74207 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na scifi je to pro tebe, ale
Máš pravdu nic na tom neni.Jestli tady lidi mysleli romantiku jen v procházkách do přírody ,to se Sergejem mívam normálně,jen mi nenapadlo že je to zrovna ta romantika.
17. Leden 2020 - 15:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Anonym (anonym)
Odpověď na A celkově mi to připomíná
Vidíš, třeba pro mě byla romantika včera, když jsme si vzali oba dovolenou a manžel mě pozval na výlet do Prahy. Krásně jsme si vše prošli, zašli na oběd, večeři a pozdě večer se vrátili domů. Nádherný den. Pro mne to byla romantika i po těch 30 letech co jsme spolu. A myslím, že pro něj taky.
17. Leden 2020 - 15:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Ano Milo, zamilovat se může
To je spíš smutný to idealizování si partnera.Když sem si někoho v minulosti idealizovala tak se z něj vyklubal časem akorát šmejd.A motýlky v břiše to myslíš ty tlaky a šimrání? To je skrytá chuť na sex.
17. Leden 2020 - 15:58
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Vidíš, třeba pro mě byla
Tak tady sem pochopila že pro každého romantika znamená něco jinýho a v tom je ten zakopanej pes proč si nerozumíme.To co si popsala by pro mě byl krásnej den,skvělej výlet ale romantiku v tom nevidim.Já vidim romantiku ve svíčkách,kolem krásný prostředí přírody ať už někde v lesích,loukách,horách,moře to je jedno a ležení,hlazení,ploužáky.To bych nazvala romantikou já.Nebo ležení ve dvouch na osamělém místě pod šírákem a kolem vůně z louky.
17. Leden 2020 - 16:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak tady sem pochopila že pro
nepochopila jsi vůbec nic, protože jsi to nikdy nezažila. Romantická láska, za milování....je naprosto jasný stav. nesnaž se tomu rozumět.
17. Leden 2020 - 16:28
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na nepochopila jsi vůbec nic,
Já sem psala co je pro mě romantika.A romantická láska to je zas něco jinýho a nikdy nic věčně neni romantický,vše je nejvíc jen ze začátku.Určitě ne všední bydlení s někym.A jestli myslíš bláznivé zamilování tak to sem zažila tolikrát,takže vim co myslíš.
17. Leden 2020 - 16:46
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Ono je to spíš poblázněnejch ženskejch stav mysli.Znam to dobře.
17. Leden 2020 - 16:48
... (anonym)
Naopak,Miluna už byla tolikrát zamilovaná.A jestli je pro tebe romantická láska zamilování,tak to asi snad během života zažil každej.
17. Leden 2020 - 16:53
haha (anonym)
Milčo to je tím že jsi realista a anonym má nejspíš hlavu v oblacích.
17. Leden 2020 - 17:39
Pils (anonym)
Lallo. tipovala jsem, že ten krásný příspěvek v 11:51 je tvůj. JInak - motýlci v břiše, to je krása, to je fakt. A opravdu bývají v každém věku, toho jsem i já důkazem. :-)
17. Leden 2020 - 17:58
Lalla (anonym)
Odpověď na Lallo. tipovala jsem, že ten
No teda Pils, to mám radost, užívej si to se vším všudy. To je fantastický...
17. Leden 2020 - 18:12
Obrázek uživatele bianka
bianka
V břiše motýlci, jo? :-) Ale zní to krásně.
17. Leden 2020 - 18:20
Pils (anonym)
Lallo, Bianko, to nejsou ale dnešní motýlci. Chtěla jsem tím říct, že jsem je zažila prakticky v každém věku, jen mezi nimi musí být určitý odstup - čas na to, aby člověk nabral dech. A nikdy to pro mě nejsou jednorázoví motýlci, ale mnohaletí. A samozřejmě nejlepší je ten poslední, který způsobí, že všichni, co byli předtím, jsou tak nějak zapomenuti.
17. Leden 2020 - 18:49
Lalla (anonym)
Odpověď na Lallo, Bianko, to nejsou ale
Jo tak to mně s e to stává taky celý život.....
17. Leden 2020 - 19:28
Sany 11 (anonym)
Jo motylci….taky je znam dost dobre. A povazuji se za romantika. Je to i zpusob komunikace, napr.
17. Leden 2020 - 19:29
Sany11 (anonym)
Odpověď na Jo tak to mně s e to stává
:)))))) Nejsi v tom sama.
