77104 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Dalibor (anonym)
Odpověď na Milu, nejsem přímo z Karviné,
pro sa,m pal,mila poradím ,,Nazdar alká,či,já jsem taky al,káč,pokud chce někdo poradit,jak se zbavit závislosti?ono to jde,ale musí člověk chtít,já zatím nechcu,jen jsem něco zkusil a funguje to,nestojí to skoro nic,jen vlastní snahu a užívat bylinky,které doporučím. ,Dalibor, , IP: ***.***.56.38, pošlu ti návod na čaj nebo dovezu, Kar .viná - Or.lová znám naproti střediska můžeš pak počkat.
4. Srpen 2020 - 7:06
Miluno (anonym)
Odpověď na No byla bych moc ráda, škoda
jdi už do háje s tím věčným naříkáním. Už to leze krkem. Kdyby jsi chodila do práce a řádně se starala o děti, tak nebudeš mít čas vymýšlet kraviny. Sergej živí i tvoje děti a ta pořád vyskakuješ. Sama nejsi schopná pro svoji lenost se o ně postarat, tak drž hubu a krok. A co komu udělali tvoje rodiče, že je zkoušíš už tolik roků?
4. Srpen 2020 - 10:52
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Kdybych chodila k tomuhle blázinci ještě do práce co teď doma mam tak se z toho poseru.Vrátit se urvaná domu a doma rozlítanej chlap,chvíli nezavře hubu má bohužel teď zase tohle období že nezavře hubu.Byt mam přeplněnej krabicema jak sem teď něco pořád kupuje.Spí málo takže dlouho do noci straší a od rána opět otravuje,takže jako nevim jak bych se na práci vyspala.Kdybych šla na ubytovnu tak zase tu nechci nechat děti.Ale jestli tu nebudu mít sledující která se mi zalíbila tak se radši budu svěřovat novej holce kterou sem si našla na internetu a má taky ukrajince ale ten ji bohužel i občas natáhne i když prý ten její je vzdělanější a psala že je ráda že si píšem že se na to tak necítí sama.Poznala sem jí včera,zrovna k svátku.Tak uvidim jestli mi to s ní bude pomáhat.
4. Srpen 2020 - 12:40
No, (anonym)
Odpověď na Kdybych chodila k tomuhle
ono lidi, kteří přes den nepracují, nesportují, neunaví se, tak v noci nespí, protože to organizmus nepotřebuje. Ale to se ti těžko vysvětluje. Vy radši nakupujete, podivně přicházíte k penězům a doklapne vám to až budete na dně. Co pořád kupujete v krabicích?
4. Srpen 2020 - 12:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na ono lidi, kteří přes den
Mě se chce obvykle spát kolem 1h a pak potřebuju nejčastěji 7-8h spánku.Hlavně když sem nervově unavená tak určitě těch 8 a možná i víc.Já sem právě spíš spáč i když nepracuju tak spaní je moje záliba.A on má období jako teď kdy mu stačí 4h spánku,takže to bez práce funguje hlavně na něj.Peníze má pořád ty od táty a příbuznej mu dal za pomoc na autě.Já bych nekupovala nic,já nic nepotřebuju,to dělá všechno on.Objednává si zboží z eshopů,co ho prostě napadne tak objedná,takže se u nás kurýři netrhnou.A sežral mi všechny Rivotrily.
4. Srpen 2020 - 13:54
Anonym (anonym)
Miluno,co dělají jeho rodiče,fakt tomu věříš že má prachy u Ukrajiny,to jsou drogy, sám je bere, tohle špatně zkonci to snad víš
4. Srpen 2020 - 14:00
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mě se chce obvykle spát kolem
Miluno, ty jsi blb, spánek jako záliba, to je i na tvůj mozeček moc. A lžete si navzájem a ty lžeš tady, ty peníze od táty. Ta pomoc na autě měla hodnotu desítek tisíc? To je fakt dobrej, škoda že línej, mohl by se tím živit:)))). Sežral ti rivotrily a ty nemáš co žrát, viď?
4. Srpen 2020 - 14:01
Návštěvník (anonym)
Miluno, už loni na podzim vás honili, vzpomeň si na to.
