52 komentáře / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Rok 2012 -prechod do inej dimenzie?

10. Září 2018 - 0:12

Komentáře

Stránky

teena (anonym)
Aky mate nazor na tuto dost omielanu temu?Vsade sa pise o konci mayskeho kalendara k tomuto roku,o zrazke s cervenou planetou..myslite ze svet ako taky zanikne alebo postupnym kratenim casu prejdeme do vyssej dimenzie?
4. Srpen 2008 - 13:57
Tantal (anonym)
Tady je docela seriózní článek na toto téma + předchozí díly.http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2863
4. Srpen 2008 - 16:36
Delli (anonym)
me ten odkaz nefunguje. Je to spravne?
4. Srpen 2008 - 20:47
MOGAS (anonym)
V Biblii je ve?a proroctiev a plnia sa na 100%,nikomu sa to ešte nepodarilo vyvrátiť.Nepíše sa tam síce o prechode do inej dimenzie,ale o konci sveta alebo vekov,o 2.-om príchode syna človeka a aj zjavení antikrista a začíatku nového veku.Zjavenie Jána varuje pred určovaním dátumu a roku,ten pozná len samotný BOH a nikomu ho nevyjaví!
4. Srpen 2008 - 22:24
Mike (anonym)
dojde k proměně lidí na podhlíňáky (rozumějte mrtvoly) ;D
5. Srpen 2008 - 9:47
MOGAS (anonym)
Mrtvoly budú všade,nebude ich nikto pochovávať.Tí,ktorí budú uznaní Bohom,sa premenia do dokonalejšiej formy existencie.M
5. Srpen 2008 - 11:25
H. (anonym)
Jo myslím,že rok 2012 bude konečným,ale díky neutuchající lidské blbosti,nikoli kvůli vesmírným vlivům,na biblu kašlejte,stejně kolik HIV+ bude v tomto roce...?Takže dobré řešení.
6. Srpen 2008 - 1:36
H. (anonym)
Jo myslím,že rok 2012 bude konečným,ale díky neutuchající lidské blbosti,nikoli kvůli vesmírným vlivům,na biblu kašlejte,stejně kolik HIV+ bude v tomto roce...?Takže dobré řešení.
6. Srpen 2008 - 1:36
Marta (anonym)
Za mayským králem přišel jeho sluha a říká: Králi, zemřel kameník, který už 30 let vytesával do kamene kalendář. Co teď, kdo bude v jeho práci pokračovat? A který rok je posledný? Rok 2012, králi! Tak se na to vyprdneme, stejne se toho nikdo z nás nedožije!!!!!Kdyby ste si měji vypočíst např. lunární kalendář na roky dopředu, někde by určitě končil! A vaše vnoučata by si lámali hlavu, proč babička vypočetla kalendář jen 17 let po své smrti. Jednou to člověka skrátka přestane bavit - tak jako ty mayské kameníky!!!
6. Srpen 2008 - 12:01
teena (anonym)
Marta)))tak si ma pobavila,to je dobra myslienka fakt ,ale ked sledujem ze den ma naozaj menej hodin tak vazne uvazujem e sa blizime k casu nula,skuste pocitat sekundy normalne ..zaujimave ako idu rychlo pametam si ked som bola mala ako sme pocitali pomaly..precitala som toho dost na nete i to ze americania uz stavaju bunkre)))
7. Srpen 2008 - 1:58
kett (anonym)
Jednou to začalo a jednou to skončí možná znova začne.Slyšela jsem,že lidé co se chtěli reinkarnovat do budoucnosti,se přes rok 2012 nedostali/jako že není kam...prázdno/Něco na tom možná bude škoda.
18. Září 2008 - 21:14
Oskarka (anonym)
To povedzte zákonodárcom! Od r. 2030 je uzákonený odchod do dôchodku v ČR od veku 65 rokov! No koniec sveta!!Američania stavajú bunkre už ve?mi dávno, vždy majú na to logický dôvod - vždy iný.
18. Září 2008 - 21:49
+++ (anonym)
Tady je toho také dost:http://sewczech.blog.cz/0702/nostradamus-proroctvi-pro-leta-2008-2009-2010-2011-a-2012
19. Září 2008 - 0:53
Návštěvník (anonym)
