37 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

Řízená detoxikace podle Jonáše

10. Září 2018 - 0:05

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Jitka (anonym)
Pište sem prosím všichni, kdo máte s touto metodou konkrétní výsledky, jak vše probíhalo, kolik Vás to stálo, jak dlouho trvalo, než se dostavily první výsledky apod.
15. Duben 2005 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
dasulika (anonym)
Ahoj, já jsem absolvovala pouze první část, je to asi dva roky zpátky. Dostala jsem čtyři produkty od jejich firmy, stály mě před osm stovek. Bylo mi řečeno, že v ních není žádná chemie, jako konzervant účinných látek tam slouží cukr. Bylo to hrozně moc sladký, to je pravda,ale jinak mě osobně úplně k ničemu. Akorát se mi začly dělat pupínky na obličeji, typické pupínky, které mám, když jím moc cukru. Takže pro další léky už jsem si nešla.
21. Září 2005 - 20:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Veronika (anonym)
já užívám druhým měsícem kapky imunit, candid a fluorix (nevim, jestli názvy píšu správně) + tableta (nevím název z hlavy), je to první fáze detoxikace. Zatím mám na to kladný názor.
23. Září 2005 - 23:38
Obrázek uživatele Návštěvník
Zabinka (anonym)
No jo,...Tiez sme to skusali. Ja aj dcera. stalo nas to asi 5000,- /Spolu/ Ale len SK.Bolo to k nicomu. Ziadne zlepsenie, ani minimalne.Mozno je to o tom comu clovek veri.Viem, ze este vela ludi naleti a nechcem nikoho odhovarat. kazdy to musi skusit sam.
24. Září 2005 - 17:37
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzice (anonym)
taky jsem neverila. Ale me problemy s alerigemi a exemy me dovedly az k teto lecebne metode. Na zacatku, kdyz pripravky zabraly, jsem citila slabost, mdloby, stazeny zaludek a migrenu, ale to postupne mizelo a stav me kuze se rapidne zlepsil. Take po psychicke strance nastalo vyrazne zlepseni... Tento druh podpurnych lecebnych pripravku spada do celostni mediciny, coz podminuje i zmenu stravovacich navyku, rozpohybovani organismu a predevsim pevnou vuli. Ja jsem se po 25 letech marneho boje se svymi nemocemi na poli klasicke mediciny rozhodla pro jinou alternativu a vyplatilo se. Ted mam psy, spim v perinach, nekycham, neskrabu se a je mi dobre.. Tedy, neni to je a pouze o kapkach dr. Jonase, tyto vsak cely proces vyrazne urychluji. Hodne stesti vsem. Zuzana
9. Prosinec 2006 - 12:18
Obrázek uživatele Návštěvník
zuzice (anonym)
oprava " jen a pouze"
9. Prosinec 2006 - 12:19
Obrázek uživatele Návštěvník
John (anonym)
NEJLEPŠÍ FINANČNÍ NABÍDKA VAŠEHO ŽIVOTA. DÁREK DO ROKU 2007 PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ : Motto :
3. Leden 2007 - 23:37
Obrázek uživatele Návštěvník
Terka (anonym)
Milá Zuzano, ráda bych se zeptala, jak dlouho jsi kapky brala a jaké a jestli jsi chodila na pravidelné měření nebo jsi sdi kupovala jen podle svého uvážení. Já jsem teď také začala chodit na měření, neboť mám ekzém a pevně doufám, že mi to pomůže. Děkuji za Tvůj příspěvek. Pěkný den všem. Terka
18. Leden 2007 - 13:24
Obrázek uživatele Návštěvník
jija (anonym)
Ahoj!Ráda bych se zeptala jestli tato metoda vyléčí neplodnost? Mám nález malého ložiska endometriozi.Mám za sebou 3 nezdařené pokusi IVF.Děkuji za radu.
8. Říjen 2007 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
jija (anonym)
Ahoj!Ráda bych se zeptala jestli tato metoda vyléčí neplodnost? Mám nález malého ložiska endometriozi.Mám za sebou 3 nezdařené pokusi IVF.Děkuji za radu.
