25 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Roman Kindl

10. Září 2018 - 0:13

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
Jan (anonym)
Mám zdravotní problémy,a chci se obrátit na přírodní medicínu.Má někdo z Vás zkušenost s léčitelem Romanem Kindlem?Pokud někdo znáte z vlastní zkušenosti dobrého -kvalitního léčitele prosím napište.Děkuji
12. Leden 2009 - 13:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Reny (anonym)
Pan Kindl mi moc pomohl, doporučuji.
9. Březen 2009 - 15:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Maja (anonym)
Odkud je prosím ?
9. Březen 2009 - 17:10
Obrázek uživatele Návštěvník
marie (anonym)
p. kindl je v praze v řeznické ulici
9. Březen 2009 - 17:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
Nevíte, zabývá se i onkologií? Děkuji.
9. Březen 2009 - 20:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Rakoviny nedělá, ale když už za ním někdo takový přijde, vezme ho také. Byla u něj má kolegyně s onkologickým onemocněním a já s nějakými běžnějšími potížemi. Mě osobně velmi pomohl. Doporučuji z vlastní zkušenosti.Lucka
30. Srpen 2009 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Vojta (anonym)
http://www.bylinarstvikindl.cz/index.php?nid=5140&lid=CZ&oid=692055
15. Září 2009 - 18:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Karel (anonym)
Když p Kindla vidím v televizi pochybuji o zdravém rozumu p.Dr.Podlahy,že si taková individua zve do svého oblíbeného pořadu.Nejen,že sděluje lidem nesmysli,ale je to vydřiduch.Divím se,že už nebyl žalován !!!
25. Květen 2011 - 15:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Miloslava (anonym)
Když p Kindla vidím v...No já jsem opačného názoru. K panu Kindlovi jsem chodila s dětmi už v době, kdy obchod s bylinkami v Řeznické ulici začínal. Všem nám moc pomohl, bohužel je těžké se k němu zařadit do pořadníku.. Po osobní zkušenosti pana Kindla a jeho bylinky doporučuji..
27. Červenec 2011 - 12:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Joy (anonym)
Pan Kindl pomohl mému tatínkovi s tenisovým loktem, se kterým se trápil několik let před tím bolestivými injekcemi přímo do kloubu, které nezabíraly. Bráchovi pak pomohl s rozsáhlými bradavicemi na palci, které mu v nemocnici několikrát vypalovali až uplně do živého masa... Po těchto zkušenost nepochybuju o schopnostech pana Kindla a jeho bylinek ;)
31. Leden 2012 - 20:18
Obrázek uživatele Návštěvník
Marie (anonym)
Jeho pomoc mohu jenom doporučit. Zbavil mne bolestivé blokace krční páteře během 5 minut přiložením rukou v blízkosti krční páteře. Přijela jsem s tímto problémem a odjížděla se zcela odstraněnou blokací. Dodnes se problém neopakoval. Svou metodou vyšetření mi stanovil i způsob léčení jiných zdravotních problémů. Jsem mu nesmírně vděčná.
27. Květen 2012 - 11:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Petr Bakalář (anonym)
Na doporučení jedné známé jsem k němu šel, mohu říci, že je to blázen (např. léči koně na dálku pomocí fotografie - to jsme se dozvěděl až expost, jinak bych tam pochopitelně vůbec nevrkočil), navíc učtuje 800 Kč za 30 minut + si u něho koupítě čaje za několik dalších stovek. Myslím, že takto by se skutečně duchovně založený člověk nechoval,tj. tolik by neúčtoval, on si z toho udělal továrnu na peníze. Možná to však někomu pomůže, placebo efekt existuje.
9. Červenec 2012 - 17:03
Obrázek uživatele Návštěvník
V. (anonym)
Na doporučení jedné...Pan Kindl pracuje s energií, která je tady všude kolem nás, a proto někdy stačí i pouhá fotografie. A každý musí z něčeho žít, je to práce jako každá jiná!
4. Srpen 2012 - 12:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Michal Sobota (anonym)
Nechci pomlouvat. Říká se, že, když je člověku těžko, tak hledá všechno možné, aby se mu ulevilo. Romana znám od jeho počátků. Začal v sobě objevovat zázračně své zázračné schopnosti, když hledak cesty, jak se uživit. Všechny jeho cesty jsou šarlatánské. Je velice chytrý a přebírá móresy jiných úspěšných léčitelů a šíří kolem sebe nesmyslné historky o svých úspěších. Proto buďte všichni opatrní !!!Má jen zemědělskou průmku (obor "hnojárna")
