61149 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
hm (anonym)
Odpověď na Přesně,je to těžký.Už bych ho
A proč to dělá? Nemá nějaké duhy, že musí bát i vedlejšák?
14. Duben 2019 - 19:17
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na A proč to dělá? Nemá nějaké
On chce šetřit.Jednou by rád svoje bydlení a to nejspíš dům.
14. Duben 2019 - 20:01
aha (anonym)
Dům, jo?
14. Duben 2019 - 20:26
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Odpověď na Dům, jo?
No chce mít jednou svoje a ne jen bydlet v pronájmech.A tak rád bere i vedlejšáky.
14. Duben 2019 - 21:09
Fanda (anonym)
To jsem si v zime myslel kdyz jsi ke mne ochladla,ze se ti to obvnovi ke mne,jako ted k nemu..ale ke mne neobnovilo.Alesi ale u me to bylo ted to uzivani ale jen jednorazovky.To ty mas aspon staly.
15. Duben 2019 - 5:49
Lalla (anonym)
Aleši, jsi tady pls?
15. Duben 2019 - 9:58
Miluno (anonym)
když ti astronomie moc neříká, zkus se ho zeptat, co si myslí o astrologii. Je to taky o planetách, ale v souvislosti s horoskopy a znamením. V Rusku na to dost věří, ale nevím jestli doktoři
15. Duben 2019 - 12:59
Návštěvník (anonym)
Co potřebuješ Lallo Alešovi:-) ?
15. Duben 2019 - 16:47
to (anonym)
Odpověď na Co potřebuješ Lallo Alešovi:-
snad nééé, co je ti po tom?????
15. Duben 2019 - 16:57
Návštěvník (anonym)
Odpověď na snad nééé, co je ti po tom???
Jen mi to překvapilo,co může Lalla chtít Alešovi ,co se tak divíš
15. Duben 2019 - 17:29
no (anonym)
Odpověď na Jen mi to překvapilo,co může
přece umejt okna na rodinném mrakodrapu, ne?
15. Duben 2019 - 19:14
Lalla pro no (anonym)
Odpověď na přece umejt okna na rodinném
Bingo!!!!!! Konečně to někoho napadlo :)) Ne, je to tak, že hledám adresu jednoho vyhledávače, kterou sem kdysi Aleš dával. Ale není to nic akutního
15. Duben 2019 - 19:53
Lallo (anonym)
Odpověď na Bingo!!!!!! Konečně to někoho
Jestli myslíš vyhledávač osob, tak to sem dával Jirka.
15. Duben 2019 - 20:06
Radka (anonym)
Kde tě mám Milunko? Na messengru nejsi a koukám že ani tady nejsi.
15. Duben 2019 - 20:20
Lalla (anonym)
Odpověď na Jestli myslíš vyhledávač osob
nene, tohle nebyl přesně vyhledávač, ale takové zpopularizované vyhledávání "Jak na to" či co
15. Duben 2019 - 20:36
Obrázek uživatele Miluna
Miluna
Já sem neměla dneska mobil sebou Raduško.Byla sem v práci a teď sem doma sama a stýská se mi po Deniskovi.A co děláš ty a co manžel? Jo Fando tak to je k němu se mi to obnovilo a vrátilo,bylo to asi mojim depresivnem minule jak sem chtěla být sama ale teď už to nemam ale opak že mi tu chybí.No k tobě už se to neobnovilo a neobnoví,už to tak je Fando.Bylo to jak sem pak zjistila že si jinej než sem si myslela a být spolu denně tak bysme si nerozuměli.Anonyme tak Deniska astrologie moc nezajímá,tak to bude asi tim jak je doktor.
15. Duben 2019 - 21:35
Radka (anonym)
Odpověď na Já sem neměla dneska mobil
Já poslouchám hudbu a myslím na tebe.Už jsem se o tebe bála.Prosím jestli můžeš piš mně zase víc a spíš na messengra.Manžel je zase na cestách ale jen po Čechách.