8. Říjen 2007 - 15:21
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Jijo, přímo endometriózu to určitě nevyléčí, ale kdybys třeba měla nějakou hormonální poruchu, která by se dala odstranit třeba tou detoxikací, tak možná...Já bych zkusila všechno.Držím palce.
8. Listopad 2007 - 17:22
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Zkusila jsem, nepomohlo.
8. Listopad 2007 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
runa (anonym)
Totalni blbost ! Zadna detoxikace se takhle nedeje. Je to jen placebo, v nejlepsi, pripade.
18. Červen 2008 - 14:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Toník (anonym)
Pokud to pomůže, tak zaplaťpánbůh za placebo, ne?!
12. Srpen 2008 - 20:35
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Sama jsem si ji pro sebe i pro manžela v 90. letech koupila - vyhozené peníze. Člověk se musí postupně léta zbavovat nečistot a ne sázet na zázrak z Jonášovy krabice!
18. Srpen 2008 - 23:02
Obrázek uživatele Návštěvník
Mája (anonym)
Už delší dobu jsem měla problémy s psychikou. U studenta na VŠ nic divného. Vždy se vše zhoršilo ve zkouškovém období. Minulý rok jsem si nechala napsat u lékaře klasické léky na nervy. Pomohly, ale vše se vrátilo po vysazení léků. Začátkem tohoto roku jsem vyzkoušela Joalis Streson a světe div se, pomohlo to. I když jsem je přestala brát, při opětovném stresu se problémy neobjevují. A to jsem vůči všemu co si nemůžu "ohmatat" velmi odmítavá. No, tak asi takto. :))
3. Září 2008 - 19:08
Obrázek uživatele Návštěvník
Jon (anonym)
Jemnou cestu detoxikace organismu a zlepšení imunitního systému, aby přehnaně-alergicky nereagoval na různé podněty, nabízí např. Harmonie. HARMONIE - poradenství a produkty PRO ZLEPŠENÍ ZDRAVÍ, PREVENCI, KONDICI A VITALITU. Spolupráce a KONZULTACE JEDNOTLIVÝCH PŘÍPADŮ S LÉKAŘI-SPECIALISTY z jednotlivých oborů medicíny. HARMONIE vám nabízí HARMONIZAČNÍ, ČISTÍCÍ, DETOXIKAČNÍ, POSILUJÍCÍ, REVITALIZAČNÍ a další OZDRAVNÉ KÚRY a také jednotlivé specifické produkty zaměřené na NEJRŮZNĚJŠÍ ZDRAVOTNÍ POTÍŽE nebo CELKOVOU LEPŠÍ VITALITU a KONDICI ORGANISMU. Tyto kúry a jednotlivé produkty se dají aplikovat kdykoli a komukoli, to znamená jak dospělým, tak dětem, i vašim čtyřnohým přátelům a v jakémkoli stádiu zdravotních potíží. Buď jako PREVENCE nebo jako doplněk a VÝRAZNÁ PODPORA KLASICKÉ LÉČBY, se kterou se nejen dobře snáší, ale podstatně se zlepšují její výsledky. Podporují lepší OBRANYSCHOPNOST a mnoho dalších důležitých funkcí organismu. Nastává ZLEPŠENÍ ČINNOSTI VŠECH ORGÁNŮ a tím celková VĚTŠÍ VITALITA CELÉHO ORGANISMU. Jedná se o ALOE VERA a další složky - vitamíny, minerálie, stopové prvky, antioxidanty, probiotika, vlákninu a další produkty jak pro vnitřní tak pro vnější použití. Jistě jste se již sami setkali s různou kvalitou a stupněm účinnosti podobných výrobků. Produkty dodávané poradnou HARMONIE jsou výhradně přírodního původu a současně té nejvyšší a nejčistší kvality, jaké je možno dosáhnout. Každý z nich je vyvíjen trpělivě dlouhá léta, než je uveden na trh. Jeho KVALITA je pak tak velká a ÚČINNOST tak výrazná, že je vyráběn desítky let bez toho, že by měl nějakou konkurenci. ÚČINKY každého z nich jsou ověřeny desítkami let a MNOHA MILIÓNY SPOKOJENÝCH LIDÍ po celém světě. A také po celém světě je do distribuce těchto produktů ZAPOJENO MNOHO LÉKAŘŮ. Pokud byste přesto nebyli s něčím spokojeni, dostanete celou kupní cenu zpátky. V případě spokojenosti s těmito produkty je můžete doporučit dalším lidem a dokonce se můžete zapojit do celosvětové sítě distributorů. Bližší informace na: info.harmonie zavináč volny.cz Výrobky obdržíte osobně nebo poštou.
