77974 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
pozorovatel (anonym)
Odpověď na sem už se nikdo nehrne, proč
Jo,jo dopadlo to všechno špatně.Milča žije už jen ve strachu a tak ani nemá náladu na nic jinýho.Celej svět rozjebanej.Pěkně nám to ta Čína zařídila.Zničila Ekonomiku a plno životů.
16. Září 2020 - 11:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Fernando nepochopil nebo se
Strašnej žvást,Čumil psal normálně,lze dohledat.Ale na někoho se to svýst musí.Zkrátka Milča nepíše,což je škoda,ostatních místních taky,ale snad se v zimě tady sejdou.Chyběj mi.Jsou to převážně inteligentní lidi a miluju jejich toleranci. Mie dodatečně přeju vše nejlepší k svátku,hlavně to zdraví.Vaše čtoucí Pája
16. Září 2020 - 14:03
Andrea (anonym)
Milu,kdepak se touláš?Nikdo sem moc nechodí, škoda,asi podzimní práce na zahrádkách a výlety do přírody.Milu, chodíš do práce? Kluka nech ať se ráno postará, svačinu taky zvládne.Mam někdy pocit, že řešíš věci, které nemusíš a věci, které by jsi řešit měla neřešíš.Tak já mažu na noční, mějte se
16. Září 2020 - 14:55
:(( (anonym)
Jj, ten Čumil tu byl asi dvakrát. Pokaždé psal tak, že dělal rozbroje mezi lidma, starejma mladejma hlavně. Kritizoval prudil a milostivě dovoloval kdo může psát, dobře si to pamatuju. Poprve se na něj vykašlali, podruhe se vykašlali na psaní sem. A on zase zmizel jak pára nad hrncem, nedokázal v dalších dnech napsat nic zajímavého. Jen tady tady všechny naštval kromě té své kamarádky, která sem píše jen něco přes půl roku.
16. Září 2020 - 15:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jj, ten Čumil tu byl asi
To byl nějaký zaprděný dědek důchodce, co jim tady záviděl, že jsou vpohodě i když jim už dávno není dvacet.
16. Září 2020 - 16:49
Návštěvník (anonym)
To byl nějaký zaprděný dědek důchodce, co jim tady záviděl, že jsou vpohodě i když jim už dávno není dvacet.
16. Září 2020 - 16:49
Návštěvník (anonym)
Kravina, psal v pohodě, Taky si ho pamatuju. Ty jsi ta pinda, co všude dělá rozbroje?
16. Září 2020 - 18:47
Ne, (anonym)
Odpověď na Kravina, psal v pohodě, Taky
já jsem ten pinda, co sem psal před pěti a více lety a teď jen pečlivě četl. A ti lidi mi tady chybí, jejich rozhovory hlavně a sranda. Jestli tomu říkáš rozbroje, tak jo.
16. Září 2020 - 19:48
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluško, kup dětem vitamín D
Já sem Majko tu hlavu měla chycenou i včera.Klukovi už dva týdny dávam déčko v kapkách co má od doktorky,tak pak to můžu zkusit vyměnit na tvoje doporučení.Vitamin C sem mu začla taky dávat a ten zdá se zafungoval tak chce jít od zítra do školy.Ale jak vidim že už za chvíli bude 2000 případů denně toho svinstva tak už to neni možný! A chtěji jim tady na jihu ve škole dát roušky na celou dobu školy ale to je taky strašný!! To by moje děti to měli denně devět hodin!! Ať to kurva zavřou radši už,než dělat z dětí pokusný králíky!!!!! na co se pořád čeká??? To neni možný už!!! Já už z toho právě ani nejsem schopná moc psát protože moje mysl je na sračky!!!!! I v té práci,pořád tam lezu ale jak pořád přemýslim tak sem tam zakopla o svuj kýbl!! Hrabe mi z toho!! Jak dopadla tady ta pani co to měla jak sem psala?? Eva se jmenovala?? Evo jak si na tom?? Já čtu teď často pana Flégra protože sem v něm našla svoje myškenky a názory na vir.Píše to jak to vidim i já a působí na mě mile ten pán.S tak chytrym pánem bych klidně poseděla a dala si s nim štrůdl.To jabko jak mi tu někdo poradil sem klukovi nakrájela a až pak si ho fakt vzal.A zdravim Andy,tak vidíš jak to všechno je.Jak se maji tvoje děti?
16. Září 2020 - 19:51
Jedna z vás (anonym)
Odpověď na já jsem ten pinda, co sem
Skutečně můžeš poděkovat Čumilovi, ten to zde rozhasil a pak přešla postupně nálada psát.