15. Duben 2019 - 22:24
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Mně taky bylo divný co může po mně chtít Lalla. A ty okna mě taky napadli, takže jsem se radši neozýval, protože po mně to chce hodně ženských, ale vzhledem k tomu že neživím hladový krky a bydlím ve svým, tak nepotřebuju ty prachy zase moc hrnout :-) Lallo, ty sis to asi už našla sama, ale nejspíš myslíš tohle: https://www.wikihow.cz/Hlavní-strana
16. Duben 2019 - 2:46
Lalla (anonym)
Odpověď na Mně taky bylo divný co může
Díky Aleši. Neboj, okna myju celkem ráda:)
16. Duben 2019 - 8:59
Obrázek uživatele -Aleš-
-Aleš-
Odpověď na Díky Aleši. Neboj, okna myju
Lallo, tak to seš vyjímka. Mně většinou ženský říkají, že by to nemohly dělat jako zaměstnání. Já se doma taky těžko dokopávám k mytí oken. On je rozdíl to dělat v práci za peníze a doma, kde mi za to nikdo nic nedá. Navíc v práci se mi na tom líbí ta volnost, kde jsem si víceméně svým pánem. Radko, Miluně se to teď k Denisovi obnovilo, tak musíš počítat s tím že se jí to k tobě zatím neobnoví. Fanda se už taky smířuje s tím, že se to k němu už neobnoví nikdy :-)
16. Duben 2019 - 9:36
Lalla (anonym)
Odpověď na Lallo, tak to seš vyjímka.
Já mám u mytí oken tkový pocit, že to má jaksi dlouhodobější výsledek. Na rozdíl třeba od vaření. Jen se vždycky trochu bojím, že z těch parapetů spadnu, jak se po těch oknech plazím. Jasně profesionálně něco dělat, to je úplně něco jiného. A líbí se mi, jak o tom vyrovnaně a spokojeně píšeš. Tak to má být.
16. Duben 2019 - 9:59
Radka (anonym)
Aleši já jsem myslela že to Milča bude zvládat jako já mít dva lidi.Ale teď jsi mě vystrašil s tím jestli neochladla i ke mně? Jak jsem jí tu včera večer napsala tak mi ještě nenapsala,ani na fb.Ahoj Lalluš tak tě aspoň vidím tady a souhlasím s těma oknama že je to dlouhodobější výsledek.Mě strašně nebaví mýt nádobí.To je pořád dokola.Pořád něco roztahaný.
16. Duben 2019 - 10:45
Fanda (anonym)
Odpověď na Lallo, tak to seš vyjímka.
No jo, je to hrozný.Takovou už jsem nenašel aby mě takhle přitahovala jako Miluna.A jak jsem měl nedavno sex tak jako dobrý to bylo ale na Milunu neměla.Skoda že mě takhle odkopla.Nečekal jsem to ,že to takhle dopadne.To už i ten Jirka obcas napíše.Třeba tě Radko taky odkopne.Možná tě Radko taky odkopne.
16. Duben 2019 - 11:44
Radka (anonym)
Odpověď na No jo, je to hrozný.Takovou
Když ty jsi chtěl prý po ní blbosti s fotkama.Pořád jsi jí s tím otravoval a taky jsi až moc prý upovídanej.Doufám že mě nenechá.Jestli nemá chuť psát a nebo má hodně práce tak já to pochopím i když mně chybí.
16. Duben 2019 - 13:01
Fanda (anonym)
Odpověď na Když ty jsi chtěl prý po ní
U ní nikdy nevíš.A to byla tvoje první zkušenost se ženskou?
16. Duben 2019 - 15:13
Radka (anonym)
Odpověď na U ní nikdy nevíš.A to byla
Jo první.A miluju jí.Ona se mi líbí i fyzicky hodně.Její oči,pohled.Ale nenapsala mi a tady koukám taky ne.Včera psala že neměla mobil sebou ale že by ani dneska ne?
16. Duben 2019 - 20:50
Fanda (anonym)
Odpověď na Jo první.A miluju jí.Ona se
A mě by jsi nechtěla?
16. Duben 2019 - 21:13
Radka (anonym)
Odpověď na A mě by jsi nechtěla?
Tebe ne.
17. Duben 2019 - 0:14