4. Srpen 2020 - 14:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Mě se chce obvykle spát kolem
Jak bohatej ukrajinec šel do České republiky rozházet dědictví. Tak této pohádce snad nikdo nevěří. Miluško, vzpamatuj se. Za co mu odebrali řidičák? Vždyť bez něj může být i rok. Dostala ses z větších průserů, dostaneš se i z tohohle. ALE je nutný jít pracovat. Do dvou měsíců budeš mít na kauci na menší byt, kam se s dětmi odstěhuješ. Zbav se toho psychopata. Ať se ti to líbí nebo ne, práce je východisko z tvé situace. Ten tvůj magor už pracovat nepůjde a ty se z toho zblázníš.
4. Srpen 2020 - 14:13
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Tak prachy má po babičce už sem psala,který mu dal táta a za auto mu dal 2000 ale to nestojí za řeč.A nic sem si nevšimla že by něco bral.A to na podzim bylo něco jinýho,měl problemy s jednim chlapem a poprali se a prostě pak nějaký problemy z toho.Je mi jasný že mi možná všechno neříká ale ty prachy vim že má takhle fakt od rodiny.A jo já mam spánek opravdu jako zálibu,proč se tomu tak divíš? Vždyť je to velká součást života a někoho to prostě baví.
4. Srpen 2020 - 14:25
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jak bohatej ukrajinec šel do
Sebrali mu že nadýchal.Ale to nejde se odstěhovat.To neni jednoduchý teď potom co už tu mam věcí,všechny občanky na tenhle byt.Nejde se jentak sebrat sama a jít a ještě přednim když je doma.Začal by mi dělat peklo když nemam už oporu v nikom jinym.Třeba to někdy udělam ale teď ještě neni ta správná chvíle.Já se prostě snažim to nějak vydržet a říkam si že teď má takový období a pak se zase "snad" zklidní.Nevim co by tu dělal třeba rok bez práce.Teprve se dozví jak mu to dopadne.
4. Srpen 2020 - 14:36
Obrázek uživatele bianka
bianka
Milu a víš co je povinnost? Můžeš to definovat? Protože to je taky součást života a moc důležitá.
4. Srpen 2020 - 14:37
Anonym (anonym)
Prosím tě,tak proč tenkrát chodil do práce, Miluno snad nejseš tak blbá,že mu to věříš,se budeš divit až k vám vlítnou policajti a budou u toho děti,ty seš fakt hrozně hloupá
4. Srpen 2020 - 14:38
Ne. (anonym)
Miluno, "dědictví po babičce" jak tomu říkáš, jste už dávno prožrali. Co tam máš dál? Spánek jako záliba, jsi fakt tak blbá?
4. Srpen 2020 - 14:46
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Je to dědictví po babičce.Já to viděla,v tomhle nemam důvod mu nevěřit.Do práce chodil když babička ještě žila,to ještě ty peníze neměl.Prostě sem tim od něj zajištěná taky ale mínus toho je tohle že neumim být s nim nonstop a byt je menší.Vybral menší protože jsou levnější ale prostě já vim že sem sama jiná a ta představa ještě teď k tomu někde makat by mě hráblo.Stačí jak čekam co přinese podzim.
4. Srpen 2020 - 14:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Miluno, "dědictví po babičce"
Neprožrali.Už sem tenkrat psala že to zajištění je tak do zimy tim,nebo nejdéle do jara.Jo až to prožerem tak to bude rozhodující a pak se to rozhodne bych řekla.Ale jestli nás nezmrzačí Korona.
4. Srpen 2020 - 14:57
Anonym (anonym)
Jak čekat,korona tu bude už pořád,to jako nebudeš dělat a necháš se živit,to ti není hanba,teda ty tvoje rodiče jsou chudáci a o dětech ani nemluvím,oni se za tebe stydí
4. Srpen 2020 - 14:58
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Je to dědictví po babičce.Já
Tak si to ujasni. První bylo dědictví po babičce, to jsi psala, že jste už prožrali. Pak byly peníze od táty, který je taky v Evropě. To už je taky pryč. Takže teď je to dědictví po další babičce????:)) Nechceš to tady vyhledat, aby sis oživila paměť?