16. Duben 2015 - 16:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Hrubý Jan (anonym)
Reaguji na předchozí příspěvek: Poznal jsem pana Kindla, když trochu přiopilý léčil v Hostivaři v Hospodě stejně upravené hosty. Dokonce přikládáním ruky nad pivo dělal z desítky dvanáctku a jiná kouzla. Mně předpověděl u něj v ordinaci v Řeznické před patnácti lety nemocnou až velice špatnou funkci dvanácterníku. Nechci se rouhat, ale tenkrát to byly vyhozené peníze. (Alespoň si mohl za ty mé peníze a ostatních vyjíždět na cesty po mořích a hostit své naivní pacientky. Kvůli nim se i rozvedl. Jediné, co uměl byly chytré řeči. To on uměl a bohužel ještě umí...
16. Duben 2015 - 16:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Právě, (anonym)
Nechci pomlouvat. Říká se,...pokud někdo potřebuje pomoci,je vážně nemocný,pak zkouší úplně všechno.Samozřejmě snadněji naletí.Jedna moje kolegyně byla moc spokojená s jedním léčitelem-podotýkám,on si peníze nebere,považuje to za Boží dar a u stejného byla kdysi dávno i moje sestra,řekl jí,že má silnou cukrovnu,co nejdříve zajít k lékaři na krev.Sestra šla a vůbec nic takového ne neprokázalo.Pak se můžeme léčit a vlastně tou nemocí ani netrpíme.Já už jsem více skeptická,těch šarlatánů je dnes spousta.
16. Duben 2015 - 16:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Patrik (anonym)
Neznám ho,ale rozhodně bych nedal jen na anonymní recenze na nějaké diskusi. ona to může být pravda, může to být boj konkurence pod různými nicky, nebo jen závist. To se těžko pozná. Jen nechápu, co má za smysl uvádět, že má jen zemedelku? Léčitelství s tím přece nemá nic společného.
17. Duben 2015 - 8:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Hana (anonym)
No chytrý třeba je, ale jeho knížky maj v každým případě hlavu a patu, a pomoh mi, možná se řekne, že víra ...., byla jsem u něj víckrát, a zdál se mi dobrý, ale na druhou stranu je fakt že se dá poskládat pár věcí a když se je pak umí prodat, a je si člověk jistý v kramflecích, tak už to jede, ale už stejně neléčí, ví někdo proč???
27. Listopad 2015 - 20:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Silvie (anonym)
Mně vždy p. Kindl velmi pomohl. Byla jsem u něj několikrát. Bohužel lékaři si dlouhodobě nevěděli a nevědí rady s mým zdravotním stavem. Vždy po návštěvě p. Kindla a pití jeho bylinkových směsí se mi ulevilo cca na 2 - 3 roky vždy tak, že jsem se cítila zcela zdravá.. Asi mám v sobě nějakou chronickou potvoru, která se vždy po několika letech vrátí. Jsem teď trošku nešťastná z toho, že p. Kindl již poradenství nepraktikuje. Zkusila jsem další 2 bylinkáře, ale bohužel s žádným výsledkem. P. Kindl měl myslím nějaký úraz. Teď jsem na tom tak, že jsem si pořídila pár knížek o bylinkách a na internetu si hledám, co by mi tak mohlo pomoci. Něco již zabralo (vyléčený chronický zánět v čelisti) a na to další ještě musím přijít, abych nasadila správné bylinky.. Všem přeji pevné zdraví.
21. Březen 2016 - 11:08
Obrázek uživatele Návštěvník
bett.j (anonym)
pokud někdo potřebuje...Prosivas ten mohl byste mi zjistit kontakt na toho lecitele co nebere zadne penize , protoze tomu muzu verit je to dar od boha dekuji
19. Prosinec 2016 - 14:31
Obrázek uživatele Návštěvník
vera černá (anonym)
Dobrý den všem, kdysi v naší rodině VELMI pomohl . Ztratila jsem kontakt a ani nevím zda ještě někde provozuje svou praxi. Víte to někdo ? Dejte mi prosím vědět, Děkuji Černá
5. Říjen 2018 - 16:15
Obrázek uživatele Návštěvník
co? (anonym)
Dobrý den všem, kdysi v...co takhle zkusit Google?
5. Říjen 2018 - 17:29
Obrázek uživatele Návštěvník
Tereza (anonym)
Dobrý den všem, kdysi v...Dobrý den, u pana Kindla jsem byla minulý týden, protože mi pokaždé velmi pomohl, ale objednání je momentálně spíše o štěstí, slečna mě objednala náhodou,když sem si tam kupovala byliny...pan Kindl konzultace zřejmě neprovádí naplno kvůli častým rehabilitacím atd.a hůře se mu mluví, jinak konzultace probíhá stejným způsobem jako vždy.
16. Říjen 2018 - 17:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Velvyslanec (anonym)
http://www.jesus.sk/svedectvi/v-zajeti-okultizmu
23. Říjen 2018 - 21:06

Přidat komentář

Reklama

Reklama