74292 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Kača (anonym)
Odpověď na Kačo, ten boj byl myšlen jako
Ano, chápu. To je normální. Ale v době "po viru" mám strach i z nenávisti. Už nyní chtějí lidi vědět, kde jsou nakažení. Přesně. Kde ti lidé bydlí. Prý aby věděli komu se vyhnout. Dobře, chápu, že každý má strach. Ale bojím se, aby někomu nešiblo v hlavě a někomu neublížil. Potom mám obavy, že přijde chudoba. A až lidi budou bez práce, budou chudí, budou hledat nepřítele. A tím se stane důchodce. Nebo i invalida. Obávám se, jak epidemie ovlivní lidské vztahy.
25. Březen 2020 - 20:23
Sany11 (anonym)
Odpověď na Ano, chápu. To je normální.
Kaco, myslim, ze tak hrozne to nebude. Doba za valky a po valce byla jiste horsi a taky se lidi nevrazdili na potkani pro kus chleba. A na jednu stranu.....lidi jsou priserne zhyckani, rozmazleni, da se rict i lini a pohodlni, ono by je to treba i naucilo si zase vazit potravin a nemuset chtit za kazdou cenu vsechno a co nejrychleji. Mozna prestane doba konzumniho cloveka. To bych si docela prala.
25. Březen 2020 - 20:39
Fernando (anonym)
Moc hezky napsáno, Sany. Souhlasím a zdravím.
25. Březen 2020 - 20:52
Sany11 (anonym)
Odpověď na Moc hezky napsáno, Sany.
Tez Te zdravim, Fernando. A dekuji. :)
25. Březen 2020 - 21:04
Kača (anonym)
Odpověď na Kaco, myslim, ze tak hrozne
Kéž bys měla pravdu. Asi blbnu z knížek...a z diskusí na Novinkách, kde to nenávistí kvete. A s tím konzumním člověkem to naprosto souhlasím. Ta neúcta k jídlu, k vodě...kéž by si to lidi uvědomili a začali sami žít skroměji. Ne až když jim to někdo nakáže.
25. Březen 2020 - 21:16
Obrázek uživatele bianka
bianka
Zloba, závist, zášť, snad pominou.....? Tak tomu nevěřím.:-(
26. Březen 2020 - 6:06
Obrázek uživatele bianka
bianka
Zajímal by mě váš názor. Jednu mámu pokročilého věku navštěvuji denně dospělé děti. Za dveřmi sundají roušku / jak by jedli a pili?/ a dají si, co máma uvaří. Pak si zase roušku u dveří nasadí a jedou domů. Ojedinělý případ? Ale kdepak. Naštěstí ne ten můj, já mám skype. A jídlo mi děti dávají k vrátkám.
26. Březen 2020 - 6:29
Obrázek uživatele bianka
bianka
No a na diskusi k článku, že umírají hlavně senioři napsal jeden diskutující: Já mám takovou radost, Babiš přichází o voliče.
26. Březen 2020 - 6:37
Sany11 (anonym)
Odpověď na No a na diskusi k článku, že
Bianko, hovada byla, jsou a budou. V kazde
26. Březen 2020 - 7:33
Sany11 (anonym)
Pardon .....dobe.:-(
26. Březen 2020 - 7:34
no (anonym)
my Češi jsme známi tím, že se semkneme tehdy, když je nějaký průšvih. Já potkávám ohleduplnost a solidaritu, o šmelině a zlobě jenom čtu, že se stalo někde. Takže Kačo doporučuji méně číst, více koukat kolem sebe. Stejně pro bianku - záleží na tobě, co chceš vidět nebo číst. Jsmezávistivé bestie, ale máme i "zdravé" srdíčko na správném místě. Lidé tančí a zpívají na balkónech, tleskají lékařům a sestřičkám, vtipná videa záchranářů a hasičů, dobrovolníci, pomáhající, chytré hlavičky vymýšlevící různé vychytávky .... Doporučuji poslední číslo časopisu Reflex ( 13 ), kde je na titulce bioložka Soňa Peková s názvem " JSEM TVRDOHLAVÁ " a uvnitř rozhovor s ní. Velmi poučné, polopatistické a uklidňující vysvětlení. Přijdou si na své i muži - fota hezky stavěných žen v rouškách, které toho na sobě moc nemají. Teda kromě roušky vlastně nic :) A další zajímavá povídání. Když odmyslíme histerii a přehnané jobovky, nepřipadá vám tahle doba dobrodružná ve smyslu odkrývání toho ryzího v člověku? Korona na přetvářku nereaguje, té jsou nějaké hry na něco šumák :)
26. Březen 2020 - 9:55
no (anonym)
jeden malý příklad z mého okolí. Sousedka,vitální důchodkyně, několikrát týdně sama od sebe desinfikuje společnou chodbu. Letos jí bude 80, je zvyklá jezdit na výlety a žít společenský život. V tomto období věnuje svoji energii pro zdraví své i ostatních. Přispůsobila se dočasným podmínkám
26. Březen 2020 - 10:09
Kača (anonym)
Odpověď na Zajímal by mě váš názor.
