9 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

rohová děloha

10. Září 2018 - 0:03

Komentáře

Obrázek uživatele Návštěvník
misisa (anonym)
Neví, prosím, někdo co znamená rohová děloha? Její diagnostika a její léčení? Děkuji
7. Květen 2003 - 8:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Jiřka (anonym)
Ahoj..mám dvourohou dělohu, znamená to, že moje děloha nemá tvar trojúhelníku,tak jak by měla mít, ale má dva cípy. Sestra má také tuto "vadu", nemohla donosit dítě, vždycky když přišla do 4 měsíce těhotenství, potratila. Po operaci se jí narodily 2 zdravé děti. Já mám to štěstí, že jsem donosila také 2 děti, pravděpodobně jeden "roh" dělohy, kde se oplodněná vajíčka umístila, byl větší, tudíž měly zárodky kam narůstat. Vůbec jsem o této "vadě" nevěděla, řekli mi to, až byly děti na světě a byly odrostlejší, a lékař se moc divil, že jsem jich donosila. Řekl mi, ať už v žádném případě nemám další děti, že bych mohla být v ohrožení života, /prasknutí dělohy/¨. Jsem ráda, že jsem to nevěděla, protože bych se pravděpodobně bála otěhotnět a musela bych podstoupit nejprv operaci. Přeji hodně štěstí.
3. Srpen 2003 - 13:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana F. (anonym)
Mám to samé. Ale můj doktor mi řekl, že v těhotenství nevidí problém... Po tom, co jsem si přečetla mám strach..
3. Srpen 2003 - 16:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucie (anonym)
Bohuzel i mne tenkrat rekli, ze v tehotenstvi bude vse v poradku, ted jsem uz po treti nedonosila mimco a ceka me operace. Mam strach, ale doufam, ze pak uz bude vsechno v poradku.
26. Srpen 2003 - 8:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Jana F. (anonym)
Lucie, moc moc Ti držím palce, ať to všechno dobře dopadne. Uvidíš, že to bude v pořádku a nakonec budeš mít zdravé mimčo. Měj se krásně.
26. Srpen 2003 - 8:57
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Stejný problém jsem měla i já a prodělala jsem operaci v soukromém sanatoriu, jelikož se mi zdálo, že v naší okresní nemocnici se od této operace drželi stranou. Vyjednala jsem si prohlídku a konzultaci v tomto sanatoriu a po operaci jsem jela do lázní no a po půl roce jsem otěhotněla a donosila krásná a zdravá dvojčátka. Nebojte se operace, ale svěřte se do péče lékaři, který má s touto operací opravdu zkušenosti. Všem moc držím pěstičky!!!
21. Březen 2004 - 12:35
Obrázek uživatele Návštěvník
štírka (anonym)
Já bez problémů porodila dvě děti a teprve pak se při jednom vyšetření nějaká lékařka zmínila o tom, že mám "srdcovou" dělohu. Myslím, že to asi bude jiný výraz pro stejný problém. Mě to v těhotenství nedělalo problémy, jen jsem si pak zpětně říkala, zda opačná poloha dětí při porodu nebyla způsobena právě tím, protože jinak se i lékaři divili, že opakovaný porod KP nebývá obvyklý.
22. Březen 2004 - 1:28
Obrázek uživatele Návštěvník
Pavla (anonym)
Ahoj, já mám dělohu se septem nebo dokonce úplně rozdělenou dělohu na dvě půlky. doktor mi řekl, že než se začne cokoliv operovat, je lepší zkusit otěhotnět a normálně miminko donosit a teprve, pokud by to vubec neslo, tak operovat. Tvrdi, ze operace je pomerne radikalni zakrok ... Ja jsem ted v 10tt a modlim se, aby bylo vsechno v poradku. Miminko je zatim v leve pulce, nastesti neni uchycene primo na prepazce, ale primo na stene delohy. slysela jsem, ze problem muze byt, prave, kdyz je miminko uchycene na septu, ktere neni dostatecne prokrvovane ... pak muze dojit k potratu. Drzte mi prosim palecky, ja je drzim vsem vam:-)
15. Leden 2007 - 17:40

Přidat komentář

Reklama

Reklama