80543 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já s ní o samotě ještě
Oto, jestli tam odtud nevypadneš, tak si to brzo hodí Miluna, protože dva cvoky ta zády, to už vůbec netvládne. Tak ji budeš mít na svědomí. Zmiz tam odsud. Jestli más ješte kousek rozumu, od 1.12. si najdeš práci s ubytovnou.
22. Listopad 2020 - 17:16
Návštěvník (anonym)
Kde jsou ti podporovatelé Miluny? Někam zalezli :)))
22. Listopad 2020 - 17:20
Návštěvník (anonym)
Oto, v Budvaru berou lidi na linku. V pivovaru jsem se napracoval jako brigádník asi rok. Ta práce není špatná a je stálá. Ber, dokud nabízej.
22. Listopad 2020 - 17:31
Logik (anonym)
Odpověď na Kde jsou ti podporovatelé
Já lapám po dechu. Až ho najdu, hodím sem nějaký to moudro :)).
22. Listopad 2020 - 17:33
jj (anonym)
Odpověď na Já lapám po dechu. Až ho
Těším se, co z tebe vypadne :) až Miluna vystřízliví, můžeš perlit
22. Listopad 2020 - 17:46
pro Oto (anonym)
ber v úvahu, že taky nejsi psychicky stabilní. Rada, aby sis našel práci s ubytováním, je nejlepší. To jediné tě ještě může zachránit. Miluna takhle vyšiluje a s tebou to bude tuplem. Ona za tebou utíkala, aby nemusela být se Sergejem a teď má jen tu garáž. Ty to Sergejovi napráskáš a budete 3 nezaměstnaní v jedné cimře. Buď se všichni uchlastáte nebo pobijete. Řeš to co nejdřív.
22. Listopad 2020 - 17:52
Logik (anonym)
Odpověď na Těším se, co z tebe vypadne :
Tak jo. Milča si to zavařila. Jestli se Sergej od ní nehne, to je na palici. A teď, myslím, že psala, že maj malej byt, tak tam bude mít za zády dva. Nevím jak vám, ale mně se zdá, že Ota je Sergejovou nabídkou potěšený a že o ní reálně uvažuje. Tak počítám, že Milča je nejdéle do středy u Radky. K Alici si asi netroufne, tam to nejspíš dostala jasně zakázaný.
22. Listopad 2020 - 17:58
Logik (anonym)
Odpověď na Těším se, co z tebe vypadne :
Nemyslím, že je jen opilá. Spíš ty léky a chlast, jak psal už minule Aleš.
22. Listopad 2020 - 18:01
Miluna (anonym)
Odpověď na Tak jo. Milča si to zavařila.
to má ted těžký. Kdyby byly otevřený bary tak sbalí někoho jiného a přesune se i s igelitkou. Takhle je v tom až po uši, není kam uniknout. A jestli se Ota sčuchne se Sergejem tak to bude o to víc na palici.
22. Listopad 2020 - 18:05
Mia 22 (anonym)
Nejvíc lituju děti. Žít a studovat v takovém prostředí to si nedovedu ani představit.
22. Listopad 2020 - 18:07
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nejvíc lituju děti. Žít a
Děti tam skoro určitě nejsou.
22. Listopad 2020 - 18:10
Obrázek uživatele bianka
bianka
Nevidím to vůbec dobře.
22. Listopad 2020 - 18:22
Logik (anonym)
Odpověď na Nejvíc lituju děti. Žít a
Doufám, že tam děti nejsou.
22. Listopad 2020 - 18:23
Ota (anonym)
Já sám ještě nevim co udělám. Do fabrik se mi nechce.Ještě se rozmyslim jak to tu bude.Spíš jsem si říkal jestli by Milče nepomohlo že tu na něj neni sama. Ještě se mi s ní nepovedlo mluvit o samotě. On jí strašně hlídá.Opilá teď určitě neni. Jak jsem psal že kouká otupěle to je celkově z toho jak to všechno je.
22. Listopad 2020 - 18:37
nojono (anonym)
dělat nebudeš a nebudeš. Milči určitě nepomůže když tam budete hnít všichni tři. Ty se tam budeš flákat a S. tě bude živit? Fabrika je ti málo, tak hledej něco lepšího pokud na to máš.
