62883 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Mia (anonym)
Odpověď na Cože??? Tak to v Třebíči
Milu, když se něco sere tak na všech frontách, žejo.
22. Květen 2019 - 12:02
Lalla (anonym)
Odpověď na pevně doufám, že tu svini
To je banda hajzlů ti doktoči. Já bych mohla vyprávět, co zažívám teď a co před lety u syvých blízkých. Ten pacient a jeho rodina se cítí jak v pasti plné bezmoci. Lhostejnost, neprofesionalita, výsměch a neustálé kňourání, že mají málo peněz. Přitom některým z nich bych platy ještě snížila nebo je poslala prodávat prášky na hubnutí a masti hemeroidy. …..Buď Mlu ráda, že je v Brně, tam ho dají dohromady, navíc je mladý a silný a organismus si v kombinaci s lékaři pomůže. Držím palce a piš
22. Květen 2019 - 13:04
Lallaa (anonym)
promiňte mé již pověstné překlepy, jsem se zas naštvala:(
22. Květen 2019 - 13:05
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
To bylo nedorozumění.On se o ní bál protože mobil měla doma a tam nebyla a nepřijela ani večer a děti u tety tak se bál kde je i takhle bez mobilu a ona prý přespala u tý Lucky:-(( tak mi předběhla a přeci jen se s ní sešla a ještě dřív než já a rovnou k ní domu.To si mohla Alice tady napsat když víš jak to mam a Jirku si akorát vynervovala.Musela sem se to dovědět až od Lucinky že si u ní.Tak to je hrozný Miu,hlavně ať se z toho dostane.A poslechnou tě a už na to nesednou?? A ten krám je tak rychlej že nezvládl řízení nebo jinej problem? Tak je ta nemocnice nějaká problemová podle co psal Alešek.Tak ať ti je líp.A ty cikány už sem k nim naprosto chladná.Totální nezájem.
22. Květen 2019 - 13:18
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To je banda hajzlů ti doktoči
Odmysli si teď Denise.Ale máš pravdu,já mam takhle i obvoďáka na hovno.Něco začnu říkat ani mi nenechá domluvit,prostě nezájem,rychle něco předepsat a padej a psychiatr stál taky za hovno,proto mi to nebaví někde lezt.Nejlepší mam akorát asi zubařku a Denise.A jako to u Mii syna byla nedbalost jak kráva poslat domu člověka s propíchlou plicí a poraněnou slezinou.
22. Květen 2019 - 13:24
Lalla (anonym)
Odpověď na Odmysli si teď Denise.Ale máš
To píšeš mě, že si mám odmyslet Denise? Nechápu, co s tím má společného. Už Milu pracujete?
22. Květen 2019 - 13:54
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To píšeš mě, že si mám
Jo psala sem to tobě.Protože jak sem ti odkývla bandu hajzlů že chápu jak to myslíš ale zároveň je mi to blbý jak je Denis taky doktor tak proto sem psala odmyslet.Ale prostě nějaký stojí za nic a zanedbaji něco nebo jsou arogantní.Práci bohužel ještě nemam,odpověděli mi že už maji obsazeno,tak zkoušim další.
22. Květen 2019 - 14:15
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Alice Lucinka mi píše dneska pořád a co tvuj pohled? Napiš mi jaký to tam u ní bylo a tak.A neřekla si jí o mě něco teda? Já sem jí slíbila pátek někam posedět.Já sem nějaká zrychlená dneska.Jak na perníku.Přitom neberu nic.
22. Květen 2019 - 14:45
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Alice Lucinka mi píše dneska
Milunko a co že si Alice tak přichvátla? Ona chtěla být ta první, aby jsi ji Lucku nevyfoukla? Lucka se teď asi bude dost cítit, celou dobu nic a najednou je o ni takovej zájem :-)
22. Květen 2019 - 14:51
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Milunko a co že si Alice tak
Úplně vidím Alici jak sprintuje s dětma k tetě a v tom shonu zapomněla na mobil. To je jak z nějaké české komedie :-)
22. Květen 2019 - 15:06
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milunko a co že si Alice tak
Alešku to sem si taky říkala co že najednou přichvátla a hned po co sem psala o schůzce čtvrtek nebo pátek.Takže tě to taky napadlo že si přichvátla.A dokonce k ní domu.Kdyby mi to aspoň napsala Alice když sem si tady s ní o tom psala ale ne člověk se to doví že přijede vystrašenej Jirka a pak se to dovim od Lucky,místo od Alice..Nechápu.
22. Květen 2019 - 15:08
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Úplně vidím Alici jak
Jooo to je skvěle napsaný,jako bys jí znal osobně:-) taky sem si to nějak tak představila:-) ale proč,když Alici o nic nejde,tak co že tak chvátla.
22. Květen 2019 - 15:11
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Měsíc se s ní domlouvá a když slíbim já pátek tak chvátla.Chtěla bych nějaký vysvětlení proč.
22. Květen 2019 - 15:12
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Jooo to je skvěle napsaný
To je takový to myšlení lidí. Například, když jsou někde slevy, tak už to jede - honem rychle ať jsem tam první :-)
22. Květen 2019 - 15:14
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na To je takový to myšlení lidí.
Asi jo viď.Jen nechápu co z toho Alice má když pro ní je to asi obyčejná nová kámoška,za to pro mě je to Kráska,miláček tajnej.