4. Září 2008 - 14:56
Obrázek uživatele Návštěvník
Paní Amwayová (anonym)
Tak, a teď ještě reklamu na Herbalife, ať jsme tu kompletní!
3. Říjen 2008 - 11:54
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Prachy mi deeej... Bude ti heeej... Cha,cha..bohuzel vyhozene penize,okradacka zalozena na slavnem jmene!!! A TY JON jdi uz taky do haje s tema tvyma predrazenyma vyrobkama z Kanady!!
12. Říjen 2008 - 15:58
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Ano, velmi ráda se podělím i s mou zkušeností. Jednak pro paní Amway:-), kdy i s Herbalife stravou mám vynikající zkušenosti.Zlepšila jsem si krevní tlak,mám daleko lepší hodnoty krve.Můj lékař si okamžitě všiml velkého zlepšení a výživu od jmenované firmy, která upravila i mou váhy velmi uznal!Od Jonáše jsem měla asi před dvěmi lety několik balení a zcela jsem se zbavila dlouholetých vleklých ženských potíží a vyrážek. Takže obě jmenované považuji za vysoce kvalitní a učinné.Nejsem distributor:-),mám hmatatelné a měřitelné výsledky! A vím, kam se bez experimentování v případě potřeby obrátit:-)
13. Listopad 2008 - 16:53
Obrázek uživatele Návštěvník
Martina (anonym)
Může tady někdo popsat, jak probíhá vyšetření? 
1. Únor 2010 - 13:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Monika (anonym)
Ahoj, já jsem absolvovala...Nejsem odborník, ale to, že ti po té kůře vyskákaly pupínky byl možná znak toho, že se tvoje tělo začalo detoxikovat. Tělo se totiž zbavuje toxinů a odpadních látek také kůží. Mě osobně totiž po tom taky vyskákaly pupínky.
5. Říjen 2010 - 8:17
Obrázek uživatele Návštěvník
bele (anonym)
moje vysetreni probihalo drzenim kovove tycky napojene k pristroji a k pocitaci v leve ruce a doktorky, ktera do akupunkturnich bodu cinske mediciny na druhe dlani pichala jinou kovovou tyckou zapojenou do pristroje a pocitace.. podle zvukovych tonu, ktere se ruzni od zdravych a znecistenych organu po te doktorka vyhledavala ty spravne kapky.. ja osobne jsem sla s vyrazkou, ktera se objevuje pri sportu ci poceni/toxicky pot.. a po uklidneni organismu zase mizi.. pred 5 lety jsem prodelala hysterectomii plus neco malo streva kvuli rakovine.. a po te chemoterapii.. par let pred operaci jsem mela akutni vertigo a nikdy pred tim jsem nebyla nemocna, ani zadne detske nemoci.. doktorka s pomoci techniky nasla virus v uchu, o kterem jsem vedela, ale nevedela jsem ze stejny kmen byl i na vajecnikach a stale je v podbrisnim prostoru. tento virus se nevyplachuje jelikoz muj lymfaticky system je blokovan, dale zrasovana jatra po chemoterapii nezvladaj pomahat, a tenke strevo take uspesne narusene chemem nezvtrebava vitaminy a dalsi potrebne latky na cisteni organismu.. a ledviny.. na ktere se budeme soustredit az pokud uspejeme s prvni varkou.. beru ..lymfatex, optimon, lonyx, antivir po 5 kapkach rano a vecer.. a neco na odkyseleni organismu.. prvni tyden jsem byla velmi spava i po zvyseni ze 2 kapek na 3 dalsi tyden take... po zvyseni na 5 jen dva dny extra spani.. nejlepe je videt funkce kapek na mem vyprazdnovani kdy od 7 chemoterapie jsem 5 let trpela zacpou.. ted zacinam 3 mesic jsem tak v pulce lahvicek... od zacatku detoxu jsem mela bolest hlavy jen 2krat a norma byla 3krat tydne.. obcas mam pocit teploty a unavy nicmene kdekoliv se clovek docte, ze to jsou priznaky detoxu.. pokud zlepseni vyprazdnovani bude jedine dobre co si z detoxu odnesu budu rada za to.. a budu pokracovat s cistenim organismu.. zmena diety z ceske klasiky pri jakemkoliv detoxu take dost pomaha.. zatim me to stalo 1800kc.. bele 37let