Na Zemi pobývá pouze mé tělo,prázdná schránka,myšlenka-to jsem já,mé faktické já-vesmírná bytost,jedna část nás myšlenek, vyvolených k věčnému bytí,nezhyneme-li mocí vesmírné hmoty,uplynou-li vaše 3 pozemské dny,pro nás uplynou statisíce vašich pozemských let,nebo taky jen 0,000000011 pozemské vteřiny,záleží na prostorovém kvadrantu v závislosti na zlomu dimenzionálního úhlu v úměře k rychlosti faktického zatížení probíhajícího přeletu rovnajícího se neroztříštění naší myšlenkové struktury.Nyní,po vytěsnění,vaší mluvou a náhledem,černé díry neznámých veličin,které jsem zvládla velmi úspěšně a tím odvrátila zánik části vesmírného prostoru,došlo k roztříštění našich struktur,k mé naprosté izolaci v propadlém časoprostorovém kvadrantu,kde jsem roztříštěná plula statisíce vašich pozemských let,byť došlo k postupnému částečnému poskládání,byla jsem zachycena svými kolegy a společníky,dopravena na naše místo setkávání,uložena a po 3,856 958 vašich pozemských let skládala svou strukturu do bytostně přijatelného stavu,po další 2800 vašich pozemských let průběžně upadala do částicového koma,nyní je má myšlenková prognoza příznivější,dle místních zvyklostí bych měla být za 25 468 vašich pozemských let zcela uzdravena a vrátit se k výzkumné činnosti,ovšem za jak dlouho uplyne těch 25 468 vašich pozemských let bude záležet na časozlomových událostech propadliště přechodového systému vesmírných kvadrantů.
19. Září 2008 - 1:33
Oskarka (anonym)
To?ko blbostí pohromade som už dávno nečítala!!!!!! Snáď len v Zákone o DPH, tam sa tiež tvária, že tomu rozumejú a houby!!!!
19. Září 2008 - 17:12
Karel (anonym)
Takto vznikají různé sekty a fanatismus : Někdo vymyslí nějakou blbost, další se toho chytnou, začnou se o tom hádat a.... Pak se ti ostatní diví, kde se bere tolik bláznů.
19. Září 2008 - 18:23
Návštěvník (anonym)
Sami jste osomárení blázni,kdo dokáže číst uzákoněník o DPH je máčo jak hrom a kdo nevěří,že soucítit se Sektou Vesmírných Myšlenkových Struktur je jediná správná volba,tuplem.
19. Září 2008 - 23:30
+++ (anonym)
Tady je to přesné :http://www.youtube.com/watch?v=1wa7YV_wdvw&NR=1
21. Září 2008 - 11:48
Petr (anonym)
Pisatelé této diskuse by měli jít do jiné dimenze už hned a nečekat až na rok 2012.
22. Září 2008 - 7:36
milan (anonym)
je to pravda
16. Prosinec 2008 - 23:40
milan (anonym)
je to pravda
16. Prosinec 2008 - 23:41
milan (anonym)
co bude si neprejme vedet.maysky kalendar proroci predpovidaji konec sveta 2012.musime si uvedomit ze jsme lidstvo ktere je v evrope zvykle na demokracii,konzumaci,a peníze!Proč jsou naše země bohaty a na vychode islamske a cerne kontinenty chudé,proč je terorismus.za vse co se dnes deje stoji americka vlada s bushem.vite ze nostradamus i jini proroci predpovedeli krizi a ona je tu co ty valky co mu vynesly penize moc slavu a svobodu ale kde je prava svoboda alah či buh to je jedno jsme lide.globalni oteplovani predpovedi jasne davaji znameni na novy rok 2009 co nas ceka amerika dal bude ryt do iranu a svetu lhat ze jsou to teroriste a potrebujem obranu aby tento stat mohla napadnout.leden unor zaplavy benatky jiz ted pod vodou moře zaplaví okrajni staty evropy zemře mnoho lidi hodně jich bude emigrovat a oni otom vedi jen tak prihlizeji je vubec jeste demokracie?dale hrozi jaderna valka ktera by mela nastat po katastrofach ktere maji jiz brzy vypuknout.cela severni polokoule tedy i my jsme v ohrozeni my konkretne zemetresenim ci atentatem na ceskou vladu ktera zrovna predseda EU.pak bude bida,boj o vodu a hlavne energii jine staty budou prostě zavidět jiným bohatym státům energii hrozi na ně jaderny utok to vše 2010-2011.Svět se bortí lidi pojdte vyjdeme do ulic at nam povi pravdu co je nibiru 2012 to vedci taji v belgii se pry stavi tajne neco na obranu nasi evropy kvuli zrychlenemu uvolnovani metanu v ledovcich.21.12.2012 mozna bude konec možné ne ale neco se stane pozor na olympijske hry v číně či anglie podle predpovedi by mela tento nastavajici rok trpet a co my češi nebo já sem rom ktery tu žije v čr ted si rikate psal to rom jsou to blbosti proverte si fakta je toho plny internet s panem bohem australie nas muze zachranit