Věřím, že to není ojedinělý případ. Jen těžko se k němu vyjadřovat, když nevíme jaké mají vztahy. Třeba je to pro tu mámu jediné štěstí co má. Každý nemá psychiku nastavenou tak, že může žít v izolaci bez kontaktu. Na FB jedna paní právě dala naštvaný příspěvek, že nějaký syn pořád leze za matkou. Proč ji ohrožuje. A jak se tam rozpoutala debata, vyšlo z toho, že hodně lidí, hlavně seniorů, toto chování schvaluje. A mladí psali, že zkrátka nedokáží nechat mámu, tátu samotné. Že vidí, jak jsou rodiče z izolace nešťastní i depresivní. Takže za mne, když si to ta máma výslovně přeje, ať za ní chodí. Než aby se utrápila.
26. Březen 2020 - 11:13
Kača (anonym)
Odpověď na No a na diskusi k článku, že
Bianko, ale jsou tam i opačné extrémy...třeba, že by "chvilkaře" měli stavět ke zdi...a to napsal 83 letý pán. Jelikož na tu diskusi z 80% přispívají důchodci a voliči Babiše, je jednoduché je hnusným příspěvkem vytočit. A o to pisateli šlo. Čas od času tam někdo rozčeří hladinu...
26. Březen 2020 - 11:19
Kača (anonym)
Odpověď na my Češi jsme známi tím, že se
Koukám kolem sebe a vidím byt. Dodržuji totiž karanténu. Na nákup chodím jednou týdně. Takže čtu.
26. Březen 2020 - 11:26
Kačo (anonym)
Odpověď na Koukám kolem sebe a vidím byt
ty jsi úžasná. Máš na starosti 5 dětí, vařit jim, učit se s nimi, zabavit je a ještě máš hromadu času trčet na diskuzích. Obdivuju tě.
26. Březen 2020 - 12:20
Návštěvník (anonym)
ne, lže, nevěřím jí ani slovo
26. Březen 2020 - 12:51
Kača (anonym)
Odpověď na ty jsi úžasná. Máš na
Já vím že jsem úžasná :). Mám čas až do tří, heč.
26. Březen 2020 - 13:06
Kača (anonym)
Odpověď na ne, lže, nevěřím jí ani slovo
Já vím. Protože jsem nějaká Katcha a Míla k tomu. Komiku :). Jen škoda, že mi nechceš napsat, kde tyto dvě dámy píší...
26. Březen 2020 - 13:09
Kača (anonym)
Milu, proč nepíšeš? Jsi v pořádku? Ozvi se aspoň krátce, prosím.
26. Březen 2020 - 13:11
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Co pořád s Kači máte že by lhala? Nějak nechápu? Ja tě zdravim Kači a Bianko jak si mi naposled psala tak sem se nad tim zamyslela.Teď sem nepsala protože mam Sergeje fakt nalepenýho za krkem celý den.Poslední dva dny jsme ale celý dva dny prosexovali.Jak sem sex pořad poslední dobou nechtěla a on už byl z toho nešťastnej a najednou se změnil a jak sem si dřív stěžovala tak teď z něj pravej opak.Celý dva dny mi rozmazloval uspokojovánim a právě že se mi sám od sebe začal věnovat ručně prstěnim a lízánim.Já ho nepoznávam.Celý dva dny sem měla krásný prstění.Pěkně dva prsty a pořádně jel uvnitř až do těch zvuků krásných čvachtavých:-D ..No prostě tohle sem si celou dobu přála aby chlap tohle dělal sám od sebe.Aby si hrál,jednou se mu povedli i čtyry prsty.Ty orgasmy u toho jsou nádherný,jeden trval snad i půl minuty.No konečně sem uspokojená pořádně,konečně! Sama nechápu ale jak se mohl takhle proměnit a snaží se a jak už sem psala,začlo to tim když sem sex delší dobu odmítala.No a jinak si na to asi zvykam že jsme spolu 24h denně,jen mi jde o to ať se neožírá.Když teď nepil vše je lepší.Akorát je mi moc líto že pár jiných ukrajinských chlápků který sem měla oblíbený tak se nějaký vrátili na Ukrajinu:'( .. i Sergejovo kamarádi,tim tady nějaký kamarády ztratil.Ani nechci pomyslet co ten krásnej z práce,jestli tu vůbec ještě je.No a jak tady píšete o rodičích,tak moji to stejný.Už několikrát mi psali ať přijdu,táta chce po mě ať ho ostříham,nevim proč nechce počkat.Člověk chodí nakoupit,takže v potencionálnim riziku je vždy a oni to neřeší,nepřemýšlí kdybych byla nakažená.Prostě už 3x psal kdy už k nim zajdu.
