andy stejnou skupinu krve:-). Končila sem v 16h..Do práce to mam trochu dál, tak musim Mhd..Ale v práci dobrý,vyhovuje mi to.Uplně já prostě si toho vážim že můžu tam být sama a bez respirátoru.Jako potom vietnamci kde se mi dělalo v tom blbě je to očistec.Já vim že to máme uplně opačný a že ty v tom v pohodě vydržíš ale každej člověk jsme jinej viď.Akorát od pondělí mi chtěji dát i na prostřídání k výdeji tak tam to zas budu muset mít ale tak neni to jako v krámu.Bramboráky jsou taky moc dobrý,já dělala Kuřecí v kokosovosmetanové omáčce na kari a basmati rýže a ještě sem udělala pudinkový poháry.Až teď sedim.Po pravdě když mi netrápí migrena tak po tom strašnym roce proválenym v garáži pořád něco musim dělat.Já mam teď hrůzu z válení a z chlastu.Zanechává to ve mě zlý vzpomínky a zlej pocit.A taky zdravim Aleška.A na to co psal Luboš ještě kouknu.
8. Duben 2021 - 21:46
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
K dnes proběhlé diskuzi tolik: Proběhla zde dezinformace, že SUKL neschválil či co jakési v naší zemi používané testy na covid. Vzhledem k tomu, že to je na hraně šíření poplašné zprávy, cituji ze stránek SUKL:...... Přehled testů k diagnostice onemocnění COVID-19 Státní ústav pro kontrolu léčiv eviduje prostřednictvím Registru zdravotnických prostředků (RZPRO)* všechny zdravotnické prostředky (ZP) a diagnostické zdravotnické prostředky in vitro (IVD) uvedené na trh výrobci a zplnomocněnými zástupci usazenými na území České republiky, u nichž byla splněna oznamovací povinnost podáním žádosti o tzv. notifikaci do RZPRO podle ustanovení § 31 ZoZP. Výjimku z této oznamovací povinnosti mají distributoři a dovozci, kteří dodávají na český trh ZP rizikové třídy I a tzv. IVD ostatní (podle ustanovení § 33 ZoZP). Mezi skupinu IVD ostatní patří také veškeré testy k diagnostice onemocnění COVID-19, které jsou určeny pro profesionální použití zdravotnickým pracovníkem. ....
8. Duben 2021 - 21:52
Návštěvník (anonym)
Odpověď na K dnes proběhlé diskuzi tolik
O neschválení suklu zmiňuje Peterková s lékařkou ve videu o Čínských testech pro děti. Tak nevím kdo má pravdu?
8. Duben 2021 - 21:59
Obrázek uživatele lalla1
lalla1
Odpověď na O neschválení suklu zmiňuje
Návštěvníku, SUKL uvádí přesný seznam testům se všemi specifiky jednotlivých položek. Pokud má někdo povědomí o to, že jsou používány testy, které SUKL v seznamu neuvádí, mělo by být jeho povinností takovou záležitost nahlásit na policii. Něco takového je protizákonné. I kdyby testy pocházely s Tramtárie.
8. Duben 2021 - 22:07
hmmm (anonym)
Odpověď na Nedělej ze sebe většího blbce
... " Neboli opar v nosu je menší problém než chytit covid. " ... Jak u koho. Opar je rovněž virového původu
8. Duben 2021 - 22:47
- (anonym)
Odpověď na ... " Neboli opar v nosu je
Opar v nose taky neni žádná sranda.Nechápu proč se netestuje nejčastěji ze slin.
9. Duben 2021 - 12:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aha, takže Andrea je chemik,
Aleš je v přechodu. Dámy zde to dávají levou zadní, ale Alešek je hysterka.
9. Duben 2021 - 18:35
Martina (anonym)
Odpověď na K dnes proběhlé diskuzi tolik
Lallo, házíš perly sviním. Nikdy ten problém nepochopí.
9. Duben 2021 - 18:49
Návštěvník (anonym)
A čím to je že jsou zde hlavně chlapi proti ženskym když nepočítám Milunu.Chlapi tady jedou svojí pravdu a vnímají to něco jako lidi od Volného a ženské tady jedou to co říkají v médiích.
9. Duben 2021 - 19:30
Návštěvník (anonym)
Je rozdíl, že ženské do toho dávají i více svého rozumu. Nejdou s davem, kromě Miluny.
9. Duben 2021 - 20:12
Jo, (anonym)
je to strana rozumu a klidu proti hysterii a senzacím.
9. Duben 2021 - 20:21

Stránky

Přidat komentář