78173 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na ač by možná někdo nerad
Já nikoho nemasíruju.My píšeme tak 1-2x denně s tou kamarádkou.Takže sem ani tady nikoho nevyměnila.Jen prostě tady ty kecy od někoho že si jen stěžuju mi lezou na nervy.Tak ať si dotyčný stěžuje taky.Doma mam zákaz si stěžovat tak o tom někdy píšu ale když mi někdo píše ať si nestěžuju tak mi pak nebaví psát.Přitom bych ráda o někom tady četla.Ale jen o těch co píšou taky o sobě.U Radka a Lucky sem přemýšlela to risknout a sejít se s nima ale Ráďa je prý hospitalizovanej jak psala Alča.Do krámu teď roušku taky nenosim,nějak sem to vzdala.Blíží se škola a jestli to dotáhnou tak s tim stejně nic nezmůžu.No sedim teď pod stromem v parku a vyhánim od sebe mravence a brouky,nějak je jich tady jak namrdáno.Jeden mi zalez i za košili a nevim jestli sem ho už vyklepala.Se Sergejem to mam jako na houpačce a chvíli se hádáme a chvíli ne.Už je to takhle divočejší asi tři týdny.Jeho průsery si vylejvá na mě takže tak:-(
16. Srpen 2020 - 18:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Když jsem si přečetl co psal
Kdo to je Čumil? Někdo z těch nových?
16. Srpen 2020 - 18:40
Návštěvník (anonym)
Hlavně ti fylozofové. Těch tu je.
16. Srpen 2020 - 18:50
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Kdo to je Čumil? Někdo z těch
Známej Káti z bývalý práce. Snad měl někoho blízkýho, kdo se podobal Milče. Dvakrát sem psal, normálně i logicky, ale místní to až na Sany nepobrali. Hlavně Alešek z toho udělel hysterickou scénu. A teď se neví na koho hodit, že už je problémy Milči nezajímaj, tak hledaj viníka. A to má bejt ten pán, co psal dva x. :-) Neboli dva dny pár příspěvků. To je vše.
16. Srpen 2020 - 18:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nikoho nemasíruju.My
Milčo, že si stěžuješ to je pravda. Ale proč bys nemohla? Kdo bude chtít zareaguje, kdo ne bude mlčet.
16. Srpen 2020 - 19:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já nikoho nemasíruju.My
Milčo, jak to má s řidičákem, už něco ví? Za 14 dní by měl nastoupit do práce?
16. Srpen 2020 - 19:04
hm (anonym)
Odpověď na Hlavně ti fylozofové. Těch tu
URČITĚ MÉNĚ NEŽ RÝPALŮ.
16. Srpen 2020 - 19:05
Návštěvník (anonym)
Strašnej blábol. Společné věci. Teatrální odchody, touha pomoci radou, touha vypsání se něčeho tíživého. Teatrální odchod nikdo nepředvedl, o radách to tu je a o tom napsat co mě štve taky. O čem by jinak měla být diskuse?
16. Srpen 2020 - 19:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na URČITĚ MÉNĚ NEŽ RÝPALŮ.
Proč jsem to napsal jsi asi nepochopil/a.
16. Srpen 2020 - 19:13
Ne. (anonym)
Odpověď na Sice si tu stejně jako já
Aleš Miluně jasně napsal, že spolu nemají nic podobného. Už mu asi to Milunino přirovnávání k němu vadilo. Je to normální člověk, pracuje, dluhy nedělá a další. Jen má zálibu v cikánkách, každý máme něco.
16. Srpen 2020 - 19:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Strašnej blábol. Společné
To víš, Čumilové a Realisté v plné polní. Jen těch filozofů s tvrdým tu je málo.
16. Srpen 2020 - 19:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aleš Miluně jasně napsal, že
Naopak. Psal jí, že to mají stejně, že taky mu ke štěstí stačí byt a peníze. Za to se mu tu vysmáli. Komu by to nestačilo.
16. Srpen 2020 - 19:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To víš, Čumilové a Realisté v
Aspoň někdo pochopil, proč jsem ty fylozofy vypíchl. Třeba autor myslel fyziky?