26. Březen 2020 - 13:16
jj (anonym)
Odpověď na ne, lže, nevěřím jí ani slovo
sladká jak had
26. Březen 2020 - 13:31
Návštěvník (anonym)
„I kdybych skončil cestu svoji..... a ležím pohřben v černé tmě,...... za horami a černými hrady,..... vždycky se slunce usměje.“..... Jim Čert, V západních krajích
26. Březen 2020 - 15:19
Kača (anonym)
Odpověď na Co pořád s Kači máte že by
Ahoj Milu, to jsem ráda, že jsi v pořádku :). A to ve všech směrech. Třeba si Sergej tvou nechuť k sexu vyložil že tě to s ním nebaví a tak se začal snažit. Tak hlavně že jsi doma spokojená ;). Já mám teď utrum. Spím s dětmi v ložnici, muž spí v obýváku. Pak si to vynahradíme... S rodiči je to těžké. Máma je doma, daleko ode mne, jen si voláme. Nedokážu si představit, že by bydlela tady, chtěla abych za ní přišla a já nemohla. Asi bych to řešila procházkou na vzduchu, bez doteku. Jenže když táta chce ostříhat, tak to nevím. Otázka je, jestli tě k nim neláká, aby tě viděli. Určitě mají o tebe starost. Taky tě milují. Jdu si hrát na učitelku...docela mě to chvílema i baví, jen kdyby se děťátka u toho tak nehádala...
26. Březen 2020 - 15:29
Kača (anonym)
Odpověď na sladká jak had
Hady mám ráda, tu sladkost jsem asi okoukala od nich :D
26. Březen 2020 - 15:31
praskej (anonym)
Odpověď na Hady mám ráda, tu sladkost
a pořád zde nekecej ty kraviny. Jo a Mína zde psala začátkem března, pokud si to nepamatuješ. Ale ono je to těžké, žeáno, když používáš několik nicků.
26. Březen 2020 - 16:15
Kačeno (anonym)
Odpověď na Hady mám ráda, tu sladkost
jsi blbá, zase jsi nic nepochopila, rozhodně to nebyla lichotka.
26. Březen 2020 - 16:18
jj (anonym)
kača Katcha, Kacca a další si nepamatuju na tom jiném webu jak na to přišli, to ví Aleš
26. Březen 2020 - 16:25
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ahoj Milu, to jsem ráda, že
Kači je to možný že máš pravdu.Já mu sex odmítala už delší dobu a jak se vrátil od příbuzného tak sem taky nic nechtěla.Už byl z toho nešťastnej.Pak vymýšlel jestli nespim s jinym.Přitom já neměla chuť kvuli Koroně.Takže dva dny uplně krásně prosexovaný ale teď už je zas nuda.Chybí mi i jiný chlapi jen na pokoukání,chybí mi ty bary a restaurace.Achjo:-( Nic mě nebaví.On si teď chvíli čte ale já sem nějak znuděná.S těma rodičema je to hrozný viď,jak se člověk bojí k nim chodit aby je neohrožoval.Já už nevim jak takhle žít.Dyť je to hrůza.To je pořád člověk jen nesvuj.Nejlíp by udělal kdyby byl zavřenej jen doma.Jenže Sergej ještě bude muset jít na firmu něco řešit a co až pujde v květnu do práce a děti zas do školy až budou muset jít.Tak se ti Kačo daří děti zabavovat,to je dobře.Z tvého psaní jde energie i v této situaci.Mam tě moc ráda Kači.
26. Březen 2020 - 16:43
Miluno, (anonym)
Odpověď na Kači je to možný že máš
Sergej se určitě bojí že tady pro něj nebude práce a bude se muset vrátit
26. Březen 2020 - 16:50

Stránky

Přidat komentář