17. Leden 2020 - 19:30
Ondra (anonym)
No jo,to je sranda.Tak ženský motýlkům v břiše říkáte romantická láska a my chlapi tomu říkáme normální nadrženost:)
17. Leden 2020 - 19:54
Lalla (anonym)
Odpověď na No jo,to je sranda.Tak ženský
Hmmmm, motýlky jsou to, když se zamiluješ, ještě se jen tak "očucháváte", stydíte se trochu před sebou, rozpaky....ale ještě to není o úplném sexu. Nadrženost je stav, kterou máš, Ondro, bez ohledu na zamilovanost, ne?
17. Leden 2020 - 19:57
Ondra (anonym)
Odpověď na Hmmmm, motýlky jsou to, když
Já nevim Lallo.Já jiný motýlky neznám než z nadržení.A píšeš že motýlky máš celej život tak to se tak často očucháváš s někym novim?;). Já myslel že máš manžela ale tak asi myslíš milence že, když si vysvětlila že motýlci jsou v začátcích při "očuchávání" a zároveň píseš ,že je máš celý život.
17. Leden 2020 - 20:14
Lalla (anonym)
Odpověď na Já nevim Lallo.Já jiný
Ha, pěkně jsi mě nachytal. No, víš, ono z motýlků, zamilovanosti a obrazného očuchávání nemusí vždy vzniknout nevěra:) Navíc, nutno přiznat, že čím je žena starší, zkušenější, vzdělanější atd, tím je problém, aby ji vůbec nějaký muž zaujal a byla ochotna mu věnovat energii a čas. No, mám manžela hele, ale to víš život je život, o krizi, kterou jsme měli jsem kdysi psala...a už dost, buď gentleman :) Ale občasné koketování, hmmm
17. Leden 2020 - 20:27
Fernando (anonym)
Krásné příspěvky o romantice, u toho jsem nesměl chybět! Zvláště Lalla mi připomněla mou nejmilejší diskusi JSO :) Pusinku.
17. Leden 2020 - 20:45
Ondra (anonym)
Odpověď na Ha, pěkně jsi mě nachytal. No
No jo, tak teď už to chápu:) Dík za objasnění.Koketování je někdy dobrý:). Ale ty motýlky z koketování si stejně přinesu domu kde mi s tím pomůže letitá partnerka:) A o krizi kterou jste měli a psala si o ní tak to jsem asi chyběl:)
17. Leden 2020 - 20:51
Lalla (anonym)
Odpověď na Krásné příspěvky o romantice,
To víš že jo, Fernando, taky jsem si dnes na tebe vzpomněla, když jsem psala. A říkala jsem si, že se možná ozveš:)
17. Leden 2020 - 20:53
Návštěvník (anonym)
Kde je vůbec Kača? Dlouho jsem ji tu neviděl.
17. Leden 2020 - 21:32
pozorující (anonym)
Miluno jaký máš večer bez Sergeje? A co Radka a Ota? Vůbec nepíšou.
17. Leden 2020 - 21:39
Ota (anonym)
Odpověď na Miluno jaký máš večer bez
Já se mám dobře.Byl jsem s ukrajincema posedět.Poslední týdny žiju díky Milunce a Sergejovi daleko lépe.Díky Sergejovi mám ještě dva ukrajinský kamarády s kterýma jsem se začal scházet.Aleši jak si rozumíš s ukrajincema ty? Ty jak znáš z práce.
17. Leden 2020 - 22:45
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já sem zAse po barech.Skvělý.Otíku to sem tak ráda že se s nima scházíš,tak ať ti to s nima vydrží.I já takhle získala nový znamý od Sergeje.Teď sem taky s jeho kamarádem a toho kamaráda ženou+nový lidi.Dneska nevim co dřív a to sem ušla i 5km a uklidila byt a udělala dětem domácí zmrzlinu a pak děti odvezla jak po mě chtěli.
18. Leden 2020 - 0:02
Fernando (anonym)
Odpověď na Já sem zAse po barech.Skvělý
Když v báru houstne dým...
18. Leden 2020 - 3:28
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Když v báru houstne dým...
Jak si to myslel Fernando? Nebyl si taky v baru podle času příspěvku
18. Leden 2020 - 15:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já sem zAse po barech.Skvělý
To je skvělé,že ti je dobře.Kdy půjdeš do práce?Přece jen Sergej dělá 16 hodin vkuse a ty lítáš po barech.To by tě za chvilku vyměnil.Zamilovanost přejde,šukat umí dnešní dvacítky líp než třicítky,tak by to chtělo přiložit ruku k dílu.
18. Leden 2020 - 15:26

Stránky

Přidat komentář