22. Květen 2019 - 15:23
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Asi jo viď.Jen nechápu co z
Dobrej pocit, že tě převezla. Nic víc za tím nehledej.
22. Květen 2019 - 16:10
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Dobrej pocit, že tě převezla.
Je mi to trochu líto nevim proč.Snad jí o mě nic neřekla.
22. Květen 2019 - 17:07
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Alice proč mi nepíšeš?
22. Květen 2019 - 17:12
Sany11 (anonym)
Odpověď na Je mi to trochu líto nevim
Ne, ze bych topovazovala za extra dulezite, ale Alice ji znala prece driv nez ty, Milco. Tak proc by te mela prevezt? Treba to mely holky uz dele naplanovane.Akorat Jirka chudak mel vedet, kde je, to zas jo.
22. Květen 2019 - 17:48
Mia (anonym)
Odpověď na To je banda hajzlů ti doktoči
to víš, že jsem ráda, že je v Brně. Dopoledne jsem měla hovor s naší obvodní, protože chtěla vědět jak to dopadlo. Ona má na mě číslo ještě z dob, kdy léčila manžela. Uklidnila mě v tom, že nemocnice do které ho poslala je špičkový pracoviště s velkýma zkušenostma právě v takových případech. Potěšilo mě, že se syn už psychicky zklidnil, trošku jsme dnes debatovali, ale nejde to dlouho. Jednak ho to unavuje a pak jak je napojenej na ten kyslík tak se mu špatně mluví, tak vím, že dnes se už mohl napít a i k snědku něco dostal, včera nesměl nic. Jo někteří doktoři jsou hajzli první třídy, to jsem poznala za ty roky, co byl manžel těžce nemocný.
22. Květen 2019 - 18:17
Alice (anonym)
Takhle já to přece neberu někoho převézt prostě to tak vyšlo.A jinak to bylo dobrý.Já to tam byla omrknout a příště seznámíme děti.Ona mě nezajímá jako tebe.Pro mě je to prostě nová kámoška na setkání.Ale nakonec bych možná souhlasila se setkáním ve třech,ona mi říkala škoda že s náma nejsi i ty.Tak kdyby jsi chtěla zítra,sešly bysme se v Písku,chvíli ve třech a pak spolu můžete být i taky samy protože já tam mám stejně ještě cestu.A nic jsem jí neřekla taková já nejsem.Sany já jsem ti chtěla psát email a nefunguje mi to.Nějak se mi sekal a nešlo to ovládat ani nic odstranit,nevíš co s tím? A docela hrozný co psala Mia s tím jak syna poslali domů.Tak ať se ti brzy Mio uzdraví a nemusí jít na operaci.A díky jak jste přáli Anetce.
22. Květen 2019 - 22:02
No, (anonym)
Odpověď na Takhle já to přece neberu
jestli ta Lucie přijde na to, co je Miluna zač, tak přijdeš o kamarádku
22. Květen 2019 - 22:25
Alice (anonym)
Odpověď na jestli ta Lucie přijde na to,
Já myslím že ne.To by přišla o ní asi jen sama Miluna jestli na to Lucka není.No jsem zvědavá jak to bude Miluna řešit:D Ale zatím jí říct Miluna nic nechce aspoň něco takovýho tady psala.
22. Květen 2019 - 22:43
No, (anonym)
Odpověď na Já myslím že ne.To by přišla
Jak myslíš, Miluna nemusí nic říkat, že není normální na ní je poznat z toho jak se chová, z pohledu i z toho jak se bude snažit jí nepřirozeně zavděčit. Ale je to tvoje věc. Já bych teda na tebe byla naštvaná, že ji znáš a přitom ji nepřipravíš na to, o co tady vlastně jde
22. Květen 2019 - 22:58
Sany11 (anonym)
Ali, to nevim, co s tim, a ty se do mailu nedostanes, tak potrebujes moji adresu?
22. Květen 2019 - 23:37
Mia (anonym)
Odpověď na Takhle já to přece neberu
Alice moc ti děkuji, jsi hodná.
23. Květen 2019 - 10:26
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Jak myslíš, Miluna nemusí nic
Co to píšeš? Co by na mě bylo vidět prosimtě! Já sem naprosto normální a myslí mi to dobře! Alice jestli můžeš,zavolej mi na fb,mě se zase všechno nějak sere a dneska nemůžu já sem to psala i Lucce že zítra.
23. Květen 2019 - 14:08
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Co to píšeš? Co by na mě bylo
Milunko, nic si z toho nedělej, ona se tak vžila do téhle diskuze, až nabyla dojmu že tě zná jako svý boty :-)
23. Květen 2019 - 16:16
no (anonym)
Odpověď na Milunko, nic si z toho
ještě ji v tom podporuj
23. Květen 2019 - 17:01
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Milunko, nic si z toho
No mě to mrzí víš když tohle někdo napíše.Ksicht si člověk nezmění no.Tak jdu za Lucinkou zítra,jen nevim jestli nakonec bez Alice.Přitom já bych tak byla ráda za tu trojku,hodně by mi to v první schůzce pomohlo.Chci abych se jí líbila a zároveň budu nervozní.To je první holka vyšší než já.A co si mam vzít na sebe nevim.A co ty už byla holka na fb?
23. Květen 2019 - 17:02

Stránky

Přidat komentář