28. Září 2011 - 1:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Jindra (anonym)
www.zdravi-a-uspech.cz
28. Září 2011 - 6:09
Obrázek uživatele Návštěvník
Kajka (anonym)
Pište sem prosím všichni,...S detoxikací podle Jonáše mám velmi dobrou zkušenost, pomohlo mě to velmi,klasická léčeba nezabrala /problém nosní,krční,plicní dříve závažná nemoc na kortioidech,dnes jen kapky a je pryč/,jsem spokojená a v detoxikaci pokračuji pořád pravidelně na udržení těla v pohodě.Velmi mě terapeutka překvapila, jak v měření na EAV vše pozná aniž by jí člověk říkal své problémy.Opravdu jsem nevěřícně hleděla.
16. Leden 2013 - 9:23
Obrázek uživatele Návštěvník
Pichrt (anonym)
Je to sprostý podvod, tahle "detoxikace."
16. Leden 2013 - 10:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Tak jo Pichrte (anonym)
Je to sprostý podvod, tahle...tak jdi hledat něco co podvod není. Ať se ti daří, nějak to tu bez tebe zvládnem.
16. Leden 2013 - 14:51
Obrázek uživatele Návštěvník
Laďka (anonym)
Je to sprostý podvod, tahle...Trochu chybí argumenty
25. Únor 2013 - 9:17
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzka (anonym)
Mám s řízenou detoxikací moc dobrou zkušenost. Nikomu nic nepodsouvám, nedoporučuju, nevnucuju. Je to každého rozhodnutí a je na každém, kdo čemu věří. Mne k tomuto způsobu léčby dohnalo čiré zoufalství, kdy jsem měla zanedbaný 2. stupeň boreliozy a lékaři mi na mé problémy napsali lexaurin. Trpěla jsem bolestmi celého těla přes půl roku. Doktoři mi pořád dokola brali krev, posílali z jednoho místa na druhé a nikdo nevěděl, co se mnou. Krom bolestí jsem trpěla šílenou únavou. spala jsem i 17 hodin denně a měla dost drsné úzkostlivé stavy. V takovém stavu by člověk zkusil i nemožné, jen aby si pomohl. Na netu jsem se dopídila na stránky řízené detoxikace. Domuvila si s terapeutkou termín a aniž bych jí řekla, co u mne lékaři zjistili nebo proč mne stále vyšetřovali, podle svého přístroje (nevím, jak funguje a je mi to asi jedno :-) ) přesně řekla, kde, co a jak mne bolí. Měla jsem boreliozu v celém těle! z krve (kde mi jí prvně lékaři zjistili), mi po nedostatečné léčbě antibiotiky prostoupila dál do tkání, svalů, do míchy.... poctivě jsem se detoxikovala přes půl roku. K tomu jsem i změnila životosprávu, více zeleniny, spánku, zelený ječmen a rok od svých šílených útrap jsem konečně mohla jít na procházku, aniž by mne bolely nohy nebo bych pak půl dne prospala. Nic nejde samo. asi mi pomohlo vše dohromady. Kapky Joalis, zeleninové šťávy, zelený ječmen, více odpočinku.... ale určitě velký podíl na tom má Joalis, že mi paní přesně řekla, kde je zakopaný pes a na co se soustředit. Takže mé zkušenosti jsou kladné a jsem spokojená.
21. Březen 2013 - 14:01
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Můžete mi někdo doporučit nějakého konzultanta co určuje diagnózu tim přístrujem nějakého dobrého od Energy nebo Joalisu.Jsem z Prahy.Já znám jenom Jonáše.
30. Srpen 2013 - 10:52

Stránky

Přidat komentář