16. Září 2020 - 20:22
Pája (anonym)
Uvědom si,že se to da hodit zpět. Na mobilu je to na nic,ale na PC v pohodě.Tak nepiš blbosti.Jeho příspěvky byly milující,hlavně Milču.A to se tobě nehodí.Proč asi?
16. Září 2020 - 20:30
Pája (anonym)
Odpověď na Kravina, psal v pohodě, Taky
Přesně.Je to ona,už ji mám načtenou.
16. Září 2020 - 20:32
Jeden z Marsu (anonym)
Odpověď na Skutečně můžeš poděkovat
to víš že jo. :)))
16. Září 2020 - 20:39
Ne (anonym)
Odpověď na Skutečně můžeš poděkovat
Jo, já vim a ani se nedivím. Přetekla trpělivost.
16. Září 2020 - 20:46
Pils (anonym)
Zdravím všechny, Čumil se mi nevybavuje, jen nějaké rozbroje kvůli povídkám, které byly výborné. Ale že bych kvůli tomu nepsala, to ne. Ty stálí přispěvatelé mi tu taky chybí. Hlavně ti, co se nějak jmenují a nemění to. V těch se vyznám, ostatní mi splývají. Milu, korona nekorona, žít se musí. :)
16. Září 2020 - 20:47
Ale (anonym)
Odpověď na Uvědom si,že se to da hodit
prdlajs. O Milunu nešlo. Ty diskuze šly mimo ní. A povídkách a anketách ani nemluvím, to bylo super.
16. Září 2020 - 20:48
No, (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny, Čumil se mi
ty jsi byla vždycky mimo.
16. Září 2020 - 20:49
Návštěvník (anonym)
Anonymní..radši. Tak nejenom, že mistní nepíšou, ale ještě si to tady vzala na paškál ta zlá babizna
16. Září 2020 - 21:04
ty střevo (anonym)
Odpověď na Zdravím všechny, Čumil se mi
jdeš sem jednou za týden, přečteš poslední dva příspěvky a děláš chytrou.
16. Září 2020 - 21:21
a to (anonym)
Odpověď na Anonymní..radši. Tak nejenom,
je jako kdo?
16. Září 2020 - 21:22
Fernando (anonym)
Odpověď na Fernando nepochopil nebo se
Když někdo napíše dva tři kritické příspěvky, tak přece neuteču z diskuse. To už jsem psal kdysi Seniorkám na netu, Pekárně U zlaté mámy - nečtěte to, nereagujte, bavte se dál mezi sebou jakoby nic. Vždyť co bylo na jiných tématech napsáno sprosťáren i nadávek, hlavně od anonymů! Tady možná narazili i Povídkáři, když některé anketní otázky byly označeny jako přehnané. Zdravím Pilsnerku :)
17. Září 2020 - 0:35
Ale to nebyly (anonym)
dva, tři kritické příspěvky. Tady se to za poslední měsíce hromadilo. A co je to za diskuzi, když se nedá polovina příspěvků číst? S takovou diskuzí se dá jít jen do háje a taky tam už je.
17. Září 2020 - 17:30
Že? (anonym)
Odpověď na dva, tři kritické příspěvky.
Nehledě na to, co to má znamenat kritické příspěvky. Kritizovat může tak Babiše, ne tady diskutující. Přitom tady ty rozpory začaly až před necelým rokem.A diskutující to zvládali, dělali si z toho srandu třeba z jeho agresivních výpadů proti starším vzniklo označení Puchny x Duchny. Prostě sranda a zase se chvíli jelo než zas dorazil a začal prudit a vyčítat a útočit, i anonymně.
17. Září 2020 - 18:03
Návštěvník (anonym)
Kdo?
17. Září 2020 - 18:11
MOHU (anonym)
se mýlit, ale tak nějak se mě jeví, že Čumil + Kača jsou jeden člověk.
17. Září 2020 - 19:10
Jj (anonym)
Odpověď na se mýlit, ale tak nějak se mě
Přesně, takovej Jekyll a Hyde. A to je podstata problému, který se zde stal Ono nikdo nemá zájem bojovat, taky proč.
17. Září 2020 - 19:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jdeš sem jednou za týden,
Odtáni...ze všech diskusí......
17. Září 2020 - 22:31
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jdeš sem jednou za týden,
Pils, je skvělá ženskâ, tak ji neurážej........a odtáhni
17. Září 2020 - 22:33
Návštěvník (anonym)
Zase jedna dobrá diskuse v prdeli.
18. Září 2020 - 3:59
.. (anonym)
Odpověď na Zase jedna dobrá diskuse v
A kdo ti zde momentálně chybí nebo proč myslíš že už je diskuze v prdeli?
18. Září 2020 - 7:06

Stránky

Přidat komentář