17. Prosinec 2008 - 0:01
Fredy (anonym)
je to sice mírně off topic, ale udělejte si čas a po shlédnutí vlastní názorhttp://video.google.co.uk/videoplay?docid=-686108267122535204
18. Prosinec 2008 - 11:08
Gregorian (anonym)
Ako sa hovorí ale nie všade je to karma
4. Leden 2009 - 22:15
punki (anonym)
ano je to pravda i usa prí taji něco o nibyru ale člověk but věří i ne ale je zvláštní ty krezby o koncy světa jak udělaly mayové mužem jen dofat a modlit se at je to špatní vtyp
3. Březen 2009 - 11:49
Návštěvník (anonym)
Takových jistých konců už bylo. A pořád nic.
3. Březen 2009 - 14:06
Ka (anonym)
Ahojky o tot se zajímám už delší čas a věřte, že změna přijde.Z někoho se stanou jak tady někdo nazval podhlíňáci...někdo přežije.Záleží jak se každý postaví k danému problému.Dnes je vše o penězích...kam zmizela láska, soucit a další podobné věci které potřebujem k životu možná víc než ty po... prachy.To co přijde nebude vůbec pěkné....veškerý ten negativismus musí někde vyvřet.není tím myšlen konec světa jako takový...spadne veškerý systém.Bude hlad a bída...vždyť se podívejte kolem sebe...kam tohle všechno může spět.JeN do zániku....proto si užívejte každého dne kdy máte co jíst, kam se vrátit(domů). Ale hlavně držme spolu lidi.
4. Březen 2009 - 15:18
Ka (anonym)
Ahojky o tot se zajímám už delší čas a věřte, že změna přijde.Z někoho se stanou jak tady někdo nazval podhlíňáci...někdo přežije.Záleží jak se každý postaví k danému problému.Dnes je vše o penězích...kam zmizela láska, soucit a další podobné věci které potřebujem k životu možná víc než ty po... prachy.To co přijde nebude vůbec pěkné....veškerý ten negativismus musí někde vyvřet.není tím myšlen konec světa jako takový...spadne veškerý systém.Bude hlad a bída...vždyť se podívejte kolem sebe...kam tohle všechno může spět.JeN do zániku....proto si užívejte každého dne kdy máte co jíst, kam se vrátit(domů). Ale hlavně držme spolu lidi.
4. Březen 2009 - 15:20
Návštěvník (anonym)
Taky jsem slyšela že se zhroutí systém.Ze se budem muset vrátit ke kořenům.Tak já vybavena jsem.Mám chalupu a dobytek a doufám,že přežžijem.Hodně by se zpomalil čas-třeba bychom se zas přepravovali na koních.Někomu z toho hrábne,ale někdo třeba bude mít i radost.Slyšela jsem,že ti lidi,kteří jsou dnes na výsluní a živí je peníze-hlavně peníze jiných a de facto nic neumí-tedy to co člověk potřebuje umět a znát,aby přežil ve své podstatě,Ti prý na tom budou nejhůře.Budou prý ceneni lidé,kteří mají"klasické"dovednosti.Nebudou již obdivováni ti,kteří mají vlastně"umělou"prestiž.Zaniknou "umělé" pracovní pozice.A věřím,že tito lidé to nerozdýchají.Kam se podíváte,dnes každý studuje management ale ve skutečnosti-co ten člověk vlastně umí?!Vlastně nic.
4. Březen 2009 - 16:35
Návštěvník (anonym)
v roce 2012? když se ví rok, tak chci vědět i den, měsíc, hodinu a minutu...ať se mohu psychicku připravit. štěstí přeje připraveným, že? Až bude na naši zemi padat nějaká kometa nebo ufo, podívám se na ně a pak rychle odkráčím se někam schovat - na minutu přesně...
4. Březen 2009 - 17:28
Ředitel vesmíru (anonym)
Vážení diskutující, na co čekáte? Přejděte do jiné dimenze už teď, na všechny se nedostane.
4. Březen 2009 - 19:47