4. Srpen 2020 - 15:05
di (anonym)
Už i já říkám je to marné. Miluno ty do práce nepůjdeš a on taky do práce nepůjde. Tobě to sice vadí ale nic s tím neděláš. Jen čekáš že se to samo vyřeší ale samo se nic neudělá.
4. Srpen 2020 - 15:08
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Neprožrali.Už sem tenkrat
Pak se to rozhodne? Snad rozhodnete. Jak ale peníze dojdou, bude možná už pozdě rozhodovat.
4. Srpen 2020 - 15:21
Obrázek uživatele bianka
bianka
Odpověď na Už i já říkám je to marné.
Di máš pravdu, já jsem taky dlouho vydržela, než jsem začala psát : je to marný. Ono to doopravdy je.
4. Srpen 2020 - 15:23
Mia 22 (anonym)
Odpověď na Di máš pravdu, já jsem taky
Ono to 100x nic časem každýho udolá.
4. Srpen 2020 - 15:49
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Sebrali mu že nadýchal.Ale to
Miluš, kolik nadýchal? Vždyť i za 0,3 promile odebírají na půl roku až rok. A i 25 tisíc pokuty. Nad jednu promili je to trestný čin.
4. Srpen 2020 - 17:14
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Tak si to ujasni. První bylo
To si ty jen špatně pochopil.Už jednou sem tu psala že tyhle prachy vydrží tak do zimy max do jara.Jsou to prachy po babičce co mu dal táta,zamotáváš to jen ty.A co,stejně už neni o co stát v tomhle životě tady,proto seru i na praci a hledam jen klid,nic jinýho mi nezajímá.I ve zprávách se bojí až všichni děti nastoupí do školy tak co bude.Stejně už je ten život podělanej tak tohle mam bonus k tomu navíc.Buď se to nějak vyřeší časem nebo si to hodim jak sem tu psala.Prostě už jen čekam.
4. Srpen 2020 - 17:15
Sledující (anonym)
Odpověď na To si ty jen špatně pochopil
Ahoj, chodím do prace, tak se moc nechytám sem psát. Ale taky si myslím že potřebuješ kolem sebe nový lidi, novy podněty, nově se zakoukat, zkrátka nakopnout. Takže mezi lidi. Doma koukat na chlapa, bych se zcvokla. Jsem ko po práci a jdu si zdřímnout. Venku leje, tak vegetíme v posteli.
4. Srpen 2020 - 17:20
Petr (anonym)
No jo plán a povinnosti se plnit musí a zákony ctít, to jsme jednou jeli a řidič autobusu měl nehodu, nepovažoval to nějak za důležité, nenahlásil to PČR nezavolal. Divili by jste se s takové celkem nepatrné záležitosti, měl dost velké problémy. Teď si dává velký pozor.
4. Srpen 2020 - 18:00
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ahoj, chodím do prace, tak se
A jakou máš ty práci? Ja si začla psát s novou holkou a mezi lidi se mi kvuli Kovidu právě zatim nechce,to je právě to blbý že tim Kovidem se všechno stížilo.Pořád čekam jestli se to s Kovidem nějak vyřeší třeba očkovánim,nebo jestli se nakazíme postupně všichni nebo co teda bude:-(
4. Srpen 2020 - 18:17
co kecáš? (anonym)
Odpověď na A jakou máš ty práci? Ja si
Kovid se zde zjevil letos a ty nepracuješ spoustu roků. Pořád nějaké výmluvy, jsi líná jako veš.
4. Srpen 2020 - 18:32
Miluno (anonym)
Odpověď na A jakou máš ty práci? Ja si
někde jsem četla, už nevím kde, že očkovací sérum proti Kovidu bude hodně, hodně drahé. Tak na to nespoléhej.
4. Srpen 2020 - 19:10
jj, Miluno, (anonym)
vakcína, která je v nedohlednu, by měla stát asi 400euro jedna. Krát 10 000 000 občanů, tak si to spočítej, kdy na to bude stát mít. Možná bys měla přiložit ruku k dílu a státu pomoci.
4. Srpen 2020 - 19:24

Stránky

Přidat komentář