16. Srpen 2020 - 19:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Známej Káti z bývalý práce.
Jo tenhle arogantní debil, už si vzpomínám, to jsou ale sakra náhodičky kde člověk nepotká kolegu.
16. Srpen 2020 - 19:19
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aleš Miluně jasně napsal, že
Proč byl Aleš v blázinci, když je normální?
16. Srpen 2020 - 19:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jo tenhle arogantní debil, už
Nedělej mentála. Jasně o něm Káťa psala, že chodil do sázkovky a že mu o diskusi řekla. Jeho zajímala Milča, nikdo jiný a choval se na poměry tady pěkně.
16. Srpen 2020 - 19:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nedělej mentála. Jasně o něm
Oprava. Ne Káťa, ale Kača.
16. Srpen 2020 - 19:25
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Proč byl Aleš v blázinci,
Aleš? Zhroutil se v mládí. To se tak někdy v životě stává, když tě potká neštěstí. Jsi na Doktorce.
16. Srpen 2020 - 19:50
nojo (anonym)
Odpověď na Aspoň někdo pochopil, proč
hysterických fylozofů kam se podíváš ... ty budeš asi hooodně vzdělanej, to nebude jen tak, asi opravuješ diktáty ve škole nebo sekretářce :-)
16. Srpen 2020 - 19:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Sergej se to doví v září jak mu to dopadne s papírama.Jestli to dopadne dobře tak v září už snad do práce pujde a kdyby nedopadlo tak nevim co pak budu dělat,asi bych pak někam šla.Září,říjen vše bude rozhodující.Tyhle dny je vše vygradovaný i napětí tak ať se mi pak nikdo nediví že nemam z ničeho radost.A chci se zeptat,jak tu Lalla včera psala,tak Lalla je i ten povídkář? Docela sem čuměla.
16. Srpen 2020 - 19:55
nojo (anonym)
Odpověď na Sergej se to doví v září jak
Lalla někdy píše i bez podpisu, teď tipuju, že si vzala na paškál český jazyk a psaní tvrdého "y". Jako povídkář mne napadla už mnohem dřív. Je takový malý český chameleonek :-)
16. Srpen 2020 - 20:01
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sergej se to doví v září jak
Jak můžeš jít pracovat, když budeš budit syna na vlak do školy.
16. Srpen 2020 - 20:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Aspoň někdo pochopil, proč
nebo intelygenty
16. Srpen 2020 - 20:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Lalla někdy píše i bez
Lalla byla samý překlep hlavně, takže těžko. To píšu já a musím říct, že kdo kritizuje měl by být sám dokonalý. A to jsem já, prosím.
16. Srpen 2020 - 20:20
Néééé (anonym)
já jsme Lalla.
16. Srpen 2020 - 20:21
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Lalla někdy píše i bez
Já celou dobu myslela že ty povídky psal chlap.Ani tomu nemůžu uvěřit že Lalla.Anonyme přes září počkam až si kluk zvykne a jak to bude s Koronou a jestli Sergej nikam nepujde tak v říjnu pujdu buď do práce a nebo do blázince se necham zavřít.Protože tak jak to je teď, vim že dlouhodobě nevydržim.Už mi to nepomáhá ani venku.
16. Srpen 2020 - 20:30
To (anonym)
Odpověď na Já celou dobu myslela že ty
nepsala Lalla ty povídky, ale její mladší kolegové z práce asi.To je tady normální. A nejlepší je drbat lidi co tu nejsou, hnus.
16. Srpen 2020 - 20:44
A (anonym)
nejhorší, je, že ty největší sviňárny sem dnes píše ten chlap.
16. Srpen 2020 - 20:46
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na nepsala Lalla ty povídky, ale
Aha,tak to tu pak Lalla měla rozvětvený že se mezi sebou znali.A já myslela že tu sem jediná skym se tady někdo zná.
16. Srpen 2020 - 20:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nejhorší, je, že ty největší
Jaký chlap?
16. Srpen 2020 - 20:53

Stránky

Přidat komentář