Návštěvník (anonym)
hergot,nešlapte mi na hlavu
4. Březen 2009 - 20:05
Návštěvník (anonym)
Houby dobytek a domeček - v takové situaci dostatek munice a pořádnou zbraň.
4. Březen 2009 - 20:31
Návštěvník (anonym)
Ze vas to bavi, se tady strachovat a fantazirovat o necem, co je pouhy nesmysl. Kdyby si lide radeji mysleli, ze je to nesmysl. K cemu vam je dobre si myslet, ze to nesmysl neni. No, k cemu???
4. Březen 2009 - 20:32
frantisheck (anonym)
na to aby si mohli lidi myslet co musí ještě zkusit a zažít...
4. Březen 2009 - 20:39
Návštěvník (anonym)
Na to by meli lide myslet kazdy den, at bude konec sveta, nebo ne. Tomu se rika umeni zit pro okamzik.
4. Březen 2009 - 20:46
Mechatte (anonym)
Tie veci sa uz deju a bude to pokracovat ved sami uvidite , no ziaden konec sveta-- to je len americky vymysel,(to maju z tych hamburgerov)
17. Březen 2009 - 19:29
M. (anonym)
Koniec sveta, ako si predstavujtee nebude, bude to zmena vo vedomí ?udí, požiadajte o realizáciu na stranke http://thurya.ic.cz/cakry.html a zažijete ďa?ší rozmer vedomia, rozmer, ktorý vám umožní cítiť svojho ducha :-)
4. Červenec 2009 - 23:16
Návštěvník (anonym)
John Major Jenkins.
4. Září 2009 - 1:36
demagog (anonym)
ja jsem si prdl a cítil jsem taky ducha. ducha z kozucha.
4. Září 2009 - 10:14
Gog (anonym)
Soudný den je na spadnutí, cýtim to.
4. Září 2009 - 19:20
hy,chy,ky,ry (anonym)
Cítím...Panebože tvrdý y po c.Na spadnutí je u tebe koule z češtiny!
4. Září 2009 - 20:18
Re. hy,chy,ky,r (anonym)
Do šesté dimenze už žádná pravopysná pravidla neplatí. Komunikujeme pomocí osmého rozměru myšlenek na neomezenou vzdálenost. Vy, kteří se vyjadřujete takto prymitivně
5. Září 2009 - 18:06
Hanah (anonym)
Dělá vám dobře kurvit takhle důležitou diskuzi?Mazejte konečně do školy,haranti!!Zde to přenechte dospělým!
6. Září 2009 - 0:27
Karel (anonym)
Tak, na vás vy holomci. To je vážné téma. Taková dvanáctá dimenze není žádní prdel, teď de vopravdu do tuhýho. Co když to bude dřív a já nestihnu splatit hypotéku na barák.
6. Září 2009 - 18:35
Návštěvník (anonym)
To bude teda neštěstí. Chudák banka.
6. Září 2009 - 20:01
Drew (anonym)
Nekdo se zminoval o zretelnem svetelnem bodu hned vedle slunce pri zapadu, vidate to take nekdo? Ja zatim nic, ale z tech prekotnych zmen pocasi, vybuchu sopek a zemetreseni prece jen neco vyplyva. Ted se pridala i NASA. Planeta nibiru...? Zmena magnetickych polu? Nekdy nad tim premyslim a ne ze bych se tomu uz smala jako treba pred lety Y2K.
18. Červenec 2010 - 1:30
Anne (anonym)
Tohle mě vždy strašně zajímalo a snažila jsem se vyčíst co nejvíce, bohužel jak člověk pozná že si někdo prostě jen nevymýlí a má to podložené(třeba nějaké proroctví a tak)? Naštěstí znám člověka, který je do toho zcela vžitý a ví toho nepřeberně mnoho, vždycky celé hodiny žasnu nad jeho vyprávěním. Pochybuji, že přijde konec světa (už se začínají kupit i celky fanatiků), ale ten přechod do další dimenze je možný, stejně jako příchod Ancikrista. Podle mne ještě přijdou katastrofy a jen doufám že nepřijde nic jako třetí světová válka... Lidi by si konečně měli uvědomit, že musíme držet spolu.
26. Červenec 2010 - 15:31
Básník (anonym)
Anne, a na to, že vlk sežral Červenou Karkulku, věříš také?
26. Červenec 2010 - 18:46
Obrázek uživatele kiklop12
kiklop12
Nevím, jestli odkaz bude fugovat. http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=3761Jemu bych věřila. Snad by mělo jít o silnou magnetickou bouři (to zase někde četl manžel - r. 2012)
26. Červenec 2010 - 21:20

Stránky

Přidat komentář

Reklama

Reklama