22. Listopad 2020 - 18:49
Obrázek uživatele Sany 11
Sany 11
Jsem jen tak nahledla do nabidek prace v Pisku a okoli. Jsem se domnivala, ze prace je malo,ale opak je pravdou. Spousta fabrik hleda, Miluna by taky mohla delat z fleku uklizecku spolecnych prostor v bytovych domech na zkraceny uvazek... No, co dodat.... Kdo chce kam....
22. Listopad 2020 - 19:08
Obrázek uživatele Sany 11
Sany 11
Jsem to odklepla 2x.
22. Listopad 2020 - 19:09
Miluna, Oto,Sergej (anonym)
fuj práce, fuj.
22. Listopad 2020 - 19:23
Logik (anonym)
Odpověď na Já sám ještě nevim co udělám.
Oto, můžeš mi říct, jaký máš vzdělání? Další otázka, na pracovním trhu jsi asi 20 let, tak kolik máš odpracováno? A pak bych tě rád vyvedl z omylu. Milče nejvíc pomůže, když do pracovního procesu byste vypadli oba, ty i Sergej. Ona je psychicky nemocná a nechce vás tam mít za zády ani jednoho. Vlastně ty máš řidičák, Sergej auto, tak do nějaké té práce byste mohli spolu a Milča nějaký ten úklid, jak tu Sany psala. Hlavně si nepřipouštěj myšlenku, že bys tam dřepěl u nich doma. Vždyť tam ani nemáš kde spát.
22. Listopad 2020 - 19:54
Logik (anonym)
Odpověď na Já sám ještě nevim co udělám.
To já bych byl taky otupělej, kdybych zjistil, že místo jednoho klíštěte mám na krku dva. A ještě, že jsem si to zavinil sám.
22. Listopad 2020 - 19:57
Ota (anonym)
má základní vzdělání a jeho zapojení na prac. trhu - odhad 5 roků.
22. Listopad 2020 - 20:23
Fernando (anonym)
Ale hlad mít nebudou. Sergej běžně vaří pro víc lidí.
22. Listopad 2020 - 20:25
Logik (anonym)
Odpověď na Ale hlad mít nebudou. Sergej
:)), opět trefa do černého.
22. Listopad 2020 - 20:29
Logik (anonym)
Odpověď na má základní vzdělání a jeho
Tak je pak logický, že si práci musí pečlivě rozvážit. Radši nebudu dál komentovat. Ale mnohé se mi vysvětlilo.
22. Listopad 2020 - 20:33
A (anonym)
k tomu rivotril s vodkou.
22. Listopad 2020 - 20:35
nojono (anonym)
Odpověď na k tomu rivotril s vodkou.
a hned bude veselo, hodí trojku a pak dostane Oto na budku.
22. Listopad 2020 - 21:06
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Tak je pak logický, že si
To víš, že jo. To není jen tak bezhlavě vlézt do nějaké fabriky. Tam určitě budou chtít po člověku práci a to pak ruce bolí, záda bolí, povyražení žádný. Jo, je to těžký.
22. Listopad 2020 - 21:09
radši bez nicku (anonym)
Jak říká Otik. Co máte pořád s tou prací.
22. Listopad 2020 - 21:22
Ota (anonym)
Jenže Mio ono je to přesně tak.Když stojim dýl u něčeho na jednom místě tak mě berou svalový křeče do zad že si pak musim lehnout a to někde ve fabrice těžko udělám.Nebo si tam mám lehnout od pásu najednou na zem? A Miluška má stejný problém,takže my se s Miluškou chápeme.Ale teď bych řekl že spíš to Milušce pomáhá že tu jsem.Ona si vzala sluchátka,zavřela oči a leží v klidu a Sergej povídá na mě a tim má ona klid.A zase když už jí vidim že je v klidu tak zase cítim k ní lásku znova,tak já nevim.Najednou si říkám že teď na ní můžu koukat bez keců od rodičů.A doma má synka, synek vylezl s úsměvem mi pozdravil,dal Milušce talíř po večeři a zase zalezl do pokojíku.Je vyšší než já.Už má vousy a chlupatý nohy:). Jen její dcera tu neni.
22. Listopad 2020 - 21:30
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Jenže Mio ono je to přesně
Tak to já už mlčím. Zbytečná debata.
22. Listopad 2020 - 22:03

Stránky

Přidat komentář